Kampioenschap Driebanden Stolp stevig aan kop bij SV Vredeburg Gevarieerde vangst bij DVW-zeevissen Uitslag wintercompetitie HSV Kennemerland Limmen Cl zegeviert in voetbalderby SPORT 29 KORTOM Klaverjasdrive in Akersloot Zeevogels in zwaar weer Flashing Heiloo 30 jaar j> www.uitkijkpost.nl Het laatste kwartier van de eerste helft domineerde Limmen UITKIJKPOST 22 FEBRUARI 2006 BILJARTEN AKERSLOOT - In de voorron den van het kampioenschap driebanden zijn er grote veras singen te noteren. Dit kampi oenschap waaraan een kleine zeventig deelnemers afkomstig uit Akersloot aan meedoen is in de fase van de voorwedstrijden waarin door middel van poule wedstrijden uitgemaakt wordt wie er door gaan naar de halve finale. In poule A staan Harold Kok en Peter Krom verrassend bovenaan met beide .zes punten uit drie party- en. De kampioen van vorig jaar Jan Westerhoven moest twee nederla gen slikken en staat op een vijfde plaats in deze poule. In poule B staat Siem Schoon verrassend op de eerste plaats met in zijn spoor Lou van Roon met twee punten minder. Spectaculair was in deze poule de overwinning van Piet Woestenburg op de outsider Henk Levering. In poule C staat Aad Verduin met zes punten aan de leiding gevolgd door Rob Woestenburg, Gerard en Theo Oud, die allen een verhes par tij moesten incasseren. Poule D is erg spannend, daarin staan vier spelers met vier punten aan kop met als beste Rob Levering, die een wedstrijd minder heeft gespeeld. Opvallend sterk in deze poule is Loek de Groot die enkele zeer ster ke partyen speelde. In poule E staan Siem Tromp en Piet Weber op een gedeelde eerste plaats, beide met acht punten uit vyf partijen. Opvallend was hierin het verhes op de tweede avond van Jos Veldt, die alle drie partyen verloor deze avond. De grote verassing is mis schien wel poule F waarin Theo Krom en Jan Pepping aan kop gaan, Theo een punt maar ook een wed strijd mee gespeeld. In deze poule laten de favorieten Han Duin en Hans Verduin duidelijk steken val len. Jaap Verduin gaat zeer sterk aan kop in poule G met zes punten uit vier partyen daarna komen vier spelers met allen vier punten, dus volop spanning in de poule. In poule H nog veel meer spanning want hier staan maar hefst drie spe lers aan kop met zes punten uit vier partijen, Jan de Zeeuw, Atse Nymeijer en Piet Groentjes maken in deze poule de dienst uit. SCHAKEN LIMMEN - Vrijdag 17 februari speelde SV Vredeburg ronde 19 van de interne competitie B. Stolp verstevigde zijn eerste plaats door vanuit een mindere opening goed terug te komen en te winnen van directe achtervolger Admiraal, die zijn openingsvoordeel teveel for ceerde en stukliep op de sterke verdediging van Stolp. Hafkamp stond geweldig tegen schaakavonturier Weigraven, maar onderschatte de tegenkansen van de creatieve Weigraven die zijn mat- dreigingen behendig opvoerde en na een misstap van Hafkamp gena deloos toesloeg. Termes speelde sterk tegen Ebels, die alles uit de kast moest halen om een voordehg pionneneindspel te bereiken en pas in de kleine uurtjes Termes op de knieën kreeg. Dinkla was zeer tevreden over zijn winst op D. Aafjes, die ten onder ging doordat zijn stukken niet goed samenwerk te. Uitslagen: Groep A. Admiraal - B. Stolp 0-1, Weigraven - Hafkamp 1- 0, Dinkla - D. Aafjes 1-0, Van de Heijdt - H. Levering 1-0, Termes - Ebels 0-1, Al - van Duin 1-0, Blekemolen - vd Bult 1-0, J. de Graaf - D. Keijzer 0-1, Voorwalt - Kos 0-1, N. Pepping - Koot 0-1, Krom - Tebbens 