Belangrijke zege voor Limmen 1 Adelbert over de knie bij Zeevogels Dansschool Griffioen succesvol in Hilversum Dames Meervogels'60 winnen weer SPORT 29 Amak wandelt Rectificatie Gehandicapten trainen bij Trainingscentrum Penalty werd uitstekend gekeerd Zeevogels sterkste in Egmond Daverende overwinning minipupillen HSV UITKIJKPOST 22 NOVEMBER 2006 wedstrijd nog redden. De bezoekers kwamen echter niet verder dan een paar halve kansen. Zeevogels maak te dankbaar gebruik van de ruimte die Adelbert weg moest geven. Frank Jong omzeilde de buitenspel- val en zette Dennis de Waard alleen voor doelman Benno Wittebrood. De Waard faalde niet: 4-0. De koek was nog niet op voor de dit seizoen toch al verwende Zeevogels suppor ters. De gastheren toonden weinig medelijden met hun opponent. Frank Jong wist in de slotfase nog twee keer het net te vinden: 6-0. Komende zondag staat de thuiswed strijd tegen Beemster op het pro gramma. De ploeg van trainer Ernst Ranzijn zal weer op scherp moeten staan om ook dit varken te wassen. Koploper Kwadijk wist ook te win nen en was zodoende afgelopen zondag de lachende derde. Het motto is voorlopig: zelf blijven win nen en wachten op misstappen van Kwadijk. AKERSLOOT - Donderdag 23 november is er weer een 'door deweekse wandeling'. Deze wordt georganiseerd door de wandelafdeling van de loop groep Amak in Akersloot. Vertrek is om 09.30 uur vanaf het kruispunt Mozartlaan/hoek Raadhuisweg. Op zondag 26- november is er 'speculaastocht' in Bergen en deze wandeling is 15 of 20 kilometer lang. Vertrek is om 09.30 uur vanaf het kruis punt Mozartlaan/hoek Raadhuisweg. Voor inlichtingen: Tinie Leijen, tel. 0251-315137 of Cock Snijder, tel. 0251- 313956. HEILOO - In het stuk over Trainingcentrum Heiloo en de gehandicapten Sportdag staat per abuis een verkeerde datum ver meld: zondag 10 december moet zaterdag 16 december zijn. VOETBAL LIMMEN - Na twee opeenvol gende nederlagen, heeft Limmen 1 afgelopen zondag weer een overwinning weten te boeken. Na de pijnlijke 2-0 nederlaag vorige week in en tegen Assendelft, 'wist de ploeg van begeleider Hans Brandsma en assistent-coach Ilias Iliopoulos op Dampegheest met 3-1 te zegevieren tegen de andere ploeg uit Assendelft: SVA. Limmen startte voortvarend en wist al snel op een 1-0 voorsprong te komen toen spits Tim Bakkum adequaat reageerde op een goede pass van Koen Nyman en doeltref fend wist uit te halen. Gesterkt door de voorsprong bleef Limmen de aanval zoeken wat bijna resulteerde in een 2-0 voorsprong maar helaas miste de vrijgespeelde Tim Bakkum de kans om zijn tweede treffer te produceren. Direct na de thee kwam SVA goed uit de startblokken maar Limmen-keeper Edwin den Breejen stond op de juiste plaats na een uitstekend ingeschoten bal van de zijde van SVA. Doordat de ploeg van trainer Jerry van der Wijst meer risico nam,ontstond er meer ruimte voor de Limmer voorwaartsen maar dat leverde vooralsnog geen doel punten op. Uiteindelijk was het de goed spelende Sjoerd Labee die vanuit het middenveld een mooie soloactie besloot met een fraaie goal. Limmen leek in veilige haven maar een kwartier voor tyd wist SVA toch de aansluitingstreffer te produceren toen Limmen-verdedi- ger Rene Krom een schot dermate van richting veranderde dat zijn doelman Edwin den Breejen kans loos werd gelaten. De ingevallen Ron van Stralen leek Limmen defi nitief in veilige haven te schieten met een fraai schot: 3-1. De uitste kend leidende scheidsrechter Heilig uit Hoogkarspel wees vlak voor tijd echter gedecideerd naar de stip toen invaller Bas Mooij zijn overtre ding in het strafschopgebied bestraft zag met een penalty. Opnieuw was het echter doelman den Breejen die zich opnieuw onderscheidde door de penalty uit stekend te keren en daarmee de wedstrijd definitief 'in het slot te gooien'. Door deze 3-1 overwinning weet Limmen 1 de eerste competi tiehelft af te sluiten met een derde plaats op de ranglyst met 19 punten uit 11 gespeelde duels. Zondag geen competitievoetbal, maar bekervoetbal voor Limmen 1Door winnaar te worden in de poule-wed strijden, speelt Limmen zondag om 14.00 uur in de tweede bekerronde aan de boorden van het IJsselmeer tegen het eerste zondagteam van Volendam. Gesterkt door de over winning van afgelopen zondag, lijkt een leuke bekerwedstrijd in het ver schiet te liggen. Danspaar Philipoom-van Londen danste zich naar een zesde plaats in de A/B klasse van de Gooiland Trophy. Eigen foto CASTRICUM - Afgelopen week einde stond op de agenda van de wedstrijddansers van de Castricumse dansschool Griffioen de 25e Gooiland