Op 7 maart kunt u in Heiloo stemmen waar u wilt -n iMeR 13 112 m wm m ^*Mr* HEILOO Raadhuisplein 1 Pb. 1 1850 AA Heiloo afd. Voorlichting 535 66 41. Gemeentehuis dagelijks open van 8.00 -12.30 uur en maandagavond van 18.00-20.00 uur. www.heiloo.nl Tijdens de verkiezingen voor Provinciale Staten op 7 maart a.s. kunt u weer zelf bepalen waar u in Heiloo uw stem uitbrengt. Daardoor wordt het nog gemakkelijker om te stemmen. Bijvoorbeeld op weg naar uw werk, nadat u uw kinderen naar school heeft gebracht of na een bezoek aan de bibliotheek. Stempas binnen gemeente Heiloo Alle kiesgerechtigden ontvan gen een stempas in plaats van een oproepkaart. Hiermee kunt u in ieder stembureau binnen de gemeente Heiloo stemmen. U kunt hiermee niet in een andere gemeente stemmen. Wel kunt u iemand uit de gemeente een volmacht op de stempas geven. Deze persoon kan - ook in elk stembureau in Heiloo - voor u een stem uitbrengen, tegelijk met het uitbrengen van de eigen stem. Om stemfraude te voorkomen, kan er op het stembureau naar uw identiteits bewijs gevraagd worden. De stembureaus binnen de gemeente Heiloo staan in het kader bij dit artikel. Daarnaast staan ze ook vermeld op de kan didatenlijst, die huis-aan-huis wordt verspreid. Stempas verplicht Als u wilt stemmen dan is een stempas verplicht. Bent u de pas vergeten, dan kunt u uw stem niet uitbrengen. De voorzitter van het stembureau mag geen vervangende stempas uitschrij ven. De stempassen worden uiterlijk voor 20 februari per post verstuurd. Heeft u geen stempas ontvangen of bent u de stempas kwijtgeraakt dan kunt u tot en met 5 maart een vervan gende stempas op het gemeente huis aanvragen. U kunt uw stem pas niet buiten Heiloo gebruiken. Proef Het gemeentebestuur vindt het belangrijk dat de inwoners van Heiloo zelf kunnen bepalen waar ze hun stem kunnen uitbrengen. Daarom doet de gemeente mee aan een proef die het ministerie van Binnenlandse Zaken en Koninkrijksrelaties heeft opgezet. Tijdens de verkiezingen voor Provinciale Staten op 7 maart a.s. is het daarom mogelijk om in ieder willekeurig stembureau in Heiloo een stem uit te brengen. Omdat het een experiment is, wil het gemeentebestuur ook graag uw mening hierover vernemen. U kunt deze kenbaar maken op het stembureau. Indien de proef een succes is, wordt de mogelijkheid om te stemmen in een willekeu rig stembureau in de gemeente naar verwachting landelijk inge voerd. Geen stemmachines Op 30 oktober 2006 heeft minister Nicolaï van Bestuurlijke Raad en -commissies Gemeenteraadsvergadering De gemeenteraad vergadert maandag 5 februari a.s. in de raadzaal van het gemeentehuis. De vergadering begint om 20.00 uur en is voor iedereen toe gankelijk. U bent van harte welkom. Agenda 1. Agendavaststelling 2. Inspreekrecht 3a. Loting volgorde van stemmen over zaken b. Inventarisatie sprekers over hamerstukken 4. Eventuele mondelinge mededelingen 5. Vaststelling notulen raads vergadering van 4 december 2006 6. Ingekomen stukken Behandelde en verzonden stukken 7. Vaststellen beleid dodenbezorging en gedenkplaatsen en vaststellen verordening op het beheer en het gebruik van de gemeentelijk begraafplaatsen 8. Instemmen met normenkader 2006 9. Instemmen met wijziging leges verordening 2007 10. Instemmen met intrekken organi satieverordening 2002 11. Vaststellen van de elfde serie wij zigingen op de bouwverordening Hoorzittingen commissie voor Bezwaarschriften De commissie voor Bezwaarschriften houdt op maandag 5 en woensdag 7 februari a.s. hoorzittingen voor de behandeling van bij burgemeester en wethouders ingediende bezwaar schriften tegen de volgende beslui ten: 5 februari 20.00 uur: opleggen dwangsom mas sagesalon wegens gebruik in strijd met bestem mingsplan 20.30 uur: verlenen bouwvergunning voor een winkelgebouw met twee woningen en garageboxen Kennemerstraatweg 390 7 februari 19.45 uur: terugvorderen bijstand 20.15 uur: afwijzing bijstand zelf standige 21.00 uur: bijzondere