Twee kilometer jaarmarkt Heiloo Verkoop afgeschreven materialen bibliotheek Dansvoorstelling Muziek- en Dansschool Center Disc H E I L O O KEANE kVUVJ DEUTEKOM v 11 Corso Bioscoop Beesten bij de buren (over the hedge) BOEK VAN DE WEEK Meer don tweehonderd kramen op jaarmarkt CD VAN DE WEEK Het gouden vergeten groenten boek door M. Buser Under the iron sea door Keane Boek van de week: |CD van de maand: Het gouden vergeten groenten boek door M. Buser voor 12,50 Under the iron sea door Keane van voor 21,95 17,95 Pizzeria Ristorante Dagelijks in het Stationscentrum geopend vanaf 16.00 uur Voor al uw pasta 's, pizza s, vlees- en visgerechten OUD PAPIER KORTOM Ypedisco Rommelmarkt in Heiloo UITKIJKPOST 28 JUNI 2006 Als oplichter R.J. de Wasbeer betrapt wordt bij het stelen van voedsel van Vincent de Beer, redt hij zich uit de situatie door het onmo gelijke te beloven: hij zal binnen een week een nieuwe lading voedsel regelen. Intussen ontwaakt een groep dieren van hun winterslaap en komt erachter dat er een woon wijk is gebouwd in hun bos! Dan komt R.J. deze groep onschuldige dieren tegen. Hij ziet meteen een oplossing voor zijn probleem en overtuigt hen ervan dat de woon wijk een fantastische plek is, met een eindeloze hoeveelheid voedsel en van alle gemakken voorzien: er wordt eten voor de dieren buiten gezet in grote metalen bakken! En die tuinsproeiers, dat zijn toch net de fonteinen van het Bellagio Hotel in Vegas? Nadat de dieren onder lei ding van R.J. op koekjesjacht zijn geweest, zijn ze overtuigd. Veme blijft echter twijfelen, ook aan zijn leiderschap. Langzaam worden hij en R.J. toch vriendjes en leren ze met hun nieuwe vreemde omgeving om te gaan en deze uit te buiten. Vanaf 5 juli in Corso Bioscoop. HEILOO - Woensdag 12 juli is het weer zo ver: de jaarmarkt van Heiloo. De markt van de ambulante handelaren en natuurlijk de vele duizenden bezoekers die er weer op afko men. Voorgaande jaren lukte het om een kilometer lang kra men en attracties dwars door Heiloo te plaatsen. Dit jaar is het gelukt om de jaarmarkt twee kilometer lang te maken. De jaarmarkt loopt van de Heerenweg tot Winkelhof 't Loo. Bij de meer dan tweehonderd kramen en stands is er van alles te koop. Van droge worst uit Groningen tot de mooiste collectie kleding, van tuin- en woondecora ties tot wenskaarten, van Indiaanse kunst tot houtsnijwerk uit Azië, van kristal tot speelgoed. Ook voor de kinderen is er deze dag veel te doen. Er staat een draaimolen, een schitterde oud-Hollands snoepwa- gen, een poffertjeswagen en een Dit boek is een ontdekkingsreis naar smakelijke, vergeten groenten en onthult geheimen van meer dan tien verschillende wortel- ën knol groenten. Door de opkomst van broeikassen en grotere import van groenten vond er een verschuiving plaats naar andere groenten. Tegenwoordig is er steeds meer belangstelling voor allerlei oude gewassen. Groenten als peterselie- wortel, schorseneer, aardpeer en winterrammenas verschijnen de laatste jaren dan ook steeds vaker op het menu van goede restaurants. Als u dit boek heeft gelezen en de recepten heeft uitgeprobeerd, begrijpt u waarom. Want onder de grond groeien de grootste lekker nijen. De schrijfster van het boek heeft een koksopleiding gevolgd en houdt van bijzondere projecten. Ze heeft een eigen cateringbedrijf en geeft kookcursussen. Ze schreef verscheidene boeken, waaronder één over broodbakken en één over oude groenten, kruiden en vruch ten. Met het droomdebuut 'Hopes And Fears' (2004), waarvan wereldwijd vijf miljoen exemplaren over de toonbank vlogen, baande deze jonge Britse band uit East Sussex zich in een verschroeiend tempo een weg naar de top. Keane slaat een ietwat andere richting in met het nieuwe album, maar blijft aan de andere kant ook zoals we van ze gewend zijn: een mooie, heldere stem, goede melodieën, fijne piano deuntjes en prima, wat hardere begeleidende drums. Het blijven hele fijne popsongs die je meesle pen in emotie. Mede dankzij een krankzinnig tourschema, zijn de meeste nummers op 'Under the iron sea' on the road geschreven. 