Feestelijke heropening bij Body Roll Collectanten gezocht Hoofdcollecte Yogalessen Spooktocht in de Egmonden Internet wordt onmisbaar Informatieavond Iederwijs Trekking bouwstenen loterij Excelsior REGIO 19 INGEZONDEN MEDEDELING Sb if "v+ CO N QUI STA JOC Conquista Agenda GEVONDEN VERLOREN KORTOM Erwtensoep in Limmen en Akersloot UITKIJKPOST 10 JANUARI 2007 EGMOND - Body Roll is per 1 november vorig jaar overgenomen door Kim de Baar en Bianca Doorn. Na de opleiding theorie en praktijk hebben de dames Body Roll ook eens in een nieuw jasje gestoken. Bij Body Roll, de studio voor ontspanning en body correctie, kunt u terecht voor de ruim beproefde methode om letterlijk beter in je vel te komen. De Rol- en Bandmassage is een "speciale lichaamsmassage die in Duitsland al sinds vele jaren een succes is en nu in Egmond ook. Per kuur van tien keer is een omvangverlies van tien tot twintig centimeter of meer mogelijk. Ook mensen met cellulite, striae, migraine, spier- en gewrichtsaandoeningen weten inmiddels de weg naar Body Roll te vin den. Tevens heeft het een goede invloed op de darm- en nierwerking en geeft het u meer energie. U kunt ook terecht voor een kuur met infra rood dieptewarmte pakkingen en de Bella Body. Beide kuren duren circa vijftig minuten. De warmtepakkingen worden aanbevolen bij ont- slakken, eczeem, allergische huidklachten, onderhuidse vetvorming, oedeem vorming en gewrichts- en spierklachten. Terwijl de Bella Body spierstimulatie en dieptereiniging combineert. Body Roll biedt u ook het nieuwste op het gebied van ontgiften; namelijk een Detox ontgif- tings-voetenbad. Na een kuur van acht keer voelt u zich als herboren. Het infrarood massagebed is aan te bevelen bij artritis, artrose, ver moeidheid en reuma. Vele Body Roll-diensten of producten bieden u een verbeterende doorbloeding en stimuleren de afvoer van de afval stoffen waardoor lichamelijke klachten kunnen afnemen. Nieuwsgierig geworden? Kom langs op de feestelijke heropening vrijdag 12 januari van 9.00 tot 21.00 of zaterdag 13 januari van 10.00 tot 13.00 uur in de studio op de Lamoraalweg 57 (Industrieterrein De Weidjes) in Egmond aan den Hoef. Zie ook de advertentie of kijk op www.bodyroll.nl Voor meer info kunt u bellen met 072-5067473. LIMMEN - Het nieuwe jaar beginnen met ontspanning en balans in lichaam en geest? In wekelijkse yogalessen van een uur kunt u yogahoudingen beoefenen die het lichaam sterk en soepel maken. Ieder oefent op zijn eigen wijze, bij beperkingen wordt er samen naar aangepaste oefeningen gezocht. De lessen worden verzorgd door Carien van Bleisem, die haar yogaopleidin- gen voltooid heeft bij de Saswitha Stichting en de Life Foundation. In Limmen op donderdagavond in Ons Huis voor iedereen. In Heiloo op donderdagmiddag voor 50+ in de dansschool aan de Mariënstein. Informatie bij Carien van Bleisem, tel. 072-5052757 ,1, EGMOND - Vrijdag 19 januari organiseert het jongerenwerk van Stichting Welzijn Bergen samen met Jeugdbelangen en Jongerencentrum De Wal een spannende spooktocht voormalle kinderen uit de drie Egmonden die in groep vijf tot en met acht van de basisschool zitten. Geef je snel op met minimaal vier kinderen en een volwassen begeleider per groepje. De kosten zijn 1,- per persoon.De spook tocht begint om 19.00 uur en'ein digt uiterlijk om 21.30 uur. Vergeet je zaklamp en kompas niet! Let op: Opgeven kan tot en met maandag 15 januari bij Anneke Koopman, tel. 072-5066852 of