bijstand kosten bewindvoering Deze hoorzittingen worden gehou den in kamer 008 van het gemeente huis (toegang via de hoofdingang van het gemeentehuis, Raadhuisplein 1). De hoorzittingen zijn, voor zover niet anders vermeld, in beginsel openbaar. Ambtshalve of op verzoek van belanghebbenden kan de zitting om persoonlijke of andere bijzondere redenen besloten worden gehouden. Ter inzage De stukken van de vorengenoemde zaken liggen, voor zover deze niet om persoonlijke of andere gewichti ge redenen niet openbaar zijn, tot de datum van de hoorzitting van maan dag tot en met vrijdag van 09.00 tot 12.30 uur ter inzage bij de secretaris van de commissie voor bezwaar schriften, mevrouw C.J. Klein Holte, afdeling Bestuursondersteuning. Buiten deze bezoekuren kunnen de stukken op afspraak met de secreta ris van de commissie worden inge zien. Meer informatie Voor nadere informatie over het vorenstaande of de behandeling van bezwaar of beroep in het algemeen kunt u terecht bij mevrouw C.J. Klein Holte, secretaris van de commissie, telefoon (072) 535 66 45. Vernieuwing en Koninkijks- relaties besloten dat niet met de stemmachines van Newvote (van Sdu) gestemd kon worden op 22 november jl. Het ministerie van Binnenlandse Zaken en Koninkrijksrelaties heeft bepaald dat in Heiloo gestemd wordt met stembiljetten en potlood. Ook voor de komende verkiezingen is nog geen goedkeuring gegeven voor het gebruik van de stemma chines. Het stemmen met potlood en papier heeft geen gevolgen voor de mogelijkheid om in een willekeurig stembureau in Heiloo te kunnen stemmen. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met een medewerker van de publieks- balie Burgerzaken, telefoon nummer (072) 535 67 22. Openingstijden zijn maandag tot en met vrijdag tussen 08.00 en 12.30 uur en maandagavond tussen 18.00 en 20.00 uur. 7 maart. Provinciale StatenglflERKIEZINCENl heeft het voor het zeggen Locaties en nummers stembureaus 1 Gemeentehuis 2 Basisschool Paulus 3 Basisschool De Springschans 4 Bowling Heiloo 5 Wijkgebouw Ypsalon 6 PCC vestiging Heiloo 7 Zorgcentrum Overkerck 8 Basisschool De Zuidwester 9 Zorgcentrum De Loet 10 R.K.Basisschool Willibrord Raadhuisplein 1 De Hucht 6 Breedelaan 6 Kennemerstraatweg 341 De Hucht 4 Laan van Muijs 3 Stationsweg 92 C Boekenstein 43 De Loet 1 Boekenstein 47 Bouwen en wonen Ontvangen aanvraag om bouwvergunning Burgemeester en wethouders maken bekend op grond van het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet, dat de hieronder vermelde aanvraag om een bouwvergunning is ontvangen: Oosterboslaan 28, reg.nr. 2006/0126 bouwen woning (kavel 25) ontvangstdatum: 19 januari 2007 Meer informatie Het bouwplan is niet altijd direct beschikbaar. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met een medewerker van de publieksbalie Bouwen en Wonen, telefoonnummer: (072) 535 66 66. Afgegeven bouw- en sloopvergunningen Door het college van burgemeester en wethouders zijn de hieronder vermel de bouw- en sloopvergunningen ver leend. Hoogeweg 38, reg.nr. 2006/0258 ged. veranderen woning en bouwen garage aan linkerzijgevel woning verzending: 24 januari 2007 Kennemerstraatweg 380, reg.nr. 2006/0363 ged. veranderen kantoorgebouw verzending: 24 januari 2007 Zevenhuizerlaan 46 A, reg.nr. 2007/0007 slopen bedrijfsgebouw (opslag) loodsen verzending: 24 januari 2007 Bezwaar Indien u het niet eens bent met het besluit tot het verlenen van een bouw- of sloopvergunning, kunt u hiertegen binnen zes weken na ver zending van het besluit een gemoti veerd bezwaarschrift indienen bij bur gemeester en wethouders van Heiloo, afdeling Bestuursondersteuning, Postbus 1,1850 AA Heiloo. De datum van verzending vindt u onder de (Vervolg op volgende pagina) Belangrijke nummers in SPOEDgevallen alarmnummer: zonder SPOED Brandweer: 072 564 44 44 Politie: 0900 8844 UITKIJKPOST 31 JANUARI 2007 Heiloo contact 1

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2007 | | pagina 13