0-1Beentjes - van Buuren 1-0, Hendriks Mijnsbergen remise Groep B. Dylan de Vries - Fhbienne Mijnsbergen 1- 0, Thomas Voorwalt - Bart Pepping 1-0, Bert Hollander - Ahard de Vries 1-0, Remi AaQes - Alex Zwart 1-0, Karei Voorwalt - Jehe Min 1-0, Ozair Dahi - Alex Termes 0-1, Laura Aafjes Mark Adrichem 1-0, Jort Min - Jeffrey Van de Wagen 0- 1. HEILOO - Afgelopen zaterdag hadden 15 enthousiaste zeevis sers van DVW zich 's ochtends om half acht verzameld voor de eerste kantwedstrijd op de par keerplaats van de noordpier bij Wijk aan Zee. De weergoden waren blijkbaar gunstig ge stemd, want in de loop van de ochtend maakte de bewolking plaats voor een hartverwar mend zonnetje. De warmtepak- ken konden uit en de visstoel tjes werden richting zon gekeerd. Volgens de vangstberichten van de afgelopen periode zou er op de pier geen schub te vangen zijn,, maar dat bleek in het verloop van de wedstrijd mee te vallen. Er wer den dertig vissen gevangen die in totaal zo'n elf kilo op de weeg schaal brachten. Het overgrote deel van de vangst bestond uit gul. Mart Sengers vestigde met de vangst van een vijfdradige meun van 21 centi meter by een gewicht van negentig gram een nieuw DVW-record. Vooral rond het tweede plateau werd met regelmaat een visje gevangen. In eerste instantie leek Ramon Vader daar onbedreigd op een eerste plaats af te stevenen. In het laatste deel van de wedstryd begon Alex de Groot aan een stevi ge opmars. Helaas klonk voor hem het eindsignaal te vroeg. De einduitslag werd daardoor als volgt: 1. Ramon Vader, op een gedeelde tweede plaats Alex de Groot en Harm van Duivenboden, 4. Ed Scholten. De volgende wed strijd is op 18 maart, er wordt dan in tegenstelling tot wat er op het wedstrydrooster stond niet op de pier maar op het wad gevist. Je kunt je voor déze wedstryd nog opgeven. Voor opgave of nade re informatie kim je, ook al ben je geen lid van D.VW bellen met E. Wyckelsma 072-5337330, e- mail: emil.wijckelsma@hccnet.nl of met R. Blok 072-5336108. De drie winnaars, links Harrij van Dessel (derde), midden Nico Schouws (eerste, winterkampioen) en rechts Teun Kanon (twee de). Eigen foto. REGIO- De zevende en tevens laatste wedstrijd van de wintercompetitie werd gevist in de Zaan te Wormerveer. Na de goede vangsten van twee weken gelden was besloten om het weer in de Zaan te probe ren. Het was een mistige ochtend waarby ook de vis rustig op gang kwam. Maar net als de vorige wed stryd werd er over het hele par cours vis gevangen. Naarmate de wedstrijd vorderde bleek dat de vis dicht onder de kant zat, maar dat grote vangsten uitbleven. Het was Teun Kanon die op een plaats van de kop met de feeder dicht bij en ver weg gestaag vis ving. Hij wist met bijna acht kilo de wedstrijd en zijn vak met overmacht te winnen. In het andere vak was het Theo Breedyk die vissend met de stok de vakwinst wist op te eisen.Vandaag stond in het teken wie er als tweede en derde zouden eindigen er waren nog vier kandidaten. Het was uit eindelijk Teun Kanon die tweede werd en Harry van Dessel derde, de winterkampioen 2005-2006 werd Nico Schouws. Uitslag zesde Wintercompetitie HSV Kennemerland Vak A 1. Teun Kanon 12 stuks, 7.650 gram, 2. Cor Martens 7 stuks, 4.475 gram en 3. Harrij van Dessel 5 stuks, 2.300 gram. Vak B 1. Theo Breedijk 13 stuks, 6.400 gram, 2. Sjaak Veldt 7 stuks, 3.550 gram en 3. Daan van der Vënne 6 stuks, 2.600 gram. Eindstand wintercompetitie 2005-2006: 1. Nico Schouws 7 punten (496 vangstpunten), 2. Teun