Mid weekmenu die West TUMI X ^/erberg 't-Zob (van dinsdag t/m donderdag) r TOPSPORT OP DE 25STE EDITIE EGMONDS BLOEMENZEE Proef de zon in de keuken wildschut 10 C.afé Restaurant Ristorante V Dagelijks geopend vanaf Voor al uw pasta spizza 's, vlees- en visgerechten Maand Menu Dat is: - Bellen Bestellen! Warm ophalen! Genieten! Salade met kwartel, rode uiencompote en sherry dressing Gevulde kwartel met honing en grove mosterd Kalfsoester met gesmolten gorgonzola en rode wijnsaus Ribeye van de grill met knoflook, rozemarijn, geroosterde aardappelen en rode wijnjus Parelhoenfilet met morille saus en paddestoelen Hertenboutfilet met gekara meliseerde witlof en portsaus (Alles geserveerd met agrdapMjarhituur, salade en groente) —,50 p.p Cheese cake met ijs van ama renekersen Dinerbonnen Jilmhga menu en catering culinair dineren in Heiloo Restaurant de Loocatie 'tLoo 20 1851 HT Heiloo telefoon 072 533 33 52 ook voor catering www.loocatie.nl 31 JANUARI 2007 U ITKIJ KPOST Vrijdag 2 februari hebben wij een Tapasbuffet bestaande uit: Albóndigas - (Gehaktballetjes in pikante saus) Jamón - (Serranoham) Bocquerones - (Anjovis in het zuur) Aceitunas - (Zwarte en groene olijven) Calamares fritos - (Gefrituurde inktvisringen), Tortilla - (Omelet met aardappel) Ensalada mixta - (Gemengde salade met tomaat, olijven en tonijn) Champinones - (Champignons uit de oven met knoflook) Ala di polio piccante - (Pittig gekruide kippenvleugels) Gambas d'aglio - (Gepelde gambastaartjes met knoflook) Chorizo - (Pikante worstjes) Hierbij serveren wij stokbrood, kruidenboter, aioli en tapenade Prijs p.p. 15.00 Aanvang 18.00 uur. Reserveren gewenst De locatie voor bruiloften, feesten en partijen Dr. W. Beckmanlaan 8, Eg mort daan Zee, tel. 072-506 17 62 1001 redenen om naar Wildschut te gaan Heerenweg 140, Heiloo,Tel 072-5334707 16.00 uur„ Voor afhalen en bezorgen blijft ons adres Kennemerstraatweg 213A, tel 072 5337120 de mediterrane keuken Sint Adelbertusweg 31 Egmond-Binnen www.dewest.nl Tel: 072-5065994 eten&drinken Salade van Serranoham en gamba's Zeebaarsfilet met mosterdsaus of Ossenhaas met stroganoffsaus m Verrassingsdessert incl. 0,5 liter wijn 27,50 p.p. Stationsweg 82-84, Heiloo t 072 53 21 392 www.wildschutetenendrinken.nl Heerenweg 138B tel 072-532 19 33 Menu van deze week Javaanse pindasoep 3,85 AZIATISCH GEKRUIDE KABELJAUWFILET MET PADDESTOELEN 12,95 OF Aziatisch gekruide kipfilet MET PADDESTOELEN 12,95 Spekkoek met kokosijs 3,95 O0OQ Menuprijs 17,95 Op dê maandag heerlijke gebakken Pangafilet 9,95 Op de dinsdag Varkenshaas- of kipsate 9,50 7 dagen in de week OPEN vanaf 17.00 uur In sporthal 'de Schulp' in Egmond- Binnen worden van donderdag 1 februari tot en met maandag 5 februari TOP-prestaties geleverd. De bezoekers van de 25ste editie van Egmonds Bloemenzee kunnen genieten van een bijzondere bloe- menshow waarbij vele prachtige soorten narcissen, tulpen, krokus sen, hyacinten en andere bolgewas sen te bewonderen zijn, dit keer gepresenteerd in de omgeving van de topsport. Het voorjaar lijkt nog ver weg, maar om vast in de stemming te komen kunt u in Egmond-Binnen vast een voorproefje nemen op de lente. Egmonds Bloemenzee belooft ook dit jaar weer een kleurrijk evenement te worden. De bloembollententoonstelling wordt elk jaar vormgegeven naar aanleiding van een thema. Dit jaar is dit het thema: TOPSPORT. De 'Theo Bos- tulp' Iedereen droomt er wel eens van een heuse topsporter te zijn, maar voor velen zal dit slechts een droom blijven. Tijdens deze show kunt u zich echter even in de wereld van een topsporter wanen. Vele sporten zyn vertegenwoordigd en de samenwerking met onder meer voetbal club AZ, het schaatsteam van TVM en de wieier- en hockeyploeg van de Rabobank zorgen voor de allure. Maar ook winter sporten zijn vertegenwoordigd. Kortom het hart van menig sportliefhebber zal sneller doen kloppen tijdens een bezoek aan 'de Schulp' in Egmond-Binnen. Daarnaast zal baanwielrenner Theo Bos op vrijdagmiddag 2 februari om 13.00 uur zyn eigen 'Theo Bos tulp' komen dopen op deze bloemententoonstelling. Egmonds Bloemenzee wordt dit jaar voor de 25ste keer georganiseerd door de bloembollenkwekers uit Egmond en omgeving. Deze kwekers zyn mensen met passie voor het vak. De keuze voor het thema 'topsport' is dan ook niet geheel vreemd. 