Tim Kuipers derde van Noord-Holland De Foresters A-jeugd heeft de toekomst! elkes dag goedkoopste^ uv Heiloo I 0,79 3 Broden naar keuze Rundergehakt Bananen Wijn 0,79 HP 5 BETALEN Rundergehakt 1 'A kilo 9,98 Campina Jonagold/Elstar Varkenshaas Biefstukdag Kaas, Noord-Hollander Afbakbrood 1 SPORT halfvolle melk appels per kilo Iedere dag maandag t/m zaterdag alleen per kilo per kilo aan het stuk 10 stuks Winkelcentrum Het Hoekstuk 6 1852 KX Heiloo leer r garainie war cie laags Texel begint bij Ecomare Maandag Maandag Vrijdag van 0,92 voor Wf* ir per kilo voor vf>r w Woensdag Woensdag van 13,98 voor Zaterdag van 4,48 Donderdag Donderdag Zaterdag van 12,98 voor kassakorting lil'- Koopt U een product in Heiloo voor een lagere prijs dan krijgt u het product 1 maal GRATIS, tevens zullen wij de prijs van het product aanpassen (uitgezonderd zijn folderartikelen/advertentie) UITKIJKPOST 29 MAART 2006 Foresters handbalteam, met voornamelijk meiden van 14-15 jaar en een enkele 'oudere' speelsters. Eigen foto HANDBAL HEILOO - Op zaterdag 18 maart is het kersverse A-team van Foresters handbal voor de tweede keer dit seizoen kampi oen geworden. Dit team, met voornamelijk mei den van 14-15 jaar en een enkele 'oudere' speelster, komt dit seizoen voor het eerst uit in deze A-catego rie. In het eerste deel van de veld- competitie hadden zy al laten zien dat zij niet onderdeden voor de rest. Ze stonden aan het einde van deze periode meteen bovenaan in de poule. Het .gevolg was dat dit team in de zaal naar de derde klasse werd gepromoveerd en daar werden zij dus afgelopen zaterdag na een geweldig spannende stryd tegen Tonegido kampioen! In de sobere sporthal De Enterij, zonder kantine, eindigden zy (na een achterstand van 8-10 in de rust) met 22-17 en kon de overwinning (in de eigen Foresterskantine) gevierd worden. Een heel leuk gebaar van de tegen- party was dat zy de door hen mee gebrachte (overwinnings)taart aan Foresters hebben geschonken. Dat is pas sportief! Let u op deze mei den van de Al van Foresters hand bal. U zult in de toekomst zeker meer van hen gaan horen! JUDO BEVERWIJK - Dit weekend vonden in Beverwijk de Noord- Hollands kampioenschappen plaats voor pupillen B (judoka 's geboren 1995/1996). Voor deze kampioenschappen moesten de judoka's zich eerst plaatsen door zich bij de beste vijf te scharen tijdens de districtskampioenschappen. Van Dojo 't Loo hadden Sacha Bos, Thijs Kampstra en Tim Kuipers zich zo geplaatst voor de kampioenschappen van N oord-Holland. Sacha Bos -30 kilo zat ingedeeld in een zware poule waar uiteindelijk de nummers 2 en 3 van Noord- Holland uitkwamen. Hij verloor de eerste twee wedstrijden. Vervolgens wist Sacha nog met een mooie overname te winnen met een ippon. Voor Sacha was dit jammer genoeg niet voldoende om zich te plaatsen voor de kruisfinales.Thijs Kampstra (ook -30 kilo) hield in een spannen de wedstrijd zijn eerste party gelyk. De volgende twee partijen wist Thys te winnen en zo een tweede plaats te halen in de poule. In de kruisfinales kwam Thijs uit tegen de Noord-Hollands kampioen tot -30 kilo en verloor deze wedstrijd. De tweede party in de kruisfinales moest gewonnen worden, maar deze werd nipt verloren op een scheidsrechtersbeslissing door Thijs (de tegenstander werd uitein delijk derde van Noord-Holland). Voor Thys evengoed een prima prestatie om by de beste zevende judoka's van Noord-Holland te ein digen. Tim Kuipers -27 kilo ging goed van start en won zijn eerste twee wedstrijden met een vol ippon en behaalde zo de kruisfinales. De eerste wedstrijd was een spannende strijd en werd net verloren door Tim van de latere kampioen. Daarna moest Tim zich opladen voor de verliezers ronde. Tim wist zijn eerste party eenvoudig te win nen met een houdgreep door goed judo. De volgende partij was weer een lastige wedstryd en werd door Tim gewonnen met een vol ippon. De partij daarna was om het brons. In deze party was Tim goed aan het aanvallen en bleef het initiatief hou den. Na twee minuten judoën was het nog gelyk en moest de scheids rechter een winnaar aanwyzen, dit was duidelijk Tim. Daarna mocht Tim het nog opnemen voor het Zilver. Deze party werd jammer genoeg verloren. Voor Tim was er een knappe derde plaats als eerste jaar B-pupillen. centrum voor wadden en Noordzee Ruijslaan 92 1796 AZ De Koog, Texel 0222 31 77 41 www.ecomare.nl c»oo 51°°° d2 Bruii" cwoo 11 too ii 5,00 r7 .0. l bias §y :K' r lii

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2006 | | pagina 20