Bloemendagen Limmen uitgesteld Programma 4 mei t/m 10 mei 2006 "Mission Impossible III" "Tristan Isolde" "Brokeback mountain" "March of the penguins" "Ice age 2" (NL) "Nanny Mc Phee" (NL) www.corsobioscoop.n I Meidenavond in dorpshuis de Hanswijk 25 Inwoners van Castricum krijgen lintje regio 15-17 Koninginnedagviering Akersloot Automobilist komt om het leven bij verkeersongeval donderdag 20.15 uur vrijdag zaterdag 18.30 21.30 uur zondag 16.00 20.00 uur maandag, dinsdag woensdag 20.00 uur vrijdag zaterdag 21.30 uur zondag woensdag 20.00 uur donderdag 20.15 uur maandag dinsdag 20.00 uur vrijdag zaterdag 19.00 uur zondag 16.30 uur donderdag, vrijdag zaterdag 14.00 uur zondag 13.00 uur woensdag 14.00 uur donderdag, vrijdag zaterdag 14.00 uur zondag 13.30 uur woensdag 14.00 uur Dorpsstraat 70 Castricum «Tel.0251 - 65 22 91 EGMOND - Zaterdagavond omstreeks 19.20 uur is een 33-jari- ge bestuurder van een personenau to uit Egmond aan Zee bij een een zijdig verkeersongeval om het leven gekomen. Dit gebeurde op de Heilooër Zeeweg. De man reed met zijn auto over genoemde weg, komende uit de richting van Heiloo. Door vermoedelijk een te hoge snel heid verloor hij een flauwe bocht de macht over het stuur, raakte in'een slip en botste vervolgens in volle vaart tegen een boom. Hy raakte daarbij zo ernstig gewond dat hij ter plaatse is overleden. EGMOND - Op woensdag 10 mei wordt in dorpshuis de Hanswijk een meidenavond gehouden, voor mei den van 10 tot en met 13 jaar oud. Meer Info: Michelle van de Wateringen, tel. 072-5063793 of www.welzijnbergen.nl/jongerenwerk. De avond is van 19.00 tot 20.30 uur en kost 1 euro. Lintjesregen in Castricum ADVERTENTIE CASTRICUM - Op vrijdag 28 apriï heeft een aantal Castricummers een Koninklijke Onderscheiding gekregen. Dit jaar heeft het Hare Majesteit behaagd om in Castricum aan 15 inwoners de Orde van Oranje Nassau toe te kennen. Er zijn 14 leden en één Ridder benoemd. Ook bijzonder was dit jaar dat burgemeester Emmens zelf werd verrast. Zij werd op het laatste moment meegelokt naar Haarlem waar zij in het Provinciehuis ook een Koninklijke Onderscheiding ontving Mevrouw C. Blokker-Braam uit Akersloot (1935) is sinds 1963 een actief lid van de Uitvaartvereniging Akersloot. Ook is zij bestuurslid geweest van de Bond van Plattelandsvrouwen in Akersloot en de Stichting Welzijn Ouderen Akersloot. Bij Koninklijk Besluit van 14 maart is mevrouw Blokker benoemd tot Lid in de Orde van Oranje Nassau. De heer J. Böhm (1951) uit Limmen gaat dit jaar met functioneel leeftijdsontslag bij de brandweer in verband met het bereiken van de leeftijd van 55 jaar. Hij is dan gedu rende ruim 25 jaar verbonden geweest aan wat voorheen de vrijwil lige brandweer Limmen was en sinds januari 2002 de Castricumse vrijwil lige brandweer post Limmen. Hij is bij Koninklijk Besluit van 17 februari 2006 benoemd tot Lid in de Orde van Oranje Nassau.' De heer M. Duijn (1951) uit Deze dame uit Akersloot heeft zich speciaal voor Koninginnedag prachtig uitgedost en is ook haar fiets niet vergeten! Zij deed dan ook mee aan de kinderfietsoptocht met de IJmuider Harmonie vanaf het Wilhelminaplein, een van de vele activiteiten van de Akersloter Koninginnedag. Ook in Limmen was het zaterdag gezellig. Zo had Limmen de traditionele vrijmarkt voor kinderen, die zich daarna konden uitleven op een spectaculaire klauterbaan, een ballenbak en een springkussen. Omstreeks het middaguur werden vervolgens de eerste gratis poffertjes omgedraaid en kon de limonadekoe voor het eerst gemolken worden. Ondanks de kou en werd er in de gemeente Castricum volop genoten van het oranjefeest Foto: Mario Sacksioni LIMMEN - De meeste mensên verwachten dat de Bloemen dagen Limmen deze week plaatsvinden. Normaliter is het ook vaak de laatste week van april of de eerste week van mei dat dit evenement plaatsvindt. Echter doordat het in de laatste maanden te koud is geweest en hierdoor de hyacinten niet genoeg voorradig zijn is er besloten om de Bloemendagen twee weken uit te stellen. Dit jaar zullen de Bloemendagen dan ook gehouden worden van 13 tot en met 18 mei. In 1996 is dit al eens eerder voor gekomen, toen werden ze ook rond die tijd gehouden. Alle data's die vastgesteld stonden verschuiven hierdoor ook, de inschrijving kan nog plaatsvinden tot en met zater dag 7 mei (men komt dan niet meer in het routeboekje maar doet wel mee met de jurering). De opening, de kindermiddag en de feestavond vinden plaats op zaterdag 13 mei en de rondrit van het promotieteam op zondag 14 mei. Heeft u nog vragen dan kunt u e-mailen naar: info@bloemendagenlimmen.nl of de internetsite bezoeken: www.bloemendagenlimmen.nl Lees verder op pagina 17 Castricum zal in juli van dit jaar met functioneel leeftijdsontslag gaan by de brandweer. Op dat moment is hij ruim 25 jaar verbonden geweest aan de Castricumse Vrijwillige brand weer. De heer Duijn is bij Koninklijk Besluit van 17 februari 2006 benoemd tot Lid in de Orde van Oranje Nassau. De heer G.J. Germans (1944) uit Akersloot is ruim dertig jaar huisarts geweest in Akersloot. Hij was een echte dorpsdokter, had een eigen •apotheek, draaide veel weekenddien sten en heeft veel kleine Akersloters op de wereld helpen zetten. Sinds 1973 heeft de heer Germans diverse activiteiten verricht op het gebied van zorg en welzijn die ten goede kwamen aan onze samenleving. Hij was arts bij een consultatiebureau, verrichtte de sportkeuringen bij diverse verenigingen, was organisa tor en verzorger bij bloedafnames in Akersloot, gaf EHBO-cursussen en was vele jaren baanarts by de wie lerronde van Uitgeest en bij de Alkmaarse IJsclub. Hij was hier ook vertrouwensarts. De heer Germans is bij Koninklijk Besluit van 27 janua ri 2006 benoemd tot Lid in de Orde van Oranje Nassau. De heer J.H. Glotzbach (1924) uit Castricum zet zich al bijna dertig jaar in voor de samenleving. Zijn activitei ten richten zich vooral op welzijnster rein en op sportief gebied. Hij was onderwijzer en na zijn pensionering ging hij daar mee door. Daarnaast is hij zeer actief bij de collectes van het Reumafonds en de Hartstichting.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2006 | | pagina 15