Kapsalon FIXX Wonenplus Heiloo houdt iiüoopochtend H E I L O O BEDRIJF BELICHT umve.ni 5 INGEZONDEN BRIEF Je bromfiets voordelig verzekerd.. Dat wil jij toch ook! Winnaars puzzel voorjaarsbijlage Kinderjury Heiloo 2006 Diefstal begraafplaats Milieubeleid Wethouders Daas en Bos nemen afscheid UITKIJKPOST 3 MEI 2006 In deze rubriek wordt wekelijks een ander bedrijf in het versprei dingsgebied van de Uitkijkpost belicht. Voor aanmelding Hoefsmid 5,1851PZ Postbus 68,1850 AB Heiloo. Of per e-mail redactie@uitkijkpost.nl. In de aanmelding graag duidelijk uw gegevens vermelden. Foto: Mario Sacksioni Kapsalon Fixx, 'Limmerhoek' 33, Alkmaar, tel. 072- 5124452. Geopend op maandag tot en met vrijdag van 09.00 tot 18.00 uur, donderdag koopavond. Op zaterdag van 08.00 tot 15.00 uur. Veel dames en heren uit Heiloo werden al eerder 'gekleurd en geknipt' door Irene de Vries, toen zij nog werkte bij CJ Kappers en Capelli. Bij haar volgende werkgever (Vondel Hairstyling in Alkmaar) kwam zij in contact met Linda Hemelrijk en al snel uitten beide dames elkaar him droom om een eigen kapsalon te gaan beginnen. Maar natuurlijk komen niet alle dromen uit! Toen echter, schoonheidspecialiste Mirella - waarmee zy in Alkmaar al heel nauw hadden samengewerkt - hen vertel de, aan de Limmerhoek een nieuw onderkomen te gaan betrekken, kwam de zaak in een stroomversnelling. Zeker toen deze vertelde dat, er juist naast haar, nog een bedrijfsunit vrij was. Want dat stond de dames Irene en Linda al wel voor ogen: een kapsalon in nauwe samenhang met een schoonheidssalon! Al in april 2005 werd de huurovereenkomst getekend, maar de uitein delijke oplevering het nog maanden op zich wachten. Op 8 maart, dus bijna een jaar later, kregen de jonge dames eindelijk de sleutel en kon de (af)bouw van het casco beginnen. Een maand lang werd er écht gebuf feld en met heel veel trots heten Irene en Linda in de eerste week van april een fraaie flyer in de brievenbussen glijden. Vanaf 10 april is men voor een 'nieuwe look aan de Limmerhoek' (nummer 33) van harte wel kom! De kapsalon is zes dagen per week open, van maandag tot en met vrijdag van 09.00 tot 18.00 uur. Donderdagavond kunt u er zelfs terecht tot 21.00 uur. Op zaterdag beginnen de dames al om 08.00 uur, maar dan gaan zij wel iets eerder van het weekend genieten. Hun deur sluit dan om 15.00 uur. De beide jonge ondernemers (Linda is 23 en Irene is 22 jaar) laten weten, dat ze 'bezeten' zijn van het vak. Zoals dat kappers betaamt, kij ken zij bijna altijd naar het kapsel van mensen. En het is maar goed - zoals zij zeggen - dat zij niet altijd met een schaar op zak lopen! Er is namelijk altijd een gezonde behoefte aanwezig om de haardracht van mensen te optimaliseren. Natuurlijk is het fijn, als u weet wat u wilt. Maar u bent bij kapsalon FIXX zeker óók aan het goede adres, als u zich van advies wilt laten dienen. In de vooral fleurige en gezellig aandoende kap salon kunt u terecht voor knippen, watergolven, permanenten en kleu ren. N Voor bruidsparen geldt dat de kapsalon én de schoonheidsspecialiste nu naast elkaar zitten. Het gemak dient te mens, toch? Maar laten we wel wezen: je hoeft écht geen bruid of bruidegom te zijn, om er goed uit te willen zien. U kunt in de kapsalon met en zonder afspraak terecht. Fixx is bereikbaar onder telefoonnummer 072- 5124452. De dames laten nog wel even weten: de kwaliteit staat voorop, maar bijna daaraan gelijk waardig komt de gezelligheid. En dan hoort daar natuurlijk 'een koppie en een koekie' bij! Tot en met 30 juni heeft FIXX een openingsactie: de heren worden geknipt voor maar 12,50 en de dames voor 17,50. De voordelen op een rij De laagste premies Direct verzekerd 5% extra no-claim korting met 3VO-certificaat I Opbouw schadevrije jaren (no-claim) voor de auto- of motorverzekering WWW Geesterduinweg 3, Castricum (0251) 65 70 75 Dusseldorperweg 65, Limmen (072) 505 35 81 In de voorjaarsbijlage, die bij de Uitkijkpost verscheen op woensdag 29 maart verscheen, stond een puz zel afgedrukt. Hierop hebben we ontzettend veel geode oplossingen mogen ontvangen waaruit de vol gende winnaars zijn getrokken: