Meubelstoffeerderij Vlees- en Horecagroothandel Gourmet Steengrillschaal Populair 25 Diverse soorten luxe vlees BEL UW BESTELLING DOOR: 072-5330012 Seniorenverhuizingen Biefstuk, Varkensfricandeau, Kipfilet, Hamburger ±300 gram per persoon p-p TEVENS TEGEN ZEER SCHERPE PRIJZEN o.a. ossehaas, varkenshaas, kalfsoesters, kogelbiefstuk, entrecote, rosbief volks universiteit alkmaar docent psychologie (m/v) 22 Ambachtelijke meubelstoffeerderij Leerspecialist Antiekrestauratie Bel voor informatie of een vrijblijvende afspraak bij u thuis of kom even langs in onze winkel Kennemerstraatweg 125-1851 BC Heiloo. K.v.K. 37119223. Wij zijn telefonisch bereikbaar van 10.00 tot 19.00 uur - Tel. 072-5324590 b.g.g. 06-51540124 Openingstijden dinsdag t/m zaterdag van 11.00 tot 17.00 uur. LI MM EN opmerkelijk versthillend OPEN: MAANDAG T/M ZATERDAG 8.00u. - 21.00u, Voordelig lekkere Spaanse wiin proeven? Kennemerstraatweg 406, 1851 BK Heiloo Tel. 072-5330012 Fax 072-5324975 Nieuwsgierig geworden naar de scherpe prijzen, bel ons even op het onderstaande nummer. En vraag naar onze bestellijst met hele mooie aanbiedingen. HEEFT U SPECIALE WENSEN LAAT HET ONS WETEN Bestellingen kunnen in overleg worden afgehaald of eventueel aan huis worden bezorgd. Ps: U kunt ook bij ons terecht voor al uw vlees- en vleeswaren etc. U vraagt wij regelen het. De Volksuniversiteit Alkmaar is een organisatie, die een groot aantal talen- en andere cursussen verzorgt, alsmede lezingen. Bestuursleden en kantoormedewerkers verrichten hun werkzaamheden op basis van vrijwilligheid. Er is een vacature vacant van kantoormedewerker (m/v) Computerervaring gewenst. Telefoon- en postbehandeling en cursisten administratie zijn de belangrijkste taken. Daarnaast is een flexibele werkhouding gewenst. De werktijden zijn op dinsdag- en donderdag middag in het kantoor te Alkmaar (m.u.v. eigen vakanties). Behalve een fijne en gezellige werksfeer bieden wij een fiscaal vrije vrijwilligersvergoeding alsmede een vergoeding van reiskosten. Informatie desgewenst bij dhr. N. Emmer, voorzitter 06 13785352 Tevens is er een vacature van: De lestijden zijn op ma-, dins-, woe- of donder dagavond in overleg. Ervaring in lesgeven aan volwassenen is gewenst. Docenten aan de VU-Alkmaar krijgen een free lance contract, waarin de lestijden, de vergoe ding en reiskosten zijn vastgesteld. Informatie desgewenst bij dhr. R. Maters, vice- voorzitter 072 5152069 (kantoortijden). Uw schriftelijke reactie graag sturen aan het bestuur van de Volksuniversiteit van Alkmaar e.o. Stationsweg 19A, 1815 CA Alkmaar 5 APRIL 2006 UITKIJKPOST De Hoes Mag ik mij even voorstellen. Ik ben samen met mijn twee zoons een klein maar knus bedrijf begonnen in Heiloo en Den Helder. Na ruim 25 jaar in diverse landen te hebben gewerkt als meubelstoffeerderf ontwerper en restaurateur (o.a. in Engeland, Italië en Frankrijk), ben ik weer terug op eigen bodem. Met mijn twee zoons, die zelf ook ruime ervaring hebben in stoffering en leerbewerking, ben ik bewust een klein bedrijf begonnen, zodat wij nog de ouderwetse kwaliteit en ser vice kunnen bieden zoals het vroeger was. Tevens verzorgen wij ook complete verhuizingen voor seni oren, want na jaren van land naar land te zijn verhuist weten wij hoeveel zorgen en ongemak dit met zich mee brengt, wij hebben daar ruime ervaring in. Bij ons staat goede kwaliteit en service op de eerste plaats en heten wij u van harte welkom in onze winkel met open werkplaats. De koffie staat voor u klaar. Stoffeerwerk Wij stofferen al uw eetkamerstoelen, oorfauteuils, bankstellen en sofa's. Wij zijn gespecialiseerd in Artifort, Leolux, Rolf Benz, Pan der en Oisterwijk-meubelen. Ook kunnen wij uw stoelen of bank stellen voorzien van nieuwe vullingen. Zit of ligt u slecht vanwege lichamelijke klachten dan kunnen wij u helpen. Met een vulling aan uw houding aangepast, voor een perfect comfort. Leerbewerking Wij kunnen diverse leerreparaties verrichten, o.a. stiknaden, uitgerekt leer innemen, gedeeltelijk vernieuwen van leren banken of stoelen en leer opnieuw inkleuren, dit is alleen mogelijk in dezelfde kleur van het leer. Uiteraard stofferen wij ook stoelen en/of bankstellen met het beste kwaliteit leer. Ook reparaties en inkleuren van Chesterfield. Restauratiewerk Bij ons kunt u ook terecht voor het restaureren-, verstevigen en lij men (met beenderen lijm) van alle soorten antieke kasten, kabinet ten, bureaus, stoelen en tafels. Ook kunnen wij antieke meubels voorzien van nieuwe was en/of politoerlagen. Heeft u last van houtworm? Wij kunnen dit voor u verhelpen! Heeft u stoelen met biezen of rieten zittingen die kapot of beschadigd zijn, dan kunnen wij dit gedeeltelijk of geheel vernieuwen. Dit gebeurt op een ouderwetse en handmatige manier. Seniorenverhuizingen Wij bieden een unieke service van seniorenverhuizing aan. Desge wenst hoeft u zelf niets te doen. Wij kunnen alles voor u verzorgen, zoals: het inpakken van alle spullen, het oude huis bezemschoon maken en alle gaten en kieren wegwerken. Het nieuwe huis com pleet schoonmaken, spullen uitpakken en plaatsen.-Het ophangen van schilderijen, klokken enz., het aansluiten van alle elektrische apparatuur. Ook hebben wij een samenwerkingsverband met twee erkende bedrijven voor het verzorgen van vloèrbedekking, gordij nen en behangwerk. Dit alles wordt met de grootste zorg gedaan. Ook kunt u een gedeelte zelf doen, dat drukt natuurlijk de kosten. 6 standaardpunten van meubelstoffeerderij De Hoes Gratis halen en brengen Altijd 3 jaar garantie Grote collecties stof en leer Uitsluitend beste kwaliteit materiaal Service en kwaliteit Geen aanbetalingen Bij ons een doos met 6 flessen Casa Azul Tempranillo (0,75 Itr) van 25,74 voor€ 15,00 Slagerij Brink Paas knaller 41 Stationsweg 19A 1815 CA Alkmaar Telefoon: 072-5152069/ Fax: 072 5116312 E-mail: info@vualkmaar.nl website: www.vualkmaar.nl

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2006 | | pagina 22