Healthclub Dorssports breidt uit Zeevogels zoekt oudleden Meervogels'60 winnen redelijk Danspaar finalisten in Zuid-Nederland Schermtoernooi in Alkmaar INGEZONDEN MEDEDELING Goede resultaten derde divisie turnsters GTH Hoeftoernooi groot succes SPRENKELING fa TRANSPORT Hf GASTIN HEILOO - Sinds de opening in juni 2006, heeft de nieuwe Healthclub een stormvloed aan nieuwe leden verwerkt. Het nieuwe concept blijkt zeer in de smaak te vallen bij de inwoners uit Heiloo en omstreken. Inmiddels is het ledenaantal gegroeid naar 1100 en dus breiden we uit", aldus eigenaar Ab Stam. Het lesrooster telde bij de start al meer dan dertig lesuren, wat voor een startend fitnesscentrum aanzienlijk is. Door het zeer uitgebreide en gevarieerde lesaanbod komen de klanten ook. van verder dan alleen Heiloo, wat toch wel uniek is. Zo biedt de Healthclub bijna alle lessen van Les Mills aan en ook nog een glote diversiteit aan Freestyle groepslessen, waaronder Spinning, Streetdance, Groepslescircuit, FiftyFit, Pilates, PowerYoga, Bootcamp en Bodyshape. Met inmiddels vierenveertig lesuren per week, welke op verschillen de dagdelen plaatsvinden, is het voor iedereen mogelijk om een groepsles te volgen op een tijdstip dat voor hem/haar aantrekkelijk is. Eigenaar Ab Stam: „Om iedereen kennis te laten maken met de groepslessen nodigen we belangstellenden in de maand februari uit om eenmaal gratis gebruik te maken van de groepslessen. Bent u na het volgen van een les enthousiast geworden, dan moedigen wij dit uiteraard aan en krijgt u van ons honderd procent korting op het inschrijfgeld ter waarde van 45,-." Wilt u meer weten over Dorssports? Kijk op www.dorssports.nl of kom langs voor een per soonlijke kennismaking op Het Maalwater 2 in Heiloo. Voetbalvereniging Zeevogels, de trots van Egmond aan den Hoef. Eigen foto EGMOND - De jeugd van Zeevogels heeft vijf weken lang gestre den voor elke vierkant centimeter in het Dorpshuis. Op de finale dag kwam iedereen nog één keer in actie. De meisjes, de kabou ters, en de allereerste deelnemers uit 1979 lieten het talrijke publiek genieten. De finale bij de mini pupillen werd gewonnen door 'de Grootjes'. Het team versloeg de Bloembindertjes. De eindstrijd bij de 'grote' jongens ging tussen Reno en Steengoed. De stratenmakers, met opvallend veel 'de Waardjes' in het team, wisten na een flinke achterstand toch als overwinnaar van het veld te stappen. Eigen foto SCHERMEN REGIO - Op zaterdag 24 en zon dag 25 februari houdt de Alkmaarse Schermvereniging equipewedstrijden in de schermzaal in De Meent. De wedstrijden op zaterdag zijn tussen gemengde jeugdequipes in de leeftijd veertien tot en met zestien. De wedstrijden van zondag zijn tussen teams van volwassenen op recreatief niveau. Geïnteresseerd pubhek kan de wedstrijden bezichti- gën. Op zondag 25 februari is er de gelegenheid om, middels korte pri- vélessen, zelf het wapen ter hand te nemen. Op beide dagen kan pubhek terecht van 10.00 tot 16.00 uur. De locatie van de schermzaal is de tafeltennishal van het sportpark De Meent naast de ijsbaan. Het adres is Terborchlaan 301 in Alkmaar. Ga door de hoofdingang naar binnen en dan rechtsaf de trap op. Voor meer informatie: Marijn de Jong, tel. 06-20746682. Voor info over de Alkmaarse Schermersvereniging Ludus et Gladius, kijkt u op www.schermsport-alkmaar.nl. HANDBAL AKERSLOOT - Na een zeer moei zame start van de wedstrijd wisten de dames van Handbal vereniging Meervogels'60 toch nog redehjk eenvoudig te winnen. Zaterdagavond werd het 19-9 in de uitwedstrijd tegen Monnickendam. Meervogels'60 