Thema-avond bij jarige Schaakclub Oppositie Limmer kampioenschap tafeltennis Trampolinevereniging Triffis houdt Triffisdag Kleutergym bij GTH ït|&,amo" "etamo |ecamo getamcT Wandelen met satellieten Nieuwe shirts voor HSV D3 Klaverjasdrive bij Brasserie Oosterzij Klaverjassen Extra activiteiten paarden- en ponyclub fyitrsMchmrt tl iCT (#W<hni«k SCHAKEN HEILOO - Op dinsdag 23 januari vierden de leden van Oppositie de 73e verjaardag van de club. In de openings- en felicitatie toespraak wees de voorzitter op de zeldzame toevalligheid dat op één en dezelfde datum zowel de club als de vorige èn de huidige voorzitter hun verjaardagen vie ren: allemaal jarig op 20 janua ri! Heel curieus en stof voor allerlei bespiegelingen over toeval en voor bestemming, maar zeker ook reden genoeg voor een feestje. Hierna begon in ontspannen sfeer een thema-toernooi. Op alle borden stond éénaanvangsstelling gereed die de spelers verder gingen ontwik kelen. Spelleider Lourens van Veelen had gekozen voor het Evans-gambiet als variant van de Italiaanse opening. Het doel en de uitdaging was te komen tot partijen die anders nooit in die vorm op de borden zouden verschijnen. En die partyen kwamen er! Door het onbekende terrein en door de beperkte bedenktijd kwa men de meest verrassende stellingen tot stand met vaak onvoorspelbare afloop.De winnaars namen rond middernacht hun welverdiende fles sen Portugese wijn in ontvangst. Uitslagen: Groep 1: 1 t/m 3. Simon Smit, Lourens van Veelen en Kees Jongkind:4 punten. Groep 2: 1. Jeroen Prins: 3 punten, 2. Herman Limmen en Herman Maas 2,5 pun ten. Groep 3: 1. Shannon Vlaar: 3 punten, 2. Piet Manni: 1,5 punten. Groep 4. 1. Gerard Rump: 3 punten, 2. Ton Roodbol: 2 punten. Groep 5: 1. en 2. André van der Ark en Eric Huffnagel: 2,5 punten. HEILOO - Educatracks gps-acti- viteiten organiseert op zondag 18 februari een gps-wintercursus met wandelpuzzeltocht van circa vier kilometer door het Heilooër Bos. Plaats: scoutingclubhuis De Bolder (hoek Westerweg- Kerkelaan) in Heiloo. Tijd: van 10.15 uur tot ongeveer 15.30 uur. Aanmelding op tel. 072- 5334803/06-30400966. Voor meer informatie www.educatracks.nl. TAFELTENNIS LIMMEN/HEILOO - Ben jij de beste tafeltennisser van Limmen en Heiloo? Tafeltennisvereniging TTV Limmen nodigt alle kinde ren uit Limmen en Heiloo uit om aanstaande zondag 4 februari mee te doen voor het open Limmer kampioenschap. Ben je tussen de 7 en 17 jaar en vind je het leuk om te tafeltennissen, dan is dit je kans. De deelnemers worden op leeftijd ingedeeld. Je hoeft dus geen lid te zijn of al vaak te héb ben geoefend. Wil je oefenen dan kun je vrijdag van half zeven tot half acht meetrainen om wat basisslagen te oefenen. Het toernooi van zondag begint om 13.00 uur en duurt tot 15.00 uur bij de sportzaal aan de Hogeweg 61. Voor de winnaars zijn er bekers te winnen. Er zijn op de vereniging balletjes en batjes aanwe zig. Deelnemers die geen lid zijn van de vereniging niet afkomstig zijn uit een van de basisscholen uit Limmen betalen 1 euro voor deelname. J gesprongen voor een diploma en werd er tevens een onderlinge wed strijd gehouden. By de regionale springers/sters (de E en D lijn) werd de. gouden beker bij de jongens gewonnen door Pascal Glorie, de zilveren ging naar Kevin Kloek. Bij de meisjes viel de eer aan Cindy van Straten, zilver voor' Rianne van Drimmelen en brons voor Lineke van Drimmelen. De laatste ronde was voor de springers/sters die nationaal springen (de C, B en A lijn). Het was een spannende strijd, die uiteindelijk bij de dames gewon nen werd door Pascal Wiebering. Zij kon de grootste beker mee naar huis nemen. Nadia Keijzer ging er met het zilver van door en Denise Liefting met het brons. By de heren was Hjalmar Bannink kampioen, Sven Mooij werd tweede en Patrick Warmer mocht brons meenemen. De felbegeerde Triffis Cup werd na een spannende knock-out finale gewonnen door springer cq trainer Sven Mooij. De Triffisdag 2007 was een meer dan geslaagde dag. HEILOO - Op vrijdag 2 februari organiseert Golf- Countryclub Heiloo een klaveijasdrive. U speelt de gehele avond met uw eigen kla- veijaspartner. Inschrijven is niet noodzakelyk, maar kan eventueel bij het secreratiaat van de Golfclub, tel. 072-5054540. Kosten voor deelname zyn 2,-, aanvang van de avond is 19.30 uur. Er zijn prachtige prijzen beschikbaar gesteld, waaronder diverse waardebonnen van 50,-. Locatie: Restaurant Brasserie Oosterzy, Lagelaan 8 te Heiloo. HEILOO - Zin in een leuk avondje uit? Kom vrydagavond 2 februari eens klaverjassen in de Ypsaion. U hoeft geen grootmeester te zijn om hier aan mee te doen. Gezelligheid en een goede sfeer staan voorop. Ook zyn er verras sende pry zen te winnen. Traditioneel zal deze drive iedere eerste vrijdag van de maand plaats vinden. Heeft u geen kaart- maat, maar wel zin om te kaarten, neem dan gerust contact op. Reservespelers zijn ook altijd wel kom. De (gratis) koffie staat klaar, de aanvang is om 19.45 uur. Locatie: De Hucht 2 in Heiloo. Info, tel. 06-54967220. Entree: 2,-. HEILOO - Ter gelegenheid van het 80-jarig bestaan van de paarden- club en het 35-jarig bestaan van de ponyclub zullen er in het jaar 2007 verschillende extra activitei ten plaatsvinden in en op het ter rein van de Sammerrijhai aan de Zeeweg in Heiloo. Zaterdag 3 februari wordt er 's avonds een kür (dressuurproef) op muziek gereden. De aanvang is 18.30 uur. Zondag 4 februari worden er de hele dag dressuurproeven verre den. De aanvang is 09.00 uur. Beide dagen is de toegang gratis. HEILOO - In de winterstop hebben de HSV junioren D3 fantastische nieuwe tenues gekregen. Het elftal van leiders John Molenaar en Soleyman Rahimi kreeg afgelopen zaterdag de tenues uitgereikt. Dat een goede buur beter is dan een verre vriend, bewezen de buren van John Molenaar. Mariska en Michel Mol verzorgden met hun bedrijf uit Zaandam de sponsoring. 4En het werkt' staat er op de shirts van D3. Dat moet echter nog even wennen. De eerste wedstrijd in de nieuwe shirts tegen HugoBoys Dl werd helaas verloren. De spelers van D3 waren zo blij en onder de indruk van hun nieuwe outfit, dat ze de eerste helft te beduusd waren om goed te kunnen voetballen. De tweede helft ging heel veel beter, maar helaas, de achterstand was te groot. Eigen foto TRAMPOLINESPRINGEN ALKMAAR - Tijdens de Triffis dag, welke voor de tweede keer gehouden werd in de trampolin ehal van Triffis aan de Petterstraat in Alkmaar, heb ben de pupillen van de trainers Sven Mooij, Hjalmar Bannink en Saskia de Vries hun beste kunnen laten zien. De ochtend begon voor de recre anten. Zij konden voor een felbe geerd diploma springen. Onder toe ziend oog van de trainers en een enorme toeloop aan toeschouwers hebben deze kinderen, variërend in de leeftijd van 6 tot 18 hun kunsten vertoond. Hjalmar Bannink wilde op deze Triffisdag het Nederlands record saltospringen, welke stond op 225 salto's, verbeteren. Hjalmar sprong deze dag in ruim 25 minuten tijd duizend salto's non stop achter elkaar! Een overweldigende verbe tering van het Nederlands record, 's Middags was de beurt aan de wed- strydspringers/sters. Hier werd ook Pascal Wiebering kon de grootste beker mee naar huis nemen, Nadia Keijzer ging er met het zilver van door en Denise Liefting met het brons. Eigen foto TURNEN HEILOO - Gymnastiek- en Turnvereniging GTH biedt op woensdagmiddag en zaterdag ochtend in de gymzaal aan de Burenweg kleutergym aan onder deskundige leiding. Op een speelse manier worden conditie en motoriek gestimuleerd en ontwikkeld. De kinderen klaute ren, klimmen, spelen, springen en dansen een uur lang. Voor elke kleu ter is er genoeg uitdaging. Uw kleu ter mag twee keer gratis komen meegymmen om te kijken of het ook iets voor hem of haar is. Kijk voor het lesrooster op onze website www.gth.is.dreaming.org. of bel voor meer informatie met de secre taris van de vereniging, mevrouw Edy Koomen: 072-5334439.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2007 | | pagina 25