'Is It Any Wonder?', cte uitstekende eerste single, geeft alvast aan dat Keane niet ter plekke trappelt. Het is een jachtige, dynamische popsong met een knoert van een refrein dat her inneringen oproept aan het beste van U2. Je zou zelfs zweren dat er gitaren in het spel zijn, iets wat Keane tot nog toe hardnekkig heeft afgezworen. JJ^Ê Heerenweg 67-69,1851 KL Heiloo JMÊÊ naast Winkelhof 't Loo, 072 5331483 LIBRIS. Uw Complete Boekhandel e-mail: info.deutekom@libris.nl dicd^ak vaMo Slimpad 36 (hoek Heerenweg, bij de Rotonde) 072-5334906 www.centerdisc.nl oliebollenkraam. Bij winkelcentrum 't Loo is een Montmartre markt met curiosa, boeken, antiek en prullaria, deze moet zeker net zo gezellig worden als het Amsterdamse Waterlooplein. Deze markt moet aanspreken bij de verzamelaar, de struiner, de han delaar, de boekenman maar ook voor de liefhebbers van kunst, antiek en curiosa. Ook de kraam- houders van de wekelijkse waren markt van Heiloo op de woensda gen dragen hun steentje bij door deze dag met veel aanbiedingen De markt duurt van 10.00 tot 17.00 uur. HEILOO - Op vrijdag 7 juli houdt Bibüotheek Heiloo weer een ver koop van afgeschreven rriatèrialen. De verkoop is van 14.00 tot 20.30 uur in de expositieruimte. Naast een groot aantal jeugdboeken en romans worden ook nu weer veel boeken over allerhande onderwer pen verkocht. Ook voor een cd (in prijs verlaagd), een grote letterboek of een bundel tijdschriften kunt u terecht op deze verkoop van afge schreven materialen in Bibüotheek Heüoo. HEILOO - Muziek- en Dansschool Heiloo organiseert als afsluiting van het school jaar twee grote evenementen. Als eerste wordt vandaag, woensdag 28 juni, de thema- avond gehouden. Het thema voor deze avond is: Thijs en de tijdmachine. Het thema geeft al aan dat er muziek en dans door de tijd te horen en zien zal zijn. Te verwachten zijn onder andere: swingende vioüsten die hun optre den gepaard laten gaan met dans passen, een gemengd ensemble, klassiek baüet, jazzdans, een saxo foonensemble en een rockband. Door deze grote verscheidenheid aan instrumenten en stijlen, zal Thijs met zijn tijdmachine veel kun nen beleven tijdens deze voorstel ling. De aanvang van Thijs en de tijdmachine is om 19.00 uur en vindt plaats in de zaal van de muziekschool aan Het Veld 1 te Heüoo. Kaarten zijn vooraf gratis af te halen bij de administratie van de school. Het tweede evenement is de groots opgezette dansvoorstelling Dansen in tegenstellingen op zater dag 1 juü. Ruim tachtig dansers zul len aüerlei dansen uitvoeren met uiteenlopende stijlen en dit in tegenstelling met elkaar laten uit komen. Onderwerpen ziülen bij voorbeeld zijn haat/ üefde, koud/warm, snel/ langzaam, zwart/ wit of üef/ stout. De leerlingen zul len in kostuums met attributen en ADVERTENTIE Heerenweg 140, Heiloo, Tel 072-5334707 geschminkt laten zien hoe zij kun nen dansen in tegenstellingen. Deze voorstelling zal kleurrijk zijn en worden voorzien van mooie muziek. De aanvang van deze twee dansvoorstellingen is: 14.30 en 19.00 uur en vinden plaats in de muziekschool aan Het Veld 1 te Heüoo. Kaarten zijn vooraf te kopen a 2,50 bij de administratie van de school, deze is geopend tijdens kantooruren. Voor meer informatie kunt u beüen 072-5332460 of www. muziekendansschoolheüoonl bezoeken. Zaterdag Paulusschool, papier gebundeld neer zetten in de hoek van het Brunogebouw (Buk Buk), op de hoek van de Pastoor van Muijenweg en De Kloosterhof. Tussen 09.00 en 11.00 uur. Tevens huis-aan-huis-actie tussen Pastoor van Muijenweg-Ewisweg-Het Zevenhuizen en de Westerweg. Dozen en/of bundels gereed zetten op de rolemmer-verza- melplaatsen langs de weg, voor 09.00 uur. Dinsdag Base- en softbaUclub Double Stars Heiloo, huis-aan-huis-actie wijk Centrum tussen Spoorlijn-Kerkelaan- Kennemerstraatweg-Stationsweg incl de hele Heerenweg, en tevens Kennemerstraatweg (excl. Noord en plan Oost), Kanaalweg, en het buiten gebied aan de zuidkant van Heüoo. Dozen en/of bundels gereed zetten op de rolemmer-verzamelplaatsen langs de weg voor 18.00 uur. Voor afhalen en bezorgen blijft ons adres Kennemerstraatweg 213A, tel 072 5337120 HEILOO - Vrijdag 30 juni is er weer een ypedisco voor alle kin deren van de basisschool in de Ypsalon aan de Hucht. De disco begint om 19.00 uur en is afge lopen om 20.30 uur. De entree en consumpties bedragen E 0.50. HEILOO - Bent u op zoek naar iets bijzonders? Kom dan eens haar de Werkendelslaan in Heüoo. Daar wordt zondag 9 juü van 10.00 tot 16.00 uur een rom melmarkt georganiseerd. Kinderen kunnen tegen een klei ne vergoeding geschminkt wor den en Jantina zal met haar ijsco kar ijsjes verkopen. Ook is er levendige muziek.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2006 | | pagina 11