Boscrossers goed in vorm Handbaldames Meervogels beëindigen seizoen met overwinning Veel toppers in het Vriendschap Driebanden Toernooi HSV Limmen nieuws Koninklijke onderscheiding voorde heer Admiraal Regio weer een aantal ampioenen rijker sport 2i FIETSCROSS HEILOO - Zondag 21 mei werd het tweede afdelingskampioen schap van de in totaal negen wedstrijden verreden bij de Boscrossers. Vele gingen van huis in de stromende regen. Echter in Heiloo aan gekomen was het droog. Dat was alvast een goed begin van een prima wedstrijd. De Boscrossers waren goed in vorm en wisten goed door de man ches ofwel kwalificaties heen te komen om zich te plaatsen voor de finales. Er staan na de eerste AK 6 Boscrossers op een eerste plaats. Jim Gul, Daley Beukeveld, Jan Loozeman, Jim Volkers en zijn vader Bert Volkers moeten dus hun eerste plaats verdedigen. Jim Gul, Daley en Sharon is het gelukt hun ereste plek te behouden. Het was een spannende wedstrijd en alles is goed verlopen ondanks wat valpar tijen en hier en daar wat schaaf wonden. Maar dat hoort helaas een beetje by fietscross. De boscrossers bestaan dit jaar 25 jaar en dat wordt op 1 juli gevierd met alle clubgenoten en hun gezin en natuurlijk is er een receptie voor genodigden. Ook worden oud-leden uitgenodigd om langs te komen op deze dag. -V Het was een spannende wedstrijd zondag met hier en daar een valpartij maar dat hoort er bij. Foto: Mario Sacksioni HANDBAL AKERSLOOT - De handbalda mes van Meervogels kunnen tevreden terug kijken op het afgelopen seizoen. In de bui tencompetitie eindigden de dames op de derde plaats en doordat in de hoogste klasse op het veld een aantal teams zich terugtrekken spelen de dames hoogstwaarschijnlijk volgend seizoen in de hoogste klasse op het veld. In de zaalcompetitie werd de doel stelling behaald en werden de dames ongeslagen kampioen waardoor zij volgend jaar terugkeren in de over gangsklasse. Afgelopen zondag speelden de dames de laatste wed strijd tegen Niedorp en werd afscheid genomen van vier speel sters. Via een 12-7 ruststand werd deze laatste wedstrijd gewonnen met 22-17 en kunnen de dames begin nen aan de zomerstop. De beginfase van de wedstrijd verliep voorspoedig voor de dames uit Akersloot. De dames van Niedorp waren geen moment echt een bedreiging voor het Akerslootse team. Er kon wor den gerust met een voorsprong van vyf doelpunten, 12-7. De tweede helft was van Niedorper kant sterker en hierdoor kon Meervogels haar voorsprong niet verder uitbouwen. De opgebouwde voorsprong van vijf doelpunten werd tot het einde toe behouden, de einduitslag kwam daarmee op 22-17. BILJARTEN AKERSLOOT - Het traditionele Vriendschap Driebanden Toer nooi kent dit jaar weer vele toppers die aan dit gezellige toernooi in biljartcentrum de Vriendschap in Akersloot mee doen. Het toernooi dat donderdag 25 mei van start gaat is een van de sterkst gezette driebanden toer nooien van NoordHolland. Om te beginnen met GertJan Rayer uit Zaandam, recentelijk kampioen van Nederland driebanden groot tweede klasse en spelend op de kleine tafel met een moyenne boven de 1.00. Datzelfde moyenne mag je ook ver wachten van onder andere Rob Levering, Nederlands kampioen extra klasse driebanden en Gerard Zomer ook extra klasser met een LIMMEN - Zondag 28 mei wordt de tweede wedstrijd om het witviskampioenschap van de HSV Limmen gevist. Viswater is de ringvaart van Heerhugowaard. Verzamelen om 7 uur bij Albert Heijn, opgeven bij Co Bakker tot vrij dag avond 19.00 uur op tel. 06- 10357451. Vanaf zaterdag 27 mei mag er weer met wormen en kunstaas gevist worden. Dit betekent voor de wedstrijdvissers dus ook dat er weer met wormen gevist en gevoerd kan worden. Vrijdagavond 16 juni zal er langs het Stet een jubileumwedstrijd worden gevist. Er wordt 1,5 uur gevist op aantal, na afloop is er prijsuitreiking met verloting en saté eten in café de Lantaarn. Opgeven voor deze wed strijd kunt u by Co Bakkér, Peter van der Heijdt, Rob Jak en Gerrit Tuijn tot woensdag 14 juni. Voor de sponsorwedstrijd van de Jeugdvisclub Worden nog koppel deelnemers gezocht om met de jeugd te gaan vissen op zaterdag 10 juni van 18.30 tot 20.00 uur. Na afloop is er koffie bij het zwembad (en voor de jeugd een ijsje). Opgeven bij Peter van der Heijdt, 072-5051056. moyenne van 1.10. Naast deze drie spelers uit de extra klasse komen in Akersloot ook nog eens drie spelers die in de hoofdklasse driebanden spelen, te weten W van Westrop uit Zaandam, Jan Winter uit Assendelft en Cees Liefting uit Castricum. Dit zestal wordt aangevuld met zes spe lers uit de eerste klasse en vier spe lers uit de tweede klasse. Kwaliteit genoeg om er een zeer spannend en hoogstaand toernooi van de maken. Het toernooi begint op donderdag 25 mei om 13.00 urn en zal die dag op de middag en avond worden gespeeld. Op zaterdag 27 mei is de aanvang om 19.00 uur en de fihaledag is zondag 28 mei en ook dan is de aanvang 19.00 uur. LIMMEN - Tijdens de receptie ter gelegenheid van het 75-jarig bestaan van voetbalvereniging V.V. Limmen op 20 mei, werd de heer S.C. Admiraal onderscheiden als Lid in de Orde van Oranje- Nassau. De huidige voorzitter van de voetbalvereniging krijgt de onderscheiding voor zijn jarenlange inzet en uitzonderlijke betrokkenheid bij de Voetbalvereniging Limmen en vele andere instanties. Al deze vrijwilligersactiviteiten verrichtte hij mét een grote inzet, maar tegelijkertijd ook met een grote mate van bescheidenheid. De receptie werd gehouden in de kantine van de W Limmen op Sportcomplex Dampegheest in de kern Limmen. Foto Mario Sacksioni

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2006 | | pagina 19