SM 'De Foresters' jubileert! Nieuw bij Sportinstituut het Vennewater: Cursus Sportief Afslanken! Meervogels El plaatst zich voor de Deencup SPORT 21 INGEZONDEN MEDEDELINGEN U ITKI j KPOST 29 MAART 2006 [PrnnoJ Op de foto zien we het eerste elftal uit 1946 met staand van links naar rechts: Willem Wasterval (leider), Wïm Otte, Jan Rus, Klaas Koomen, Joop Schermerts en Aad (Dop) Godijn: de 5-mans voorhoede. Gebukt: Cees Postma en Sam Meijer, middenveld. Nog in de kleedkamer achter glas: Gerard Kossen, reserve. Gehurkt: Tinus van Steeg, Montes Kossen, Piet Keuris (doel) en Chris van Dijk (achterhoede). Eigen foto •Vervolg van pagina 19 De uitslag is: Bruul 38 stemmen, Greeuw 37, Vasbinder 34, Pesser 33, Vos 32, de Vries 28, Bood 24, van Marie 16, Piekart 10, de Graaf 8, Hartog 7, Nap 6, Degenhart 5, Masclé 4, Wilbrink 1 en Schoen 1 stem. Hierna wordt overgegaan tot het verkiezen van de elftalcommis sie. Na enige discussie worden de heren Keppel, Piekart, de Graaf en Vasbinder in deze commissie benoemd en op voorstel van Gerrit Keppel (trainer) wordt de aanvoer der van het eerste elftal hieraan toe gevoegd. De contributie wordt als volgt vastgesteld: 25 cent voor wer kende leden; 15 cent voor junioren en 10 cent voor aspiranten. De con tributie voor donateurs zal nader worden vastgesteld. Een aanbieding aan den voorzitter, Willem Bruul, gedaan door het bevrijdings-comité over de aanschaf van draad voor de afzetting van het terrein, wordt afgewezen. Hierna is aan de orde de behandeling van de statuten en reglementen. De voorzitter zegt dat de K.N.VB. bezwaar heeft gemaakt tegen de naam WH. (Voetbal vereniging Heiloo). De moeilijkheid is nu om een andere, geschikte naam te vinden. Maar na veel SCHAKEN schaakclub Oppositie HEILOO - Zeeman-Jongkind 1-0, van Veelen-Smit 1-0, van Ham - Bosma 1-0, Plaggenborg - Smith remise, S.Vlaar - Maas 0-1, Woudstra - Folkertsma 1-0, Limmen - Rump 1-0, Sauer-van der Brink 0-1, van der Werff - de Jager remise, Huffnagel - de Jong remise, Roodbol - Vonk remise, Blom - Jonkheer 1-0, van der Wal - Kraayenbrink 1-0, Manni - T. Vlaar 1- o- schaakclub SV Vredeburg B. Stolp - van der Heijdt 1 - o, E. Stolp - Admiraal remise, Dinkla - Van der Storm remise, Hafkamp - Rommel o -1, D. Aafjes - Witkamp 1 - 0, Pouw - J. Levering 1 - o, D. Keijzer - K. Keijzer remise, K. Aafjes - T. Castelein 0 -1, Blekemolen - J. de Graaf 1 - o, Voorwalt - Al 1 - o, Zwart - H. Levering 1 - o, Sofan - N. Pepping 1 - o, Van Duin - Beentjes 1 - 0, Wester - Mijnsbergen 1 - o, Hendriks - van Buuren 1 - 0, Van der Bult - Kos 1-0. Groep B: Allard de Vries - Dylan de Vries remise, Bert Hollander - Remi Aafjes 1 - o, Hidde Ebels - Ozair Dahi 1 - o, Tom Beentjes - Jeffrey van der Wagen o - 1, Bart Pepping - Fabienne Mijnsbergen 1 gepeins en overleg wordt door hem tenslotte de naam 'de Foresters' naar voren gebracht. De naam is aan het Engelsch ontleend: 'forest' betekent bosch en daar Heiloo ook bekendheid geniet door zijn vele bosschen, komt de naam 'de Foresters' hem wel juist voor. Aangezien men niet over voldoende textielpunten beschikt, wordt voor gesteld de rode broek te maken uit meel- zakken en die rood te verven; het hemd wordt wit omdat ieder nog wel een wit overhemd in de kast heeft liggen. Hierna