KOP Feestelijke eerste paal clubgebouw HSV Health Center Heiloo start met Heavy bagtraining Tennisvereniging Het Vennewater al 30 jaar jong! Drie maanden gratis kinderopvang bij Sportinstituut het Vennewater! SPORT 27 INGEZONDEN MEDEDELINGEN U ITKI j KPOST MAART 2006 HEILOO - Binnenkort wordt by Health Center Heiloo gestart met Heavy bagtraining. Dit is een mix van boksen, trappen en combinaties hiervan. By deze training wordt het hele lichaam optimaal betrokken voor 'total satisfac tion'. Er wordt goed aandacht besteed aan de warming-up en cooling-down door middel van rek- en strekoefeningen en de buikspieren worden zeker niet vergeten. Het wordt een lekker conditie-uurtje dat zeker toegankelijk zal zijn voor mensen tot ongeveer 50 jaar. Wees niet onzeker, aarzel niet, neem een proefabonnement en probeer het eens een maand. By voldoende belangstelling kan snel gestart worden (op maandag en donderdag) in de ochtenduren van 09.30 tot 10.30 uur. Bel voor informatie, tel. 06- 14383189. HEILOO - De grootste tennisvereniging van Heiloo, die dit jaar dertig jaar bestaat, is weer klaar voor het nieuwe seizoen! De 12 kunstgrasbanen, gere noveerd in 2004, liggen er weer fantastisch by. Al jaren is de kantine in eigen beheer, waardoor de consumpties zeer betaalbaar zijn. Elk seniorlid staat twee keer per jaar achter de bar; behalve dat dit leuk werk is, heeft het als voordeel dat de leden elkaar beter leren kennen. Op 11 en 18 maart vanaf 09.00 uur en op donderdag 30 maart vanaf 19.00 uur kunnen de nieu we ledenpasjes weer worden opgehaald. Het openingstoernooi voor de jeugd is op zondag 26 maart van 09.00 tot 13.30 uur en het openingstoer nooi voor de senioren op zondag 2 april vanaf 12.30 uur. Behalve deze toer nooien zyn er tal van activiteiten: voor de jeugd de woensdagmiddag (woemi)-en weekendcompetitie, de clubkampioenschappen, de racket avond, het jeugd Tannestoernooi et cetera. Voor de senioren: de racketoch tend en -avond, tal van toernooien, competitiewedstrijden, ook in de winter maanden. Als u zich vóór 1 april inschryft, hoeft u geen inschryfgeld te betalen! Normaal is dat E 17,- voor senioren en E 8,- voor de jeugd. Voor alle nieuwe seniorleden is er een informatieavond op maandag 22 maart om 20.00 uur in de kantine. Voor de nieuwe jeugdleden op vrijdag 31 maart om 19.30 uur. Natuurlijk is er ook gelegenheid om tennisles te nemen. U kunt het inschrijfformulier: afhalen in de kantine aan het Zevenhuizen 54 of bij Coen Holstvoogd, Vrieswijk 134 of downloaden van www.tvhetvennewater.nl Voor meer informatie: Bel het secretariaat: Willeke van Etten, tel. 072-5333543. HEILOO - Wilt u het sporten weer oppakken maar heeft u geen mogelijk heid om de kinderen onder te brengen? Wy bieden u de mogelijkheid om uw kinderen onder te brengen in onze 'kidscorner' zodat u ongestoord aan uw fitheid kan werken. Sportinstituut het Vennewater biedt kinderoppas aan voor kinderen vanaf 3 maanden tot en met 4 jaar. De kinderen kunnen in de speciaal voor hen ingerichte 'kidscorner' video kyken, knippen, plakken, kleuren en nog veel meer onder het toeziend oog van onze vriendelijke oppasmedewerksters. De 'kidscorner' is het gehele jaar van maandag tot en met vrijdag geopend vanaf 09.00 tot 11.15 uur. U kunt gedurende de och tend gebruik maken van zowel de groepslessen als de fitnessruimte. Voor een overzicht van de groepslessen of meer informatie omtrent ons centrum kunt u terecht op www.sivennewater.nl of kunt u contact opnemen met tel. 072-5330344. Wanneer u een eerste afspraak wilt maken om te kijken