De Tuinenhof U3BORDEN Kuyper Blom Kuyper Blom Kuyper Blom Kuyper Blom 32 Op een zeer goede locatie en in een kindvriendelijke, groene woonomgeving liggen deze fraaie eengezinswoningen op loopafstand uan supermarkt en scholen! Al deze woningen zijn op loopafstand uan elkaar gesitueerd en u kunt ze aanstaande zaterdag 10 februari. De makelaars zullen u daar ver- welkomen en kunnen u desgewenst nader informeren. DE BRINK 8 TE HEIL00 DE BRINK 10 TE HEIL00 DE BRINK 41 TE HEIL00 DE BRINK 42 TE HEILOO DE BOOG 27 TE HEILOO DE TUINENHOF 3 TE HEILOO makelaar mmmmm m /X> VAN DER sinds J933 7 FEBRUARI 2007 UITKIJKPOST Bouwjaar: 1998 Perceelopp.: 150 rrf Inhoud: ca. 335 m3 Goed gesitueerde hoekwoning gelegen in een gezellige woonwijk op loopafstand uan basisscholen, speelueldjes en supermarkt. Voor het euentueel uitbouwen uan deze woning zijn recent tekeningen gemaakt en contact geweest met de gemeente Heiloo. U kunt uw uoordeel hier mee doen. Kortom een prettige woning op een prettige plek in Heiloo. Indeling: Beg. grond: entree/hal, toilet, tuingerichte woonkamer met twee tuindeuren en trapkast, open keuken v.v. diverse inbouwappa- ratuur, waaronder een vaatwasser. Ie Verd.: overloop, drie slaap kamers, badkamer voorzien van ligbad, tweede toilet en wastafel meubel. 2e Verd.: zolderverdieping met opstelling C.V.-combiketel en dakkapel. Mogelijkheid voor een vierde slaapkamer. Bijzonderheden: Parkeermogelijkheden aan zowel voorzijde als de zijkant van de woning. Achtertuin gelegen op het zuidwesten (dus heerlijk de hele dag zon). Achtertuin met achterom. Aanvaarding: in overleg. Voor info, tel 0251-221950 VRAAGPRIJS: 282.500,- K.K. Inhoud: 330 m3 Woonopp: 115 m3 Perceelopp: 126 m2 Op een gewilde woonlocatie, fris afgewerkte en praktisch ingerichte middenwoning (1998) met woningscheidende spouwmuren en uolledig geïsoleerd. Bij entree ualt het meteen op, het is hier prettig wonen; een tuingerichte lichte woonkamer met plauuizen uloer, moderne keu ken en tuin op het westen dus lekker zonnig. Op de 1e uerdieping 3 ruime slaapkamers. Vaste trap naar de 2e uerdieping met een grote zolder waar eenuoudig een zolderkamer te creëren is. De achtertuin is keurig aangelegd u.u. bron en met houten berging. Gelegen in kind- uriendelijke woonomgeuing op loopafstand uan basisscholen, super markt, golfbaan en wandelgebied. Indeling: Beg. grond: entree/hal, toilet, tuingerichte woonkamer, open keuken (de gehele begane grond is v.v. vloerverwarming). Ie Verd.: overloop, 3 slaapkamers, badkamer v.v. 2e toilet, ligbad met douche, wastafel en vaste kast. 2e Verd.: zolder, opstelplaats cv ketel, wasmachineaansluiting, Velux dakraam. Voor info, tel 072-5322420 VRAAGPRIJS 259.000,- K.K Inhoud: 335 m3 Woonopp: 115 nf Perceelopp: 150 m2 Deze lichte sfeervolle en verzorgde middenwoning (bj. '98) ligt op een gewilde locatie. De woonkamer met open keuken (35 m2) is u.u. een massief eiken uloer. D.m.u. 2 tuindeuren bereikt u de achtertuin met berging en achterom. Op de Ie uerdieping zijn 2 slaapkamers (uh. 3). De badkamer heeft een douchecabine, wastafel en 2e toilet. De 2e uer dieping met 3e ruime slaapkamer en u.u. dakkapel is te bereiken uia een uaste trap. De woning is uolledig geïsoleerd en u.u. woningscheide nde spouwmuren, zodat u geen enkele last heeft uan contactgeluiden uan de buren. Zowel de voortuin als de smaakuolle achtertuin waarin u heel priué zit, zijn keurig uerzorgd. De achtertuin is ruim 15 m. diep en heeft een praktische ouerkapping uoor de fietsen. Dus uoor degene die zorgeloos en met optimaal woongenot wil leuen is dit de ideale stek. Indeling: Beg. grond: entree/hal, toilet, tuingerichte woonkamer met 2 tuindeuren en een trapkast, open keuken v.v. afzuigkap en vaat wasser 1e Verd.: overloop, 2 slaapkamers (voorheen 3) badkamer v.v. 2e toilet, douchecabine en wastafel. 