Voorjaar! Grof tuinafval 12 -s In het voorjaar knappen veel mensen hun tuin weer op. Dit betekent onder andere dat er tuinafval afgevoerd moet worden. Klein snoeiaf- val en bladeren kunt u in de groene rolemmer deponeren. Het liefst met zo min mogelijk zand, omdat dit minder goede compost oplevert. Als het afval te groot is voor de rolemmer, kunt u dit wegbrengen naar de Afvalbrengplaats of het laten ophalen door de gemeente. U kunt niet alles als tuinafval aan bieden, er zijn een aantal spelregels: Oude schuttingen, verhardingen, bielzen, graszoden, overtollige grond, boomstronken en -stam men en materialen af- komstig van groot onderhoudswerk zijn géén grof tuinafval, maar 'bouw en sloopafval'. Bloempotten (steen of plastic), kartonnen dozen, klein puin en dergelijke horen niet in de groe ne rolemmer. Gooi geen tuinafval in de grijze rolemmer. De verwerkings kosten voor het afval uit de grij ze rolemmer zijn namelijk aan zienlijk hoger dan voor de groene rolemmer. Bundels grof snoeiafval kunt u tot 2 m3 (per seizoen), niet zwaarder dan 12 kilo en niet lan ger dan 1,5 meter als grof tuinaf val aanbieden via telefoonnum mer (072) 535 68 68 van maandag tot en met vrijdag van 08.00 tot 16.00 uur. U kunt dit grof tuinafval ook zelf brengen naar de gemeentelijke Afval brengplaats aan het Rosendaal 2. Ook dan geldt een maximum van 2 m3 per seizoen. Openingstijden De Afvalbrengplaats aan het Rosendaal 2 (hoek Kanaalweg) is geopend van maandag tot en met vrijdag tussen 08.00 en 16.00 uur en iedere zaterdag tussen 09.00 en 12.00 uur. Legitimatie De Afvalbrengplaats aan het Rosendaal is alleen bedoeld voor inwoners van Heiloo. Om eventu eel misbruik te voorkomen, kun nen medewerkers daarom naar uw legitimatie vragen, waaruit blijkt dat u inwoner van Heiloo bent. Wij vragen hiervoor uw begrip en uw medewerking. Nieuw bouwplan Burgemeester en wethouders van Heiloo maken bekend, dat zij voorne mens zijn om met toepassing van de vrij stellingsmogelijkheid, als omschreven in artikel 19 lid 3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, medewerking te verlenen aan het bouwplan voor: De Ronge 45 - vergroten garage Ter inzage Bovengenoemd bouwplan ligt met de daarbij behorende stukken vanaf don derdag 30 maart 2006 gedurende zes weken voor een ieder ter inzage in het gemeentehuis bij de publieksbalie Bouwen en Wonen. Openingstijden zijn maandag tot en met vrijdag 08.00-12.30 uur en maandagavond 18.00-20.00 uur. Op andere tijden na afspraak met een medewerker van de publieksbalie Bouwen en Wonen, telefoonnummer (072) 535 66 66. Indienen van zienswijzen Gedurende de termijn dat de stukken ter inzage liggen kan een ieder tegen het voornemen om voor het boven vermelde bouwplan vrijstelling te verlenen van de ter plaatse geldende bestemmingsplanvoorschriften, gemotiveerd een zienswijze naar voren brengen, bij voorkeur schrifte lijk, te richten aan het college van burgemeester en wethouders van Heiloo, Postbus 1,1850 AA Heiloo. Afgegeven bouw- en sloopvergunningen Door het college van burgemeester en wethouders zijn de hieronder vermel de bouw- en sloopvergunningen ver leend. Binnenhof 4, reg.nr. 2006/0060 plaatsen dakkapel op achterdakvlak woning verzending: 23 maart 2006 Boekelermeerweg 20, reg.nr. 2006/0078 slopen woning en kassen verzending: 22 maart 2006 Haesackerlaan 41, reg.nr. 2006/0080 vergroten woning met praktijkruimte verloskundige verzending: 22 maart 2006 Stationsweg 13, reg.nr. 2006/0025 ged. veranderen bedrijfsgebouw (voorgevel en inpandige wijziging) verzending: 