Nieuw brood bij Corneliusparochianen naar Friesland bakkerij Putter REGIO 17 INGEZONDEN MEDEDELINGEN Meisjes Sint Maarten school uit Limmen weer in supervorm! UITKIJKPOST 3 MEI 2006 Een selectie van de onderscheiden Castricummers. Vervolg van voorpagina De heer Glotzbach is bij Koninklyk Besluit van 23 februari benoemd tot Lid in de Orde van Oranje Nassau. Mevrouw Graafland - 't Lam (1931) uit Castricum heeft zich vanaf 1970, naast haar dagelijkse werk, bestuurlijk en als vrijwilliger ingezet op het terrein van ontwikke lingssamenwerking en voor het ker kelijk jeugd- en jongerenwerk. Tot haar pensionering in 1991 was zij als remedial teacher werkzaam in het onderwijs. Naast haar werk vond zij ook tijd om op andere ter reinen actief te zijn, als medeoprich ter, bestuurslid en vrijwilliger van de Stichting Muttahara. Mevrouw Graafland is bij Koninklijk Besluit van 14 maart benoemd tot Lid in de Orde van Orar\je Nassau. De heer A. Houtenbos (1951) heeft gedurende bijna 34 jaar als vrijwillig brandweerman Zijn beste krachten ingezet voor de gemeen schap van Castricum en dat gaat ver uit boven wat van een vrijwilliger verwacht mag worden. Gedurende 95 tot '98 is hij ondercommandant geweest. De heer Houtenbos is bij Koninklijk Besluit van- 17 februari benoemd tot Lid in de Orde van Oranje Nassau. De heer C.PH Lute (1942) heeft sinds 1969, naast zijn werk als bouwkundig opzichter bij de gemeente Heemskerk, diverse acti viteiten ontplooit op onder meer welzijn, sportief en cultureel terrein. De afgelopen jaren is hij als bestuurslid actief geweest bij diver se heel verschillende organisaties. Zoals de turnvereniging TIOS in Limmen, het RK schoolbestuur in Limmen, de werkgroep optocht van carnavalsvereniging de Uylenspiegels, volleybalvereniging Oranje Wit, stichting Bejaardenzorg De Cameren, stichting Zorgcentrum de Rietlanden en Stichting Woonzorg Lage Weide. De heer Lute is bij Koninklijk Besluit van 21 maart benoemd tot Lid in de Orde van Oranje Nassau. Mevrouw T. Settels- Marinissen (1928) is sinds de jaren '60 actief by sportvereniging Vios in Castricum. Ook zet zij zich in voor de jaarlyksé avondvierdaagse, de Paddestoelentocht en de vrijwillige brandweer. By de avondvierdaagse is mevrouw Settels als vrywilliger betrokken bij de voorbereiding en is vlak voor en tydens de avondvier daagse druk met de inschrijvingen. Mevrouw Settels is bij Koninklijk Besluit van 9 maart benoemd tot Lid in de Orde van Oranje Nassau. De heer R.H. Struik (1958) is gedurende 26 jaar vol betrokken heid en enthousiasme verbonden geweest aan de Castricumse Vrijwillige brandweer. Verder is hij ook al 28 jaar vrijwil lig verkeersbeambte voor de politie en sinds een paar jaar treedt hij namens de politie op als verkeers- coördinator. Ook is hy 10 jaar voor zitter geweest van de Gymvereniging VIOS in Castricum en evenveel jaren is hy voorzitter geweest van de avondvierdaagse. De heer Struik is by Koninklyk Besluit van 5 april benoemd tot Lid in de Orde van Orarye Nassau. Mevrouw J.A. Stolk-Groenedaal (1935) dirigeert en begeleidt sinds de jaren '60 diverse koren. Daarnaast had zij ook nog tyd om thuis en op de basisschool blokfluit- les te geven en een kinderkoor te starten. Mevrouw Stolk is by Koninklijk Besluit van 27 februari benoemd tot Lid in de Orde van Oranje Nassau. Mevrouw E. Tierolf-Hooyer (1943) is weliswaar sinds kórt ver huisd naar Lochem, maar zij heeft veel betekend voor deze gemeente. Van 1980 tot 2005 was zij wedstrijd leider en organisator van bridgedri ves. Verder heeft zy een jaar of tien maaltijden rondgebracht voor tafel tje dek je in Akersloot. Mevrouw Tierolf is bij Koninklijk Besluit van 9 maart benoemd tot Lid in de Orde van Orarye Nassau. De heer R Tromp (1937) ont plooit sinds begin jaren '70 diverse activiteiten op het terrein van cul tuur en kerk. De heer Tromp is een actief lid van carnavalsvereniging de Windtrappers in Castricum. Ook is hy actief bij de Pancratiuskerk. De heer Tromp is bij Koninklyk Besluit van 23 maart benoemd tot Lid in de Orde van Orarye