Verkiezing Judoka van het jaar bij Dojo 't Loo De Uitkijkpost Wielerronde Limmen Double Stars steunt stichting Dolfinn Zwemdiploma's SPORTNIEUWS UIT DE REGIO Wielerronde vindt dit jaar plaats in augustus Speelsters gaan gekleed in speciale T-shirts ;OLFIN//V AjLfclNfyl Deze vier kinderen op de foto vielen in de prijzen. Eigen foto WIELRENNEN LIMMEN - De Uitkijkpost Wielerronde van Limmen vindt dit jaar plaats op zondag 27 augustus. Naast de gebruike lijke amateur- en recreanten wedstrijd zullen er dit jaar ook officiële jeugdwedstrijden van de Nederlandse Wielerbond op het programma staan, waarbij jeugd uit heel Nederland zal deelnemen. Op de kalender van de Nederlands Wielrenners Bond is het altijd zoeken naar een goede plek om voldoende publiek en deelne mers te trekken, daarom vindt dit jaar de wielerronde plaats in augustus in plaats van juni. De orga nisatie heeft er dus voor gekozen om de jongste categorieën van de Nederlands Wielerbond te laten rij den, Om 11.30 uur begint het pro gramma met de jongste jeugd vanaf zeven jaar. De jeugdwedstrijden van de Nationale Wielerbond beloven een waar spektakel met veel strijd en zelfs professionele tactische stre ken te worden. De oudste jeugdca- tegorie van veertien jaar zal rond 14.00 uur starten. Ook worden er weer felle wed strijden verwacht in de recreanten- wedstrijd en het afsluitende hoofd nummer de Elite en Neo-Amateur wedstrijd. De lokale renners zullen daar weer de grote favoriet zullen zijn. Jeroen Lute heeft al tweemaal de Uitkijkpost Wielerronde van Limmen gewonnen. En met de broers Arnoud en Robin Koot, Bram Bruschke en Richard Bloedjes zijn er nog een paar erkende prijsrijders in Limmen die zeker een plek op het podium waard zijn. Voor de recrean tenwedstrijd en de bedryvenbokaal kunnen individuen en teams zich aanmelden bij Elly Koot Dusseldorperweg 15, tel. 072- 5052898. De organisatie verzoekt de deelnemers om dit voor 1 augustus te doen in verband met het maken van het programmaboekje. Het volledige programma voor de Uitkijkpost Wielerronde van Limmen 2006 ziet er als volgt uit: 11.30 uur Jeugdcategorieën één tot en met vier, 12.45 uur Jeugdcategorieën vijf, zes en zeven, 14.45 uur Recreanten en de strijd om de bedrijven bokaal, 16.00 uur de Elite en Neo-Amateurs wedstrijd. JUDO HEILOO - Afgelopen zaterdag avond waren in de Dojo aan de Bergeonstraat een hoop mensen bijeen die zich allemaal op één of andere manier het afgelopen seizoen als vrijwilliger hebben ingezet voor de vereniging. Dojo 't Loo bood ze een gezellige avond aan. Uit een brede selectie hadden de trainers een vijftal genomineerd voor de prestigieuze titel Judoka van het jaar. Alhoewel de gehele wed strijdselectie van Dojo 't Loo dit jaar heel goed gepresteerd heeft, steeg een vijftal hier nog boven uit. Na een compliment van wedstrijdcoach Sander Groefsema voor alle vijf, was het uiteindelijk Karen Stevenson die ZWEMMEN HEILOO - In de maand juli is er na de renovatie van het zwembad alweer afgezwom men in Zwembad 't Vennewater voor het A, B, C- diploma. De volgende kinderen zijn geslaafd voor hun A-diploma: Isabelle de Bruyn, Daan Putter, Lisa Buur, Loes Vrouwe, Sara Rabenberg, Rianne Rotteveel, Shearon van Heusden, Beau van Diepen, Arjuna Harten, Kimberley Huis in 't Veld, Floor Nieuw- enhuizen, Jesper de Boer, Chris tina Hovhannesian, Bas Boersma, Sophie Leegwater, Grand Vlaanderen, Miles Luxembourg, Thomas Gerritsen, Ivo Dijkman, Robin Klaver, Sam Anema, Ferdi Ligthart, Wouter