Van Os Mode Heiloo Inloop-kofneuurtj e gezelschapsbank Kinderjury Heiloo 2006: de jury heeft gestemd! Bojoura van Riel maakt de mooiste Otje Kijkdoos H E I L O 0 BEDRIJF BELICHT 5 KORTOM Collecte epilepsiebestrijding Grote rommelmarkt bij Buk Buk Peutergroep in de Speel-o-theek VVD vergadert Ypedisco CDA toert per fiets door Heiloo U ITKIJ KPOST 24 MEI 2006 In deze rubriek wordt wekelijks een ander bedrijf in het versprei dingsgebied van de Uitkijkpost belicht. De kosten voor Bedrijf Belicht zijn 100 euro ex. BTW. Voor aanmelding: De Hoefsmid 5,1851PZ Postbus 68,1850 AB Heiloo. Of per e-mail: redactie@uitkijkpost.nl. In de aanmelding graag duidelijk uw gegevens vermelden. Foto: Mario Sacksioni Van Os MOde Heiloo vindt u in winkelcentrum 't Loo, tel. 072-5320188. Sinds vijfjaar heeft Van Os Mode in winkelcentrum 't Loo haar huidige gezicht. Tot volle tevredenheid van 'kapiteins' Hans Sal en Co Oudejans, die samen met medewerkers Ank, Margriet, Sandra en Ria de stijlvolle herenmodezaak runnen. Daarvoor werd er zowel heren- als damesmode verkocht en kon men de collectie kwijt op slechts de vierkante meters die er destijds beschikbaar werden. Gelukkig durfden de heren de benodigde knopen door te hakken en werden twee verdiepingen herenmode- van Italiaanse maatpakken tot casual confectie - een feit. „We wisten eigenlijk niet waar we aan begon nen, totdat de verbouwing in alle heftigheid was losgebarsten. Maar het resultaat was zo prachtig, eri de reacties van onze klanten zo overweldi gend positief, dat we er nog geen dag spijt van hebben gehad." Aldus Hans Sal, een van de twee symphatieke en gedreven eigenaren van Van Os Mode. By de meeste heren staat winkelen nameüjk niet in de top tien van favoriete vrijetydsbesteding Over klanten gesproken: zeg Van Os en iedereen weet welke zaak er wordt bedoeld. Niet alleen door de historie van het bedrijf, dat al honderd jaar bestaat, maar vooral door het uistekende image. Opgebouwd door de verkoop van een mooie en uitgbreide collectie kleding van gerennom- meerde merken, maar zeker ook door het team van medewerkers in de winkel. Dat doet er alles aan om de klant op zijn of haar gemak te stellen en voelt vrijwel direct aan wat de wensen zijn. Een kopje koffie bij Van Os Mode is heel normaal, net als een babbel en uitgebreid de tijd voor uw wensen. ,,Wij begrijpen onze klant heel goed, ik denk dat daar onze kracht ligt", aldus Co Oudejans. ,,Bij de meeste heren staat winkelen namelijk niet in de top tien van favoriete vrijetijdsbeste ding. Dus wordt u niet nodeloos verveeld met de laatste mode of de duur ste merken. Dankzij onze ervaring zien we eigenlijk al bij binnenkomst wat iemands maat is, zodat er in ieder geval niet onnodig hoeft te worden gepast. Dan willen we alleen maar weten wat men zoekt en wat men voor al niet zoekt, en gaan onze klanten over het algemeen zeer tevreden de winkel uit!" Van Os mode Heiloo levert bovendien steeds vaker bedrijfskleding en vermaakt de kleding wanneer deze bijvoorbeeld te lang is Naast de twee etages herenmode is er in de aangebouwde achterzijde een select afdeling met onder andere topmerken als Corneliani, Pierre Cardin, Venturo en Gardeur. Op de etage vindt u onder andere een zeer uitgebreide collectie Boss mode, van sokken tot colberts, maar ook een sportieve lijn van Tenson, Lacoste en McGregor. Door de hele winkel heen is zowel maatkleding als confectie (tegenwoordig verkrijgbaar in de maten 46 tot en met 66 en een kwart) te vinden van onder andere Grandeur, For Fellows en MAC. Van Os mode Heiloo levert bovendien steeds vaker bedrijfskleding en vermaakt de kleding wanneer deze bijvoorbeeld te lang is. Ook gaat Van Os mode mee met de trends, waardoor ook de catwalk van zowel bestaan de als jonge en startende modehuizen nauwlettend in de gaten wordt gehouden. Kortom: sportief of juist gekleed, het is allemaal te vinden bij Van Os mode Heiloo. HEILOO - Op donderdag 1 juni organiseert de Gezelschapsbank een inloop-koffieuurtje vanaf 10.00 uur in het Trefpunt aan de Abraham du Bois-hof 2 in Heiloo. Geïnteresseerden vanaf 50 jaar die het leuk vinden om nieuwe mensen te leren kennen om op vriendschappelyke basis iets te ondernemen zyn hierby van harte welkom.