Toneelgroep neemt afscheid van regisseur KlussenPlus van start gegaan Paulusschool wint schoolvoetbalkampioenschap H E I L O O Opening zwemseizoen met het Baafje Beestfeest Bezoek aan beeldentuin van Nicjonk KORTOM Putjeswandeling Culturele Commissie Geslaagd Promotie Vogelvereniging Kleurenpracht Muziek luisteren en dansen Viswedstrijden voor uitkeringsgerechtigden AFWEZIG H.H. den ENGELSEN, HUISARTS van 8 t/m 18 mei 2006 UITKIJKPOST 3 MEI 2006 HEILOO - Doe mee met het grote Baafje Beestfeest op vrijdag 5 mei van 13.00 tot 17.00 uur in zwem bad Het Baafje. Kinderen en teams strijden tegen elkaar met zeeleeuw ringgooien, apenspel, stormbaan, kluiven gooien, koe melken, giraffe- kop van Jut en nog veel meer. Er is een beestachtig finaiespel tussen een gemeenteteam, het Baaljeteam en de twee beste kinderteams. Ook is er een tijger luchtkussen, een opgeblazen octopus, aquarobics en kun je je laten schminken. Deelname aan het Beestfeest is helemaal gratis. Bovendien is er een fotobord voor het maken van een leuke grappige foto, voor meer info zie de andere zijde. Kortom, een spektakel in en rond het water, wat je niet mag missen. Kom vrijdag op tijd om jezelf of jouw team aan te melden. HEILOO - Op 11 mei neemt de cul turele commissie van Stichting Ouderenwerk Heiloo u mee naar het museum en de beeldentuin van Nic Jonk. Door een gids wordt u rondgeleid en kunt u genieten van het magnifieke samenspel van kunst en natuur. U krijgt hierbij onder meer uitleg over het ontstaan van de beeldentuin en het museum en in het atelier een uitleg over de creatie van een beeld. Het museum toont een indrukwekkende collectie van beelden, schilderijen, aquarel len, zeefdrukken, keramiek, siera den en glas perspexobjecten. Het vertrek is om 10.30 uur per fiets vanaf het Trefpunt. Geeft u er de voorkeur aan om met de auto te gaan dan wordt u om 14.00 uur bij de entree van de Beeldentuin aan het Haviksdijkje verwacht. Voor deze middag betaalt u met 65+ kaart 2,50 of anders 3,50; dit is inclusief de rondleiding van de gids. In verband met de organisatie wordt u verzocht zich voor deze excursie op te geven bij de culturele commissie: tel. 072-5336701 of per e-mail: activiteiten@ouderenwerk- heiloo. NI. Voor meer informatie kunt u terecht bij het Trefpunt, tel. 072-5331297. HEILOO - De laatste woensdag van april is dit project van WonenPlus (één van de projecten van Stichting Ouderenwerk Heiloo) gestart. Het was mooi weer, zodat de eerste klus in de tuin van één van onze leden lekker buiten genoemd kon worden. Er werd gesjouwd met tegels, het gereed schap werd gereorganiseerd, rom mel uit de tuin en carport werd opgeruimd en afvalhout werd naar de gemeentelijke afvalbrengplaats gebracht. Bij iemand anders werd vloerbedekking verwijderd. Een begeleider met twee jonge vrijwilli gers kwamen het zware werk doen tegen een kleine vergoeding. Andere klussen, die zij kunnen doen is het opruimen van een" zolder, rommelkamer of garage. Ook een mogelijkheid is het verplaatsen en/of verhuizen van kasten, meubel stukken of andere zaken als die van eigenaar verwisselen of de kamer een opknapbeurt krijgt. Het gaat by KlussenPlus om grote klussen, die meer dan een uur uren. De jongelui HEILOO Afgelopen zondag was het weer volle bak in de grote zaal van 't Trefpunt waar de opvoering van het blijspel De Erfenis plaatsvond. Een amusant blijspel dat met verve werd opgevoerd en door de aanwezigen zeer op prijs werd gesteld gezien de vele lachsal vo's die door de zaal rolden. Tweemaal per jaar organiseert de Activiteitencommissie van 't Trefpunt een toneeluitvoering en hoewel het aanwezige publiek er in eerste instantie geen weet van had, was deze middag wel een heel bij zondere. Jaap Schuuring, regisseur van de toneelgroep presenteerde deze middag namelijk zijn 25ste en tevens laatste voorstelling. Na een periode van tien jaar en ruim 500 repetities, neemt Jaap afscheid van zijn 18 leden tellende groep, en met hem zijn vrouw Wil, die voor iedere voorstelling de grime verzorgde. Na afloop van de voorstelling dankte Martin van der Horst, voorzitter van de Activiteitencommissie, Jaap en zijn vrouw Wil voor het vele werk dat zij in de achterliggende periode hebben verricht en gezien de volle zaal die steeds geboekt werd mag worden geconcludeerd dat het vertoonde spel iedere keer opnieuw door het pubüek werd gewaardeerd. Dat Jaap als regisseur grote waardering van zijn ledengroep krijgt, werd duidelijk toen de leden Jaap en zijn vrouw werden uitgeno digd voor een gezellig etentje in Het Hoekstuk, waar hij en zijn vrouw nog eens extra in het zonnetje wer den gezet. Naast de bloemen voor Wil werden aan Jaap enige passen de en herinnering oproepende geschenken aangeboden, waaron der een professionele videopresen tatie met interviews van zijn toneel spelers. Tenslotte werd Jaap alle succes toegewenst bij Falkland, waar hij als acteur ook zijn sporen heeft