Vroom, Sophie Visser, Sanne van de Meer, Britt Agasi, Joya van Welsem, Lidewij Arnold, Dide Scheffer, Fabiënne Jongenburger, Isa Hollenberg, Emma Ursem, Tesse Hink, Aïsha Valkering, Nina Croc, Matthijs Melgers, Bas de Vries, Kim Kaandorp, Demi Sprenkeling, Michael Schouten, Senna Jongking, Siebren Meines, Koen Meyerse, Sil Timmermans, Veerle de Haan, Jasper Hageman, Davey Piepers, Tim Opdam en Linette Nobel. De volgende kinderen zijn geslaagd voor hun B-diploma: Stijn Roemer, Jesper de Boer, Annabel de Jonge, Dionne Valk, Julia Seignette, Sabine van der Lip, Sam van Basten Baetenburg, Marijn Bergman, Femke Baltus, Mees Lindeman, Shearon van Heusden, Chris Zoon, Jordi Coen, Ferdi Ligthart, Robin Klaver, Nienke Boerdijk, Anna Klaver, Amber Heymans, Victor Bonaccorsa, Zita den Das, Kay Polman, Sietse Eppenga, Teun Niekus, Mitchel Holstvoogd, Lisa Lute, Shali Kreysig, Sanne Sprenkeling, Nick de Groot, Thijs Hageman, Wouter Koops, Hessel Haan en isa Blom. De volgende kinderen zyn geslaagd voor hun C-diploma: Sander Berkvens, Josine Postma, Martijn Comans, Tess Ligthart en Anoucka Zwart. De speelsters van het damesteam en hun coach gaan gekleed in het speciale t-shirt ter ondersteuning van de stichting Dolfinn. Eigen foto het afgelopen seizoen de allerbeste resultaten heeft behaald en de titel en een leuk aandenken mee naar huis mocht nemen. Zowel Tim Kuipers als Gaby de By kregen voor hun prestaties de titel Belofte van het jaar. Ook zy kregen een leuk boek cadeau. Voor Timo Lesterhuis en Jasper Henselmans, die buiten de prijzen vielen, was er ook een toe passelijk aandenken. Tot slot werd er afscheid genomen van de voorzitter Arnold Kosters en bestuurslid Henk Ramaker. In een speech prees Eric Wijnbeek beide bestuursleden voor hun belangrijke bijdrage aan de ver eniging de afgelopen jaren. Voor Henk Ramaker was zelfs het erelid maatschap weggelegd vanwege zijn meer dan vijftien jaar lange, tomelo ze inzet voor Dojo 't Loo. HONKBAL HEILOO - Het eerste dameste am van Honk- en Softbal- vereniging Double Stars Heiloo speelt haar wedstrijden dit sei zoen in een bijzonder tenue. Alle speelsters gaan gekleed in het speciale T-shirt ter onder steuning van de stichting Dolfinn. Ook het eerste honkbalteam zal dit T-shirt gaan aanschaffen en er komt een oproep aan alle leden om dit t-shirt te bestellen. De sportvereniging zoekt nog naar meer manieren om stichting Dolfinn verder op weg te kunnen helpen. Finn is een vytjarig jongetje dat aan een herseninfarct tijdens de zwangerschap, een verstandelijke en lichamelijke handicap heeft overgehouden. Stichting Dolfinn helpt Finn om, samen met zijn ouders en zusje, in januari volgend jaar een speciale dolfijntherapie te volgen. Deze therapie versterkt uit eindelijk de communicatieve vaar digheden en vergroot de zelfstan digheid van Finn. Twee speelsters van het dameste am schaftten tijdens de afgelopen kermis het T-shirt aan en versche nen de week erop in het shirt op de training. Na enthousiaste reacties van medespeelsters ontstond spon taan het idee het shirt tot officiële wedstrijdkleding uit te roepen en zo meer aandacht te vragen voor de stichting. Binnen de vereniging leidde dit tot nog meer enthousiast reacties. Double Stars Heiloo hoopt Finn op deze manier weer een stuk je dichterbij Curasao te hebben gebracht. U kunt Finn ook helpen en het T-shirt aanschaffen. Het is voor 10,- te koop by Jones' Shoes.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2006 | | pagina 13