Verkiezingen Provinciale Staten 7 maart a.s. 1 1 Stemmen in een andere gemeente Stemmen bij volmacht i6 mm tf vVi bistik De burgemeester van Heiloo maakt bekend dat het bij de aanstaande verkiezing van de leden van provinciale staten een kiezer toegestaan is zijn stem uit te brengen in een andere gemeente binnen de eigen woonprovincie. Daarbij gelden de volgende bepalingen: Schriftelijk verzoek 1. Bij het gemeentehuis van deze gemeente zijn kosteloos ver krijgbaar formulieren voor verzoekschriften om in een andere gemeente aan de stem ming te mogen deelnemen. 2. Het verzoekschrift moet uiterlijk op de veertiende dag voor de dag van de stem ming, dus uiterlijk op 21 februari 2007, door de kiezer worden ingediend bij de burgemeester van de gemeente, waar hij op de dag van de kandidaatstelling (23 januari 2007) als kiezer is geregistreerd. 3. Het verzoek wordt niet inge willigd indien aan de verzoe ker is toegestaan bij volmacht te stemmen. 4. Bij inwilliging van het verzoek wordt de stempas omgezet in een kiezerspas Mondeling verzoek Na ontvangst van zijn stempas kan de kiezer ook, in plaats van een schriftelijk verzoek te doen, zich onder overlegging van zijn stempas vervoegen bij het gemeentehuis van de gemeente, waar hij op de dag van de kandi daatstelling (23 januari 2007) als kiezer is geregistreerd, om deze te doen omzetten in een kiezerspas. Dit kan geschieden tot op de vijf de dag voor die van de stemming, dus uiterlijk op 5 maart 2007. Een kiezer, die in het bezit is van een kiezerspas, kan zich ter uitoe fening van zijn kiesrecht aanmel den in elk stembureau in de eigen provincie. De burgemeester van Heiloo maakt bekend dat het bij de aanstaande verkiezing van de leden van provinciale staten een kiezer toegestaan is bij volmacht te stemmen. Daarbij gelden de volgende bepalingen Machtiging op schrifte lijke aanvraag 1. Op het gemeentehuis van deze gemeente zijn koste loos verkrijgbaar de for mulieren voor de verzoek schriften om bij volmacht te mogen stemmen. 2. Het verzoekschrift moet uiterlijk op de veertiende dag voor de dag van de stemming, dus voor of op 21 februari 2007, door de kiezer worden ingediend bij de burgemeester van de gemeente, waar hij op de dag van de kandidaatstel ling (23 januari 2007) als kiezer is geregistreerd. 3. Het verzoek wordt niet inge willigd indien aan de verzoe ker is toegestaan in een stembureau naar zijn keuze aan de stemming deel te nemen. 4. Hij, die zich bereid heeft ver klaard als gemachtigde op te treden, moet op de dag van de kandidaatstelling (23 januari 2007) als kiezer zijn geregistreerd. 5. Bij inwilliging van het ver zoek ontvangt de gemachtigde een volmacht- bewijs. Hij dient de vol- machtstem tegelijk met zijn eigen stem uit te brengen Machtiging door over dracht van de stempas 6. De kiezer kan ook, in plaats van een verzoekschrift in te dienen, na ontvangst van zijn stempas, tot en met de dag van de stemming, zelf een andere kiezer machtigen voor hem te stemmen, door zijn stempas aan die kiezer over te dragen. 7. Een op deze wijze aangewe zen gemachtigde moet op de dag van de kandidaatstelling (23 januari 2007) in dezelfde gemeente staan ingeschre ven als de kiezer die de vol macht geeft. 8. De aldus gemachtigde kan de volmachtstem uitsluitend tegelijk met zijn eigen stem, in de gemeente waar hij staat ingeschreven, uitbrengen Een kiezer mag niet meer dan twee aanwijzingen als gemachtigde aannemen. De vol machtgever is niet bevoegd de vol macht in te trekken of in persoon aan de stemming deel te nemen. Meer informatie Voor meer inforamtie kunt u contact opnemen met een medewerker van de afdeling Publiekszaken, telefoonnummer (072) 535 67 20. Heersmeeth 14, reg.nr. 2007/0021 vergroten woning (erker) ontvangstdatum: 1 februari 2007 Het Zevenhuizen 52, reg.nr. 2006/0399 vergroten bijeenkomstgebouw Terriers (kantine/opslagruimten) ontvangstdatum: 24 januari 2007 Kleijne Olven 18, reg.nr. 2007/0031 vergroten garage en berging ontvangstdatum: 29 januari 2007 Schuine Hondsbosschelaan 9, reg.nr. 2007/0026 vergroten woning (slaapkamer) ontvangstdatum: 24 januari 2007 Stationsweg 49, reg.nr. 2006/0319 vergroten woning ontvangstdatum: 2 februari 2007 Meer informatie De genoemde bouwplannen zijn niet altijd direct beschikbaar. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met een medewerker van de publieks- balie Bouwen en Wonen, telefoon nummer (072) 535 66 66. Nieuwe bouwplannen procedure art. 19 lid 3 Wet R.O. Burgemeester en wethouders van Heiloo maken bekend, dat zij voor nemens zijn om met toepassing van de vrijstellingsmogelijkheid, als omschreven in artikel 19 lid 3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, medewerking te verlenen aan de hier onder vermelde bouwplannen, die worden behandeld volgens de unifor me openbare voorbereidingsprocedu re uit de Algemene wet bestuursrecht. Boekenstein 96 - vergroten woning en verplaatsen garage; Holleweg 111 - gedeeltelijk vergroten bijeenkomstgebouw met berging; Westerweg 207 - vergroten woning en garage/berging. Ter inzage Bovengenoemde plannen liggen met de daarbij behorende stukken vanaf donderdag 8 februari 2007 gedurende zes weken voor een ieder ter inzage in het gemeentehuis bij de publieks- balie Bouwen en Wonen. Openingstijden zijn maandag tot en met vrijdag 08.00-12.30 uur en maan- Collectanten horen een legitimatiebewijs bij zich te hebben, waaruit blijkt dat zij bevoegd zijn te collecteren. dagavond 18.00-20.00 uur. Op andere tijden na afspraak met een mede werker van de publieksbalie Bouwen en Wonen, telefoon (072) 535 66 66. Indienen van zienswijzen Gedurende de termijn dat de stukken ter inzage liggen kan een ieder tegen het voornemen om voor bovenver melde bouwplannen vrijstelling te verlenen van de ter plaatse geldende bestemmingsplanvoorschriften gemotiveerd een zienswijze naar voren brengen, bij voorkeur schrifte lijk en te richten aan het college van burgemeester en wethouders van Heiloo, Postbus 1,1850 AA Heiloo. Afgegeven bouw- en sloop vergunningen Door het college van burgemeester en wethouders zijn de hieronder vermel de bouw- en sloopvergunningen ver leend. Laan van Zeeman 21, reg.nr. 2007/0005 veranderen garage (ind. vergroten kap) verzending: 31 januari 2007 Laarmanstraat 7, reg.nr. 2006/0276 vergroten woning (uitbouw woon kamer en keuken) verzending: 31 januari 2007 Stationsweg 21, reg.nr. 2006/0358 vergroten woning en aanpassen berging verzending: 31 januari 2007 Bezwaar Indien u het niet eens bent met het besluit tot het verlenen van een bouw- of sloopvergunning, kunt u hiertegen binnen 6 weken na verzending van het besluit een gemotiveerd bezwaar schrift indienen bij burgemeester en wethouders van Heiloo, afdeling Bestuursondersteuning, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. De datum van ver zending vindt u onder de omschrij ving van het bouw- of sloopplan. Een bezwaarschrift heeft geen schorsende werking. Indien er sprake is van een spoedeisend belang kunt u, nadat u een bezwaarschrift heeft ingediend, tevens om een voorlopige voorziening (schorsing) vragen bij de voorzieningenrechter van de recht bank te Alkmaar, Postbus 251,1800 BG Alkmaar. Indien u van de laatstge noemde mogelijkheid gebruik maakt, bent u griffierecht verschuldigd. Meer informatie De genoemde bouw- en sloopplannen zijn niet altijd direct beschikbaar. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met een medewerker van de publieksbalie Bouwen en Wonen, telefoonnummer (072) 535 66 66. 7 FERUARI 2007 U ITKIJ K POST -k-. "TZZ„■/v.' VsJ Hei loo contact I Vs"' ft' v *1

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2007 | | pagina 16