Jubileumeditie Timmerdorp groot succes JOC Conquista Agenda Infrarood dieptewarmte pakking bij Body Roll Kennismakingsbezoek kern Castricum REGIO 19 POLITIEBERICHTEN Verkeerscontroles Brand door zelfontbranding Gevonden en verloren voorwerpen KORTOM KVG Limmen Expositie Bibliotheek Akersloot INGEZONDEN MEDEDELINGEN U ITKIJ KPOST 13 SEPTEMBER 2006 LIMMEN - Op de Bergerweg is donderdag in de middag een ver keerscontrole gehouden. In totaal werden 42 bestuurders bekeurd omdat ze door rood licht reden. Iets later op de Helderseweg werden zes personen bekeurd wegens rijden door rood licht en twee wegens het niet-handsfree bellen. Op de Rijksweg in Limmen is in de avond gecontroleerd. Drie personen reden te hard en één bestuurder kreeg een bon wegens niet-handsfree bellen. LIMMEN - Op zondagavond omstreeks 22.50 uur bleek er brand te zijn in een woonhuis aan de Schipperslaan in Limmen. Een getuige had twee mannen bij de woning zien wegrennen. De gewaar schuwde brandweer trof in de in aanbouw zijnde woning enkele brandende doeken aan. Het vuur kon geblust worden zonder dat er veel schade ontstond. Uit het onder zoek bleek dat de brand in de doe ken was ontstaan door zelfontbran ding. De doeken waren gebruikt by het beitsen van hout. Volgens de verpakking van de beits moesten schoonmaakdoeken waar de beits op gekomen was, na gebruik goed gereinigd worden in verband met zelfontbranding. In de woning lag nog een doek die gloeiend heet was, maar nog niet brandde. De twee wegrennende mannen bleken getui gen te zijn die in de buurt by een bedrijf brandblussers wilden halen. Castricum - Verloren in Castricum: sleutels, zilveren arm bandje, groene sjaal, kleine pop, zwarte nylon tas met inhoud, gou den halsketting fijne schakels, sjaal rood/wit/zwart, slavenarmband 'opa oma 10-08-03, portemonnee met onder andere rijbewijs, hockey- schoen, zilveren gladde armband met extra slotje, leesbril Ray Ban, pop wit lijfje en plastic ledematen, zwarte portemonnee met OV-kaart en pasjes, manchetknoop. Gevonden in Castricum: sleu tels, portemonnee D Mischa, enkel- banc^je met bedeltjes, regeryack rood/groen/blauw. Goederen zijn gevonden en verlo ren tussen 4 en 11 september. LIMMEN - Na de zomerstop wordt er gestart op 20 september met de ledenavond in de Burgery, om 20.00 uur. Deze avond komt Ton Groot, begravenisonderne- mer uit Limmen samen met bureau nazorg vertellen wat er al zo komt kijken by een uitvaart.Op deze avond zijn introducees wel kom. AKERSLOOT - Van 4 september tot en met 13 oktober exposeert Martin Leek in de hal van de Openbare Bibliotheek Akersloot. Martin is afgestudeerd aan de kunstacademie te Amsterdam. Als etaleur van grote modezaken kon hij zijn creativiteit in zyn werk kwijt. Na zyn pensionering toch weer de penselen opgepakt. Onderwerpen zijn veelal bloemen maar ook naakten en enigszins mystieke schilderijen. De exposi tie is te bezichtigen tijdens de openingstijden van de bibliotheek. AKERSLOOT - De zomervakan tie zit er weer op en dus werd vorige week voor de tiende keer het Timmerdorp in Akersloot georganiseerd. De jaarlijkse afsluiting van de zomervakantie staat ieder jaar weer garant voor veel plezier voor de deelnemende kinderen. Naast het bouwen van hutten gebeurde er nog veel meer dit jaar. En alles binnen het thema 'Op een onbewoond eiland'. Het speelveldje aan de Roemersdijk werd voor de gelegen heid omgetoverd tot onbewoond eiland. Maar onbewoond was het veldje allerminst met ruim 300 spe lende kinderen. Vanaf woensdag tot en met zaterdag was het er een drukte van belang. De ene hut nog mooier of groter dan de andere en tegenwoordig is een extra verdie ping in je hut ook niet meer weg