Nassau. De heer L. Zonneveld (1930) is actief op veel verschillende terrei nen. Via de Amateur Tuinders vereniging is hij de leider van één van de tuincomplexen van de vere niging. Als bestuurslid is hij betrokken bij radio Castricum en bij de stichting werkgroep Oud Castricum. Hij maakt foto's van verdwijnende panden, kopieert oude foto's en beheert de grote fotocollectie van de werkgroep. Zijn kennis van Castricum in het verleden deelt hij graag met ande ren door middel van dia-avonden, filmavonden, lezingen, tentoonstel lingen, artikelen en boeken. De LIMMEN - Op 5 april wonnen de meisjes uit de groepen 7 en 8 van de Sint Maartenschool het school- voetbaltoernooi, waaraan basisscholen uit Akersloot, Limmen en Uitgeest meededen. Woensdag 26 april gingen deze meiden de strijd aan met de toernooiwinnaars van dit schooltoernooi uit Heiloo en Egmond. Als eerste werd er gespeeld tegen de Elckerlyc school uit Heiloo. Deze wedstrijd werd gewonnen met 3-0. Een uur later stond de wedstrijd tegen de Jozefschool uit Egmond aan den Hoef op het programma. Ook deze wedstrijd werd met grote overmacht gewonnen met 4-0. Dankzij deze overwinningen mogen de meisjes nu hun superspel demonstreren op het regiotoernooi dat op 17 mei in Hoorn wordt gespeeld, (v.l.n.r:) Sanne Gans, Michèle de Ruijter, Joyce Mous, Els Veldman, Roos Robert, Melissa Voos, Kelly Admiraal en Nikki Schonk, (op de achterste rij) Sanne Groot, Nina Wagemaker, Suzan Limmen, Denise Buys, Sophie van de Berg, Tamara Donker, Denise Kroon, Stacey Schermer en coach de heer Buys. (Sascha van Kessel ontbreekt op de foto). Eigen foto LIMMEN - Een geografische tocht naar het fraaie Friese Landschap en Gaasterland. Het stond op de kleurige omslag van het al even fraaie informa tie boekje wat de passagiers meekregen. Voor het vierde jaar in successie stond zaterdag de bus voor de Corneliuskerk gereed om de zestig passagiers, van deze inmiddels befaamde excursies, te vervoeren. De organisatoren, Bert van Diermen en Jan Out, hadden ook nu weer een fantastische route uitge stippeld, en naarmate Friesland dichterby kwam werd ook het weer steeds zonniger! Reisleider Bert van Diermen nam hen ook dit maal weer mee naar het verleden. Het ont staan van het landschap, de Middelzee, die omringd werden door dijken, en de prachtig nog goed onderhouden Slachtedyk, te vergelij ken met de Westfriese Omringdijk. Ook het Gaasterland werd bezocht en als laatste werd Het Rode Klif aan de Zuiderzeedijk aangedaan waar, inmiddels een vast item in deze excursies, de boor er aan te pas kwam om proefondervindelijk vast te stellen dat er stenen en wat gelig zand in de bodem zaten uit het Glaciaal tijdperk. Werd onder het genot van een hapje en een drankje nog even nagepraat over deze inte ressante en geslaagde tocht. Foto Mario Sacksioni heer Zonneveld is by Koninklijk Besluit van 23 maart benoemd tot Lid in de Orde van Oranje Nassau. De heer M. Wmder (1949). Sinds 1975 de heer Wmder hij algemeen directeur van het transportbedrijf Wmder Limmen BV Hy geeft hier leiding aan 75 medewerkers. Zyn sociale betrokkenheid en de verant woording voor zijn medewerkers is zeer groot. Zo was hij bestuurslid by de sectie platvervoer van de Transportgroep/Coöperatieve trans portsector Noord-Holland/Umond. Tussen 1995 en 1999 was de heer Winder lid van een commissie van gewest Federatie Nederlandse Kraanverhuurbedrijven. Deze com missie hield zich bezig met de logistiek op de bouwplaats. De heer Winder is by Koninklyk Besluit van 13 maart benoemd tot Ridder in de Orde van Orarye Nassau. REGIO - Bakkerij Putter, met zaken in Uitgeest, Limmen en Akersloot, heeft een nieuw brood geïntroduceerd. Speltbrood: lekker en heel gezond! Want dit natuur-brood met oertarwe, is volkomen biologisch en geheel vet- loos. Daarnaast bevat dit nieuwe volkorenbrood veel lijnzaad en zonne bloempitten. En een aardigheid voor deze streek is het feit, dat het meel gemalen wordt by Molen 'De Oude Knegt' in Akersloot.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2006 | | pagina 17