Funakoshi sterk op eigen toernooi Onderlinge wedstrijd Ponyclub Heiloo Laatste toernooi van tennisvereniging HSV Prachtige dag DVW Sport en Speldag van Gymnastiek- en Turnverenigir SPORT 23 Mixtoernooi en MCA bij Double Stars U ITK I K POST 28 JUNI 2006 Bedrijvenviswedstrijd HEI LOO - De uitslag van de bedrijvenvis wedstrijd 2006 is als volgt: 1. Hengelsport zaak De Egmonden 1 met 5200 gram, 2. H. S. V. De Sander met 2950 gram, 3. Hengelsportzaak Handy Fish heren met 2860 gram, 4. Administratiekantoor Franse 1 met 2670 gram, 5. Slager Stuifbergen 2 met 2435 gram, 6. Hengelsportzaak De Egmonden 2 met 2420 gram, 7. Administratie kantoor Franse 4 met 2330 gram, 8. Hengelsportzaak Handy Fish dames met 2265 gram, 9. Slager Stuifbergen 1 met Het team van Funakoshi met in het midden Fabrice de Boer. Eigen foto KARATE ALKMAAR - Bijna driehonderd karateka's van 23 clubs uit alle delen van het land, lieten zon dag 25 juni in sporthal de Hoornse Vaart te Alkmaar hun kata's, de schijngevechten van het karate, zien. Van zes tot 66 jaar en van witte tot zwarte band: er was voor ieder niveau wel een categorie. Waar op het ene veld de beginners tegen elkaar uitkwamen, vond vlak daar naast byna een nationaal kampioen schap plaats met vele Nederlandse toppers. De deelnemers van karate- vereniging Funakoshi waren uitste kend op dreef, waarbij vooral de prestatie van Fhbrice de Boer opviel. Zowel bij de jongens van twaalf en dertien jaar als bij de teamwedstrijden veroverde hij de eerste plaats. Daarmee sloot hij een uitstekend seizoen in stijl af. -PAARDRIJDEN HEILOO - Zondag 25 juni wer den er weer onderlinge wed strijden gehouden op het ter rein aan de Zeeweg. Er werd voor het eerst volgens een pro motiesysteem gereden waarbij met drie promotiepunten een diploma kon worden gehaald en daardoor kan worden door gestroomd naar een hoger niveau. Op deze dag zijn er dan ook diverse diploma's uitgereikt. Als afsluiting werd er natuurlijk weer een springparcours opgebouwd door de heren van de technische commissie. Uitslagen dressuur: Diploma A: eerste Jaimy van der Lee met Willy, tweede Melissa Tellekamp met Lizzy, derde Naomie van der Lee met Jacky. Diploma B: eerste Eva de Koning met Napoleon, tweede Cato van der Kruk met Nora. Diploma C: eerste Daphne Bleekemolen met Karin, tweede Kirsten van Wezel met Gave, derde Joyce Bruin met Serano Y vierde Mariëlle Wijker met Danny. Diploma D: eerste Bonny Kraakman met Jippy, tweede Linsey Pouw met Lotje, derde Zorana van Beem met Levi. Diploma G: eerste Sharon Bleekemolen met Ujanne, eerste Lisa Gut met Misty. Uitslagen sprin gen: AB pony's; eerste Jaimy van der Lee met Willy, tweede Rowan Bleekemolen met Nina. C pony's: eerste Bonny Kraakman met Jippie. D-pony's: eerste Cloé Oosterveer met Cindy, tweede Janneke Weijers met Hannelore. E- pony's en Paarden: eerste Pim Zomerdijk met Mondo Vervolg van voorpagina TV Heiloo organiseert traditioneel een enkel-toernooi, terwijl HSV jaarlijks een dubbel-toernooi houdt. Maar nog belangrijker is de vraag of op gravel, kunstgras of misschien smashcourt gespeeld gaat worden. Cultuurproblemen voorziet Maarten de Boer niet. TV Heiloo was de eer ste tennisclub in Heiloo en momen teel hebben zy zo'n 600 leden. Met de 400 HSV'ers er by ontstaat een sterke vereniging. Vraag is alleen: hoe moet de vereniging gaan heten? Zou TV De Dors niet een aardige naam zynr Voorlopig is het nog niet zo ver. Eerst krijgt iedereen nog een kans zich te onderscheiden tydens het komende toernooi. Toernooileider De Boer is er klaar voor en besluit: „Bezoekers hebben natuurlyk vrij entree. Voor wie niet van haring houdt: er wordt ook een BBQ gehouden. En het is altijd mooi weer tydens ons toernooi." Het zou dus wel eens heel druk kunnen worden by TV HSV van zaterdag 8 tot en met zondag 16 juli. HEILOO - Afgelopen zaterdag hadden elf enthousiaste zeevis sers van DVW zich s' ochtends om zeven uur verzameld voor de tweede kantwedstrijd op de par keerplaats van de noordpier bij Wijk aan Zee. Er werden zaterdag precies hon derd vissen gevangen die in totaal ruim dertig kilo wogen. Het overgro te deel van de vangst bestond uit mooie makreel tot zo'n veertig centi meter. Verder werden er de nodige grote gepen, fint, zeebaars en ook nog een paar gullen gevangen. De einduitslag was als volgt: 1. Gerrit Dnsen, 2. René Blok en 3. Ruud Nanne. De volgende wedstryd is op 8 juli, er wordt dan gevist op de Oosterschelde. Voor opgave of nade re