Bundeling van krachten op politiebureau Heiloo Bleekemolen infra Wijziging schema ophalen oud papier FSH verbouwing dintra designcentrum 2e Paasdag open dintra H E I L O O BEDRIJF BELICHT 5 €18,50 Een zaak oplossen is het mooiste wat er is' POLITIEBERICHTEN Snelheidscontrole Diefstal portemonnee Inbraak in bedrijfspand omdat de bijna klaar is! wildschut 3-gangen menu met soep Misschien wel de interessantste designcollectie van Nederland vindt u bij dintra in Alkmaar. Van 11.00 tot 17.00 uur staan we voor u klaar met advies, een hapje en een drankje. En als u er toch bent... Prachtige ei-vormige poef van Baleri van 289,- voor 175,- Makkelijk bereikbaar, gratis parkeren. UITKIJKPOST 12 APRIL 2006 •Vervolg van voorpagina Er is in Noord-Holland-Noord een regionale recherche verdeeld over de drie districten: Den Helder, Hoorn en Alkmaar. Daaronder zijn de uniformafdelingen met zeven afdelingrecherches, waarvan de recherche in Heiloo er één van is. Ondanks deze structuur wordt er veel samengewerkt tussen de ver schillende afdelingen. ,,Er is zeer regelmatig overleg met andere afdelingen en we'weten wat er bij elkaar speelt", aldus de groepschef uit Heiloo. Spannend beroep Het beroep rechercheur wordt op televisie vaak afgebeeld als een baan vol spanning en sensatie. Tabois en Molenaar beamen dat het een spannend beroep kan zijn. „Ik was vorige week aanwezig bij de aanhouding van vier Roemenen die aan het inbreken waren. Een dienst auto kwam in botsing met de auto van de verdachten en met honden hebben we uiteindelijk alle vier de verdachten weten te pakken. Deze situatie midden in de nacht, is zeker spannend", vertelt Molenaar. Het leukste aan zijn werk vindt Tabois het puzzelen om een zaak op te los sen. „Een zaak oplossen is het mooiste wat er is", aldus de recher cheur. „Door het combineren en analyseren van dingen, krijg je een mooie zaak. Er zijn bijvoorbeeld regelmatig zakkenrollers actief in het winkelcentrum in Heiloo. Een mevrouw meldde aan de uniform dienst dat er geld van haar rekening was gepind. Wij vragen bij de des betreffende bank de camerabeelden op en verspreiden die onder colle ge's. Toevallig kwamen we deze verdachte tegen in 't Loo. Dat is natuurlijk heel mooi", vertelt Molenaar. De recherche werkt ook veel samen met het NFI (Nederlands Forensisch Instituut) voor onder andere onderzoek naar DNA. „Het gebruik van DNA als bewijsmateri aal is heel mooi, maar het zegt niet altijd alles. Als je op een ochtend een haar verliest in een ruimte waar die middag iets voorvalt, dan zegt die haar alleen dat je er geweest bent, niet datje iets met het voorval te maken hebt", aldus Molenaar. Het belangrijkste in het oplossen van zaken zijn misschien wel de getuigen. „Als iemand die 's nachts mensen rond zyn huis hoort, pas de volgende ochtend belt, dan zitten we misschien al met vier inbraken. We hebben liever dat mensen tien keer voor niets bellen, dan één keer te laat", vertelt rechercheur Okko Tabois. HEILOO - Woensdagavond 5 april werd tussen 19.15 en 21.00 uur een snelheidscontrole gehouden op de Omloop. Er werden 6 pro cessen verbaal opgemaakt voor het overschrijden van de maxi mumsnelheid van 50 km. per uur. Daarbij werd een hoogste snel heid gemeten van 80 km. per uur. HEILOO - Woensdagmiddag 5 april werd tijdens het doen van inkopen in winkels van het win kelcentrum 't Loo een portemon nee gestolen. De portemonnee met als inhoud onder andere enkele (bank)pasjes werd uit een tas gestolen die aan de kinderwa gen hing. De portemonnee werd de volgende dag in de omgeving van de Kennemerstraatweg terug gevonden. De inhoud was by na compleet. 