Mandala van theezakjes Stichting Jeugdtheater Heiloo met het Zwanenmeer in de Beun Go Comfort H E I L O O BEDRIJF BELICHT de 5 COMFORT Haakworkshop bij boekhandel Deutekom Tijd! Tijd voor feest!!' POLITIEBERICHTEN Parkeercontrole Snelheidscontrole Iedere voorstelling heeft een ander einde UITKIJKPOST 10 JANUARI 2007 In deze rubriek wordt wekelijks een ander bedrijf in het versprei dingsgebied van de Uitkijkpost belicht. De kosten voor Bedrijf Belicht zijn 100 euro ex. BTW. Vooraanmelding: De Hoefsmid 5,1851PZ Postbus 68,1850 AB Heiloo. Of per e-mail: redactie@uitkijkpost.nl. In de aanmelding graag duidelijk uw gegevens vermelden. Gejron«3>i«lds Ondersteuning HEILOO - Op dinsdagmiddag 16 en 23 januari van 13.30 tot 15.30 uur organiseert het Nivon een nieuwe cursus mandala maken van theezakjes. Deze minicursus staat onder lei ding van docente Ina Bennen en vindt plaats in het Cultureel Centrum het Open Huis te Heiloo/ Vindt u het een uitdaging om met theezakjes een leuke mandala te maken, maar heeft u geen materiaal. Geen nood, het Nivon heeft voldoen de theezakjes. Kosten voor deze cur sus 14,-, Nivonleden krijgen reduc tie. Opgave en informatie bij Reina Mulder, tel. 072-5333127 en Daisy Groenland, tel. 072-5330088. Vanaf 5 januari exposeert Ina Bennen man dala's van theezakjes bij Dierenkliniek Schaap en de Jong, Commandeurslaan in Heiloo. Tijdens de openingstijden kunt u een kijkje nemen. Ook kunt u de website www.nivonheiloo.nl bekijken. HEILOO - Op woensdag 17 januari om 10.00 uur is er bij Boekhandel Deutekom de haakworkshop 'Beyond de pannenlap'. Esther Goedvolk, ont werpster en bedenkster van deze workshop brengt haar haakversla- ving op anderen over en gooit haar kennis in de groep. Stokken, lossen en vasten, deze termen worden gesneden koek. De kosten zijn 5,- voor materiaal wordt gezorgd. Voor informatie: Boekhandel Deutekom, tel. 072-5331483. HEILOO - Op woensdagochtend 3 januari werd gecontroleerd in het parkeerzonegebied rond het winkelcentrum 't Loo. Er werden in totaal negen bekeuringen uit geschreven. Op donderdag 4 januari werd gecontroleerd in het parkeerzonegebied van de De Kreek. Er werden twee bekeurin gen uitgeschreven. HEILOO - Op donderdagmiddag 4 januari werd tussen 13.45 en 15.00 uur een snelheidscontrole gehouden op de De Omloop. Er werden acht bestuurders geverba liseerd voor het overschrijden van de maximumsnelheid van vijftig kilometer per uur. De hoogst gemeten snelheid bedroeg 73 kilometer per uur. Zeer cliëntgericht werken ,,We zijn een landelijke sterk groeiende organisatie, met vestigingen in heel het land. Een bepaalde basis uiteraard in het aanbod, met daarnaast de mogelijkheid "zorg op maat en producten naar de specifieke behoefte van onze klanten te leveren", legt Frans uit. De GO Comfort winkel is een zorgportaal. De medewerker zal u op weg helpen om uw zorgvraag te beantwoorden. U kunt als u verzorging en verpleging of huishoudelijke hulp nodig heeft een beroep doen op Go Comfort. De kosten dient u par ticulier of vanuit een zogenaamd Persoons Gebonden Budget (PGB) te voldoen. Het verschil tussen de particuliere thuiszorgorganisatie Go Comfort en de reguliere thuiszorginstellingen is dat u geen hulp in natura ontvangt, er geen kraamzorg of servicepakketten aangeboden worden bij Go Comfort en de organisatie nog klein is. „Wij beschikken over een klein team, kunnen dus zeer cliëntgericht werken, er zit niemand tussen." tie een combinatie maken van klas siek en modern. Deels wordt dus gebruik gemaakt van de klassieke muziek van Tsjaikovski en deels van eigentijdse muziek. Ook is er sprake van zowel moderne als klassieke dans. Dat laatste werd tot onze ver rassing met name ook heel leuk gevonden door de jongens" aldus regisseuse Maija Schoonheim. Bij het opstellen van het script heeft ze assistentie gehad van Teun Blom: „Tja, ik ben met mijn twintig jaar te oud geworden om nog mee te mogen spelen" klinkt het een beetje spijtig uit zijn mond. Hij heeft samen met de 21-jarige Nanne Blom, die de pr van de vereniging behartigt, wel nog voor de allerlaat ste keer een klein gastrolletje in deze produktie. Een theaterstuk als 'Het Zwanenmeer' op de planken bren gen, vergt een lange voorbereiding die al is begonnen in februari 2006. Voor de zomerstop volgden de