T&R Assurantiën Kerstmarkt GGZ: prettige sfeer en royaal assortiment Retouractie 'Dubbelspel' in Bibliotheek verlengd BEDRIJF BELICHT In de kas ruikt het heerlijk naar vers groen NOORS BREIEN In deze rubriek wordt wekelijks een ander bedrijf in het versprei dingsgebied van de Uitkijkpost belicht. De kosten voor Bedrijf Belicht zijn 100 euro ex. BTW. Voor aanmelding: De Hoefsmid 5,1851PZ Postbus 68,1850 AB Heiloo. Of pere-mail: redactie@uitkijkpost.nl. In de aanmelding graag duidelijk uw gegevens vermelden. Foto: Mario Sacksioni druk geweest met het bouwen van stellingen, bundelen van kerstgroen en prijzen van artikelen", aldus Ruud Swaan, hovenier en tevens een van de drie activiteitenbegelei ders. Samen met zijn collega's Bea Gravemaker en Jan Beers geeft hij leiding aan de cliënten die hier 'in het groen' werkzaam zijn, in het kader van hun dagbesteding. Daarbij worden ze in de aanloop naar de Kerst ondersteund door een tweetal professionele bloembinders. De plantenkas wordt gedreven door cliënten van GGZ NHN in het kader van de zogenaamde arbeids rehabilitatie; een opstapmiddel naar het reguliere arbeidsproces. De meeste medewerkers zijn zo'n drie tot vier dagdelen werkzaam in en rond de Plantenkas, maar enkelen werken er vrijwel fulltime. Dat is ook het geval met Mike, een knappe jongen met mooie, donkere ogen: „O, ik stond net even te dromen", lacht hij als hij gevraagd wordt hoe hij het hier vindt om te werken. Maar dan gaat hij verder: ,,Ik heb het hier helemaal naar mijn zin, want er hangt een prima collegiale sfeer onderling". Hij vertelt dat hij de afgelopen periode kerstkransen heeft gebonden met ijzerdraad en dennentakken. ,,0ok heb ik gehol pen met het weghalen van de bui- tenplanten die voor de kas stonden en het inrichten van het buitenge deelte van de kerstmarkt." En waar is hij nu mee bezig? „Met het omprijzen van deze kerstversiering, want die mag wat goedkoper wor den verkocht!" Dat klinkt altijd goed. Twee dagen na de opening van de kerstmarkt is er op deze regenachtige donderdagmiddag al een flinke aanloop van Heilooënaren die hier hun kerstink open doen. Kerstbomen worden professioneel ingepakt en meegeno men naar huis. Erg gezellig dus, deze Kerstmarkt bij GGZ NHN 'De Dijk' (voorheen: Willibrord) aan de Kennemerstraatweg 464 in Heiloo: prima spullen, royale keus, gezellige shop, maar vooral ook: wat een leuk personeel! (De kerstmarkt is open in de periode 6 t/m 22 decem ber, van 10.30 tot 17.00 uur, behal ve op zondag). T&R Assurantiën,-Nijverheidsweg 31 D 1851 NW Heiloo, Internet: www.tr-assurantien.nl, e-mail: info@tr-assurantien.nl T&R Assurantiën staat voor Tervoort en Raats Assurantiën en is een all round assurantiekantoor. Eigenaars zijn Peter Raats en Elma Tervoort. Het kantoor geeft adviezen aan zowel particulieren als bedrijven op het gebied van verzekeringen, hypotheken, pensioenadvies, bankzaken en financieringen. Elk anderhalf jaar relaties bezoeken Peter en Elma zijn op 1 januari 2003 gestart op een zolderkamer, maar sinds vorig jaar zijn zij gehuisvest in een mooi pand aan de Nijverheidsweg. „De werkwijze van ons kantoor kenmerkt zich door vak bekwaamheid in combinatie met een persoonlijke band met onze relaties. Wij kennen onze klanten en wij zullen te allen tijde de belangen, die zij aan ons toevertrouwen, naar beste kunnen behartigen. Een vertrouwen dat wij elke dag weer proberen waar te maken", zo vertelt Peter Raats. Men kan een afspraak maken, dan bezoekt T&R Assurantiën de klant en neemt bijvoorbeeld het bestaande verzekeringspakket door of bespreekt een situatie en gaat op zoek naar de beste prijs/kwaliteit verhouding voor die relatie. „We bezoeken als service geheel vrijblijvend elk anderhalfjaar onze relaties en schonen dan de administratiemap die elke klant van ons krijgt. Soms dienen er zaken aangepast te worden, dat kan zijn vanwege (veranderde) wetgeving, nieuwe ontwikkelingen of een verandering in de gezinssituatie. De klant beslist uiteindelijk welke veranderingen er door gevoerd dienen te worden met betrekking tot zijn verzekeringspakket." Totaalpakket met uitstekende service Als klant van T&R Assurantiën kunt u dus rekenen op uitstekende serv ice, informatieverstrekking, kwaliteit en het feit dat al het werk u uit han den genomen wordt. U hoeft zich dus niet te buigen over het uitzoeken van de beste keuze