86-jarige biljarter weet ze nog aardig te raken Jubileum De Foresters dit weekend gevierd Nordic Walking start cursus in Heilooër Bos SPORT 21 INGEZONDEN MEDEDELINGEN £3 van HSV gehuldigd De Foresters sleept prijs binnen Piet Glas-Vennewater Toernooi Terriërs M6E5 voorjaarskampioen De Foresters F2 kampioen UITKIJKPOST 31 MEEI 2006 §llr<9 -- Tinu van Zaal werd weer kampioen. HEILOO - De beslissing moest vallen in een inhaalwedstrijd tegen Alkmaar. Door deze wedstrijd te winnen slaagden de meiden van de Terriërs er in het kampioenschap te behalen. Het team zal de komende weken nog meedoen aan verschillende toernooien. Het seizoen wordt afgesloten in juli als de speelsters in Terriërs-outfit te gast zullen zijn bij de dames van het Nederlands hockeyteam dat dan in Amstelveen speelt voor de Champions Trophy, (staande v.l.n.r? Annebauk de Boer, Sanne Houtenbos, Fabiënne Oomen, Charlotte Danijs en Manon Verberne, (zittend v.l.n.r? Dahne Natte en Inger van de Wal. Ei£en foto Lees verder op pagina 21 Deze strijd wordt extra benadrukt door de wedstrijden die op zaterdag 3 juni gespeeld gaan worden. Om 18.00 uur starten de wedstrijden tussen het eerste van Foresters en het eerste van HSV Tegelijkertijd spelen ook de Al teams van beide verenigingen tegen elkaar. Het afge lopen seizoen was de derby goed voor hoge bezoekersaantallen, deze jubileumeditie moet alle bezoekers records gaan breken. Om 19.00 uur start de feestavond in de sporthal 'The Forest' met onder andere de bekendmaking van de winnaars van de jubileumloterij (loten zijn nog verkrijgbaar bij Texaco Heiloo). Voor zover de voeten nog niet vermoeid zijn van alle voetbalacti viteiten, kan een ieder zich uitleven op de dansvloer. De sfeer zal opge warmd worden door het optreden van dj Hugo. Vanaf 20.30 uur zal de liveband: De Bob en de Blue Band een spette rend optreden geven. Deze Egmondse formatie staat garant voor swingplezier. Het repertoire bestaat voornamelijk uit rock'n roll nummers uit de jaren '60 en '70, waarbij je haast niet stil kunt blijven staan. Voor degene die het even rustiger aan willen doen, kan men, onder het genot van een hapje en een drankje, terecht in de sfeervolle kantine. De feestavond is vrij toe gankelijk voor iedereen en de entree is gratis. Oyerzicht jubileumweekend: zie elders in deze krant. Meer info: www.deforesters.nl. BILJART HEILOO - Op woensdag 24 mei had biljartvereniging O.K.K. zijn afsluitingsavond. Op deze avond werden ook de prijswin naars gehuldigd. Zo werd het oudste lid, Tinus van Zaal, tot kampioen gekroond, dit is de tweede keer dat het hem is gelukt in de 64 jaar dat hij lid is van O.K.K. Tinus is al lid sinds de oprichting op 23 februari 1942 en dat is uniek te noemen. Vorig jaar heeft hij zijn heup gebroken maar met vijf weken liep hij alweer om het biljart heen om zijn partijen weer mee te spelen. Elke week komt hij trouw op zijn fiets, weer of geen weer. Tinus speelt momenteel met een gemiddelde van ruim twee maar vroeger speelde hij wel een gemiddelde tussen de vijf en zes. Zijn verenigingsgenoten hopen dat Tinus nog een aantal jaren bij hen mag blijven biljarten! HEILOO - Zondag 14 mei was het dan zover: de laatste wed strijd van het seizoen. Kon het dreamteam het derde kampioen schap binnen vier jaar binnensle pen? Op papier een makkelijk klus. Con Zelo, laag geklasseerd, moest eigenlijk geen probleem