begon de wedstrijd zeer matig. Er werd slordig afge speeld en de kansen werden niet benut. In verdedigend opzicht was het ook even wennen aan de bewege lijke tegenstander. Pas na twintig minuten spelen, toen het inmiddels al 2-4 stond, kwamen de dames uit Akersloot op stoom. Door vier snehe tegenaanvallen kon toch nog met een voorsprong van 6-4 worden gerust. De tweede helft gaf Monnickendam weinig tegenstand meer. Via 12-5 kon er aan het einde rustig op los worden gescoord. Bo Schouten steeg boven zichzelf uit in de tweede helft door goede individuele acties en break outs. Het tempo werd tot aan het einde zeer hoog gehouden en uitein delijk werd het 19-9 in het voordeel van de dames van Handbalvereniging Meervogels'60. De doelpunten wer den gescoord door: Bo Schouten (4), Gitta Lute (4), Yvonne Meijer (3), Marjolein Zoon (3), Yoni Dekker (2), Dorien van Baar (1), Monique Kerssens (1), Jeanette Kerssens (1). TURNEN HEILOO - In Nieuw Vennep werd de tweede competitie gehouden voor de derde divisie. De beide instap pers Sanne van der Velden en Minke Hopman heten het complete deel nemersveld achter zich door als eerste.en tweede te eindigen. Minke turnde de beste brugoefening (9.40) en Sanne was onverslaan baar op de vloer (9.20). De punten totalen van Sanne en Minke waren respectievelijk 35.600 en 34.800. Sanne Beun (Pupil 1) eindigde, net als bij de eerste competitie, op plek vier met 33.450. De achterstand op nummer drie bedroeg maar 0.85 punt. Deze drie turnsters hebben zich al geplaatst voor de landelijke voorwedstrijd op 17 maart in Wieringerwerf. Maar eerst is er nog het districtskampioenschap op 10 maart in Beverwijk. VOETBAL EGMOND - Voetbalvereniging Zeevogels, de trots van Egmond aan den Hoef, bestaat dit sei zoen 75 jaar. Als afsluiting van de vele festiviteiten gaat de jubileumcommissie reuniewed- strijden organiseren. De datum is maandag 28 mei (tweede pinksterdag) van 12.00 tot 16.00 uur. Heb jij ooit het witte Zeevogels shirt gedragen en wil jij je voetbalmaten van weleer weer eens ontmoeten? Meld je dan schriftelijk aan bij: Voetbal vereniging Zeevogels, Pr. Bernhard- laan 55, 1934 ER Egmond aan den Hoef. Geef naast je naam en adres ook je geboortedatum op. Per e- mail aanmelden kan ook: eden- pet@quicknet.nl. Voor meer infor matie zie: www.zeevogels.nl. Iedereen die zich aanmeldt krijgt half mei het programma thuisge stuurd. Geinteresseerd publiek kan de wedstrijden bekijken. CASTRICUM - Afgelopen zon dag 11 februari stond in het teken van de grote prijs van Zuid-Nederland, de Wil van Roesel memorial trophy 2007. Tauber een goed resultaat van hun pupillen die samen met de andere dansers hun volgende wedstryd Ook voor dit toernooi schreven de dansparen van de Castricumse Dansschool Griffioen zich weer massaal In, in zowel de Ballroom als de Latin-American discipline. Eindelijk voor het danspaar Niels van den Braber en Patricia Groenewegen konden zij in een geheel nieuwe klasse hun kunnen gaan vertonen. Aan de start van de nieuwelingen klasse Ballroom ston den zij dan ook aan de start, nadat zij zich J<xanig wisten door te dan sen door alle voorrondes heen ston den zij uiteindelijk in de finale waar zij een geweldige vijfde plaats wisten te behalen met hun eerste twee promotiepunten voor weer een hogere klasse. Voor danssporttrai- ners Luut Griffioen en Mariska weer zullen dansen 24 en 25 februa ri in Hilversum op de 29e Gooiland Trophy. Niels van den Braber en Patricia Groenewegen tijdens de finale te Den Bosch. Eigen foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2007 | | pagina 27