Emozione Italiane in 't Praethuys Zondagmiddagconcert in Akerslootse Dorpskerk Concert voor Regina Albrink thuiswedstrijd Hella and friends bij Jazz Session Club Vredeburg Conferences Wim Zonneveld meneer Sonneberg H E I L O O Eerste hulp bij stress en vermoeiheid vraag ik a*» kT#TJ DEUTEKOM 11 Corso Bioscoop Ernst, Bobbie en de Rest en de geslepen Onix BOEK VAN DE WEEK Eerste hulp bij stress en vermoeidheid door Frank Schaper door Frank Schaper ...ZO UITKIJKPOST 7 FEBRUARI 2007 Regina Albrink talloze malen in de VS, nu bij Toonbeeld. Eigen foto De populaire tv-helden Ernst en Bobbie maken hun speelfilmdebuut met een bruisend avontuur vol spanning, humor en achtervolgin gen. Wolter Onix, een harteloze ondernemer met smetvrees, wil een prachtig bos omkappen om er een asfaltfabriek néér te zetten. Zijn droom is om heel Nederland en België te asfalteren, zodat hij geen last meer heeft van vieze dieren, planten en bomen. Dat gaat Ernst en Bobbie te ver. In een tv-uitzen- ding vragen ze Wolter Onix om te stoppen met zijn afschuwelijke plannen. De geslepen zakenman gaat akkoord, maar op drie voor waarden: Ernst en Bobbie moeten de Gouden Microfoon opsporen en binnen drie dagen een popconcert met de wereldberoemde ster MC Big Time organiseren voor maar liefst veertigduizend mensen. Het lijkt een onmogelyke opgave. Maar met de hulp van de mooie televisie reporter Suzy, en veel tegenwerking van Wolter Onix, beginnen onze helden de race tegen de klok. Zal het Ernst en Bobbie lukken de opdracht uit te voeren en het bos te redden? Nederlands gesproken. De film is te zien op woensdag 14 februari om 14.00 uur. Eerste Hulp bij Stress en Vermoeidheid jg 50 signalen om een burnout, fe herkennen, Sk tipsfpm ham tp§ jtW' Voorkomen Frank Schapei Frank Schaper nam in 2001 afscheid van een lange carriere als manager om een aantal boeken te schrijven, onder meer over persoonlijkheid en over burnout. Op 5 juni 2005 was hij mede-pre sentator van de door hem gemaak te Narionale Karaktertest, live uit- ezonden door de KRO. Hij is gevestigd als zelfstandig personal, coach, consultant en trainer. In Eerste hulp by stress en ver moeidheid bundelt hij de meest effectieve tips uit zijn praktijk. In het boek vindt u in zeven delen 50 signalen om een burnout te herkennen, 51 tips om hem te voorkomen. Met Sigmund-illustraties vay Peter de Wit. Het boek eindigt met de woorden van Schaper: 'Houd dus zelf de regie over uw leven, ook als u een coach of andere vorm van hulp hebt. U moet het zelf doen en hoezo zou u dat niet kunnen?' Dit handzame boek kan daar een uitstekende hulp bij zijn. voor 17,50 CASTRICUM - Het meest bekend is de pianiste waar- schij'nlijk van haar kerstrecital in de kleine zaal van het Concertgebouw te Amsterdam, waarmee zij onlangs voor het 16e jaar excelleerde. Het is echter maar een klein onderdeel van haar concertprak tijk. Talloze malen is ze intussen opgetreden in het buitenland tot in de VS. Minder bekend zal zijn dat zij regelmatig oefent in Castricum LIMMEN - Op zondag 11 febru ari vanaf 16.00 uur is er een jam-session in de Vredeburg. De naam van het combo is Hèlla Friends, waarvan Hella staat voor Hella Peterse, een fenome nale zangeres. Zij heeft een aantal talentvolle musici om zich heen verzameld. Hella studeerde in Leiden Nederlandse Taal- en Letterkunde, maar na haar propedeuse vertrok ze naar Amsterdam en maakte daar kennis met acteren, dansen en zin gen aan de Theater Vormings Klas (TVK), waar ze zong in de musical 'Les enfants du paradis'. Na de toneelacademie in Maastricht veran dert ze plotseling van richting en studeert aan de Hogeschool van Amsterdam verpleegkunde, werkt jaren lang in ziekenhuizen en wordt in de aula van Toonbeeld, waar ze ook try-outs van haar concerten geeft. Op 18 februari betreft het echter geen try-out maar een compleet recital, waarvan in 2004 een