* Vorige koffie-uurtjes werden goed bezocht en er zijn al leuke contacten uit voortgevloeid. Ook wanneer u bijvoorbeeld fiets- of wandelpart- HEILOO - Na drie maanden van lezen en beoordelen hebben meer dan 70 kinderjuryleden hun stem uitgebracht voor het beste boek van 2005. In de categorie 6 tot 9 jaar is Annemarie Bon met 'Een eiland met palmen' de winnaar geworden. Tweede werd Haye van der Heyden met 'Gered' en derde Paul van Loon met 'Boze drieling'. In de categorie 10 tot 12 jaar is Francine Oomen HEILOO - Ook in 2006 werd de verjaardag van Annie M.G. Schmidt groots gevierd. Van 10 tot 20 mei stond Otje centraal, de hoofdpersoon uit het geüjk- narnige boek waarvoor Fiep Westendorp de tekeningen maakte. Kinderen konden een echte Otje kijkdoos maken met een bouwplaat die in de bibliotheek opgehaald kon worden. Er is thuis heel veel ners zoekt is er tijdens deze gele genheid de mogelijkheid om per soonlijk of via de coördinator een verzoek/ oproep te doen aan de andere gasten. Dit geldt ook voor andere wensen. De toegangsprijs is 2 euro, inclusief een consumptiebon voor een kopje koffie of thee. Op andere donderdagen is er van 10.30 tot 11.30 uur een inloopuur voor vragen of inschrijvingen bij de Gezelschapsbank. Ook kunt u dan telefonisch contact opnemen (072- 5331297, vraag naar coördinator Monique van Ling). Kijkt u ook eens op www.ouderenwerkheiloo.nl. met 'Het boek van Beer' als beste uit de bus gekomen. Tweede werd Jacques Vriens met 'Groep 7 slaat terug' en als derde eindigde Elisabeth Honey met 'Steenstraat 45 en 47'. Onder de stemmers zijn twee boekenbonnen van 10,- ver loot. Deze gaan naar Angela Mastenbroek (categorie 6 tot 9 jaar) en Skip van Schagen (catego rie 10 tot 12 jaar). Zij kunnen hun prijs vanaf woensdagmiddag 24 mei ophalen in de bibliotheek. geknutseld, gezien het grote aantal uitgedeelde bouwplaten. Afgelopen zaterdag 20 mei werd in de biblio theek de eerste prijswinnaar bekend gemaakt. Bojoura van Riel won de wedstrijd met niet alleen een kijk doos maar ook een kijktuin. Zij won daarvoor het enige echte, nog niet door Otje bevuilde, keukenschort. Hele goede tweede met ook een prachtige kijkdoos werd Amber Visser. Zij won een boekje van Floddertje. HEILOO - In de week van maan dag 29 mei tot en met zaterdag 3 juni gaan 35.000 vrijwilligers op pad om huis-aan-huis te collecte ren voor het Nationaal Epilepsie Fonds. Het thema tijdens de nationale collecteweek is: 'Aanvallen!'. De opbrengst van de collecte is bestemd voor weten schappelijk onderzoek, voorlich tingsactiviteiten, het organiseren van begeleide vakanties voor mensen met epilepsie en individu ele hulp. HEILOO - Op 10 juni houden jon gerencentrum Buk Buk en tiener centrum Tendenz vanaf 11.00 uur gezamenlijk een grote rommel markt en kinderkledingbeurs in het Brunogebouw aan de Pastoor van Muijenweg 12 in Heiloo. In drie zalen zullen meer dan zestig tafels staan. De huurprijs van één tafel van 80 x160 cm is zes euro en voor een tafel van 70x140cm vyf euro. Iedereen kan zijn/haar spullen komen verkopen. De opbrengst van de tafelverhuur wordt gebruikt voor een videobe- amer voor Tienercentrum Tendenz. Dus heb je nog spullen op zolder of heb je nog mooie spullen over van Koninginnedag, schrijf je dan nu in. Inschrijven en betaling voor 8 juni mail@ten- denz.nu of bel Diederik op tel. 072-5321069. HEILOO - Is uw kind nog te jong voor de peuterspeelzaal, maar er wel aan toe om te spelen met andere peuters? Kom dan naar de péutergroep in de Speel-o-theek, Slimpad 16C in Heiloo. Elke vrij dag van 09.30 tot 11.30 uur (met uitzondering van de schoolvakan ties) spelen kinderen vanaf onge veer 1,5 jaar samen. U blijft er zelf de hele tijd bij en hoeft alleen het kopje koffie/thee 0,50) te betalen. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de Speel-o-theek 072-5333399, of Miranda Bolten 072-5333019. HEILOO - Op donderdagavond 1 juni vergadert de fractie van WD Heiloo. Wanneer u een onder werp met hen wilt bespreken dan bent u welkom, vanaf 20.00 uur, in het gemeentehuis (oude ingang). Graag vooraf laten weten dat u komt bij de secretaris van WD: Caj Oosters: 06-51268489 of caj.oosters@wdheiloo.nl. Bojoura van Riel won de wedstrijd van de bibliotheek met niet alleen een kijkdoos maar ook een ldjktuin. Eigen foto HEILOO - Vrijdag 26 mei is er weer een Ypedisco. Van 19.00 tot 20.30 uur in de Ypsalon aan de Hucht. Entree en consumpties 0.50 euro. HEILOO - Op zaterdagochtend 24 mei fietsen fractie- en bestuursle den van CDA-Heiloo door het dorp. Wanneer u hen wilt spreken of iets wilt laten zien in uw omge ving, dan komen zij graag bij u langs. Van tevoren bericht naar: Elly Beens tel. 072-5338208 of e- mail: ellybeens@quicknet.nl.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2006 | | pagina 5