G. van Oosterom (Heiloo), M. Lens (Limmen), familie H. Nijman (Heiloo), Anneke en Rob Reins (Akersloot), Corry van Deeae (Egmond Binnen), G. Grande (Heiloo). Deze winnaars winnen ieder een cadeaubon ter waarde van 12,50 van winkelhof 't Loo. Ook stond er een mooie kleurplaat in de voorjaarsbylage waar heel veel kinderen ontzettend hun best op hebben gedaan. Het was ver schrikkelijk moeilijk om daaruit winnaars te kiezen, maar het is toch gelukt! De kinderen van Van Duin uit Limmen, Youri Molenaar uit Heiloo, Anna Kat uit Akersloot, Marjolein Reichert uit Heiloo, Nina Nuyens uit Limmen en Eline Koenz uit Heiloo hebben een cadeaubon ter waarde van 12,50, te beste den in winkelhof 't Loo gewonnen. Iedereen van harte gefeliciteerd! HEILOO - Na drie maanden van lezen en beoordelen komt het er nu echt op aan voor de 120 deelne mers van de Kinderjury Heiloo. Zij kunnen nu hun stem uitbrengen. Om te weten welk boek het beste is van 2005, moeten de leden van de Kinderjury ten minste vijf boeken met een kinderjurysticker gelezen hebben. Voor deze stemming staat in Bibliotheek Heiloo een speciale Kinderjury Stembus. Kinderjury leden, die vóór 15 mei een ingevuld stemformulier inleveren, maken kans op een boekenbon van 10,-. Toen ik alsnog een bezoek bracht aan het graf van mijn overleden dochter Jeanine, ontdekte ik tot mijn schrik dat de rozenkrans die ik daar had opgehangen verdwe nen was. Niet alleen schrik maar ook verdriet. Wie doet zoiets? Toen ik dit tegen mijn schoonzus je vertelde zei zij ook dat ook op het graf van haar zoon een orna ment gestolen was. Ik kan dit niet begrijpen. Het gemis van je kind is al het allerergste maar om nu ook nog voor ons emotievolle dingen te stelen gaat mijn begrip te boven. Degene die dit heeft gedaan zou ik aanraden, bid maar een tientje op de rozenkrans voor Jeanine. Ik denk dat zij het je wel zal vergeven dat je het hebt weg genomen. Een bedroefde moeder Jannie de Laat-Ruiter Heiloo Het is een aparte belevenis voor ons om dit jaar de nieuwe colle ge- en gemeenteraadpresentatie te zien in de Uitkijkpost van 19 april. Zeker als op de pagina daarnaast de gemeenteafdeling Milieu de eerste afvalweek voor textiel presenteert. Daarin wor den alle plekken opgenoemd om van uw textiel en schoenen af te komen, uitgezonderd Kringloop Heiloo! Wij hopen dat het beleid van de afdeling Milieu van de afgelopen jaren, daadwerkeüjk zal veranderen in een goede samen werking om de afvalberg te ver-N kleinen. Dit zal namelijk ten goede komen aan alle inwoners van Heiloo. Frank Schouten Heiloo HEILOO - Veel oudere mensen maken zich zorgen over bijvoor beeld hun veiligheid op straat of de kans op een inbraak. Wist u dat de kans om te vallen voor oudere mensen vele malen gro ter is dan de kans op een bero ving of een inbraak. Gelukkig kunt u zelf aan de slag om de kans op een val te verklei nen! Op 16 mei staat het thema 'Veilig Wonen! Zelf aan de slag' cen traal bij WonenPlus Heiloo. Tijdens een inloopochtend zal Barbara Grooteman, docent Valpreventie, een presentatie geven. Hierin zult u veel horen over de risico's in en om het huis, maar er is vooral aandacht voor de maatregelen die u als oude re zelf kunt nemen om de kans op een val te verminderen. Daarna kunt u onder het genot van een kopje koffie na praten met andere aanwezigen en bent u in de gele genheid vragen over dit onderwerp of over WonenPlus in het algemeen te stellen. De bijeenkomst is voor leden van WonenPlus en geïnteres seerden en vindt plaats in het Trefpunt, Abraham du Boishof 2 te Heiloo, van 10.00 tot 11.30 uur. De bijeenkomst is gratis en u hoeft zich niet aan te melden. HEILOO - Op 26 april werd een receptie gehouden ter gelegen heid van het afscheid van de wethouders de heer J.G. Daas en de heer R. Bos. In de Witte Kerk werd met collega's, familie en andere genodigden terug gekeken op een mooie carriere in de gemeentelijke politiek. Wethouder John Daas zit de komende vier jaar in de fractie van Heiloo2000, terwijl Roelof Bos zijn politieke loopbaan heeft beëindigd. Foto: Irene Broekema ADVERTENTIE

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2006 | | pagina 5