24 uur per dag ventileren bespaart energiekosten ■H Kom voor de naar de Intratuin kerstshow 25 NU KOPEN IS KORTING IN JANUARI! intratuin HEILOO Hyacint multiflora in glas Glazen cilinder Galaxy Fles Deco Kerststukje Want als je nu 25,- of meer besteedt ontvang je een kortingsbon waarmee je 2,50 korting krijgt op je aankoop van 8 t/m 20 f januari 2007 bij alle Intratuin vestigingen in Nederland, Kijk voor de actievoor waarden op www.intratuin.nl Decoratieset ^Jlr: U -i: Raadhuisplein 1 Pb. 1 1850 AA Heiloo afd. Voorlichting 535 66 41. www.heiloo.nl Gemeentehuis dagelijks open van 8.00 -12.30 uur en maandagavond van 18.00-20.00 uur. Veel mensen houden zeker in de winter hun ramen en ventila- tieroosters dicht. Want zo blijft het lekker warm in huis. En heb je minder stookkosten. Maar wist u dat u zo op hogere kosten leunt uitkomen? Want in een potdicht huis, kan vocht niet naar buiten. En het kost meer energie om vochtige lucht te verwarmen dan droge lucht. Zorg daarom voor voortdurend verse lucht in uw woning. Zo bespaart u op de stookkosten. Bovendien is het goed voor uw huis en gezondheid. Goed ventileren is 24 uur per dag ventileren. Tips voor goed ventileren: - Houd ventilatieroosters en - schuiven boven de ramen altijd open. Is het buiten koud, sluit ze dan maximaal voor de helft. Maak de roosters eens per jaar schoon met de stofzui ger, zowel aan de binnen- als buitenkant; - Heeft u geen ventilatie roosters? Zet dan altijd het klapraam of een ander raampje open (met anti-inbraakstang of slot). Zeker in de woon- en slaapkamer; - Laat de afzuigkap na het koken nog een kwartiertje aanstaan. Zo kan het overtollige vocht naar buiten. Reinig de afzuig kap regelmatig. De metalen fil ters kunnen met een sopje schoongemaakt worden. Kunststoffilters moeten na enige tijd vervangen worden, anders daalt de capaciteit van de luchtafvoer; Zet na het douchen het raam een half uur open om te luch ten en/ of zet de ventilator aan; Vervang regelmatig stofzuiger- zakken en het filter in de stof zuiger; Controleer of de ventilatie roosters in de gevel - aan de voor- en achterkant van het huis - nog open zijn. Deze zor gen ervoor dat de kruipruimte en spouwmuren droog blijven; Als er in huis gerookt wordt, zorg dan voor extra ventilatie. Bijvoorbeeld door ventilatie- ««««■Miii roosters verder open te zet ten of (extra) ramen te ope nen. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de Postbus 51 informatielijn, tele foon: 0800 - 8051 (gratis). Ook kunt u kijken op de website www.vrom.nl/ventilatie van het ministerie van VROM in het dossier ventilatie. Ook kunt u nagaan hoe gezond u woont op www.vrom.nl/woonikwelge- zond? Amaryllis in glas UITKIJKPOST 13 DECEMBER 2006 In conische vaas op voet of bolvaas. Compleet van 8,99 nu C99 Hoogte 25 cm, doorsnede 14 cm, exclusief decoratie. Per stuk van 4,99 nü Q49 Diverse kleuren, hoogte 35 cm, exclusief zijden bloem. Per stuk van 3,79 nü Verkrijgbaar in rode en keramieken pot. Van 9,99 nü T99 T HEILOO, Vennewatersweg 15, 072-5332727, vrijdag koopavond. Heiloo is a.s. zondag geopend. Bestaande uit kristallen, gel en kunstsneeuw. Van 2,99 nü I Hoogte ca. 25 cm. Compleet per stuk van 9,99 nu

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2006 | | pagina 515