informatie kun je bellen met E. Wyckelsma tel. 072-5337330 of mai len naar emil.wyckelsma@ hccnet. nl. Je kunt ook bellen met R. Blok tel. 072-5336108. Je hoeft voor deel name geen lid te zijn van D.VW HEILOO - Afgelopen weekend was het weer lekker druk op het veld van honk- en softbalvereniging Double Stars Heiloo. Op zondag vond het jaarlijks terugkerende Mixtoernooi plaats, op vrijdag poogde het MCA een balletje te slaan. Dit jaarlyks terugkerende festyn staat voor iedereen vanaf 15 jaar open die eens de sfeer wil proeven van softballen by Double Stars. Vrienden, collega's, honk- en soft- ballers of mensen die nog nooit een bal hadden aangeraakt, konden zich per team opgeven om een potje te softballen. Dit jaar waren er tien teams in touw. Vanaf 11.00 tot 17.00 uur konden ze hun kunsten vertonen. De vrydag ervoor was de afdeling cardiologie van het MCA, wegens groot succes, voor de tweede keer aan het ballen. Ook hier werden wedstrijden onder ling gestreden, vooraf gegaan aan een goede training om het spelletje te leren. Dit onder leiding van de nodige professionals. Lykt het jou ook wel wat om met je collega's, famüie(reünie) of kinder partijtje een balletje te gooien en te slaan? Dat kan met de speciale arrangementen - in samenwerking met trainingscentrum The Barrel - van vier tot en met honderd perso nen. Mail voor informatie naar eve nement® doublestars.nl of bel Bart van der Horst, tel. 06-51277508. HEILOO - De jaarlijkse sport en speldag van Gymnastiek- en Turnvereniging Heiloo (GTH) heeft zaterdag weer plaatsge vonden op het trimveldje rond de Kattenberg in het Heilooër bos. Ook dit jaar hadden zich weer veel kinderen van GTH ingeschre ven. Zy mochten een vriendje of vriendinnetje meenemen. Evenals voorgaande jaren hadden ook ouders zich enthousiast aangemeld om te komen helpen, want zonder hun hulp kan deze dag geen door gang vinden. De kinderen waren in drie leeftijdsgroepen onderverdeeld en voor ieder van hun was er een spel in het bos dat by hun leeftyd paste. De jongste kinderen, groep één en twee van de basisschool, gingen aan de hand van dierenge luiden op zoek naar de bijbehoren de dieren in het bos. De snelste groep had binnen een half uur alle tien de dieren gevonden. Een by- zonder snelle prestatie. De andere groepen, de schoolgroepen drie en vier begonnen met een spelletjescir cuit waarbij keuze was uit wel veer tien verschillende soorten spelletjes en opdrachten en de oudste kinde ren uit de schoolgroepen vyf tot en met acht waren bezig op het atle- tiektraject waar naast de gebruike lijke onderdelen zoals hoog- en ver springen, ook een echte parachute onderdeel van uitmaakte. Deze parachute moest met veel (kinder) handen omhoog worden gehouden en een lerares gaf dan diverse opdrachten. Na een uurtje was er even tijd voor limonade en werd er geruild van onderdeel. De groepen drie en vier gingen het bos in voor hun bosspel: het postspel. Een spel waarbij veel elementen samenko men: snelheid, geheugen, maar vooral: uithoudingsvermogen. Dit jaar was het record aantal bezorgde kaartjes erg hoog, wel 24! De jong ste kinderen" deden de atletiek- onderdelen inclusief de parachute en voor de oudste kinderen waren de spelletjes bij het spelletjescircuit aangepast aan hun leeftyd. Ze heb ben hierbij vooral heel erg veel lol gehad. Na limonade en koek nog eenmaal wisselen zodat ook de oud ste kinderen het bosspel konden spelen. Juf Melanie had een variatie gemaakt op het spannende spons water en vuur; het was opletten geblazen in het bos want er werd fanatiek gespeeld. Met het mooie weer vonden de ijsjes na afloop gre tig aftrek. 2200 gram, 10. Autowasserij SuperClean 2000 gram, 11. GPS Hekwerke 1750 gram, 12. Jos Buys bestrating 2 met 1590 gram, 13. Administratiekantoor Franse 2 met 1530 gram, 14. Hengelsportvereniging DVW met 1275 gram, 15. Café d' Overkant met 980 gram, 16. Administratiekantoor Franse met 900 gram, 17. Heyne stoffering met 790 gram, 18. Bos tuin en dier met 750 gram, 19. Café d' Overkant met 655 gram, 20. Café La Strada met 530 gram, 21. Café 't Kroegje met 525 gram, 22. Onderhoudsbedrijf AK0B met 325 gram, 23. Jos Buys Bestrating -1 met 125 gram, 24. Café 't Kroegje -1 met 0 gram. Kinderen uit de schoolgroepen vijf tot en met acht waren bezig op het atletiektraject, waar onder andere een echte parachute met veel (kinderhanden omhoog moest worden gehouden. Eigen foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2006 | | pagina 23