22 maart 2006 Bezwaar Indien u het niet eens bent met het besluit tot het verlenen van een bouw- of sloopvergunning, kunt u hiertegen binnen zes weken na ver zending van het besluit een gemoti veerd bezwaarschrift indienen bij bur gemeester en wethouders van Heiloo, Postbus 1,1850 AA Heiloo. Deze datum verzending vindt u onder de omschrijving van het bouw- of sloopplan. Een bezwaarschrift heeft geen schor sende werking. Indien er sprake is van een spoedeisend belang kunt u, nadat u een bezwaarschrift heeft ingediend, tevens om een voorlopige voorziening (schorsing) vragen bij de voorzieningenrechter van de recht bank te Alkmaar, Postbus 251,1800 BG Alkmaar. Indien u van de laatstge noemde mogelijkheid gebruik maakt, bent u griffierecht verschuldigd. Meer informatie De genoemde bouwplannen zijn niet altijd direct beschikbaar. Voor meer informatie kunt u een afspraak maken met een medewerker van de publieks balie Bouwen en Wonen, telefoon nummer (072) 535 66 66. Burgerzaken Burgerlijke stand gemeente Heiloo tot en met 23 maart 2006 Geboren Kas T.R. z.v. B. Dalenberg en A.M. Breed Elders geboren Joep z.v. B.J. van Schagen en N. Groefsema; Thomas A. z.v. R.S.J. Admiraal en K. Fakkers; Sam M. z.v. N.A. van Duuren en M. Olyrhook Molenaar; Tess I. d.v. F.WJ. Weijers en C.B. Peters; Kathy d'v. J. Leijen en A.C. Bakker; iygo z.v. N. Haanstra en J.A. de Koekkoek; Johan P. z.v. P.H. van Dorsten en Ni Wayan Sami; Meivin z.v. C.M.A. van Haaren en B.Y. Rommers Huwelijksaangiften J.H.G. Langendijk en J.M.G. van der Zwan; E.K.P. Hoogenbosch en S.W.M. Hoebe; PJ. de Winter en H.A. Schaap; J.B. Leijdekker en L. Rijnierse; E.J. Haakman en A.W.M. Bras; M.F.J. van Geluk en J.M. Paauw Overleden L.G. Oostermeijer; P.L.H. Ketelaars; J.G. Rutte; B. Posch; C.M. Hoogeboom Elders overleden P. Houtsma wv Bekius; G. Muller wv Sacksioni; R. Snethlage; E. Eigenbrod wv Roubos; A. Bruin wv Ursem M ededelingen Verleende collectevergunning Door burgemeester en wethouders is aan de volgende instelling vergun ning verleend voor het houden van een collecte door: - Nationaal Fonds Sport Gehandicapten in de periode van 2 tot en met 8 april a.s. De collectanten horen een legitima tiebewijs bij zich te hebben, waaruit blijkt dat zij bevoegd zijn te collecteren. Toestemming tennistoernooi Burgemeester en wethouders verle nen toestemming aan Team de Haas om, in samenwerking met de Winkeliersvereniging Stations centrum, een open tennistoernooi te houden in de bouwput van De Blinken in de stationsomgeving op zaterdag 1 april tussen 10.00 en 18.00 uur. Dit op grond van artikel 2.2.2 van de Algemene Plaatselijke Verordening 2005. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer G.J.N.A. Tervoort van de afdeling Bestuursondersteuning, telefoon nummer (072) 535 66 68. Verlenging sluitingsuur De burgemeester van Heiloo verleent ontheffing voor de verlenging van het sluitingsuur ter gelegenheid van het feest Heroes of Techno aan de Stichting Jeugd en Jongeren Heiloo. Het sluitingsuur wordt in de nacht van zaterdag 1 op zondag 2 april a.s. verlengd van 02.00 uur tot 04.00 uur in de grote zaal van het Bruno- gebouw, Pastoor van Muijenweg 12. Dit op grond van het bepaalde in het artikel 2.3.1.4 van de Algemene Plaatselijke Verordening 2005. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer G.J.N.A. Tervoort van de afdeling Bestuursondersteuning, telefoonnummer (072) 535 66 45. 29 MAART 2.006 *i UITKIJKPOST Heiloo contact

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2006 | | pagina 12