jeugdtheaterleden allerlei zang-, dans- en acteerlessen die veel mate riaal opgeleverd hebben voor het definitieve script. Na de zomer werd vervolgens gestart met het instude ren van de rollen, scènes, dansen en liedjes. Tijdens de voorpremière op zaterdag 6 januari wordt duidelijk waar de komende weken nog aan moet worden gesleuteld. Maar het enthousiasme spat er nu al vanaf bij het swingende lied 'Tijd voor feest' en de broze klassieke dans door de zeven witte zwanen is ontroerend. Hoe het allemaal precies afloopt met prins Siegfried en zijn prinses Odette is erg onzeker: „We hebben namelijk vier verschillende ontkno pingen bedacht en ingestudeerd, dus iedere voorstelling krijgt een ander einde" vertelt de regisseuse. Wordt het een drama of toch een happy end? U kunt het zelf gaan zien op zaterdag 3 februari 2007 om 15.15 en 20.15 uur en op zon dag 4 februari 2007 om 12.15 en 15.15 uur. Kaarten a 6,50 zijn ver krijgbaar aan de kassa van theater De Beun (openingstijden: maandag tot en met vrijdag van 13.30 tot 17.00 uur). Luizententjes, hulp bij steunkousen uittrekken en zitkussens En hoe zit het met de winkel? Bij GO Comfort kun u terecht voor des kundig advies over en de aanschaf of verhuur van diverse zorg- en com- fortproducten. Er staan rollators, sta-op- en rolstoelen, er liggen thermo meters, zit- en slaapkussens en kraamzorgproducten. Tijdens het gesprek wordt een grote doos bezorgd. „De luizententjes!", roept Marieke uit als ze hem uitpakt. „Leuke kleuren en maar tien euro. In dit geval besteld door een school." De tentjes zijn een voorbeeld van het feit dat er bijna geen grenzen zijn aan de mogelijkheden. Frans: „Naast de standaardpro ducten, ga ik op zoek als iemand een speciale vraag heeft. Huren in plaats van kopen is in sommige gevallen ook mogelijk. Over alles is te praten." Last but not least is Go Comfort ook een personeelsdienst. Heeft u een werknemer nodig in de zorg of bent u op zoek naar een baan in de zorg? Loopt u dan eens binnen en informeer over de mogelijkheden. Houdt u het huis-aan-huisblad, advertenties of de website in de gaten of loop gewoon eens binnen om te zien wat er mogelijk is als u uw tandenborstel niet meer vast kunt houden, u wat meer daglicht nodig zou hebben of wilt weten wat de Ort.O.Mate voor u kan betekenen bij het uittrekken van uw steunkousen. HEILOO - Het podium van the ater De Beun oogt nog wat rommelig en ook de kostuums zijn nog niet allemaal klaar. De 32 leden van de stichting Jeugdtheater Heiloo, allemaal in leeftijd tussen de 12 en de 18 jaar oud, doen echter met ple zier hun warming up en nemen dan snel hun posities in. Ze staan te popelen om te begin nen met de voorpremière van hun nieuwe productie: Het Foto: Mario Sacksioni Zwanenmeer. Het script van het Zwanenmeer is helemaal van eigen hand, maar grotendeels gebaseerd op het ver haal dat ook ten grondslag ligt aan het bekende ballet van Tsjaikovski. Foto: Mario Sacksioni Go comfort, Kennemerstraatweg 91, 1851 BB Heiloo, tel. 072-5321520, Internet: www.gocomfort-heiloo.nl, e-mail: heiloo@gocomfort.nl In het aanbod van thuiszorgorganisaties is Heiloo sinds een half jaar een jonge en dynamische onderneming rijker. Schuin tegenover het poli tiebureau Heiloo, vindt u Go Gomfort. Een vriendelijk ogend pand, waar je makkelijk naar binnen loopt en eenmaal binnen ogen tekort komt bij de aanblik van alle hulpmiddelen. Eigenaar Frans van Aardweg heeft zijn sporen in de zorg verdiend. Na jaren in deze sector werkzaam te zijn geweest, is hij als zelfstandig ondernemer in de franchiseformule Go Comfort gestapt. Hij wordt daarin geassisteerd door Marieke van Horssen. Het script is helemaal van eigen hand, maar grotendeels gebaseerd op het verhaal dat ook ten grond slag ligt aan* het bekende ballet van Tsjaikovski. Dat verhaal gaat over de knappe 21-jarige prins Siegfried die op een leeftijd is gekomen dat hij moet trouwen. Er zijn zes in zwa nen betoverde prinsessen in het spel waarvan eentje, Odette genaamd, het hart weet te winnen van de prins. Odile, de dochter van tovenaar Von Rothart, heeft echter ook haar zinnen gezet op de prins. Al deze ingrediënten zijn verwerkt tot een spannend en romantisch verhaal. „We wilden in deze produk-

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2007 | | pagina 5