'Passie', 'doorzettings vermogen' en 'hard werken' zijn termen die zowel van toepassing zyn op een top sporter als op een bloembollenkweker. De landbouw is voor Noord Holland van grote betekenis. Bloembollen en bloemen worden voor een groot deel gekweekt in Noord Holland en behoren tot de belangrijkste Nederlandse export producten. Egmond en omgeving is een gebied in Noord Holland dat nog volop in het teken van deze vorm van land bouw staat. De voorbereidingen voor de tentoonstelling zijn al maanden in volle gang. De meest bijzondere, kleurrijke en exclusieve soorten gewassen hebben zij speciaal voor het evenement geplant en gekweekt om deze aan vakgenoot en liefhebber te presenteren. Johan Cruyff Foundation De organisatie heeft besloten om naar aanleiding van het thema én vanwege de 25ste editie, een goed doel te steunen. De keuze is daarbij gevallen op de Johan Cruyff Foundation. Het doel is om een zo groot mogelijk bedrag in te zamelen. De Johan Cruyff Foundation steunt sportprojecten voor kinderen met en zonder handicap in Nederland en daar buiten. Sport is een belangrijk onderdeel in de ontwikkeling van ieder kind, maar bovenal is sport natuurlijk ook gewoon leuk en gezond! Voor meer informatie over de foundation kunt u kijken op www.egmondsbloemenzee.nl. Open dag De jaarlijks terugkerende open dag zal deze keer plaats vinden by de firma Th. Apeldoorn in Egmond-Binnen. Hier wordt een nieuwe energiezuinige heater getoond. Deze heater wint warmte terug uit de warme lucht die uit de bloembol- lenbewaarcel wordt afgevoerd. Dit bespaart energie en is dus een voorbeeld van een initiatief uit de bloembollensec tor om zuiniger met energie om te gaan. Op zaterdag 3 februari van 13.00 tot 16.00 uur kunt u dit gaan bekyken. Tevens is er op het bedrijf te zien hoe het blauwe druifje (Muscari Armeniacum) op een potje wordt gebroeid. De teelt op potjes is de laatste jaren sterk in opmars en al uw vragen hierover zullen hier beantwoordt worden. De routebeschry- ving naar het bedrijf aan de Herenweg 13 B is gratis te verkrijgen aan de kassa van de bloemenshow. Gezinsbeurs Tijdens onderstaande openingstijden kunt u eveneens een bezoekje brengen aan de aangrenzende gezinsbeurs met een oppervlakte van wel 1200 mQ. U kunt hier naast uw bezoek aan de bloe mententoonstelling heerlyk vertoeven en rond kyken. Tevens zijn er verschillende demonstraties en presentaties van aller lei producten en artikelen. Kortom, genoeg redenen om tussen donderdag 1 februari en maandag 5 februari een bezoek te brengen aan deze kleurrijke show. Egmonds Bloemenzee vindt plaats in Sporthal De Schulp aan de Visweg 45 in Egmond-Binnen. Toegangsprijzen zijn 4,50 voor volwas senen en 3,00 voor 65 plussers. Voor kinderen tot en met 12 jaar is de toe gangsprijs 1,-. Groepen van 20 perso nen of meer ontvangen een korting van 20%. Een deel van de ontvangen entree gelden zal worden gedoneerd aan de Johan Cruyff Foundation. De ope ningstijden zijn van donderdag tot en met zondag van 10.00 tot 21.00 uur en maandag tot 17.00 uur. De gezinsbeurs sluit haar deuren iedere dag om 18.00 uur, behalve vrijdag, dan is het koop avond tot 21.00 uur. De tentoonstelling is rolstoel toegankelijk. Voor meer infor matie kunt u tijdens kantooruren bellen met VW Egmond, tel: 072- 5813100. Natuurlijk kunt u ook onze site bezoeken, www.egmondsbloemenzee.nl Brasserie Restaurant Brasserie Oosterzij, Lagelaan 8, 1851 PC Heiloo, 072-5051423 Schuin teqenover Golden Tulir Heiloo. Volq de gele vanaf de Kennemerstraatwe 7 Dagen per week geopend voor lunch en dinero ook voor koffie met gebak, uitsmijter of clubsandwich. Romige mosterdsoep met gerookte zalm Rundersukade met groene kool, gekookte aardappelen en eigen jus of Lasagne met bospaddestoelen, tomaat en mozzarella Met extra gebakken gamba's 4,50 Nougatineparfait met frangelico-karamelsaus of Kaasplateau 3,50 19,50 p.p.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2007 | | pagina 10