zijn, maar het werd een buitenge woon spannend verhaal. Con Zelo nog niet geheel veilig voor degradatie, was met maar liefst negen eerste elftal spelers komen opdraven. Van de geplande gala voorstelling kwam dan ook wei nig terecht en vanaf het begin stonden De Foresters eigenlijk onder druk. Dit resulteerde na een half uur spelen in een 1-0 achterstand. Vlak voor de thee werd het 1-1. Na enkele wisselin gen in de rust werd voortvarend begonnen met de tweede helft, dit resulteerde pas vier minuten voor tijd in de winnende goal en kon het kampioenschap tot in de late uurtjes gevierd worden. HEILOO - Ook dit jaar wordt wederom het populaire Piet Glas- Vennewater biijarttoernooi geor ganiseerd dat wordt gehouden in Sportcentrum Het Vennewater. De speeldata zijn vastgesteld op 1,2 en 3 september. Het maxi mum aantal deelnemers(sters) is 64. Op vrijdag en zaterdag wordt er gespeeld in poules van vier personen. Op de finaledag (zon dag) wordt het 'knock out' systeem toegepast. Speelt u een moyenne tussen 1.00 en 5.00 en wilt u meedoen dan kunt u zich opgeven bij: Nico Lapère, Tulpencroftlaan 19, 1851XL Heiloo, tel. 072-5331864, e-mail: nlapere@quicknet.nl of bij Cees Breed, Prinses Beatrixlaan 29, 1934 GE in Egmond aan den Hoef, tel. 072-5061738 of bij Henk van derVeer, Warmoeziers- laan 10, 1851NZ in Heiloo, tel. 072-8503696, e-mail: h.vander- veer@hotmail. com. Het inschrijfgeld bedraagt 7,-. De sluitingsdatum van de inschrijving is 16 juli. Tevens is er weer plaats voor nieuwe leden. De speelavonden zijn elke dinsdag. Foto: Mario Sacksioni HEILOO - Afgelopen weekend is de E3 gehuldigd, ze zyn voor jaarskampioen geworden. Het sterrenteam bestaat uit: Linksboven van links naar rechts: Leider Solayman Rahimi, Jilwan Rahimi, Tom Stevens, Alan Rahimi. Leider Jeroen Leek, Andrew Leek, leider Jan Flens, Onder van links naar rechts: Rutger Groot, Eric Mintjes, Max Jongerius, Luuk Flens, Müan Jonker, Bram Vendel. Eigen foto HEILOO - In de maand juni start de Stichting Sportwandelschool met een cursus en een training Nordic Walking in het bos van Heiloo. Cursus Nordic Walking (voor starters). Op woensdag 7 juni start de cur sus Nordic Walking. Verzamelen om 19.00 uur op de parkeerplaats van win kelcentrum 't Loo. Training Nordic Walking. Op dinsdagavond 6 juni om 19.30 uur start de Sportwandelschool met een training in het Heilooër Bos. Verzamelpunt bij de ingang van winkelcentrum 't Loo, ter hoogte van bras serie Veldt. Aanmelden cursus of training. Mail naar info@sportwandel- school.nl of bel: 0229-239447. Voor verdere informatie raadpleeg de web sites: www.nordicwalkingschool.nl en www.sportwandelschool.nl. HEILOO - Op dinsdagavond 16 mei was het eindelijk zover. De Foresters F2 kon het kampioenschap gaan vieren na een overwin ning uit bij Apollo 68 in Hensbroek. Na de 3-0 winst konden de spelers, begeleiding en ouders 'uit him dak gaan'. De concurren ten Reiger Boys en Berdos hadden uiteindelijk het nakijken. Het kampioenschap was een beloning voor goed samenspel en vooral voor het kunnen doorzetten op de belangrijke momenten (zoals de 4-0 winst bij Berdos-uit). Kortom: het was een fantastisch sei zoen, waarin de jongens van de F2 voor de winst, maar vooral ook voor elkaar hebben geknokt. Het kampioenschap is dan ook dik verdiend. Eiêen foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2006 | | pagina 21