O Leeuw Waterman Vissen III BB -B B iweeimyen Neem in 2006 de waarheid wat serieuzer dan u gewoonlijk gewend bent. Leugentjes om bestwil doen u geen goed. vveeipuiaai Stel dit jaar beslist geen te hoge verwachtin gen, en richlu zich op uw kennissen. Wees wat spontaner en het geluk zal u dan tegemoet komen. April en mei brengen stress op het werk, en de reme die is dan ook gewone vrolijkheid met anderen te delen. U wilt graag de vrede bewaren, maar u moet niet discus sies uit de weg gaan. De Weegschaal zoekt dit jaar meer dan anders gezelschap. Van dieren of van mensen. Probeer deze Cf A An K A1/ juiuimueii Te principieel zich met zaken bezig houden die geen zoden aan de dijk zetten is nou niet bepaald iets wat u zou moeten doen. Dus sla geen adviezen van vrienden in de wind want ze zijn er om u echt te helpen. Het delen van zaken en gevoelens met anderen betekent heus niet dat u dan van anderen afhankelijk bent. Houd dus op zo te denken. Ook anderen kunnen wijs zijn, nietwaar? De Schorpioen bloeit dit jaar helemaal, op een moeilijk moment je na, want daar is het een Schorpioen voor. Maar aan het eind van 2006 is hij gegroeid, geestelijk of lichamelijk. Lichaamsgewicht gaat wat omlaag. Maar u moet wel gezond blijven eten en niet proberen met minder beweging het alle maal aan moeder natuur over te laten. Geld is dit jaar een probleem, vooral de eerste helft van het jaar. Daarna ziet het er allemaal wat beter uit. Huis kopen Doe dat dan in de herfst en lees aandachtig de kleine lettertjes! Wat zal 2006 je brengen? Kdiii Overwin dit jaar elke vorm van ongeduld. Reageer wat diplomatie ker en vermijd impulsief gedrag op het werk, want dat kan van nadelige invloed zijn op uw carrière. Zorg voor regelmaat en fysieke conditie, en laat dat dus niet bij een enkele keer. Pak wel elke uitdaging aan en laat zien wat u in uw mars heeft. In september zult u de resultaten zien en uw eergevoel zal gestreeld worden. Blijf echter wel eerlijk, en wees complimenteus naar ande ren toe. Deel met anderen uw plezier, door ook te geven en niet alleen te nemen. De neiging bestaat om te schamel gekleed de deur uit te gaan, wat de gezondheid niet ten goede kan komen. Bescherm uzelf tegen zowel overmati ge weerselementen van buitenaf. Sparen, hoezo? Dat vraagt de Ram zich af. Niet echt verstandig want dat is nou juist wat wel gedaan moet worden. Ga vooral niet speculeren, want daar zal niets uit komen. Plan al uw uitgaven ruim vooruit, want zo kunt u zich uit de problemen houden. DUUipUIUUtM U hebt de neiging uzelf te overschatten, maar in maart en april zult u ontdenken dat uw fantasie niet hetzelfde kan zijn als de werkelijkheid. In mei komt de stress eraan, want u wilt alleen maar winnen, ten koste van veel te veel energie. Vaste relaties zijn niet aan de orde in 2006, en als er een aankomt dan is het te vroeg. In oktober moet u echt de gulden middenweg bewandelen want anders krijgt u problemen. Hou op met doordrammen! De Boogschutter groeit in 2006 in vele opzichten. Verwen hem niet al te erg! Hij mag eens arrogant wor den. De neiging bestaat om u niet warm genoeg te kleden, wat uw gezondheid niet ten goede komt. Bescherm uzelf tegen zowel overmatige kou als warmte van buitenaf. Doe eens een vastenkuur of desnoods de ramadan. Financieel wordt het een lastig jaar. Leg elke maand wat opzij om dat te kun nen ondervangen. In de herfst van 2006 komt er een meevallertje wat geld betreft. IB Luchtkastelen vallen uit elkaar, en u moet er alles aan doen om andermans ver trouwen niet te beschamen, vooral in de zomer. Daarna komt het op uw door zettingsvermogen aan om die te ontwikkelen. Dus geen halfslachtig gedoe meer in 2006! Ineens lust de Tweelingen zijn eten niet meer, het