Michelle van de Wateringen, Jongerencentrum De Wal, tel. 072-5063793 of jongerenwerkmichel- le@hotmail.com. CASTRICUM - Start het nieu we jaar goed en maak kennis met Internet. Steeds meer diensten en informatie worden alleen nog digitaal aangeboden. Voor mensen die niet thuis zijn op Internet dreigt een informatie achterstand te ontstaan. Het is daarom van groot belang dat iedereen de kans krijgt kennis te maken met het fenomeen Internet. Bibliotheek Castricum en het Gilde organiseren een drietal kennisma kingsbijeenkomsten rond Internet. Ontdek welke mogelijkheden het te bieden heeft en maak kennis met chatten, discussiëren via nieuwsgroepen en downloaden van informatie. Zoek informatie met behulp van zoekmachines, www-adressen en startpagina's en, héél belangrijk, leer uw weg te vin den naar betrouwbare sites. Een derde bijeenkomst is gewijd aan e- mailen en alle mogelijkheden die manier van digitale post versturen te bieden heeft. Bent u geïnteres seerd in het bijwonen van de ken nismakingsbijeenkomsten, meldt u dan voor 16 januari aan bij de Bibliotheek Castricum, Geesterduinweg 1 of via de websi te www.bibhotheekcastricum.nl. De deelnamekosten bedragen 5,- per bijeenkomst. REGIO - Hoofdzaken die velen van ons misschien bekend voorkomen zijn beroerte, dementie, epilepsie, depressie, Alzheimer, Parkinson, schizo frenie, adhd, whiplash, hersen bloeding, etcetera. Voor onderzoek naar en voor lichting over bijna dertig hersen- aandoeningen en psychische ziek ten organiseren de Hersen- stichting Nederland en het Fonds Psychische Gezondheid voor de elfde keer de jaarlijkse inzameling. Van 5 tot en met 10 februari wordt daartoe landelijk de Hoofdcollecte gehouden. Nu ook zoveel mogelijk in dorpen waar de collecte tot nu toe nog onbekend was. Als u vindt dat in uw straat, wijk of buurt schap voor dit doel zou moeten worden gelopen, belt u dan nu even met de regionale coördinator. Voor informatie, belt u met regio coördinator Ben Heijink in Heerhugo waard, tel. 072- 5743957. CASTRICUM - Op dinsdag 16 januari houdt Iederwijs Castricum weer een informatie avond voor belangstellenden. De avond start om 19.30 uur en is rond 21.45 uur afgelopen. De avond wordt ingeleid met een introductie van het Iederwys con cept. Deze introductie bestaat uit beeldmateriaal 'Iederwijs in het nieuws', plus een presentatie over de volgende punten: wat is Iederwijs, hoe werkt een Iederwijs- school, wat zijn de uitgangspunten, wat en hoe leren kinderen op een Iederwijs school, wat voor kinderen zitten er op de school, recente ont wikkelingen et cetera. Na deze introductie volgt een rondleiding door de school. Er wordt afgesloten met een vragenronde. Iederwijs Castricum is een basisschool waar kinderen vanaf vier jaar hun eigen leerweg kunnen volgen. Iederwijs gaat er vanuit dat kinderen zich het beste ontwikkelen als ze de kans krijgen te werken vanuit hun eigen belangstelling en motivatie. Het Iederwijs basisonderwijs is goedge keurd door de onderwijsinspectie. Tevens is de basisvorming van het voortgezet onderwijs door de inspecteur goedgekeurd. Adres: Zeeweg la, Castricum. Internet: www.iederwijscastricum.nl. LIMMEN - De afgelopen maand hebben ouders van leerlingen en leden van Slagwerkgroep en Harmonie Excelsior Limmen de eerste groep van 1700 bouwstenen aan de man gebracht bij fami lie, vrienden en bedrijven in Limmen en daarbuiten. De afgelopen week vond de eer ste trekking plaats op het kantoor van notaris Mr. G. van Duin te Castricum. De eerste prijs, een donzen dekbed met dekbedover trek viel op lotnummer. 