'Vrouwen in beweging brengen en in beweging houden' internationaal boarding Prijzenfestijn voor judoka's Dojo 't Loo SPORTNIEUWS UIT DE REGIO Fit4Lady opent vestiging in Limmen VOCtbsltOCTOOOi Ideaal voor vrouwen met weinig tijd' Klaverjasdrive levert geld op voor jeugdige hengelaars sport 23 Arina, Marjoka en Carla demonstreren verschillende trainingsapparaten bij Fit4Lady. Foto: Mario Sacksioni V.l.n.r. Gaby de By, Jasmijn Lesterhuis, Sacha Bos, Thijs Kampstra, coach Wesley Groefsema, Roel Verlooij, Tom Diels, Marijn Ligthart, Wietske Dninmeijer, Dave Baltus, Tim Kuipers JUDO HEILOO - Op zondag 7 januari organiseerde Dun Hong in Den Helder het traditionele nieuw- jaarstoernooi. Met maar liefst 21 judoka's reisde Dojo 't Loo af naar het 'hoge noorden'. Dat het wedstrijdniveau in Heiloo hoog ligt, werd maar weer eens bewezen. Van de 21 judoka's gingen er 17 naar huis met een prijs. Knappe eerste prijzen waren er voor Thijs Lesterhuis, Nils Bouwman, Sacha Bos, Wietske Duinmeijer, Jasmijn Lesterhuis en Jim Baltus. Mooie tweede prijzen waren er voor Jet Duinmeijer, Gaby de By, Thijs Kampstra, Roel Verlooij en Julien Keijser. Tot slot waren er fraaie derde plaatsen voor Timo Lesterhuis, Martin Brouwer, Tim Kuipers, Tom Diels, Maaike Stevenson en Nick Kampstra. Zo is het nieuwe jaar voor Dojo 't Loo goed begonnen. FITNESS LIMMEN - 'Welkom bij de club' klinkt het hartelijk wan neer een bezoekster haar aan meldingsformulier overhandigt aan Arina van Damme, eigena resse van het nieuwe fitness centrum voor vrouwen. In de trainingsruimte van Fit4Lady aan De Drie linden in Limmen ruikt het nog nieuw en er heerst een gezellige drukte. Wat is er zo bijzonder aan een fitnesscentrum exclusief voor vrouwen? Zaterdag 6 en zondag 7 januari was er een open dag in het fit nesscentrum om alle geïnteres seerde vrouwen de gelegenheid te geven om kennis te maken met het concept van Fit4Lady en te kijken of het wat voor ze is. ,,Fit4Lady biedt een heel effectie ve manier van bewegen die goed is voor vrouwen van alle leeftij den. Het is een prima alternatief voor diëten en de gewone sport school", legt Arina uit. Zij en haar beide collega's Marjoka en Carla leggen aan de bezoekers van de open dag uit, dat het hen er om gaat vrouwen in beweging te brengen en in bewe ging te houden. ,,Ons trainings programma is effectief, kost wei nig tijd en je kunt zelf bepalen wanneer en hoe vaak je komt. Maar nog een ander belangrijk verschil met andere sportscholen is dat het bij ons huiselijk is en er zijn geen spiegels of mannen die naar je kijken. Hier wordt je niet geconfronteerd met ideaal vorm gegeven modellen". Trainen volgens Amerikaans concept In de fris geschilderde ruimte staan diverse trainingsapparaten opgesteld en op de achtergrond klinkt een muziekje. De leden van de club kunnen zich, na zich te hebben omgekleed, op ieder moment voegen bij de groep. Om de 45 seconden is een stem te horen die zegt: Volgende oefe ning alstublieft" en de bedoeling is dan om door te schuiven naar de volgende oefening. Een hele ronde duurt 15 minuten terwijl een volledige training uit twee rondes bestaat en dus dertig minuten kost. Ideaal voor vrouwen met wei nig tijd", aldus Arina en ze vertelt verder: Hiervoor was ik regiodi- recteur bij Randstad, maar ik wilde wat met beweging doen en was ook wel geïnteresseerd in zelfstandig ondernemen. Zodoen de kwam ik bij Fit4Lady uit, een Amerikaans concept met inmid dels 14 vestigingen in voorname lijk Noord-Holland. De bedoeling is dat we in 2007 doorgroeien naar dertig vestigin gen in heel Nederland". Voor Arina is dit niet haar enige vesti ging. In januari 2006 opende ze in Volendam al haar eerste vestiging, dus ze zal haar tijd moeten verde len tussen beide vestigingen. Dat is geen probleem voor de enthou siaste onderneemster die zich goed ondersteund weet door Marjoka en Carla, die allebei ook de benodigde opleidingen hebben tot trainster. In de Limmer vestiging is naast de Fit4Lady trainingsapparatuur, ook een powerplate beschikbaar en een tweetal zonnebanken. Mogelijkheden genoeg dus om op een gezellige manier te werken aan een goede conditie en een slank en gezond lichaam. Fit4Lady aan De Drie Linden 2, 1906 EM Limmen (limmen@fit41ady.nl) is geopend van maandag tot en met zaterdag van 08.30 tot 12.30 uur en maandag tot en met donderdag van 16.30 tot 20.30 uur. Voor meer informatie: zie ook www.fit41ady.nl. VOETBAL AKERSLOOT - Op 12, 13 en 14 januari wordt in Akersloot de tiende editie gespeeld van het Riako - van der Valk boarding toernooi. Het toernooi, dat tien jaar geleden klein werd opgezet met alleen deelnemende teams van de lokale voetbalvereniging SV Meervogels '31, is uitge groeid tot een van de grootste internationale boarding toer nooien in Nederland. De opzet van het huidige toernooi is uniek. In totaal doen 45 teams verdeeld over drie categorieën (D-, E- en F- pupillen) mee, waarbij het deelnemersveld verdeeld is in zo'n vijftig procent regionale clubs en vijftig procent van betaald voetbal organisaties. Deelnemers zijn bij voorbeeld Ajax, PSy Feyenoord, Willem II, maar ook teams uit Duitsland (HSV Borussia Dortmund en Bayer Leverkussen) en zelfs uit Polen en België doen mee. Daarnaast nemen uit bijna alle omliggende dorpen en steden ook amateurclubs aan dit toernooi deel, waarbij in totaliteit op de verschil lende dagen maar liefst 102 wed strijden gespeeld gaan worden. Dat het toernooi uniek is, kunt u zelf komen bewonderen. Op 12, 13 en 14 januari 2007 kunt u naar Sporthal de Lelie in Akersloot komen. De toegang van het evene ment is gratis. Meer informatie over deelnemers en het exacte speel schema kunt u terugvinden op www.boardingtoernooi.nl. Regionale en betaald voetbalorganisaties bij het internationaal boarding toernooi. Eigen foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2007 | | pagina 21