verdiend. gers beschikbaar. Voor meer infor matie of het maken van een afspraak kan contact worden opge nomen met het Trefpunt, Abraham du Bois-hof 2, tel. 072-5331297. Jaap Schuuring regisseerde zijn 25ste en laatste voor stelling. Foto: Mario Sacksioni zijn beschikbaar op woensdagmor gen of -middag. Voor de kleine klus sen in en om het huis, die niet lan ger dan een uur duren heeft GraagGedaan natuurlijk vrijwilli- Foto: Joop Zwart HEILOO - In april worden ieder jaar de voetbalkampioenschap pen van de basisscholen gehou den. Dat is een spannende peri ode voor de jongens en de meisjes uit de groepen 7 en 8 met veel voorbereiden, trainen, er over praten en er ook over dromen. Uiteindelijk is er dan de grote dag van het voetbaltoernooi met wed strijden tegen leeftijdsgenootjes van de andere scholen uit het dorp. Van de scholen uit Limmen, Akersloot en Castricum wón de Rembrandschool, de Jozefschool was de beste uit de Egmonden en in Heiloo kwam de Paulusschool als winnaar uit de bus. Woensdagmiddag 26 april was de regiofinale tussen deze drie teams op de velden van voetbalclub Limmen. Na spannende wedstrijden met goed voetbal werden de jongens van de Paulusschool kampioen van de hele regio. Voor het team van de Paulusschool begon de wedstrijddag op het schoolplein waar alle jongens verzamelden om samen op de fiets naar Limmen te gaan. Er werd onderweg gezongen en gelachen maar dat was nog wel van de zenu wen. Waren de wedstrijden in Heiloo een week eerder 'nog een feest geweest van plezier en gezel ligheid nu zou het er natuurlijk echt om gaan. Gelukkig waren de meisjes van de school er om aan te moedi gen en waren er ook veel vaders en moeder gekomen om te kijken. Maar dat gold ook voor de andere scholen, die er uitzagen alsof ze heel goed konden voetballen. Dat was ook zo want - in de wedstrijden was er bijna geen verschil. Meester Wijnand van de Paulusschool bena drukte dat je alleen kan winnen als het team wint. Geen uitblinkers, geen sterspelers alleen samen ben je sterk genoeg als het er om gaat spannen. Na twee gewonnen wed strijden bleek dit een uitstekend advies te zijn geweest. De jongens van de Paulusschool fietsen weer samen naar huis en zongen uit volle borst 'we gaan naar Hoorn toe, we gaan naar Hoorn toe'! Daar zijn op 17 mei de kampioenschappen van Noord Holland boven het Y. Op die dag gaat het team samen met de meisjes en de supporters van de school in een grote touringcar het verdere avontuur tegemoet. Na spannende wedstrijden met goed voetbal werden de jongens van de Paulusschool kampioen. Eigen foto HEILOO - De Culturele Commissie Trefpunt heeft voor u een interes sante 'putjeswandeling' in petto. De wandeling zal gaan langs de Willibrordusput en het putje by de Kapel van Onze Lieve Vrouwe Ter Nood. Pastoor Helsloot en Anne Mantel zullen uw deskundige gids zyn, en verschaffen u tijdens de wandeling veel achtergrondinfor matie. Vertrek: 13.30 uur vanaf het putje bij de Witte Kerk. U kunt zich ter plekke aanmelden vanaf 13.15 uur. De kosten bedragen: 2,50 per persoon. HEILOO - Onze plaatsgenoot Paul Schoorl is geslaagd met uitsteken de cijfers aan de Universiteit van Amsterdam voor het vak politico logie en mag zich nu Doctorandus of Master noemen. HEILOO - Onze plaatsgenoot Andre van Roon is op de Universiteit van Amsterdam gepro moveerd met de verdediging van zijn proefschrift 'Designing sustai nable chemicals. Predictive tools for the environmental fate of monoterpene pesticides'. HEILOO - Op dinsdag 9 mei is weer de contactavond van vogel vereniging Kleurenpracht. Het bestuur heeft de heer Jan Castricum uit Limmen. uitgeno digd die een diapresentatie zal verzorgen over: 'Natuur in onze Omgeving'. Via deze weg zijn ook niet leden uitgenodigd. Aanvang is 20.00 uur in het verenigingsge bouw gelegen aan het Zeven huizen 50 (achter de sporthal 't Vennewater) te Heiloo. HEILOO - In het kader van de generatiemix wordt een dansmid- dag verzorgd. Op zondagmiddag 7 mei zullen ouderen en jongeren kunnen dansen, of genieten van walsmuziek op de speciaal voor deze middag verzorgde muziekver zameling. Verschillende muziekan ten zullen korte optredens verzor gen, en een dansdemonstratie wordt verzorgd door Pieter en Yvonne die in de hoofdklasse van Nederland dansen. Van 14.00 tot 16.15 uur in Danscentrum Ranzijn, entree: 3,50. HEILOO - De stichting belangen behartiging uitkeringsgerechtig den houdt weer haar jaarlijkse vis wedstrijden. Deze vinden eenmaal in de veertien dagen op donder dag plaats, van 13.30 tot 17.00 uur. Er wordt op 18 mei gestart. De kosten bedragen voor de zes wedstrijden 9.-. Voor opgave: T. Dijkman, tel. 072-5333215 of J. Bakker, tel. 072-5334003. Tevens zoekt de stichting nog enige vrij willigers om zitting te nemen in het bestuur. Voor informatie: J. Turk tel. 072-5330838. ADVERTENTIE HUISARTSENNIEUWS

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2006 | | pagina 7