Hoog sportief bezoek voor leerlingen Springschans Gedichten, niets voor jongeren? heropening! H E I L O O 3 POLITIEBERICHTEN Koen Stamspeler van Jong AZ, vertelde de kinderen van alles over zijn club Verkeerstoezicht woensdag 3 mei wildschut nieuwe kaart, vertrouwde sfeer! Parkeercontroles Vernieling personenauto's Arnoud Mars te gast bij Beat FM Vernieling woningen UITKIJKPOST 26 APRIL 2006 1001 redenen om naar Wildschut te gaan Stationsweg 82-84, Heiloo t 072 53 21 392 www.wildschutetenendrinken.nl t eten drinken HEILOO - Op donderdagmiddag 20 april werden de kinderen van groep 7 en 8 van Springschans Oost aangenaam verrast met een bezoek van een AZ delegatie, die het een en ander kwam vertellen over de club, over hoe je profvoetballer wordt en over de relatie van AZ met de jeugd. Helaas moesten de spelers van het eerste van AZ 's avonds een belangrijke wedstrijd in Groningen spelen, dus kon er geen hele beken de voetballer langskomen. Maar hun plaats werd met verve overgenomen door de 19-jarige Koen Stam, speler van Jong AZ, die de kinderen van alles vertelde en al hun vragen wilde beantwoorden. Koen wordt binnen een paar jaar waarschijnlijk ontzettend beroemd, en speelt bovendien al in Oranje onder 19. Meester Pim Bronkhorst (alias de 'tijger van Heiloo') wist zelf behoorlijk veel van de geschie denis van AZ en kon Koen nog wel wat dingen leren over zijn club. Twee stagiaires van AZ schetsten via een powerpointpresentatie de leerlingen een beeld van AZ, vertel den over de geschiedenis van de club, over hoe je verantwoord een (prof.-)voetballer kan worden en er was ook een speciale AZ quiz met mooie prijzen. De Uitkijkpost verschijnt op woensdag huis-aan-huis in een oplage van 17.500 exemplaren in Heiloo, Limmen, Akersloot, Egmond-Binnen, Egmond aan den Hoef en Rinnegom. Redactionele kopij moet uiterlijk vrijdag om 17.00 uur in ons bezit zijn. Een uitzondering wordt gemaakt voor - kopij voor de sportpagina's en voor eve nementen die in het weekend plaatsvin den. In dat geval mag kopij tot maandag 12.00 uur worden ingeleverd. De advertenties dienen uiterlijk maan dag 17.30 uur in ons bezit te zijn. Advertentieprijs per mm is 0,45 (excl. BTW). Bij adverteren op contract basis gelden aanzienlijk lagere mm-prijzen. De redactie van de Uitkijkpost is op de volgende uren bereikbaar: maandag 08.001m 17.30 uur dinsdag 08.00 t/m 13.00 uur woensdag 08.00 t/m 17.30 uur vrijdag 08.001m 17.30 uur donderdag is de redactie afwezig. Openingstijden Drukkerij Uitkijkpost ma t/m do 08.00 t/m 17.30 uur vrijdag 08.00 t/m 14.30 uur Aangeleverde kopij advertenties De redactie behoudt zich het recht voor om stukken te bewerken, in te korten te verplaatsen naar een volgende editie of niet te plaatsen, mede afhankelijk van het advertentieaanbod. U kunt uw kopij mailen, faxen, verzenden of afleveren bij de balie. De redactie stuurt geen foto's en floppy's/cd-roms retour. Deze kunt u aan de balie van de Uitkijkpost op komen halen. De Uitkijkpost is niet verantwoordelijk voor in advertenties gedane uitspraken. Adres Bezoekadres: De Hoefsmid 5,1851 PZ in Heiloo, tel. 072-5330175, fax 072-5335644, e-mail: redactie@uitkijkpost.nl. advertenties: advertenties@uitkijkpost.nl ineternet: www.uitkijkpost.nl Postadres: postbus 68,1850 AB Heiloo. HEILOO - Donderdag was Arnoud Mars, directeur van drukkerij en weekblad Uitkijkpost, te gast in het radioprogramma Heiloo Centraal. Diverse zaken kwamen aan bod in deze uitzending, waaronder de metamorfose van het weekblad Uitkijkpost, en hoe dat is ontvangen door de lezers van de Uitkijkpost. Ook het nieuwe systeem in de drukkerij, waarmee als een van de eerste bedrijven in Nederlander op milieu vriendelijke wijze geproduceerd kan worden, was een interessant gespreks onderwerp. Het gesprek tussen Arnoud en presentator Bob van Unnik werd afgewisseld met muziek die Arnoud zelf had meegenomen. Foto: Mario Sacksioni Koen en Milo, twee fanatieke AZ- supporters, mochten de quiz maken om daarmee een prqs te