bed ligt niet lekker, enzovoorts. Dat komt door Pluto, een planeet die veel invloed heeft op de Tweeling dit jaar. Het is belangrijk voor u om voldoende beweging te heb ben, want een gebrek daaraan is de hoofdoorzaak van een mindere gezondheid. In september zult u zich l/VAAft gaan afvragen waar al het geld is l\lt»\»ll Tracht uw gevoel te beheersen en verveel anderen niet gebleven, want er zijn al die tijd vol- met uw eigen frustraties. Kritiek moet u leren op te vangen in plaats doende eurootjes in het portemon- van er door geraakt te worden, dus beschouw die als opbouwend. Hou neetje geweest. Maar niet getreurd, op met strijden omwille van uw carrière, met name in het voorjaar, want begin zomer 2006 gaat het geld Verwen uzelf wat meer dan gewoonlijk, met kleine presentjes en zo. regenen en de loterij is royaal in okto- Belangrijke momenten in 2006 voor de Kreeft. Misschien een verhui- ber. Nou, lekker toch? zing? In ieder geval verandert er van alles in zijn leven. Daar kan de Kreeft het moeilijk mee hebben. Kreeften hechten aan dingen, tijden, mensen en gewoonten. Uw stofwisseling verdient extra aandacht. Doe ook wat meer aan sport, want een tekort hieraan is voor de Kreeft niet goed. Als u een beter betaalde baan kunt vinden, ga er dan meteen voor want dat zal de enige kans zijn om uit de financiële problemen te komen. Maar voor de meeste Kreeften zit er wel genoeg geld in het laatje voor een leuke vakantie. Oktober is een uitstekende maand om met de loterij iets te winnen Lees in jouw horoscoop voor jouw sterrenbeeld hoe het zal gaan op het gebied van de liefde, financiën en je carrière. Houd op met eigenwijs te zijn, want daarmee wint u niet veel sympathie. Maart brengt ontevredenheid, vooral als u uzelf met anderen gaat vergelijken, en dat is niet bevorderlijk voor verdere groei in 2006. Probeer geluk niet alleen van geld af te laten hangen. Rond september komt alles de goede kant uit, zolang u maar niet opgeeft. Probeer eens iets nieuws, en doe dat in september en oktober want dan zal dat zeker lukken. De Stier heeft het naar de zin dit jaar, ook al zijn er ups en downs. Laat hem maar een beetje met rust. Dat heeft de Stier nog het liefste. Je merkt dat vanzelf als je het waagt hem te storen. Uw immuunsysteem is niet helemaal optimaal, en het is verstan dig om gezonder te gaan eten. Vooral in de herfst heeft u kans op gewichtstoename door te veel snoepen. Al met al wordt 2006 wel een financieel probleemloos jaar. IVlddUU De mate van uw optimisme bepaalt uw succes. Hoe negatiever u bent, hoe minder succes u krijgt. Zo simpel ligt het in 2006. Hoe dus op met zorgelijk denken en te veel analyseren. Neem de dingen gewoon zoals ze zijn, en wees wat toleranter dan u ooit geweest bent. Dit jaar een beetje minder kritisch zijn tegen de Maagd, want die trekt het zich in 2006 allemaal erg aan. Het is namelijk eentje die niet graag iets negatiefs te horen krijgt. Laat deze Maagd wat vaker los, dat zal hem goed doen! Uw immuunsysteem is niet honderd procent. Vooral in de herfst moet u extra gezond gaan eten want vooral uw spijs vertering heeft het dan wat moeilijker dan gewoonlijk. Dit jaar is het naar alle waarschijn lijkheid nodig om meerdere bezoeken aan de tandarts af te leggen. Met geld omgaan is iets wat u wel ligt. Maar dat betekent niet dat het van de zomer voor het oprapen ligt. Maar de herfst maakt de financiën weer beter. Uw natuurlijke charme komt goed van pas voor het krijgen van succes in 2006. In het voorjaar zal een eventuele egoïstische levensstijl nou niet bepaald de mensen naar u toetrekken. Luister naar de mening van anderen, want die hebben ook hun terechte zegjes. Een terloopse financiële tip die u krijgt kunt u erg goed