Onderzoek Ondernemings klimaat Heiloo Inschrijving percelen Oosterbos 13 mm mè a Q> <0 HEILOO Raadhuisplein 1 Pb. 1 1850 AA Heiloo afd. Voorlichting 535 66 41. Gemeentehuis dagelijks open van 8.00 -12.30 uur en maandagavond van 18.00-20.00 uur. www.heiloo.nl Hoe is het gesteld met de tevredenheid van de ondernemers in de gemeente met betrekking tot de gemeentelijke dienstverlening? Hoe beoordelen de bedrijven de gemeente als vestigingslocatie? Hoe goed presteert de afdeling Economische Zaken van de gemeen te ten opzichte van andere gemeenten? Op deze vragen en meer hoopt de gemeente Heiloo antwoord te krijgen via een Benchmark Ondernemingsklimaat. Deze week benadert het onder zoeksbureau TNS Nipo Commerce een flink aantal bedrijven in Heiloo. Dit bureau voert onder een dwarsdoorsnede van de lokale ondernemers een tevredenheidonderzoek uit. Eigenaren en directeuren van bedrijven worden telefonisch benaderd met de vraag of zij mee willen werken aan dit onderzoek. Doel van het onderzoek De gemeente werkt momenteel aan de vormgeving van het eco nomisch beleid. Door het onder zoek krijgt zij inzicht in de tevre denheid over het lokale ondernemingsklimaat en het huidige beleid in de gemeente Heiloo. De tevredenheid wordt in kaart gebracht aan de hand van een aantal goed vergelijkbare items, bijvoorbeeld: - bereikbaarheid en deskundig heid van de medewerkers van de gemeente; - snelheid van behandeling van verzoeken; - duidelijkheid van - gemeente lijke regelgeving en informa tie; - parkeergelegenheid en bereik baarheid van de gemeente per auto of openbaar vervoer. Voor elke gemeente zijn deze items van belang voor een goed ondernemingsklimaat. Onderzoeksmethode Gekozen is voor een benchmark. Dit levert inzicht op in de over eenkomsten en verschillen tussen de gemeente Heiloo en andere gemeenten. Daarnaast geeft een benchmark een maatgetal, dat iets over de prestaties van de gemeente Heiloo zegt. Dit getal wil de gemeente als startcijfer gaan gebruiken. Na de uitwerking en invoering van het nieuw gemeentelijk economisch beleid bestaat de mogelijkheid een ver- volgmeting uit te voeren. Resultaten van het onderzoek De resultaten van het onderzoek bepalen mede welke beleids onderdelen meer aandacht of uit werking nodig hebben in het nieuw te vormen economisch beleid. Ook de volgorde waarin ze worden opgepakt, wordt aan de hand van de resultaten van het onderzoek bepaald. In het voor jaar van 2007 worden de resulta ten van het onderzoek gepresen teerd en in een rapport verwerkt. Vanaf 8 januari 2007 staan de laatste vijf kavels te koop in het 'Oosterbos'. Het Oosterbos Hgt in de zuidoosthoek van Heiloo. In het Oosterbos is een 'woonbos' met veertig kavels opgenomen. De kavels zijn voorzien van bosaanplant. De kavelgrootte ligt tussen 1365 en 1919 m2. Van elke kavel in het 'woonboswordt maximaal 400 m2 (20 bij 20 meter) vrijgemaakt van bosaanplant voor de bouw van één woning met de bijbehorende bijgebouwen, terrassen, tuin en parkeerplaats op eigen terrein. De gemeente Heiloo stelt iedereen tot en met vrijdag 16 februari 2007 in de gelegenheid een bod te doen op één of meerdere kavels. De prij zen van de kavels zijn vanaf €470.000. Spelregels Voor de verkoop van de kavels is een aantal 'spelregels' vastgesteld. Zo is de wens van het gemeentebe stuur dat tenminste drie van de vijf kavels worden uitgegeven aan inwoners van Heiloo. Als inwoner van Heiloo worden aangemerkt die personen die tenminste één jaar staan ingeschreven in het bevol kingsregister van de gemeente Heiloo. Meer informatie over de 'spelregels' kunt u vinden in de bro chure. Inschrijvingsformulieren moeten aangetekend worden verzonden of persoonlijk overhandigd aan de notaris. Nptariskantoor Winter te Heiloo is aangewezen als notaris voor de kavelverkoop in het Oosterbos. Het kantoor aan de Kennemerstraatweg 83 is op werk dagen geopend van 8.30 tot 13.00 uur en van 13.30 tot 17.00 uur. Formulieren die 16 februari 2007 na 16:30 uur op binnenkomen worden terzijde gelegd. Meer informatie U kunt de verkoopbrochure en het inschrijfformulier verkrijgen bij de publieksbalie Bouwen en wonen in het gemeentehuis. Ook kunt u deze downloaden van de website van de gemeente: www.heiloo.nl. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met mevrouw B. Ruiter, telefoonnummer (072) 535 67 31 of de heer T. de Rudder, telefoonnum mer (072) 535 67 80 van de afdeling VROM. Raad en -commissies Commissie Maatschappelijke Zaken Maandag 15 januari a.s. vergadert de commissie Maatschappelijke Zaken in de raadzaal van het gemeentehuis, ingang Raadhuisweg. De vergadering begint om 20.00 uur en is voor iedereen toegankelijk. Op de agenda staan ondermeer de volgende punten: - Inspreekrecht - Plan van Aanpak ontwikkeling 4-jaren plan WMO in 2007 - Vaststellen beleid dodenbezorging en gedenkplaatsen en vaststellen verordening op het beheer en het gebruik van de gemeentelijke begraafplaatsen - Informatie-uitwisseling raadscommissieleden Commissie Bestuurlijke Zaken Dinsdag 16 januari a.s. vergadert de commissie Bestuurlijke Zaken in de raadzaal van het gemeentehuis, ingang Raadhuisweg. De vergade ring begint om 20.00 uur en is voor iedereen toegankelijk. Op de agenda staan ondermeerde volgende punten: - Inspreekrecht - Instemmen met het normenkader 2006 - Instemmen met wijziging leges verordening 2007 - Instemmen met intrekken organi satieverordening 2002 - Informatie-uitwisseling raads commissieleden Commissie Openbare Ruimte Woensdag 17 januari a.s. vergadert de commissie Openbare Ruimte in de raadzaal van het gemeentehuis, ingang Raadhuisweg. De vergadering begint om 20.00 uur en is voor ieder een toegankelijk. Op de agenda staan ondermeer de volgende punten: - Inspreekrecht - Vaststellen van de elfde serie wijzi gingen op de bouwverordening - Vaststellen ruimtelijk plan Landelijk Gebied - Wonen in het groen Heiloo/Limmen - Op verzoek van CDA bespreken van onderzoek verkeersdrempels (Vervolg op volgende pagina) r n Belangrijke nummers L J Alarmnummer: 112 Brandweer: 072 5644444 Politie: 0900 8844 (locale tarief) U ITKI) KPOST 10 JAN U A R I 2007 Heiloo contact v W:

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2007 | | pagina 13