sluit de voorzitter met een woord van dank voor de geanimeerde discussie de vergadering.', aldus het historische verslag. Het jubileumjaar staat in het teken van tal van activiteiten zoals een grote jubileumloterij. De vereniging groeit nog steeds, vooral bij de jeugd is er een constante aan loop van nieuwe leden. Om al die leden te laten voetballen zijn veel vrijwilligers nodig voor de begelei ding van de kinderen en voor het onderhoud van het eigen complex. Eén van de grotere projecten is de geplande verbouwing van de kleed kamers. Een project waar veel geld voor nodig is. Vandaar dat de Foresters heeft besloten om een grote loterij te organiseren met prij- - o, Laura Aafjes - Alex Zwart 1 - o, Mark Adrichem - Joep van Zanten 0-1. BRIDGE Sans Atout HEILOO - De uitslagen van de maandag avond 27 maart gespeelde wedstrijden zijn als volgt: A-lijn 1. Slob - Broens 57.5, 2/3. familie v. Diepen Haafkens - Schipper 56.7; B-lijn 1. Grootjen - Lute 56.3, 2. familie Kuijt 54.2; C-lijn ïJHr. v Toornburg - de Vries 57.8, 2. Hommes - Schouten 56.3; D-lijn 1. Kooij - Bakker 66.1, 2. Weehuizen - de Winter 55.7. bridgeclub Fumez pas H El L00 - De uitslag van 23 maart is: A lijn: 1. T. Kunst F. Haafkens 65,6; 2. S. Sandkuijl T. van Vliet 56,7; 3. P. Hoogland A. de Vries 55,8; B Lijn: 1. C. 81 M. de Jong 58,6; 2 .J. Reuzenaar C. van Wensen 56,3; 3. T. 81 J.an Oudhof 53,0; C Lijn: 1. N. van Baaien 81 C. Koster 61,0; 2. M. v/d Horst K. de Ruyter 60,8; 3. T. Berkhout 81 A. van Velzen 60,7. Heilooër Bridge Club HEILOO - De Heilooer Bridge Club heeft op dinsdag 2imaart als volgt gespeeld: A zen die deels beschikbaar zijn gesteld door sponsoren. Op deze wijze blijft het merendeel van de opbrengst van de loterij beschik baar voor de verbouwing van de kleedkamers. In de eerste week van april worden de loten verspreid aan onze jeugdleden, die vervolgens de loten gaan verkopen in Heiloo. Vanzelfsprekend zullen zij familie en buren benaderen, verder hoopt de Foresters dat alle inwoners uit Heiloo die een jeugdlid aan de deur krijgen een lot zullen kopen. De loten kosten 2,50 per stuk en worden op naam uitgeschreven. In totaal zijn er, door de inzet van vele sponsoren, maar liefst 130 prijzen te winnen. In het onderstaande overzicht ziet u dat het de moeite loont om een lot te kopen. De hoofdprijs is een reischeque van E 800,-, de tweede prijs een dames- of herenfiets ter waarde van 799,-. Als derde prijs is er een televisietoe stel ter waarde van 500,-. De bekendmaking van de trekking, die wordt verricht door notaris Winter, zal tijdens de feestavond op 3 juni plaatsvinden. De uitslag wordt gepubliceerd in het clubblad de Egel, de Uitkijkpost en op de Foresters website (www. deforesters.nl) lijn: 1. Huting - Huting 56,7. 2. Brinkhuis - Meuleman 55,0. B lijn: 1. Deitmers - Pin 64,6. 2. Kramer - Mouw 56,3. Op donder dag 23 maart is als volgt gespeeld: A lijn: 64,58.1. Smit - Tiel 71,4. 2. Sprenkeling - van Veen 58,9. B lijn: 1. Boukens - Turk 68, 3. fam. van der Wulp 57,5. C lijn:i. Bennink - Theune 63,0. 2. ds. Leek - van der Steen 59,4. D lijn: 1. Sprenkeling - Sprenkeling 64,6. 