'De Verkeersslang' in Heiloo ~!|- ft#*:* i6 Mededelingen - M -- jA '90 *:V' T*-"-' - v." Sf*' 4ti r* Op alle scholen in Heiloo wordt deze week een themaweek gehou den rond "De Verkeersslang". Bij veel basisscholen worden kinde ren met de auto naar school gebracht, waardoor onveilige situaties ontstaan. Ook de gemeente Heiloo ziet in dat dit probleem aange pakt moet worden. Alle basisscholen in Heiloo doen deze week daarom mee aan het spel "De Verkeersslang". Alle kinderen zijn opgeroepen om zoveel mogelijk met de fiets of te voet naar school te komen, met als doel de schoolomgeving veiliger te maken. Wanneer de kinderen geduren de deze week zoveel mogelijk met de fiets, te voet of met het openbaar vervoer naar school komen, dan krijgen zij een stic ker. Deze stickers worden dage lijks verzameld en op een span doek met de Verkeersslang geplakt. Als de Verkeersslang aan het einde van de week vol geplakt is, krijgen de kinderen een beloning. Bij de themaweek "De Verkeers-slang" hoort ook een ontwerpwedstrijd voor een verkeersbord. In januari is deze wedstrijd op de basisscholen gestart. Leerlingen uit groep 5 tot en met 8 van de basisscho len in Heiloo hebben een ont werp voor een verkeersbord gemaakt. Winnares is Leonie Op andere tijden na afspraak met een medewerker van de publieksbalie Bouwen en Wonen, telefoonnummer (072) 535 66 66. Indienen van zienswijzen Gedurende de termijn dat de stukken ter inzage liggen kan een ieder tegen het voornemen om voor bovenver meld bouwplan vrijstelling te verle nen van de ter plaatse geldende bestemmingsplanvoorschriften gemo tiveerd een zienswijze naar voren brengen, bij voorkeur schriftelijk, te richten aan het college van burge meester en wethouders van Heiloo, Postbus 1,1850 AA Heiloo. Nieuwbouwplan en legaliseren bestaande bebouwing Burgemeester en wethouders zijn voornemens om met toepassing van de vrijstellingsmogelijkheid, als omschreven in artikel 19 lid 2 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, vrij stelling en bouwvergunning le fase te verlenen voor het bouwen van een garage/motorstalling en legaliseren Natte. Van haar ontwerp zijn ver keersborden gemaakt, die deze week op een aantal plaatsen in de buurt van de scholen hangen. Een willekeurige selectie van de ontwerpen zijn tentoongesteld in de hal van het gemeentehuis. Voor aanvang, tijdens maar ook een aantal weken na het spel worden door alle klassen van de school meetformulieren inge vuld. Daardoor ontstaat een goed beeld van de effecten van de the maweek. De Verkeersslang vindt plaats op initiatief van de gemeente Heiloo, samen met de basisscho len, de verkeersouders, 3VO Heiloo en politie Heiloo. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer P. Bakker van de afdeling Ingenieursbureau, telefoonnum mer (072) 535 67 63. Ook kunt u kijken op www.Verkeersslang.nl voor meer informatie en actua liteiten en meetresultaten. van de bestaande bebouwing op het perceel Kanaalweg 11a. Medewerking kan worden verleend met toepassing van de hierboven genoemde vrijstellingsprocedure. Ter inzage Bovengenoemd plan ligt met de daar bij behorende stukken vanaf donder dag 9 maart 2006 gedurende zes weken voor een ieder ter inzage in het gemeentehuis bij de publieksbalie Bouwen en Wonen. Openingstijden zijn maandag tot en met vrijdag 08.00-12.30 uur en maandagavond 18.00-20.00 uur. Op andere tijden na telefonische afspraak met een mede werker van de publieksbalie Bouwen en Wonen, telefoonnummer (072) 535 66 66. Indienen van zienswijzen Gedurende de termijn dat de stukken ter inzage liggen kan een ieder tegen het voornemen om voor bovenver meld plan vrijstelling en veigunning te verlenen, een zienswijze naar voren brengen, bij voorkeur schrifte lijk, te richten aan het college van burgemeester en wethouders van Heiloo, Postbus 1,1850 AA Heiloo. Afgegeven bouw- en sloopvergunningen Door het college van burgemeester en wethouders zijn de hieronder vermel de bouw- en sloopvergunningen verleend. De Driestal 42, reg.nr. 2005/0246 vergroten woning (uitbreiding woonkamer) verzending: 1 maart 2006 Heerenweg 127, reg.nr. 2005/0264 vergroten woning verzending: 1 maart 2006 Kanaalweg 23, reg.nr. 2005/0191 vergroten stalruimte (54-ligboxen en afkalfhokken) verzending: 