Wat kunt u (niet) kwijt op de afvalbrengplaats? fSL Verkiezingen Afval en milieu m w,v; De afvalbrengplaats aan het Rosendaal 2 is geopend van maandag tot en met vrijdag tussen 08.00 en 16.00 uur en iedere zaterdag tussen 09.00 en 12.00 uur. Voor inwoners van Heiloo is het mogelijk hier him grof huisafval zelf te brengen en in de juiste containers te deponeren. Bedrijfsafval kan niet op de afvalbrengplaats worden gebracht. De voordelen van het zelf weg brengen van uw grof huisafval Wanneer u zelf uw grof huisaf val naar de afvalbrengplaats brengt dan wordt het afval beter gescheiden. De verwerking van het afval wordt goedkoper en uiteindelijk ook uw afvalstoffen heffing. Wat kunt u kwijt op de afvalbrengplaats? Bij de afvalbrengplaats kunt u als inwoner van Heiloo met al uw grof huisafval terecht. Er staan containers voor takken, schoon puin, chemisch behan deld hout en overig hout, ijzer, glas, klein chemisch afval, kle ding, papier, wit- en bruingoed, asbest (maximaal 2 m2 verpakt in daarvoor bestemde plastic zakken en niet op zaterdag) en restafval. Voor schoon puin, hout en bouw- en sloopafval geldt een beperking van in totaal maximaal 0,5 m3 per 4 weken. Voor takken geldt een beperking van maximaal 2 m3 per seizoen. gemotiveerd zienswijzen naar voren brengen bij het college van burge meester en wethouders van Heiloo, Postbus 1,1850 AA Heiloo. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met mevrouw A. van Breugel van de afdeling VROM, tele foonnummer (072) 535 67 55. Wat kunt u niet bij de afval brengplaats kwijt? Er zijn ook materialen die u niet kwijt kunt bij de afvalbreng plaats aan het Rosendaal. Op bepaalde afvalstromen zit - zoals hierboven aangegeven - een beperking aan de hoeveelheid. Als u een grotere hoeveelheid heeft, dient u de gehele vracht aan te leveren bij de regionale stortplaats van G.P. Groot. Ook voor grond, graszoden, thermop ane, glas dat nog in de sponning zit en draadglas kunt u terecht bij de stortplaats van G.P. Groot, Boekelerdijk 13A te Alkmaar. Deze stortplaats is maandag tot en met vrijdag tussen 07.00 en 16.00 uur en iedere eerste zater dag van de maand tussen 08.30 en 12.30 uur geopend. De ver werkingskosten worden door opname van het gewicht in reke ning gebracht. Legitimatie De afvalbrengplaats aan het Rosendaal is uitsluitend bedoeld voor inwoners van Heiloo en de diensten zijn voor inwoners gra tis. Om eventueel misbruik te voorkomen, moeten medewer kers daarom naar uw legitimatie vragen, waaruit blijkt dat u inwoner van Heiloo bent. Wij vragen hiervoor uw begrip en uw medewerking. Aanhanger Mocht u uw grof huisvuil willen wegbrengen, dan is er de moge lijkheid om kosteloos een aan hanger bij ons te lenen. Wij vra gen hiervoor een borg van 50,00. Bovendien dient u een kentekenplaat mee te nemen en uiteraard uw rijbewijs. Het is de bedoeling dat de aanhanger alleen gebruikt wordt om afval naar de afvalbrengplaats te brengen. Er mag geen puin in de aanhanger vervoerd worden. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met een mede werker van de afdeling Beheer Openbare Ruimte, telefoonnum mer (072) 535 68 68. Verkiezingen Provinciale Staten 7 maart a.s. Termijn aanvragen vervan gende stempas verlengd De burgemeester van Heiloo maakt bekend dat hij op grond van artikel 5, tweede lid van het Tijdelijk Experimentenbesluit Kiezen op Afstand heeft besloten de termijn, waarbinnen'een tot aan de stemming bevoegde kiezer wiens stempas in het ongerede is geraakt of die ten onrechte geen stempas heeft ontvangen, een vervangende stempas kan aan vragen, te verlengen tot maandag 5 maart 2007, 20.00 uur. De vervangende stempas kan worden aangevraagd aan de publieksbalies Burgerzaken in het gemeentehuis. Bij de aanvraag dient u uw legitimatie bewijs te kunnen tonen. Openingstijden zijn maandag tot en met vrijdag 08.00-12.30 uur en maan dagavond 18.00-20.00 uur. Stemmen in een andere gemeente De buigemeester van Heiloo maakt bekend dat het bij de aanstaande ver kiezing van de leden van provinciale staten een kiezer toegestaan is zijn stem uit te brengen in een andere gemeente binnen de eigen woonpro- vincie. Daarbij gelden de volgende bepalingen: Schriftelijk verzoek 1Bij het gemeentehuis van deze gemeente zijn kosteloos verkrijg baar formulieren voor verzoek schriften om in een andere gemeente aan de stemming te mogen deelnemen. 