of het u en uw kind(eren) bevalt kunt u bellen naar bovenstaand nummer of een email sturen naar: info@sivennewater.nl. Tot ziens bij Sportinstituut het Vennewater! Ps. Wees er snel by, deze actie is alleen geldig in de maand maart 2006! BRIDGE Fumez Pas HEILOO - A-Lijn: fam Turk 62,2, 2. L. Hoeksema G. Rosier 56,85,3. G. v. Lochum F. Haafkes. B-Lijn: 1. fam v/d Werf 62,2, 2. fam. Oudhof 58,63,3. fam V. Went 55,06. C-Lijn: 1. fam. Knegt 62,5, 2. A. Braakman N. Velzeboer 56,55, 3/4. C. Koster T. Koning en J. Staphorsius S. Bark 55. Heilooër Bridge Club HEILOO - Uistlag van 28 februari: A lijn: 1 Oosterwijk - Warmehoven 62,50, 2. van der Mark - Ribberink 60,42. B lijn: 1. fam Muller 61,46, 2. fam Blommert. 59.90- Donderdag 2 maart: A lijn: 1. de Bruyckere - Stark 64,58, 2. Schreiber - Tobi 60,83. B lijn: 1. Sprenkeling - van Veen, 2. Dames Boukens - Neefjes 57,08. C lijn: 1. Beentjes - Nielen 56,77, 2. fam Romar 55,73. D lijn: 1. Phaff - de Waard 62,50, 2. fam Haanstra 55,83. Damesbridgeclub Sans Atout HEILOO - Uitslag van 1 maart: A-lijn: Dolmans - Tuinstra en Debets- de Waal 61.98. B-lijn: Bennen - Hemke 63.19, Middelbeek - Daudey 59.72. C-lijn: Maas - v.d. Hulst 57.92, Kromhout - Toornstra 56.77. D-lijn:Baarsen - v.d.Veldt 59-90, Nielen - Beentjes 59.38. Burgemeester Hans Romeyn sloeg samen met het jongste HSV-lid Stefano Mulder de eerste paal van het HSV-clubgebouw. Elgen foto HEILOO - Vrijdagmiddag 3 maart werd bij voetbalvereni ging HSV de eerste paal gesla gen voor het nieuwe clubge bouw. Namens de gemeente Heiloo was burgemeester Hans Romeyn samen met de wethou ders John Daas en Rob Obdam aanwezig. Grote ster van de middag was Stefano Mulder, het allerjongste lid van de roodgele voetbalvereniging. Met zijn 4 jaar oud symboliseerde hij de toekomst van de club. In zijn voetbaltenue stond hij naast de machinist in de cabine van de hei machine, drukte op de knoppen en straalde van plezier. Het was een drukte van belang op het nieuwe gedeelte van het HSV sportpark. Het weer was prachtig en de gasten hadden er duidelyk zin in. Voorzitter Fred Beekhuis ontving alle belangstellenden en de officiële gasten in het oude clubhuis. Hier vandaan wandelde het gezelschap tussen de oude en de nieuwe velden door naar de bouwplaats tegenover de hoofdingang van atletiekvereni ging Trias. By het slaan van de eer ste paal heten de jeugdleden 250 rode en gele ballonnen de lucht in vliegen. Het bouwen wordt ver zorgd door aannemersbedrijf Apeldoorn uit Egmond Binnen die onder andere voor de elektra- en het installatiewerk samenwerkt met bedrijven uit Heiloo. Het is de bedoeling dat het gebouw rond 1 januari 2007 kan worden opgele verd. Later werden er in het club huis toespraken gehouden door John Daas van de gemeente en Hans Spaans van de Stichting Vrienden van HSV John Daas ver telde kort de geschiedenis van de samenwerking tussen de gemeente Heiloo en de club met betrekking tot de herindeling van de velden en de realisatie van het nieuwe clubge bouw. Jeugdvoorzitter Theo Kaandorp vertelde: „We zijn erg trots dat we deze grote stap kunnen maken met HSV Het huidige club huis stamt uit 1968 en daar hebben we nu bijna 40 jaar veel plezier van gehad. We hopen dat we met dit gebouw aan de toekomst van de club bouwen en dat het weer net zo lang mee zal gaan. De jeugdleden die vandaag aanwezig zijn zullen zich dan In 2046 (over 40 jaar red.) deze dag wellicht nog kunnen her inneren en met voldoening terug denken aan hun tyd by HSV"

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2006 | | pagina 27