winnen. Ook hier scoorde de meester als een van de besten, maar sportief besloot hij zijn prijs te verloten onder alle leerlingen. Na de presentatie van Koen mochten de kinderen vragen stel len. Zo werd er gevraagd hoe je profvoetballer wordt. Waarop Koen vertelde dat hij was gescout door de KNVB, toen hij nog in Schagen voetbalde. Maar er zijn ook speciale dagen waarop jonge talenten de kans krijgen zich in de kijker te spe len. Ook ging het over de schoolpre staties van Koen. Want het idee bestaat misschien dat als je prof voetballer bent, je niet meer naar school hoeft. Maar niets is minder waar, legde Koen uit. Het is zelfs zo dat als je slechte cijfers haalt, je het risico loopt dat je niet mag mee doen met de trainingen! Daarom doet Koen net zo hard zijn best op school als op het veld, in de hoop dat hij binnen nu en een paar jaar net zo goed wordt als Barry van Galen of Shota Arveladze! Uiteraard was er tenslotte nog tijd om handtekeningen uit te delen en foto's te maken en kregen alle kinderen het tijdschrift van De Waaghalzen, de jeugdfanclub van AZ. Na de presentatie van Koen Stam op de Springschans was er natuurlijk tijd om handtekeningen uit te delen. Foto: Uitkijkpost HEILOO - Bij de politie zijn klachten binnengekomen over het verkeersgedrag van automobi listen op de Kennemerstraatweg bij de verkeerslichtinstallatie bij de oversteek van en naar de Ter Coulsterlaan. Geklaagd wordt dat automobilisten regelmatig het rode verkeerslicht negeren. Hierdoor ontstaan verkeersge- vaarlijke situaties met name voor schoolkinderen die hier gebruik van maken. De politie gaat hier de komende tijd hier toezicht houden. HEILOO - Op woensdag 19 april werd gecontroleerd in het par- keerzonegebied rond het winkel centrum 't Loo en de Stationsweg. Tijdens de controle rond het winkelcentrum 't Loo werden acht bekeuringen uitge schreven. Er werden geen over tredingen geconstateerd op de Stationsweg. - Vrijdag 21 april werd 's mor gens en 's middags gecontroleerd in het parkeerzonegebied rond het winkelcentrum 't Loo. Tijdens de controles werden aantal bekeuringen uitgeschreven. HEILOO - Gedichten, niets voor jongeren? Het PCC juniorcolle ge bewijst het tegendeel. Poëzie speelt al weken een grote rol tijdens de lessen Nederlands en Expressieve Vorming. Het resultaat hiervan is binnenkort te bewonderen in Bibliotheek Heiloo. Op donderdagavond 27 april komen de leerlingen van het PCC zélf hun beste, mooiste of leukste gedichten voordragen. Margreet Schouwenaar, plaatse lijk dichteres en genomineerd voor de Alkmaarse cultuurprijs, zal ieder gedicht van deskundig commentaar voorzien. I edereen is die avond welkom om te komen luisteren op deze inspire rende en verrassende gedichtena vond (aanvang: 19.30 uur). Tijdens de gehele Week van de Poëzie, van 24 tot en met 28 april, is er in de expositieruimte van Bibliotheek Heiloo een tentoonstelling ingericht van schilderijen waarin gedichten zijn verwerkt. Deze tentoonstelling is geheel verzorgd door leerlingen van het PCC en te bezichtigen tijdens de openingsuren van de bibliotheek. HEILOO - Vrijdagavond 23 april werd een personenauto van het merk Honda type Hatchback ver nield. Terwijl de auto die avond stond geparkeerd op het Het Zevenhuizen werd met een steen een portierruit ingegooid. Tussen zaterdagavond 22 en zon dagmorgen 23 april werd een personenauto vernield die op het Abraham Du Bois Hof stond geparkeerd. Van de bewuste auto, een Nissan Micra, werden de beide buitenspiegels vernield. HEILOO - Zondagmorgen 23 april werd een ruit van een woning aan de Pastoor van Muijenweg vernield. De bewoner schrok die morgen rond 02.00 uur wakker van een harde klap en glasgerinkel. Toen hij ging kijken bleek een thermopaneraam van de woonkamer vernield te zijn. Rond datzelfde tijdstip werd ook een ruit vernield van een woning in Marienstein. Ook van deze woning werd een thermopane raam van de woonkamer vernield.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2006 | | pagina 3