cd- opname is gemaakt. Het concert op zondag 18 febru ari begint om 11.30 uur en eindigt tegen 13.30 uur. Plaats: aula Toonbeeld, Jan van Nassaustraat 6, Castricum. Toegang: 9,50, cjp/65 8,-. U kunt ook reserve ren via Internet: www.toonbeeld.tv. wijkverpleegkundige. Maar het the ater büjft trekken en ze volgt de DJAM, een befaamde opleiding voor üchte muziek en jazz. Ze zocht over al plekken om te zingen, zoals in Eijlders, in Casablanca en zelfs in New York bij Open Mie in Cleapatra's Needie. Als afsluiting van DJAM volgt een gd met prachtige liedjes. De bezetting: Hella Peterse, zang; Marian Huiberts, tenorsax; Gerke de Boer, piano; Sander Huiberts, contrabas en Caspar Muller, slagwerk. De data van de komende sessies in dit seizoen: 11 februari, 11 maart, 15 april en 6 mei. De toegang is vrij, maar u kunt ons steunen door lid te worden voor 7,- per persoon voor het gehele jaar. Inlichtingen: Fred Timmer, tel/fax. 072-5053414, e-mail: timmer.limmen@worldonli- ne.nl. REGIO - Waar worden emoties zo geuit en gedeeld als in 't Praethuys? Marja, één van de gasten heeft na het constateren van kanker en het verliezen van haar werk, opnieuw bijzondere kwaliteiten en kracht in zichzelf gevonden door AKERSLOOT - Op zondag middag 11 februari wordt er in de Dorpskerk in Akersloot een concert gegeven waar djie plaatselijke zanggroepen Heren 17, .Phonation, Shoshólosa - aan mee doen. Het programma van het zondag middagconcert in de Dorpskerk in het Dielofslaantje wordt geo pend door Phonation die liederen van Bortnianski en Mozart plus een spiritual ten 'gehore zal bren gen. Na een instrumentaal inter mezzo door Eva Dil op viool en Piet de Groot op piano volgen drie terzetten uit Cosi fan tutte van Mozart. Het programma voor de pauze wordt afgesloten door de groep Shosholosa met traditionele Afrikaanse volksliedjes. Na de pauze komt Phonation terug met songs als The rivers of Babyion, CASTRICUM - Oude tijden her leven. Op zondag 11 februari zal Bastiaan Verhorst op profes sionele wijze de liedjes, confe rences en cabaretsketches brengen van Wim Zonneveld bij de Zondagsociëteit in Castricum. De conferencier Bastiaan Verhorst is verbonden aan Theaterprodukties Pommodoro. Tijdens de pauze het maken van prachtige foto's. In deze expositie wordt de typisch Italiaanse sfeer in een twintigtal foto's schitterend en met veel gevoel voor detail vastgelegd. Open op maandag tot en met don derdag van 10.00 tot 16.30 uur. U kunt 't Praethuys vinden op Wilhelminalaan 8 in Alkmaar. Love changes everything en The rose. Wederom volgt er dan een instrumentaal intermezzo met een medley op accordeon, waarna de zanggroep het weer overneemt met liederen van Herman van Veen en A. L. Webber. Heren 17 sluit het concert met twee tradi tionals en Fields of Athenry van E St. John. Viool en piano begeleiden vrij wel alle optredens samen met drie zangers, te weten Arie Krom, Huub Metselaar en Louis Schrijver. Het concert dat wordt georgani seerd in samenwerking met de Stichting Welzijn Ouderen Akersloot, wordt gepresenteerd door Liesbeth Schrijver. Het entreegeld bedraagt vijf euro waarvoor men tevens een kop kof fie of thee krijgt. Het concert vindt plaats op zondagmiddag 11 februa ri en begint om 15.00 uur. Eigen foto speelt pianist Jan van der Schaaf weer gezellige, afwisselende muziek. De Zondagsociëteit wordt gehouden van 14.00 tot 16.00 uur in Ontmoetingscentrum Geester- hage, Geesterduinweg 5 in Castricum. De toegang is 2,-. Voor meer informatie of het regelen van vervoer kunt u bellen (tot en met 8 februari): Stichting Welzijn Castricum, Opbouwwerk, tel. 0251- 673793. Oude tijden herleven met Bastiaan Verhorst. Heerenweg 67-69,1851 KL Heiloo IBN W^Ê naast Winkelhof 't Loo, 072 5331483 LIBRIS. Uw Complete Boekhandel e-mail: info.deutekom@libris.nl

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2007 | | pagina 11