te denken. Wilde apen Het Timmerdorp is echter meer dan alleen hutten bouwen. Tussen het harde werken door worden er allerlei activiteiten georganiseerd. Zo mocht je je eigen kleren maken om die vervolgens tydens de modeshow op een echte 'catwalk' aan het pubhek te tonen. Vrijdag was het terrein voor de bonte avond opengesteld voor het pubhek. Iedereen kon komen kijken naar wat de kinderen gebouwd hadden met als afsluitend hoogtepunt een playbackshow. Een onbewoond eüand klinkt heel mooi, maar bracht ook problemen met zich mee. Zo werden de kinderen plotseling opgeschrikt door twee 'wilde apen' die door en over de hutten heen klommen. Gelukkig waren ze de kinderen goedgezind en trakteerden ze op snoepbanaantjes. Daarna wer den de kinderen ook nog getrak teerd door de Ondernemings Vereniging Akersloot (OVA), maar ditmaal op echte bananen en ander fruit om ook de broodnodige vita- mientjes binnen te krijgen. Sponsoring Het evenement is al tien jaar lang een groot succes, maar zonder medewerking van de sponsors is dit niet mogelijk. Zo is de OVA al van begin af aan betrokken by het tim merdorp. In eerste instantie deden de winkeliers, zoals de supermarkt, de keursslager, de groenteboer en de warme bakker dit individueel. De laatste jaren uit naam van de OVA. Ieder jaar leveren zij hiermee een belangryke basisbijdrage om het Timmerdorp en allerlei extraatjes voor de kinderen mogelyk te maken. Ook GP Groot en de gemeente Castricum mag niet ver geten worden. GP Groot helpt de organisatie al jaren door het beno digde hout te verzamelen en af te leveren aan de Roemersdyk. Bovendien wordt het gratis weer afgevoerd door Loonbedrijf van Vliet. De Akerslootse organisatie heeft dat op deze wyze goed voor elkaar en zo zullen dus ook in de toekomst nog vele generaties kinde ren hun zomervakantie kunnen afsluiten met een heerhjk weekje Timmerdorp. MfflRPU* mssioo 'Even schrikken was het wel toen twee wilde apen zich op het terrein begaven. Gelukkig waren ze de kinderen goedgezind en al snel was het dringen rond .de apen die snoepbanaantjes uitdeelden.' Eigen foto LIMMEN. - Het programma voor woensdag 13, vrijdag 15 en zaterdag 16 september bij JOC Conquista is: Conquista Kids Zaterdag 16 sep tember: voederhuisjes voor vogels maken. Na de lange vakantie en de kermis is het nu weer tijd voor actie. De Kids beginnen dan ook al direct goed. Zij kyken vast vooruit naar de herfst en dan vooral naar de dieren. Vandaag gaan zij dan ook aan de gang met het maken van een voederhuisje voor de vogels. Alle Kids van 4 tot en met 9 jaar zyn welkom. Conquista Kids is geopend van 10.30 tot 12.00 uur. Binnenkomen graag rond 10.15 uur, dan ben je op tyd voor de start! De entree is één euro met limonade erby. Club op Woensdag. Ook voor de grotere kinderen is weer van alles te doen. Conquista heeft er echter nog iets aan toegevoegd: iedere laatste woensdag van de maand is er een activiteit speciaal voor kin deren van De Club! Club X-tra is dan gesloten. De Club is er voor iedereen van 9 tot en met 11 jaar! Van 14.00 tot 17.00 uur staan de zes spelcomputers klaar en is de muziek aan. Misschien ben jy wel de Dj voor vandaag. Maar je kunt ook darten, tafeltennissen, poolbil jarten, internetten of zelfs knutse len. Uiteraard kun je ook met de game-cube op groot scherm spe len. Het is op woensdag reuze gezellig, maar met jullie eigen ideeën erbij kan er nog veel meer. Laat de leiding die van jou horen. Samen kyken jullie dan wat kan of niet. Club X-tra. Met ingang van dit seizoen is Conquista vaker voor open, namelijk op vrijdag- én zaterdagavond! Uitzondering hier op is de laatste zaterdagavond van de maand. Dan is Club X-tra geslo