Trophy. Zaterdagavond stond dan ook aan de start in een geheel vernieuwde klasse (de 21+ klasse) het danspaar Maurice Philipoom en Marieke van Londen. Na een góede voorronde wist dit paar uiteindelijk kampioen te wor den en ging met de bokaal huis waarts. Op zondag was het de beurt aan de andere dansers, zowel debu tanten als wedstrijdklasse kleding- klasse 's morgens stonden aan de start van de debutanten 4 klasse Ballroom, Richard Knol en Jolanda de Moei. Zij wisten zich tot de derde ronde door te plaatsen. In de debu tanten 2 klasse Ballroom stonden aan de start het paar Eric Mifineboo en Jacomien van Son. Zij wisten zich eveneens tot de derde ronde door te dansen. In dezelfde klasse stonden ook Niels van den Braber en Patricia Groenewegen aan de start, zij. wisten de grote finale te behalen en werden uiteindelijk derde met een promotiepunt. In de Latin American discipline stond het paar Eric Minneboo en Jacomien van Son aan de start van de debu tanten 4 klasse. Zij wisten na over tuigend te dansen de finale te beha len, derde te worden en te promoveren naar de debutanten 3 klasse, 's Middags was het de beurt aan de wedstrijdklasse Ballroom aan de start van de A/B klasse de op één na hoogste klasse van Nederland stond het paar Maurice Philipoom en Marieke van Londen. Na goed door alle rondes heen te zijn gekomen wist ook dit paar in de finale te komen en een mooie zesde prijs mee naar huis te nemen. Voor de Castricumse danssporttrainers Luut Griffioen en Mariska Tauber is dit weekend weer geslaagd afgeslo ten door de goede resultaten van hun danspupillen. De eerstvolgende wedstrijd zal weer zijn in Gelderop waar alleen dit keer het paar Niels van den Braber en Patricia Groenewegen aan mee zullen doen. Danspaar Maurice Philipoom en Marieke van Londen komen uit in de finale van de A/B klasse in Hilversum. EGMOND - Zeevogels heeft er geen twijfel over laten bestaan wie er voorlopig de sterkste is in Egmond. Adelbert wist geen moment de indruk te wekken dat het geloof had in een goed resultaat. De Hoevers sloegen op de juiste momenten toe en mochten weer drie punten toe voegen aan het totaal. Door de 6-0 overwinning staan de wit- hemden nu gelijk in punten met de geelroden uit Egmond Binnen. Door het zeer positieve doelsaldo staat Zeevogels nu tweede. De met veel spanning tegemoet geziene ontmoeting Zeevogels- Adelbert is nooit een échte wed strijd geworden'. Zeevogels startte sterk en de bezoekers konden niet meer dan doen dan het ontregelen van het spel van de thuisclub. Heel lang ging dat goed. In een fase dat Adelbert dacht Zeevogels te hebben ontmoedigd sloeg de thuisclub wél doeltreffend toe. Met de rust op komst draaide Frank Jong knap weg en plaatste de bal in de verre hoek. Adelbert-doel- man Benno Wittebrood probeerde het wel maar kon er niet bij; 1-0. Even later was het weer raak. Dennis de Waard mocht een fraaie aanval inschieten: 2-0. Na de thee moest Adelbert op zoek naar de aansluitingstreffer. De Binders kwa men van een koude kermis thuis want binnen twee minuten lag de bal weer in hun eigen doel. Het was opnieuw Frank Jong die de trekker overhaalde; 3-0. Alleen een snelle treffer van de Zuiderburen kon de HANDBAL AKERSLOOT - Nadat van Victoria O onnodig werd verlo ren in de veldcompetitie waren de dames van handbalvereni ging Meervogels'60 uit op een revanche. In een wedstrijd waarin het zeker niet makke lijk ging werden de punten uit eindelijk mee naar Akersloot genomen. Het begin van de wedstrijd ver liep uiterst moeizaam. De paal en lat werden wel veelvuldig gevonden, maar het netje van het doel was toch een stuk lastiger. Meervogels'60 hep wel uit naar 4-1, maar kon door een dubbele tijdstraf, waarin dus met 4 man werd verdedigd niet voorkomen dat Victoria O tweemal tot scoren kwam. Ruststand was 4-3. Na rust bleef het een lastige wedstrijd, Victoria O wist niet van opgeven. Gelukkig bleven da dames uit Akersloot aan de goede kant van de score en kwamen 3 treffers op rij van Yvonne Meijer zeer gelegen. Einduitslag was 11-9. De doelpun ten werden gescoord door: Gitta Lute (4), Yvonne Meijer (3), Monique Kerssens (2), Marjolein Zoon (1), Dorien van Baar (1). HEILOO - De nieuwe enthousiaste talenten van HSV Minipupillen 3 boekten afgelopen weekend hun eerste overwin ning. De wedstrijd werd gespeeld tegen Uitgeest. HSV MP3 gaat in de aanval met Rik Lems, Nathan Harlaar, Stef van Leeuwen, Romme Bakker, Michel van den Hoven, Chris Zoon, Mees Lindeman en Marnix de Vries. Eigen foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2006 | | pagina 385