Nieuw plusactiviteiten winterprogramma 2007 fèedanldade fievefan Tdeiis mede moaefijgemaald door: REGIO 20 INGEZONDEN MEDEDELING - Politie - EHBO - Bakkerij Kaandorp - Restaurant Klein Varnebroek - Drukkerij Uitkijkpost - Ter Coulster Kerk - Jan Grootenboer - C1000 - Albert Heijn - Pieter Bas - Brandweer - Gemeente Heiloo - Basisscholen Heiloo - Cafétaria Blakborn - Taxi Zwart - Jaap de Hoop en Onno de Groot - Vof 't Ei creatief ontspannen - Super de Boer - Bakerstreet - Mevrouw van Dalen Alle mensen die zich vrijwillig hebben ingezet om de intocht van Sinterklaas een groot feest te laten zijn. en in het bijzonder Jan en Ina Sengers CONQUISTA JOC Conquista Agenda GEVONDENVERLOREN 29 NOVEMBER 2006 UITKIJKPOST CASTRICUM - Het nieuwe Plusactiviteiten winterprogramma 2007 wordt woensdag 29 november gratis huis-aan-huis bezorgd in Akersloot, Beverwijk, Castricum, Egmond, Heemskerk, Heiloo, Limmen, Uitgeest, Velsen-Noord en Wijk aan Zee. Het bevat informatie over het cursusaanbod op allerlei gebied. Computergebruik (ook 55+): Windows XP, Word, Excel, Internet, Linux, Website maken en Digitale Fotografie. Wat betreft talen kunt u Italiaans, Spaans, Pools, opfriscursussen Frans of Nederlands en con versatielessen in bijvoorbeeld Duits, Frans, en Portugees volgen. Lezingen zijn te volgen over Atlantis, kunstgeschiedenis, conflicthantering, Da Vinei Code, heksenvervolging, sprookjes en vogels leren herkennen, Egyptologie en Matthaus Passion. Nieuw zijn de cursussen: Wonen en interieur, Japans Koken, Astronomie, Japans papier maken en Chinees Schilderen. De cursus sen Helemaal jezelf, Enneagram, mensenkennis of Neuro Linguïstisch pro grammeren zijn gericht op het ontwikkelen van zelfkennis en het omgaan met anderen. Bij Psychologie, Opvoeden, Filosofie of Mythologie verdiept u algemene kennis. Zeer interessant zijn de cursussen Meteorologie, Aardbevingen, Tsunami's en Vulkanen. In Architectuur wordt de bouwge schiedenis van ons woonhuis behandeld. Uw tuin knapt op met kennis uit de cursussen Tuin Ontwerpen of Snoeien en Vijvers. Op creatief gebied vindt u Glas in lood, Edelsmeden - Zilveren ring maken, Kalligraferen, Grimeren. .Daarnaast zijn er de bekende cursussen Tekenen, Schilderen, Werken met Speksteen, Bloemschikken of diverse workshops zoals Scrapbook maken. Handig is de cursus Haarknippen.Bij Fotografie of Videofilmen leert u goed fotograferen of filmen. Bewerken bij Digitale Fotografie. Gezellig en leer zaam zijn de cursussen Bridge, Wijnen, Port en Kaas, Whisky. In april start Rots- en Grotkerken in Noord-Ethiopië. Actieve cursussen zijn Inline Skaten, Power Yoga, Pilates, Tai-chi en Ontspannende cursussen zijn Ontspanningsmassage voor vrouwen, Spirituele Ontwikkeling, Stressbeheersing, Voetreflexzonemassage, Tarot en Astrologie. Heeft u het programma niet thuis ontvangen, dan kunt u het halen bij de bibliotheken of ons kantoor. Ook kunt u alle informatie vinden op onze website: www.plusactiviteiten.nl. Informatie: 0251-671837. i LIMMEN - Het programma voor woensdag 29 november, vrijdag 1 en zaterdag 2 december bij Conquista is als volgt: Conquista Kids: zaterdag 2 december PIETENOCH TEND!!!! Eindelijk. Daar zijn ze dan weer! Zwarte Pieten die feest komen vieren met de kinderen van Conquista Kids. Spelen, dan sen, springen en zingen; daar hebben zij plezier in! De Pieten hebben al een brief geschreven dat zij er weer ontzettend veel zin in hebben. En zij hopen dat ze heel veel kinderen zullen zien vandaag. Conquista Kids is voor alle kinderen van 4 tot en met 9 jaar en is geopend van 10.30 tot 12.00 uur. Binnenkomen graag rond 10.15 uur, dan ben je op tijd voor de start! De entree is één euro met limonade. Club op Woensdag: woensdag 29 november. Zoals elke woens dagmiddag geopend van 14.00 tot 17.00 uur. Zes spelcomputers staan klaar en de muziek is aan. Ben jij de dj vandaag? Of ga je tafelvoetballen, tafeltennissen, darten, poolbiljarten, internetten? Uiteraard kun je ook met de game-cube op groot scherm spe len. De Club is gratis en voor iedereen van 9 tot en met 11 jaar! Club X-tra: vrijdag 1 decem ber. Open Inloop! Loop lekker binnen om een avondje te chillen en je te vermaken. Club X-tra: zaterdag 2 decem ber Film! Welke film dit wordt is nog onbekend. Heb jij een specia le film die je wilt zien, mail dit dan naar info@conquista.nl. Club X-tra is voor tieners van 12 tot 16 jaar en geopend van 19.00 uur tot 23.00 uur. CONQ Café: vrijdag 1 december. Het café is geopend voor jongeren vanaf 16 jaar, van 20.30 tot 01.00 uur. Een pracht- plek om je te vermaken, met tv; poolbiljart; darten; tafeltennis of tafelvoetbal; videogames en inter netten. Mochten er bijzondere activiteiten gaan plaatsvinden, dan wordt dit vermeld op posters in het dorp en op het publicatie bord van Conquista zelf. Let op: Conquista is voor alle afdelingen op zoek naar vrijwilli gers! Wie wil af en toe een handje helpen? Neem contact op met Ante of Sylvia, tel. 072-5052811. CASTRICUM - De politie Noord- Holland-Noord, afdeling Castricum/Limmen/Akersloot meldt de volgende voorwerpen als gevonden en verloren. Goederen zijn gevonden en verlo ren tussen 20 en 27 november. Verloren in Castricum: Sleutels 2, donkerbruine porte feuille met diverse pasjes op naam van Leeuwen en geld, don kerrode portemonnee geld en pasjes, lichtblauwe Eastpack rug tas, I Pod Apple wit, geruite don kerbruine jas met sleutels, porte monnee met autopapieren. Gevonden in Castricum: Compressor, zilveren kinderring met blauwe steentjes, sierwiel- dop, leesbril bruin montuur, key- card met 1 sleutel, geld een bil jet, GSM Nokia blauw.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2006 | | pagina 450