gebruiken. In de zomer hoeft het er maar beter niet al te heldhaftig aan toe te gaan, en u dient dan ook te ontspannen en geen gekke dingen te doen. De Leeuw ziet er dit jaar ernstiger uit dan ooit. Het lijkt bijna of hij sneller ouder wordt. De tweede helft van augustus is een uitstekend moment om op vakantie te gaan voor de Leeuw! Een positief banksaldo zal dit jaar niet doorgaans een feit zijn. Tot aan april gaat het nog wel, maar dan wordt het wat moeilijker. In juni begint uw nieuwsgierigheid te borrelen en gaat u op verkenning in de geldwereld. Maar de winsten zullen echter van zeer beperkte duur en hoogte zijn. Niet iedereen zal uw verwachtingen zien zoals u die ziet, dus wees wat gematigd daarmee. Het is zaak om in contact te blijven met mensen om uw inzicht te delen. Dan zullen er wel conflicten komen met hen die uw visie niet delen. In de zomer zal een avontuurtje wat meer hebben dan in eerste instantie gedacht. In oktober gaan de zaken wat minder, en dat komt onder andere doordat u denkt dat anderen net zo onbegrensd zouden kunnen zijn als u. Take it easy! Het jaar 2006 is die van de liefde voor de Waterman. Misschien dat het samengaat met rozengeur, maar u zult dit jaar merken dat de Waterman aanhankelijker is dan ooit! Het is belang rijk voor u om voldoende beweging te hebben. Doe het vooral rustig aan met geld uitgeven, want dit jaar is wat dat betreft wat rommelig. Misschien dat in het voorjaar een financiële oplossing op uw pad komt wat het overwegen waard is. Weegschaal dus niet te lang alleen te laten 3lcdlUUI\ 2006 is het jaar waarin u niet moet gaan overdrijven, en neem hem gezellig mee als u op bezoek In het voorjaar hangt er een zware bui boven u, en dat heeft te maken met uw gaat! U bent gevoelig voor verkoudheid. eigen eenzijdigheid. Doorbreek misverstanden, en dan zal alles recht komen. Doe daarom aan sport en zorg voor een Het is prima om kritisch te zijn, maar wat koopt u daarvoor? Vooral in septem- goede bloedsomloop. Uw besluiteloosheid ber en oktober komt het er op aan om wat meer mee te geven en minder kop- is uw handicap, vooral in de zomer. Vanaf pig te zijn. Let een beetje op uw gezondheid, Steenbok! Ga in juni of in sep- maart komt er iets meer geld in het laatje, tember eens lekker op vakantie. Voor chronische aandoeningen is homeopa- maar juich echter niet te luid. In september thie aan te raden aangezien de gebruikelijke medicijnen maar weinig bij de en december doet u er goed aan met de Steenbok zullen uitrichten. Vooral in maart moet u niet te veel hooi op de vork loterij mee te doen. nemen, want dat lukt gewoon niet wat geld betreft. In mei komt de boekhou ding goed van pas, dus let daar alvast op. Het voorjaar is wat financieel krap, maar in juli is dat weer opgelost. De loterij werkt goed in de herfst. Uw succes is geheel afhankelijk van de mate waarmee u zelfbewust uit de hoek komt. Dus het is aan te bevelen om uzelf eerder te geloven dan u te laten over tuigen door anderen. Durf NEE te zeggen tegen anderen en JA tegen uzelf! In oktober en november zal dit vruchten afwerpen. De Vissen kan in 2006 verrast of verbijsterd raken. Misschien raakt die de tel een tijdje kwijt. De vrijheid is dit jaar erg aanlokkelijk voor de Vissen. Ga dus op vakantie in de natuur. Als u dat in april doet is de Vissen helemaal geluk kig. U moet wel gezond blijven eten en blijven bewegen is heel belangrijk voor Vissen. Voor eventuele lichamelijke ongemakken is Bachtherapie dan wel homeopathie de beste optie. Tot aan de zomer van 2006 is het raadzaam uw uitgaven onder controle te houden. Het jaar 2006 wordt namelijk een financieel moeilijk jaar voor de Vissen.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2006 | | pagina 62