Wij wensen u veel leesplezier! Colofon De voorjaarsbij lage 2006 is een uitgave van drukkerij Uitkijkpost Aan deze bijlage werkten mee: Redactie: Marsha Bakker Interviews: Christien Kessens Esther Izaks Vormgeving: Kirsti Konijn Jos Kraakman Acquisitie: Marion Becker Foto's: Irene Broekema Joop Zwart Ronald Snijders Uitkijkpost e.a. Deze krant is verspreid in Heiloo, Limmen, Akersloot, Egmond- BinnenEg mond aan den Hoef en Rinnegom. V oor u ligt de voorjaarsbijlage, editie 2006, van de Uitkijkpost. Naast items over koken, lifestyle, Pasen, tuinplezier en natuurlijk een gezellige kruiswoordpuzzel en kleurplaat voor de kinderen, weer veel bijzondere verhalen van en voor inwoners van Heiloo en omge ving. Zoals de Ipabo-studentes die op onderwijsexpeditie naar Ethiopië gaan. Zij zullen op scholen en bij mensen thuis gaan kijken. Beelden die veel impact zullen hebben en een bijzondere ervaring zullen zijn, verwachten de vier nu al. Daarbij kan het verhaal van Laurien Haeck uit Limmen die drie maanden door bracht in Bangla Desh om onder zoek te doen. Bewust Anders leven wijst ons op het feit dat we niet goed met de wereld omgaan en de groep heeft tien richtlijnen opge steld om mensen bewuster te laten leven. Maar ook Heilooërs die inmiddels een soort bekende Nederfanders zijn, komt u tegen in deze bijlage. Bekend geworden door tv-optre- dens, sportieve prestaties of door hun muziek. We hebben het hier over 'de spelletjesman' van Heiloo, die al een aardig fortuin bijeen wist te vergaren door mee te doen aan menige tv-quiz. En wie kent niet het nummer Slaap van rapduo The^ Opposites? Maar wist u dat de helft van The Opposites van Heilooër bodem is? Aan de Uitkijkpost ver telt hij hoe hij zijn succes ervaart. Dan zijn er nog twee bekende Heilooërs die veel betekend heb ben voor de lokale sport. De een is een bekend politicus in Heiloo, maar daar wil hij het in de voor jaarsbijlage nu eens niet over heb ben. Tom ten Hoope vertelt liever over zijn aanbidding voor verschil lende balsporten. En wat te denken van 'De tijger van Heiloo', een man die al meer dan dertig jaar de orga nisatie van het scholenvoetbaltoer nooi op zich genomen heeft. Een bekende Heiloose die natuur lijk niet mag ontbreken in deze bij lage is Marianne Timmer. Wat was Heiloo trots op haar toen, zij de gouden plak in Turijn in de wacht wist te slepen. Dat bleek ook wel op de huldiging op 6 maart in Heiloo. Maar wat vindt zij van haar woonplaats? Dat leest u in deze voorjaarsbijlage.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2006 | | pagina 28