2e Verd.: voorzolder (CV en MV) en zolderkamer v.v. dakopbouw. Voor info, tel 072-5322420 Inhoud: 335 m3 Woonopp: 115 m2 Perceelopp: 159 m2 Goed onderhouden, praktisch ingerichte HOEKWONING ('98) met eigen achterom en ueel licht. De ruime tuingerichte woonkamer beschikt ouer een lichte, open keuken met inbouwapp., 2 tuindeuren, een grote raampartij en extra zijramen. De onder architectuur aangelegde tuin met vrijstaande berging is zeer onderhoudsarm en biedt, mede door de hoekligging, de hele dag zon. Dit in combinatie met 4 lichte slaapka mers, een nette badkamer met bad en de nodige bergruimte maakt het tot een ideaal GEZINSHUIS. Een huis bovendien dat is gelegen aan een rustige, brede straat in een kinduriendelijke woonomgeving nabij alle openbare voorzieningen. Indeling: Beg. grond: entree, hal, toilet, meterkast, trapkast, lichte tuingerichte woonkamer en open keuken. Te Verd.overloop, drie ruime slaapkamers, badkamer v.v. tweede toilet, ligbad/douche en op maat gemaakt design wastafelmeubel. 2e Verd.: bereikbaar via vaste trap. Voorzolder met groot Velux dakraam, combiketel (1998), wasmachine-aansl. en luchtafvoer. Ruime, lichte zolderka mer met Velux dakraam, kabelinternetaansluiting en veel bergruim te. Voor info, tel 072-5322420 VRAAGPRIJS: 259.500,- K.K. VRAAGPRIJS: 262.500,- K.K. Bouwjaar: 1998 Perceelopp.: 140 m2 Inhoud: ca. 380 m3 Op gewilde locatie in kinduriendelijke woonwijk en nabij alle uoorzieningen gelegen frisse goed onderhouden en uitgebouwde tussenwoning met houten berging en achterom. Indeling: Beg. grond: entree, gang, toilet met fonteintje, garderobe- nis, trapkast, uitgebouwde woonkamer met 2 deuren naar de tuin, halfopen keuken v.v. L-vormige keukenopstelling. De gehele begane grond is voorzien van plavuizenvloer met vloerverwarming. 1e Verd.: overloop, 2 achterslaapkamers v.v. Velux dakraam waarvan één kamer voorzien is van vaste kast (schuifdeur), voorslaapkamer v.v. vaste kast (schuifdeur) badkamer v.v. douche, 2e toilet, wastafelmeu bel, designradiator. Vaste trap naar de 2e verdieping. 2e Verd.: voor- zolder v.v. wasmachineaansluiting, Agpo HR Ecompal Combiketel (1997), Velux dakraam, 4e slaapkamer v.v. Velux dakraam, kabelaan sluiting en tevens bergruimte. De houten schuur is voorzien van elek tra en er is een overkapping bij de achteringang. Bijzonderheden: Woonopp. ca. 140 m2. Aanvaarding in overleg. Kantoor Heiloo. Voor info, tel: 072-5351000 VRAAGPRIJS: 274.500,- K.K. MiiiMHMHi VRAAGPRIJS: 284.000,- K.K. Als u nou toch mag kiezen laat u deze kans toch niet uoorbij gaan? Prijs gelukkig met deze uerzorgde middenwoning. In een kinduriendelijke woonwijk gelegen woning omuat beneden o.a. de royale woonkamer met trapkast en tuindeur, open keuken (uanwaar je je kinderen op straat prima in de gaten kunt houden) en uerzorgde achtertuin met urijstaande houten berging. Op de 1e verdieping 3 slaapkamers, de ruime badkamer met douchehoek, wastafelmeubel, 2e toilet, en op de 2e uerdieping een royale zolder (4e kamer mogelijk). De auto parkeert u ueilig op eigen erf. Ideaal uoor het jonge gezin! Indeling: Beg. grond: Entree/hal, meterkast, toilet, woonkamer met trapkast en tuindeur, open keuken voorzien van afzuigkap, gaskook- plaat en aparte kast met koelkast en vriezer. 1e Verd.: Overloop, 3 slaapkamers, badkamer met douchehoek, wastafelmeubel en 2e toilet. 2e Verd.: Zolder met heteluchtopstelling en wasmachineaan sluiting. Voor info, tel 072-5322420 Inhoud: 335 m3 Woonopp: 110 m2 Perceelopp: 143 m2

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2007 | | pagina 32