ten en is er een activiteit voor de kinderen van 9 tot en met 11 jaar. Als het je leuk lijkt om mee te hel pen aan het organiseren en uitvoe ren van activiteiten, stuur dan een mailtje naar info@conquista.nl Disco! Een prima begin van het seizoen. Lekker dansen en luiste ren naar de nieuwste muziek dus! Maar je kunt ook lekker internet ten en spelen op de vele pc's met en tegen elkaar. Ook voor jullie worden regelmatig bijzondere acti viteiten georganiseerd. Club X-tra is voor tieners van 12 tot 16 jaar en is geopend van 19.00 uur tot 23.00 uur. Er zijn geen entree- kosten. CONQ Café: vrijdag 15 en zater dag 16 september. Gewoon heer lijk relaxen. En niet alleen om aan de bar te hangen. Het is tevens een prachtplek om je te vermaken, met onder andere tv; poolbiljart; darten; videogames en internetten. Dus lekker chillen in je eigen dorp. Het café is geopend voor jongeren vanaf 16 jaar, van 20.30 tot 01.00 uur. EGMOND - Bij Body Roll komen dames en heren al jaren voor de Infrarood Dieptewarmte Pakking. Echter zyn er toch nog veel mensen die niet weten wat de kuur precies inhoudt aldus de eigenaresse Monique. Monique vertelt het vol gende: het behandelgebied is daar waar de vetcellen zitten. Op deze plaatsen, vanaf de borst tot de knieën, worden vier banden aangebracht. Deze banden worden verwarmd met infrarood. Op de huid ontstaat een warmte tussen de 38 en 42 graden. Door de isolatie dringt de warmte wel drie centimeter diep het lichaam in. De warmte verbetert de doorbloeding en de stofwisseling. U verliest veel vocht tijdens deze kuur. De behandeling: U krijgt een plastic pak aan over uw ondergoed. U gaat heerlijk ontspannen liggen op een behandeltafel. Wij pakken u in met de vier grot.e banden welke met klittenband worden gesloten. Daarna volgt een dekbed voor de isolatie van de warmte. U kunt tydens de 45 minuten ontspannen lezen, lekker naar (eigen) muziek luisteren of gewoon lekker even de ogen dicht doen. Daarna kunt u bij Body Roll heerlijk ontspannen douchen. Tusseh twee kuren in moet minstens 48 uur zitten. Aanbevolen bij onder ander overgewicht (vetverbranding), cellulitis, eczeem, allergische huidreacties, overvloedig onderhuidse vetvorming, oedeemvor ming, ontslakken, gewricht/spierklachten. Reacties van klanten: Wij hebben zoveel enthousiaste klanten gehad in de afgelopen jaren. Bijvoorbeeld heren die de kuur doen als ondersteuning bij het afvallen. En dames die naast het afvallen een veel mooiere huid hebben gekregen. Benen met een egale huid, minder of geen cellulite meer. We hebben ook klanten die (nog) niet de maat hebben die ze wel willen, maar zijn al zo blij, want ook al heb je niet de maat die je wilt, als je huid er mooi egaal uit ziet, voel je je al veel beter en mooier. Ook komen er veel klanten met allerlei gezondheidsklachten die zich veel beter voelen door de kuur. Kom maar eens lezen naar de reactie van de klanten in het gastenboek van Body Roll. Kijk voor meer informatie op www.bodyroll.nl. Zie ook elders in deze krant voor de actie met de Infrarood Dieptewarmte Pakking. CASTRICUM - Het college van burgemeester en wethou ders van de gemeente Castricum (in nieuwe samen stelling) wil graag kennisma ken met de bewoners van de kernen van de gemeente. Na de Woude, Akersloot en Limmen bezoeken zij op woens dag 27 september aanstaande de kern Castricum. Vanaf 19.30 uur zijn de inwo ners van Castricum welkom in de Raadszaal van het gemeentehuis (Raadhuisplein 1). Na een presen tatie van het college is er gelegen heid om vragen te stellen of voor discussie. Rond 21.30 uur wordt de bijeenkomst afgesloten.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2006 | | pagina 79