Kanon 8 punten (454 vangst- punten) en 3. Harry van Dessel (422 vangstpunten). AKERSLOOT - Op zaterdag 25 februari wordt er in café de Vriendschap in Akersloot weer een klaverjasdrive gehouden met een schitterende pryzentafel. De drive begint om 20.00 uur en men kan zich van tevoren telefo nisch opgeven om verzekert te zyn van een plaatsje. Het tele foonnummer is 0251-312866 of op de avond zelf. EGMOND - Zeevogels heeft tegen Kolping Boys heel lang mogen hopen op een punt. Twintig minu ten voor tyd benutte de ploeg uit Oudorp eindelijk één van de vele mogelijkheden en was het gedaan met de geplaagde Hoevers.Afgelopen donderdag is hoofdtrainer Cees Donkersloot opgestapt. Zijn vervanger interim coach Peter de Waard moest, door blessures en vakanties,, veel vaste krachten missen. Met wat improvisatie stond er desondanks een team dat heel lang uitzicht had op een punt tegen een sub topper. Dat het vlak voor tijd zelfs 2 - 0 werd was slechts voor de statistieken. Zeevogels heeft nog zes zware competitiewedstrijden op het programma. Vier keer spe len de withemden nog thuis en slechts twee maal uit.Komende zondag speelt Zeevogels op het eigen complex een bekerwed strijd. Tegenstander S.VA. speelt in de Zaanse vierdeklasse. Ook de ploeg uit Assendelft is nog lang niet zeker van lijfsbehoud. HEILOO - In april 2006 bestaat Basketbalvereniging Flasing Heiloo 30 jaar! Op zaterdag 22 april zal er een spetterend feest worden gegeven in het sportcafé van 't Vennewater, de thuishaven van Flashing Heiloo. Voor meer info zie onze site: www.tlashing- heiloo.nl VOETBAL LIMMEN - Onder een flinke publieke belangstelling wisten de jeugdvoetballers van Limmen Cl afgelopen zaterdag met 0-1 de baas te blijven over hun leeftijdsgenoten van De Foresters Cl. De wedstrijd werd gespeeld op het mooie, nieuwe kunstgrasveld van De Foresters op sportpark Het Vennewater. De ploeg uit Heiloo was enigszins gehandicapt door het ontbreken van een tweetal vakantievierende basisspelers terwijl spelmaker Koen de Vries geblesseerd langs de kant moest toekyken. Na een aftastend begin werd Limmen Cl in het zadel geholpen door een ongelukkige actie van Foresters keeper Indy Klamer waardoor Limmen-top- scoorder Jan Welboren de 0-1 op het scorebord kon brengen. Het laatste kwartier van de eerste helft domineerde Limmen Cl en werd menig mooie aanval opgezet maar gescoord werd er niet voor het flui- ten van de rust door de goed leiden de scheidsrechter Breedt. Na de pauze trok Limmen opnieuw het initiatief naar zich toe en was het de jarige Limmen speler Joost van Leeuwen, die met een vlammend schot byna succes had maar de doelpaal stond in de weg. Ook Limmen-spits Menno Tjerks kreeg nog een goede mogelijkheid maar De Foresters keeper redde bekwaam. Foresters probeerde het wel maar het vertrouwen en het overleg ontbrak bij de ploeg van trainer/coach Niels Kok. Onder aan voering van aanvoerder Ramon Tabois en keeper Koen Seignette bleef de Limmer verdediging rede lijk makkelijk overeind en kon na het laatste fluitsignaal de handen in de lucht van de Limmer ploeg van trainer/coach Sem Wokke en wer den drie belangryke punten meege nomen op de fiets richting Limmen! Limmen Cl steeg door deze over winning naar een mooie vierde plaats op de ranglyst in de Hoofdklasse van de C-junioren ter- wyl Foresters Cl de komende wed strijden punten moet gaan pakken om degradatiezorgen te ontlopen.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2006 | | pagina 29