1 maart 2006 Obriglaan 12, reg.nr. 2005/0242 vergroten garage verzending: 1 maart 2006 Westerweg 67, reg.nr. 2005/0286 bouwen berging/garage verzending: 1 maart 2006 Zevenhuizerlaan 63, reg.nr. 2005/0289 vergroten woning (aanbouw achtergevel) verzending: 1 maart 2006 Zuidergeeststraat 4, reg.nr. 2005/0206 vergroten woning (verhogen kap) verzending: 1 maart 2006 Bezwaar Indien u het niet eens bent met het besluit tot het verlenen van een bouw- of sloopvergunning, kunt u hiertegen binnen zes weken na ver zending van het besluit een gemoti veerd bezwaarschrift indienen bij bur gemeester en wethouders van Heiloo, Postbus 1,1850 AA Heiloo. Deze datum verzending vindt u onder de omschrijving van het bouw- of sloopplan. Een bezwaarschrift heeft geen schor sende werking. Indien er sprake is van een spoedeisend belang kunt u, nadat u een bezwaarschrift heeft ingediend, tevens om een voorlopige voorziening (schorsing) vragen bij de voorzieningenrechter van de recht bank te Alkmaar, Postbus 251,1800 BG Alkmaar. Indien u van de laatstge noemde mogelijkheid gebruik maakt, bent u griffierecht verschuldigd. Meer informatie De genoemde bouwplannen zijn niet altijd direct beschikbaar. Voor meer informatie kunt u een afspraak maken met een medewerker van de publieks balie Bouwen en Wonen, telefoon nummer (072) 535 66 66. Verleende collectevergunning Door burgemeester en wethouders is aan de volgende instelling vergun ning verleend voor het houden van een collecte door: - Reumafonds in de periode van 12 tot en met 18 maart a.s. De collectanten horen een legitimatie bewijs bij zich te hebben, waaruit blijkt dat zij bevoegd zijn te collecteren. Verlenging sluitingsuur De burgemeester van Heiloo verleent ontheffing voor de verlenging van het sluitingsuur ter gelegenheid van het feest Heroes of Techno aan de Stichting Jeugd en Jongeren Heiloo. Het sluitingsuur wordt in de nacht van zaterdag vrijdag 10 op zaterdag 11 maart a.s. verlengd van 02.00 urn- tot 04.00 uur in de grote zaal van het Bruno-gebouw, Pastoor van Muij en- weg 12. Dit op grond van het bepaal de in het artikel 2.3.1.4 van de Algemene Plaatselijke Verordening 2005. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer G.J.N.A. Tervoort van de afdeling Bestuursondersteuning, telefoonnummer (072) 535 66 45. Bevolkingsonderzoek borstkanker hervat vanaf 3 april a.s. Vanaf 13 februari jl. wordt in de gemeente Heiloo het tweejaarlijkse bevolkingsonderzoek borstkanker uitgevoerd. De verplaatsbare onder- zoekswagen is echter vanaf maandag 13 maart a.s. drie weken elders nodig. Vanaf 3 april staat de onderzoeks- wagen weer op het parkeerterrein bij restaurant Klein Varnebroek, De Omloop 22 te Heiloo. Iedere vrouw tussen de 50 en 75 jaar ontvangt per post de uitnodiging ten minste twee weken voordat zij aan de beurt is voor het onderzoek. In de uit nodiging staat vermeld waar en wan neer u voor het onderzoek wordt ver wacht. Tevens wordt in deze brief verwezen naar het telefoonnummer dat u kunt bellen voor vragen, afmel dingen en/of het verzetten van de afspraak. Voor Heiloo is dit telefoon nummer (072) 512 81 83. U kunt bellen van maandag tot en met vrij dag tussen 09.00 en 14.00 uur.. Meer informatie Het bevolkingsonderzoek borstkanker wordt georganiseerd door de Stichting Kankerpreventie IKA, Bevolkingsonderzoek Borstkanker Noord-Holland en Flevoland. Heeft u vragen of wilt u nadere informatie dan kunt u terecht op nummer (020) 346 25 00. Meer informatie over het preventief bevolkingsonderzoek naar borstkanker is te vinden op de site www.bevol- kingsonderzoekborstkanker.nl. Werk in uitvoering Werkzaamheden Spanjaardslaan Maandag 13 maart a.s. start G.P. Groot aanneming bv met werkzaamheden aan de riolering en de verharding aan de Spanjaardslaan. In verband met deze werkzaamheden kunnen aan- wonenden enige hinder ondervinden. Voor het doorgaande verkeer zijn de problemen minimaal. De verwachting is dat de aannemer ongeveer twee weken bezig is met de werkzaamheden. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer T. Zijl van het Ingenieursbureau, telefoonnummer (072) 535 67 69. 8 MAART 2006 UITKIJKPOST Heiloo c :ontact V' s, I

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2006 | | pagina 16