op gebied van verzekeringen, hypotheken, pensioen advies, bankzaken en financieringen. Dat doet T&R voor u. Ook de opzeg gingen en het afsluiten van een product wordt voor u geregeld. Geen financiële binding „Ons kantoor heeft geen financiële binding met welke verzekerings maatschappij dan ook, banken of andere financiële instellingen. Door onze ruime ervaring opgedaan in het verzekeringswezen, kunnen wij ken nis en creativiteit aanwenden om op een professionele wijze uit tal van verzekeringsmaatschappijen en producten voor onze relaties de-juiste oplossing kiezen of creëren." Peter benadrukt dat de meeste relaties een totaalpakket hebben afgesloten bij zijn kantoor. Dat duidt wel op vertrou wen in het werk dat T&R Assurantiën doet. En dat werk is leuk, zo vertelt Peter:,, Nooit is een dag hetzelfde, het is enorm divers. Het is een uitda ging om na een inventarisatie bij een klant, op zoek te gaan naar het juiste pakket, dat uit te werken en weer te bespreken en tot slot te kunnen han delen. Onze portefeuille is.altijd in beweging." Dat betekent hard werken om de relaties tevreden te stellen. Maar voorop staat dat service, kwa liteit, vertrouwen en duidelijkheid de kenmerken zijn van T&R Assurantiën. Het assortiment doet niet onder voor andere tuincentra. In de kas ruikt het heerlijk naar Kerstmis en vers groen. Overal staan kerststuk ken, allerlei kaarsen, bloeiende ker strozen, cyclamen en schitterende orchideeën. Ook is er een royale afdeling met echte en kunstmateria len te vinden, die door de koper zelf kunnen worden verwerkt in kerst stukken. „In het groeiseizoen gaat veel tijd en energie zitten in het opkweken van buxusplanten en ander groen, maar de afgelopen tijd zijn de ruim veertig medewerkers Een van de medewerkers van de kerstmarkt maakt kerststukjes klaar voor de verkoop. Foto: Mario Sacksioni HEILOO - Bij de campagne Nederland Leest deelden bibli otheken in Nederland in enkele dagen tijd circa 725.000 exem plaren van het boëk Dubbelspel van Frank Martinus Arion uit aan hun leden. Uiteraard was er niet voor ieder lid een exemplaar voorhanden. Ook bij deze cam pagne gold: zolang de voorraad strekt. Gebleken is dat een relatief groot aantal bibliotheekleden tevergeefs voor dit boek naar de bibliotheek is gekomen en uitein delijk geen exemplaar van 'Dubbelspel' heeft kunnen bemachtigen. Zeer waarschijnlijk wil een aan tal van hen dit boek alsnog graag lezen. In verband hiermee startte Bibliotheek Heiloo op 23 novem ber de 'Retouractie Dubbelspel'. Alle leden die - om welke reden dan ook - weer afstand van dit boek wilden doen, werd de moge lijkheid geboden om 'Dubbelspel' te retourneren in de speciale 'dub belspel-mand' in Bibliotheek Heiloo. Hieruit konden dan andere leden van de bibliotheek een exemplaar meenemen en daardoor toch dit veelbesproken boek lezen. De retouractie 'Dubbelspel' zou eindigen op 10 december. De actie werd echter een zo groot succes - tientallen boeken veranderden van eigenaar - dat besloten is deze te verlengen tot 1 januari 2007. HEILOO - Het Nivon in Heiloo organiseert vanaf 16 januari 2007 weer éen cursus Noors breien onder leiding van docente Hadewych van der Werf. In zes lessen met wisselende data, maar steeds op dinsdagavond van 20.00 tot 22.00 uur, leert u de basistechniek van het inbreien van motieven op een rondbreinaald, zoals de Noren dat van oudsher doen. Naast het aanleren van de basistechniek, komen alle mogelijk heden van deze breitechniek uitge breid aan de orde, van modellen tot specifieke afwerkingsmanieren. Deze cursus vindt plaats in het Cultureel Centrum het Open Huis, 't Loo 22 te Heiloo. De kosten bedragen exclusief materiaal 38,- Nivonleden ontvangen korting. Mocht u meer willen weten of opge ven, dan kunt u bellen met Reina Mulder, tel. 072-5333127, Daisy Groenland, tel. 072-5330088. Het Open Huis is rolstoeltoegankelijk. HEILOO - Voor kerstbomen, kerststukjes en versiering kunt u prima terecht bij de kerst markt in de plantenkas 'De Buitenka(n)s' op bet voormali ge Willibrord-terrein. Even doorzetten, want de weg er naar toe is wat zanderig vanwe ge bouwactiviteiten, maar rondom en in de kas is de sfeer helemaal goed. Dat is ook de mening van de harde werkers die al in september begonnen zijn met de opbouw van de Kerstmarkt.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2006 | | pagina 495