Zeevogels - DTS; haalt einde niet... Bijna tachtig diploma's voor Zwembad Loos 'De Foresters' jubileert! vMI/i Meervogels Ei plaatst zich voor de Deencup sport 21 Flashing Heiloo versus Harlem Lakers MAG MIX UW MAKELAAR ZIJN? Bel Jos Biiars voor eeri (gratis) vrijblijvende waardebepaling van uw woning 2-9 MAART 2006 VOETBAL EGMOND - Een prachtig doel punt van DTS (0-1), een mooie gelijkmaker van Robert Jong; (1-1) en nog een goal van zijn neef Frank. Zeevogels ging rusten met een 2-1 voor sprong en had zicht op een goed resultaat tegen de sub topper uit Oudkarspel. Ook in de tweede helft hielden de Vogels heel lang stand. Een kwartier voor tijd viel de gelijkma ker toch. Een Zeevogels verdedi ger kopt de bal tegen een ploeg maat aan en de bal valt pardoes voor de voeten van een DTS aan valler. Deze haalt uit en voor doel man Lesley Groot is er geen pak ken aan; 2-2. Vervolgens bleef het spel heen en weer golven. Beide teams speelden om te winnen. Niemand kon op dat moment vermoeden dat deze wed strijd het einde niet zou halen. Met nog vijf minuten te spelen moest Paul Gerrits in het zestienmeterge bied optreden tegen zijn directe tegenstander. Hoewel hij een klei ne achterstand had gooide hij, met het nodige risico, zijn lichaam in de strijd. Iedereen slaakte een zucht van verlichting toen Gerrits, met bal en al, prachtig wegdraaide bij zijn opponent. Paul had het geflikt en zo zijn ploeg door dit hachelijke moment heen gesleept. Groot was dan ook de verbazing, zeg maar ontzetting, toen de scheidsrechter naar de penaltystip wees. De protesten van alles en iedereen mochten niet baten. Na twee gele kaarten leek de weg vrij om de toegekende strafschop ein delijk te laten nemen. De scheids rechter deed weer iets onver wachts. Hij bües zelf de aftocht voor een afkoelingsperiode van vijf minu ten. De leidsman liet na die vijf minuten weten dat naar zijn mening de rust nog niet was teruggekeerd en zag de situatie als bedreigend. De wedstrijd werd gestaakt met nog vijf speelminu ten op de klok en een bal op de penaltystip. Komende zondag spe len de withemden thuis tegen het al gedegradeerde Duinrand S. Op papier een makkelijke tegenstan der maar zij die getuigen waren van de eerste ontmoeting tussen beide ploegen weten wel beter. ZWEMMEN CASTRICUM - Zaterdagmiddag 25 maart was zwembad De Witte Brug in Castricum bijna te klein voor het afzwemmen van zwembad Loos. De 64 enthousiaste afzwemmers had den een flink aantal supporters meegenomen, om aan hen de vaardigheden voor de verschil lende diploma's te laten zien. Door afwezigheid van de rappor teur van de NRZ hebben de belang stellenden met een oorverdovend applaus laten horen dat de afzwem mers allemaal zijn geslaagd voor hun diploma. Zondag 26 maart mochten de allerjongste leerlingen in het eigen bad op voor het Teddybeer en Kikker diploma. Ook zij gingen trots met hun diploma naar huis! Diploma A: Luca ADVERTENTIE Jos Bilars Ass.-ma keiaar r Kennemerstraatweg 88 1815 LC ALKMAAR M tel. (072) 5072057 Sfi www.mixmakelaardij.nl Apeldoorn, Jelle van Baar, Maartje Bende, Earis Bilal, Jessey Boersen, Danique Bosch, Sophie Dijkman, Max Drenth, Halima Hanbali, Justine Jonker, Tico Keijser, Lars Komin, Chayenne Koopman, Thirza Kramer, Rianne Kruize, Sophie Montijn, Isra Schellekens, Menno van Senten, Anne Verschut, Romme Bakker, Margo van der Bent, Lukas von Berswordt Wallrube, Fhiz Bilal, Bonnie Deijlen, Willemijn de Greef, Michael den Herder, Femke van der Hout, Anne Krijnen, Luuk Lucas, Quinten van der Riet, Hugo Roemer, Fabio Scaffidi-Argentina, Timo Schneider, Niels van Senten, Sanne Smak, Bram Terlouw. Diploma B: Mees Fernee, Ruben Huizinga, Alan Kreher, Casper Lelieveld, Stephan Minnesma, Johan Ory, Romy Reinders, Onno Roorda, Sybrand Rosier, Micky Schermer, Jette Schiebergen, Jasper Smit, Tycho Spaan, Floortje Verboom, Robin van de Wal, Myrthe Wols, Max Zomerdijk. Diploma G: Eline van der Voort, Hannah Onverwagt, Junior van Ophuizen, Daniël Dumanaw, Ilse Bloemendal, Amber van Saase, Jana Spaans, Puck Dekker, Marlou van de Kommer, Lysanne Visser. Teddybeer: Meike Jongen, Lois van der Horst, Chiel Dijkman, Jurre van Tiel, Robin Buur, Sterre Wingelaar, Pien Griffioen, Emma Smit, Didonne Munsterman, Lot Morssink, Naïm van der Wal. Kikker: Jasper van der Blom, Frouke Nagel. HEILOO - Flashing - Heiloo speelde afgelopen zaterdagavond een competitiewedstrijd tegen de Harlem Lakers in sporthal het Vennewater. Helaas bleken de 'Harlemmers4 te sterk en verloor Flashing met 72-85. (Foto: Uitkijkpost) VOETBAL HEILOO - De voetbal- en hand balvereniging de Foresters heeft wat te vieren dit jaar: het 60-jarige jubileum. Door middel van diverse activiteiten voor de jeugd- en seniorleden is er volop aandacht voor het jubileum. In april zal het 60 jaar geleden zijn dat voetbalvereniging 'de Foresters' werd opgericht. Dat was dus in 1946, vlak na de tweede Wereldoorlog. Omdat de vrouwen ook wilden sporten, werd spoedig daarna ook de Handbalafdeling gevormd. Het eerste veld lag waar nu 'Zuivelfabriek Campina Heiloo' is gevestigd, naast 'Wasserij Hollands Roem'. Dichtbij de ingang aan de Kennemerstraatweg werden de kleedlokalen gebouwd, van witte stenen, (zie foto pagina 21). Hier werd gespeeld van 1946 tot 1949, waarna s.v. De Foresters verhuisde naar 'de Egelshoek'. Omdat nog veel oudere Heilooërs herinnerin gen aan deze tijd koesteren, volgt hieronder het verslag van de Oprichtingsvergadering op 2 april 1946 in café J. v.d. Kommer, (later 'de Oude Herberg', nu de Amrobank). 'Vasbinder opent namens een voorlopig Comité van Voorbereiding de vergadering, welke door veertig personen wordt bezocht die zich reeds eerder als lid hebben laten inschrijven, plus nog een aantal belangstellenden. Hij stelt voor direct tot de bestuursver kiezing over te gaan. •Lees verder op pagina 21

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2006 | | pagina 19