2. Het verzoekschrift moet uiterlijk op de veertiende dag voor de dag van de stemming, dus uiterlijk op 21 februari 2007, door de kiezer worden ingediend bij de buige meester van de gemeente, waar hij op de dag van de kandidaat stelling (23 januari 2007) als kie zer is geregistreerd. 3. Het verzoek wordt niet ingewil ligd indien aan de verzoeker is toegestaan bij volmacht te stemmen. 4. Bij inwilliging van het verzoek wordt de stempas omgezet in een kiezerspas Mondeling verzoek Na ontvangst van zijn stempas kan de kiezer ook, in plaats van een schriftelijk verzoek te doen, zich onder overlegging van zijn stempas vervoegen bij het gemeentehuis van de gemeente, waar hij op de dag van de kandidaatstelling (23 januari 2007) als kiezer is gere gistreerd, om deze te doen omzetten in een kiezerspas. Dit kan geschieden tot op de tweede dag voor die van de stem ming, dus uiterlijk op 5 maart 2007. Een kiezer, die in het bezit is van een kiezerspas, kan zich ter uitoefening van zijn kiesrecht aanmelden in elk stembureau in de eigen provincie. Stemmen bij volmacht De buigemeester van Heiloo maakt bekend dat het bij de aanstaande ver kiezing van de leden van provinciale staten een kiezer toegestaan is bij volmacht te stemmen. Daarbij gelden de volgende bepalingen Machtiging op schriftehjke aanvraag 1Op het gemeentehuis van deze gemeente zijn kosteloos verkrijg baar de formulieren voor de ver zoekschriften om bij volmacht te mogen stemmen. 2. Het verzoekschrift moet uiterlijk op de veertiende dag voor de dag van de stemming, dus voor of op 21 februari 2007, door de kiezer worden ingediend bij de burge meester van de gemeente, waar hij op de dag van de kandidaat stelling (23 januari 2007) als kie zer is geregistreerd. 3. Het verzoek wordt niet ingewil ligd indien aan de verzoeker is toegestaan in een stembureau naar zijn keuze aan de stemming deel te nemen. 4. Hij, die zich bereid heeft ver klaard als gemachtigde op te tre den, moet op de dag van de kan didaatstelling (23 januari 2007) als kiezer zijn geregistreerd. 5. Bij inwilliging van het verzoek ontvangt de gemachtigde een volmachtbewijs. Hij dient de vol- machtstem tegelijk met zijn eigen stem uit te brengen Machtiging door over dracht van de stempas 6. De kiezer kan ook, in plaats van een verzoekschrift in te dienen, na ontvangst van zijn stempas, tot en met de dag van de stem ming, zelf een andere kiezer machtigen voor hem te stemmen, door zijn stempas aan die kiezer over te dragen. 7. Een op deze wijze aangewezen gemachtigde moet op de dag van de kandidaatstelling (23 januari 2007) in dezelfde gemeente staan ingeschreven als de kiezer die de volmacht geeft. 8. De aldus gemachtigde kan de vol macht stem uitsluitend tegelijk met zijn eigen stem, in de gemeente waar hij staat inge schreven, uitbrengen Een kiezer mag niet meer dan twee aanwijzingen als gemachtigde aanne men. De volmachtgever is niet bevoegd de volmacht in te trekken of in persoon aan de stemming deel te nemen. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met een medewerker van de afdeling Publiekszaken, telefoon nummer (072) 535 67 20. Meldingen in het kader van de Wet milieubeheer Op grond van een besluit milieube heer is een melding ontvangen voor een besluit opslag- en transportbe drijven voor: Gemeente Heiloo, depot Zandzoom, Groeneweg (tussen nrs 12 en 16) te Heiloo, voor het oprichten van een tijdelijke opslag van bouwmaterialen en grond ten behoeve van de ont wikkelingen in de gebieden Zandzoom en Zuiderloo. De inge bruikname van het depot is omstreeks 1 april 2007. Ter inzage Deze melding ligt vanaf 15 februari tot en met 15 maart 2007 gedurende vier weken ter inzage bij de balie Bouwen en Wonen in het gemeente huis. Openingstijden zijn maandag tot en met vrijdag 08.00-12.30 uur en maandagavond 18.00-20.00 uur. 14 FEBRUARI 2007 U ITKIJ KPOST Heiloo contact t&*L- arP* A V.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2007 | | pagina 16