zijn allemaal bedoeld te stralenHHHH (l)even tegen zit? Extra service... zondag 24 december geopend! KEURSLAGERIJ SNEL A/laar wat als "TeciM to <hlewrsöac|£rLj Speciaal aanbevolen Onze malse vleesspecialiteiten Creatief tafelen Zelfgemaakte schepsalades Heerlijke kerstrollades Voor uw kerstontbijt mssmtÊSSsm Hoe ga je om met een crisis thuis of op je werk, met een traumatische ervaring of met een (ernstige) ziekte? Word je een gevangene van je situatie? Zitje dan bij de pakken neer? Of zijn er nog andere opties? De winnende combinatie Van ziek via beter naar best Voor welke klachten? Wilt w meer informatie of een afspraak maken, surf dan naar www.con-amore.net of bel 072-5814537. Of kom naar de kennismakingsavond op 16 jan. 2007 om 20 uur Boekhandel Zwaan Ter Bwrg, kanaalkade 28 te Alkmaar. Doe uw voordeel! Kom eens langs om u rustig te laten informeren over een spetterend kerstmenu. Kerkweg 18 Limmen Tel. 072-5051263 www.snel.keurslager.nl over de vérstrek kende invloed van onze gedachten, emo ties en gedrag op ons welzijn, hebben bevestigd wat we al lang vermoeden: Wij creëren hiermee onze eigen wer kelijkheid! Wat er op je pad komt, is dus geen kwestie van domme pech of puur geluk. Het goede nieuws is dat we in principe in staat zijn die werkelijkheid te veranderen, inclusief onze gezondheid, door onze ideeën en overtui gingen over onszelf en over de wereld om ons heen te wijzigen en ons daarnaar te gedragen. Het resultaat hangt af of we durven te vertrou wen op ons zelfhelende vermogen, zonder twij- lichamelijk en psychisch welzijn hebben namelijk tot bijzonder krachtige therapieën geleid: De Helende Reis en de Scheppingstherapie. Samen toegepast blijken ze een win nende combinatie met fraaie successen! Geen symptoombestrijding met medicatie, maar aanpak bij de bron: verrassend qua methode en resultaat, zonder bijwerkin gen. Zowel privé alsook in rela ties en in het beroepsleven kan zich dan een stralende vitaliteit manifesteren, getuige de vele enthousiaste reacties van men sen! fel, vol overgave en met alle energie die in ons is. Dat is geen gemakkelijke opgave. Zonder een steuntje in de rug blijven veel mensen steken in hun verlangen naar gezondheid en succes en verwezenlijken niet hun ideaal. Medische praktijk Con Amore te Bergen geeft u dat steuntje in de rug. Samen met u gaan we aan de slag. De nieuwste inzichten over de rol van onze gedachten, emoties en gedragingen op het Deze nieuwe therapieën en hun inspirerende successen zijn op toegankelijke wijze beschreven in het prachtige boekje Ziek Beter Best (uitg. Ankh-Hermes, 2de herziene uitgave) van Albert jansen, arts in Bergen. Brandon Bays, de wereldbe roemde grondlegster van de Helende Reis, schreef er het enthousiaste voorwoord bij. Bij steeds terugkerende of chronische aandoeningen en ernstige ziekten. Bij psychische en emotionele problemen bijv. angst, slaapstoornissen depressie, onzekerheid, ADHD en rouwverwerking. Ook bij bijv. auto-immuunziekten, migraine, burn-out, rugklachten, moe heid, dyslexie of bij het vastlopen ip privé/studie/carrière. Albert jansen en Rinske Zielstra, Helende Reistherapeute, zullen uitvoerig ingaan op uw vragen en op de fantastische mogelijkheden om jezelf te bevrijden via de nieuwe therapieën. Reserveren gewenst: 072-5111427 of via info@zwaanenterburg.nl Entree 2,50 incl. koffie/thee. Omdat kerst dit jaar op maandag en dinsdag valt bieden wij een extra service. Op zondag 24 december zijn wij geopend van 10:00 tot 14:00 uur. U kunt dan terecht voor dagvers gesneden vleeswaren, schepsalades, filet americain, metworst én vers gegrilde grillworsten. Verder kunt u deze dag uw vleesbestelling ophalen. Lamsbout met been Lamsbout zonder been Lamshaas Lamsracks Rosbief (rund) Kogelbiefstuk (rund) Varkenshaas Kipfilet Kalfsoester Kalfsschnitzel Gourmetschotels Fondueschotels Steengrillschotels Brunchsalade Zalmsalade Gerookte kipsalade Beenhamsalade Salade van het huis Ham/prei salade Runderrollade Kalfsrollade Varkensfiletrollade Kiprollade ambachtelijke vleeswaren Gebraden runderrollade Gebraden kiprollade Gebraden rosbief Gebraden fricandeau Gekookte beenham

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2006 | | pagina 508