1 bankpasje bleek gestolen te zijn. HEILOO - Tussen zaterdag 8 en zondag 9 april werd in een bedryfspand aan de Kanaaiweg ingebroken. Door het inslaan van een raampje naast de toegangs deur wist men zich toegang tot het pand te verschaffen. Een geldbedrag werd ontvreemd. Gevonden voorwerpen van 3 tot en met 9 april: enkele sleutels, blauwe spanbandenset, buggy zwart van kleur, fotorolletje, par- keervergunning. Foto: Irene Broekema Bleekemolen infra, De Brink 16,1851 PT Heiloo. E-mail: info@bIeekemolen-infra.ril. Telefoon: 072-5325181 en 06-51847052 „Voor mezelf beginnen, dat had ik tien jaar eerder moeten doen, maar dat is achteraf makkelijk praten", vertelt Ronald Bleekemolen. Na tweeëntwintig jaar vaste dienst bij een grote aannemer, vond Ronald het tijd om zelf een bedrijf te beginnen. Sinds juni vorig jaar is hij gestart met R. Bleekemolen infra. Het bedrijf richt zich vooral op allerlei diensten in de grond, weg en water bouw, zoals het aanbrengen of herstellen van bestratingen, grondwerk, aanleg kabels en leidingen, onderhoud en aanleg, nutsvoorzieningen, rioleringswerkzaamheden, sloop- en betonwerkzaamheden, gevel- en dakreparaties, levering van alle bouw- en wegenbouwmaterialen, toe zicht en uitvoeringsbegeleiding, rapportages en bouwkundig advies voor zowel bedrijven als particulieren. Oftèwel, vat Ronald Bleekemolen het bondig samen: „Wij bieden een heel breed pakket". Veel opdrachten vanaf de eerste dag Als particulier schakel je Bleekemolen infra in wanneer je de funde ring voor een aanbouw vrij gegraven wilt hebben of als je tuin aan een grondige verandering toe is daarnaast ook voor alle klussen in en rond om het huis. Naast deze relatief kleinschalige projecten werkt Bleekemolen ook mee aan grote klussen, zoals het realiseren van een busbaan onder het centraal station in Amsterdam en de nieuwe Prins Bernard brug te Zaandam Vanaf dag één heeft de eigenaar van het nieuwe bedrijf het druk. „Vrijwel al mijn opdrachtgevers bestaan uit contacten die ik had via mijn vorige werkgever. Zonder die contacten en mijn ervaring was het ongetwijfeld een stuk moeilijker geweest om veel werk binnen te halen", vertelt Ronald. Onderscheiden van concurrenten noodzakelijk Bij R. Bleekemolen infra staat een team met vakmensen voor uw klaar om ervoor te zorgen, dat uw klussen snel en vakkundig geklaard worden Men heeft alles in huis om u een compleet pakket aan te bieden. Uiteraard in combinatie met uitstekende kwaliteit en goede, en bovenal snelle service. Bent u op zoek naar een bedrijf waar u niet een nummer bent, maar klant met naam en toenaam? Dan bent uw bij R. Bleekemolen infra aan het goede adres voor persoonlijke aandacht en een goed, maar bovenal eerlijk advies. Dat is waar Ronald grote waarde aan hecht. Bel gerust voor een vrijblijvend advies of offerte. ADVERTENTIE HEILOO - In tegenstelling tot hetgeen eerder vermeld is, komt de Fanfare Showband Heiloo zaterdag 22 april het oud papier ophalen (en dus niet op 29 april!). Eind vorig jaar is in de wijken Zuid, Ypestein en Plan West - de wijken waarin de muziekvereniging al jaren het oud papier'verzamelt - het ophaalschema huis-aan-huis bezorgd. Hierop is kenbaar gemaakt dat vanaf januari de kran ten op de laatste zaterdag van de maand aan de weg mogen worden gezet. Helaas is bij de opmaak van dit schema geen rekening gehou den met de viering van Koninginnedag. Immers, 30 april valt dit jaar op een zondag, zodat alle daarmee samenhangende festi viteiten worden verplaatst naar de zaterdag daaraan voorafgaand. Dit betekent helaas ook dat er die zaterdag geen beroep kan worden gedaan op de oud-papier-wagens, zodat de Fanfare Showband Heiloo heeft besloten het oud papier een week eerder op te halen. Natuurlijk is het complete schema ook terug te vinden op internet. Op zowel de site van de gemeente Heiloo (www.heiloo.nl onder afvalkalen- der), alsook op de website van de muziekvereniging (www.showband- heiloo.nl onder oud papier) kunt u de ophaaldagen nog eens terugkij ken. Daarnaast vindt u het schema wekelijks in de Uitkijkpost. Maar natuurlijk wordt u ook door de bekende borden aan de weg nog eens herinnerd aan de komst van de muzikanten en majorettes. 1001 redenen om naar Wildschut te gaan eten&drinken Stationsweg 82-84, Heiloo t 072 53 21 392 www.brasseriewildschut.nl ADVERTENTIE INTERIEUR ALKMAAR Kooimeerlaan 17, 1814 GN Alkmaar. Tel. 072 - 515 52 56, www.dintrainterieur.nl Aan de randweg, 500 m van de A9. In deze rubriek wordt wekelijks een ander bedrijf in het versprei dingsgebied van de Uitkijkpost belicht. Voor aanmelding: Hoefsmid 5,1851PZ Postbus 68,1850 AB Heiloo. Of per e-mail: redactie@uitkijkpost.nl. In de aanmelding graag duidelijk uw gegevens vermelden.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2006 | | pagina 5