2. Phaff - de Waard 61,3. Bridgeclub Limmen LIMMEN - De Bridgeclub Limmen heeft op 22 maart als volgt gespeeld: A-Lijn: 1. van de Eng - Straathof 70.54, 2. Min - Slob 59.38, 3. Bartels - van der Molen - familie Morcus 49.11, B-Lijn: 1. Hennalla - Grootjes 67.26, 2. Bom - Kruyswijk 58.33, 3. van Buytenen - Mooij 57.14, C-Lijn: 1. Goedhart - de-Wit 60.71, 2. Bult - Kaandorp 57.14,3. Balkenende - Min 56.79, D-Lijn: 1. van Dam - Dekker 59.29, 2. de Bloois - Vendel 54.64,3. Wulterkens - van der Plaat 52.86, E-Lijn: 1. Kraakman - Zwart 56.25, 2. Verbeek - Kleuver 54.91, 3. Zoontjes - Valkering 54-02. HEILOO - Wilt u nu eens echt aan de slag om die overtollige pon tjes kwijt te raken en/of bewuster om te gaan met (gezonde) voe ding in uw dagelijkse leven? Dan is de cursus Sportief Afslanken uitermate geschikt voor u! Deze cursus duurt drie maanden, waarin u gaat sporten (groepslessen, buitensport, fitness of een combinatie hiervan) en aan uw voedingsgedrag gaat werken. Diëtiste Linda Hofman leert u tijdens tien bijeenkomsten alles over gezonde voeding. In deze drie maanden tijd gaat u vooral aan de slag met het gezonde gedrag, voeding en bewegen, in uw dagelijkse leven. Uw beweegprogramma zal individueel worden samengesteld en aangepast wor den aan uw fitheid. Tevens verteld een fysiotherapeut van Sportinstituut het Vennewater u alles over de relatie tussen lichaamsbeweging en lichaamsge wicht. De cursus Sportief Afslanken start woensdag 5 april en duurt 13 weken. De kosten bedragen voor klanten van Sportinstituut het Vennewater 70.-.Voor meer informatie en/of inschrijven kunt u contact opnemen met Sportinstituut het Vennewater. 072-5330344/info@sivennewater.nl. Meervogels El geplaatst voor de Deencup Eigen foto onder controle krijgen en Mats was er als de kippen bij om de bal in het doel te schieten 1-0. Meteen na de aftrap floot de scheidsrechter af, zodat er verder gegaan kon worden naar de halve finale. De halve finale werd gespeeld tegen Woudia. Ook hier werd de penalty serie met 2-1 verloren waardoor er wederom gewonnen moest worden om de finale te halen. Woudia was een sterke ploeg die goed voetbalde. Maar Meervogels El bleef goed geconcentreerd spelen en gaf wei nig weg. Als er al een kans kwam dan stond Wouter op de goede plek al had hij een keer de hulp van de paal nodig. Toch werden ze steeds gevaarlijker en uit een goed geno men corner kopte Mats de 1-0 binnen. Deze voorsprong werd niet meer uit handen gegeven waardoor de finale een feit werd. De finale zal worden gespeeld tegen ADO '20 uit Heemskerk (weer een hoofdklas ser). AKERSLOOT - Afgelopen woensdag was het dan zover. Meervogels El moest in Volendam aantreden voor de kwartfinale van de Deencup. De tegenstander was Monnickendam E1 Dit was wederom een hoofdklas ser, dus de voetballers konden weer aan de bak. Zonder de hoffotograaf (hij kon zichzelf geen vrij geven) werd de strijd aangegaan. Gestart werd met de gebruikelijke penalty serie. Deze werd verloren met 2-1 waardoor de wedstrijd gewonnen moest worden om door te gaan naar de halve finale. De tegenstan der werd meteen onder druk gezet en Meervogels kreeg een aantal zeer goede kansen die jammer genoeg niet benut werden. In de laatste minuut kregen ze nog een vrije schop mee die door Boy werd genomen. De keeper van Monnickendam kon de bal niet

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2006 | | pagina 21