1168. De tweede prijs, een dag met een VW-Cabrio rondtoeren viel op lotno. 0428. De derde prijs, een mini Grand-Prix voor twee perso nen viel op lotnummer. 0242. Prijswinnaars kunnen zich mel den bij de secretaris van de vere niging mevrouw Levering, Hogeweg 114 te Limmen, tel. 072-5054175. Eigenaren van bouwstenen die niet hebben gewonnen, moeten deze bewaren want de loten dingen weer mee bij de volgende trekkingen (zie daarvoor de achterzijde van uw lot). Ook kunt u nog bouwstenen bestellen, om de verbouwing/aan bouw van het verenigingsgebouw mee te helpen realiseren. Besteladres: kuilmanschilders@planet.nl of per fax 072-5055635. Prijs per bouwsteen 5,-. U kunt u ze ook verkrijgen via de leden van de vereniging en als u ze niet direct (her)kent, bij Bakkerij Bakker aan de Vuurbaak of Slagerij Snel aan Kerkweg. De eerstvolgende trek king zal zijn op Valentijnsdag 14 februari, een mooi moment om iemand daarvoor een bouwsteen cadeau te doen. Angelique Levering verricht de trekking van de loting onder toe ziend oog van notaris mr G. van Duin. Eigen foto LIMMEN - Het programma voor woensdag 10, vrijdag 12 en zater dag 13 januari is: Conquista Kids Zaterdag 13 januari: Sneeuwpop maken! Gemaakt van chipsbus sen, dus hij krijgt vast een heel smakelijk uiterlijk. Chips blijven eten dus! Conquista Kids is geo- pend van 10.30 tot 12.00 uur. Alle kinderen van 4 tot en met 9 jaar zijn welkom. Entree is 1 euro inclusief drinken. Club op Woensdag Woensdag 10 januari: Open inloop. Met alle bekende activitei ten zoals pc's, poolbiljart, tafel voetbal, game-cube enzovoort. Club is gratis en geopend van 14.00 tot 17.00 uur voor iedereen van 9 tot en met 11 jaar. Club X-tra! Vrjjdag 12 en zaterdag 13 januari: Open inloop. Geopend van 19.00 tot 23.00 uur voor iedereen van 12 tot 16 jaar. Geen entreekosten. Café Geopend van 20.30 tot 01.00 uur. Leeftijd vanaf 16 jaar. Attentie voor alle betreffende groepen: Conquista heeft onlangs drie nieuwe pc's aangeschaft waarop momenteel de nieuwste spellen gespeeld kunnen worden. REGIO - De politie Noord- Holland-Noord, afdeling Castricum/Limmen/Akersloot meldt de volgende voorwerpen als gevonden en verloren. Goederen zijn gevonden en verloren tussen 18 december en 7 januari. Verloren in Castricum Sleutels lx, bril in etui J Moen, bankpas NMB, Fortis pasje, GSM Samsung zilver, bruine stoffen tas met dameskleding, rond gouden horloge met bruin leren bandje, leesbril met bruin touwtje, oorbel rond bloem vorm goud met granaten, inva- lidenkaart, leren handschoen Hema. Gevonden in Castricum Sleutels 3 x, armbandje bruine houten kralen, zwart jongens jack ISE Boys, adapter voor Samsung, leesbril bruin mon tuur, chipkaart Postbank, zwar te tinsulate handschoenen, kin derhorloge blauw klokje. LIMMEN - Op 14 februari wordt er zowel in Akersloot als in Limmen een erwten soepmaaltijd georganiseerd door respectievelijk de Stichtingen Welzijn Ouderen Akersloot en Welzijn Ouderen Limmen. In Limmen kan men om 12.30 uur aanschuiven in Vredeburg. Opgeven kan bij de Stichting Welzijn Castricum tel. 0251-673793. In Akersloot is de maaltijd in 't Kruispunt, het begint om 12.30 uur of om 17.30 uur. Voor Akersloot, opgeven bij Joke Twaalfhoven, tel. 0251-313816 of Irja Monas, tel. 0251-313078.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2007 | | pagina 19