contact HEILOO Een frisse start van de nieuwe huisstijl HEILOO Tijdelijk parkeerverbod ventweg Kennemerstraatweg Openingstijden Woonomgeving Belastingen GEMEENTE nieuws en informatie voor de inwoners van Heiloo Heeft u vragen? Bel meteen! UITKIJKPOST 28 FEBRUARI 2007 Verder is op dit moment een deel van het wagenpark al in de nieuwe huisstijl kleuren uitgevoerd en draagt een aantal medewer kers van de afdeling Beheer Openbare Ruimte kleding die binnen de nieuwe huisstijl past. Toch zult u zien dat diverse wagens en Waarom een nieuwe huisstijl? De nieuwe huisstijl zorgt voor eenheid in de uitingen van de gemeente Heiloo. 'Groen','openheid', 'kwaliteit, 'betrouwbaarheid' Op woensdag 28 februari delen burgemeester Hans Romeyn en wethouder Jacob Ouderkerken van 12.00 tot 13.00 uur een gezonde traktatie uit op de weekmarkt. Deze traktatie staat voor een frisse start van de nieuwe huisstijl van onze gemeente. GEMEENTEHUIS Raadhuisplein 1 Postbus 1 1850 AA Heiloo t 072 535 66 66 Openingstijden ma t/m vrij 08.00 -12.30 uur maandagavond 18.00 - 20.00 uur Op andere tijden na afspraak. BEHEER OPENBARE RUIMTE (AFVAL) Rosendaal 2 Postbus 1 1850 AA Heiloo 1072 535 68 68 Openingstijden ma t/m vrij 08.00 -16.00 uur zaterdag 09.00 -12.00 uur Automobielbranche op bedrijventerrein Boekelermeer Zuid 3 Bedrijventerrein Boekelermeer Zuid 3 is een lokaal bedrijventerrein in ontwikke ling langs de Kanaalweg in Heiloo. De eerste kavels zijn in 2006 uitgegeven. Volgens het bestemmingsplan is het voor bedrijven in de automobielbranche niet mogelijk zich te vestigen op dit bedrijventerrein. Het college van B&W heeft in het najaar van 2006 echter besloten in voorkomende gevallen vrij stelling te willen verlenen aan bedrijven in volumineuze goederen en bedrijven met een verkoopruimte groter dan 15 m2. Dit resulteerde onder andere in de verkoop van een kavel aan een automobielbedrijf. Inventarisatie vestigingswens autobranche Op dit moment inventariseert de gemeente Heiloo welke autobranche gerelateerde bedrijven interesse hebben zich te vestigen op dit bedrijventerrein. Deze inventarisatie geeft de gemeente meer inzicht in de vestigingswensen binnen de autobranche. Dit biedt even tueel de mogelijkheid om deze branche gerelateerde bedrijven gezoneerd te vestigen. Meer informatie Wilt u meer informatie over de vestiging van uw bedrijf op Boekelermeer Zuid 3, dan kunt u onze website www.heiloo.nl /boekelermeer raadplegen, waar u meer kunt lezen over de vestigings mogelijkheden voor bedrijven. Ook kunt u hier een inschrijfformulier invullen, waarna wij contact met u opnemen voor meer gedetailleerde informatie of een oriënterend gesprek. Letwel, elke inschrijving is uniek en op basis van een •totale afweging zal het college het be sluit baseren medewerking te verlenen aan de vestiging van een bedrijf op het bedrijventerrein. Meer informatie Voor meer informatie over de laatste ontwikkelingen kunt u contact opnemen met mevrouw B. Ruiter van de afdeling VROM, telefoonnummer 072 535 67 31 Ook kunt u uw vraag per e-mail verstu ren aan info@heiloo.nl, t.a.v. mevrouw Ruiter. Bestemmingsplanwijziging Gedeputeerde Staten van Noord-Hol land maken bekend, dat zij bij besluit van 15 februari 2007, nr. 2007-6175, goedkeuring hebben verleend aan het besluit van 29 januari 2007 van bur gemeester en wethouders van Heiloo tot wijziging van het bestemmingsplan "Landelijk Gebied" voor zover die wijziging betrekking heeft op de aanleg van een recreatief fietspad grotendeels gelegen op het dijkje langs de Lim- mertocht tussen het viaduct A9 en de Noordermolen overeenkomstig de bij dat besluit behorende tekening. Beroep Tegen het besluit van Gedeputeerde Staten kunnen belanghebbenden met ingang van 1 maart 2007 gedurende zes weken beroep instellen bij de afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA Den Haag. Dit besluit tot goedkeuring treedt in werking met ingang van de dag na die waarop de beroepstermijn afloopt. Echter, binnen deze beroepstermijn kan tevens een verzoek om voorlopige voor ziening bij de Voorzitter van de afdeling bestuursrechtspraak worden ingediend. In dit geval treedt het besluit niet in wer king voordat op dat verzoek is beslist. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer L. Bas van de afdeling VROM, telefoonnummer 072 535 67 46. Wijziging leges bouwvergunningen Burgemeester en wethouders maken bekend dat de gemeenteraad van Heiloo in zijn vergadering van 5 februari 2007 heeft besloten tot wijziging van de legesverordening inzake de leges voor bouwvergunningen. Dit besluit treedt in werking per 1 maart 2007. Ter inzage De wijziging van de verordening ligt ter inzage in het Informatiecentrum in het gemeentehuis. Op verzoek kan tegen de daarvoor verschuldigde leges een afschrift van de genoemde wijziging worden verstrekt. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer C. Ouwerkerk van de afdeling VROM, telefoonnummer 072 535 67 30. In juli 2006 heeft de gemeente haar nieuwe logo gepresenteerd. Vervolgens is het logo vertaald naar een nieuwe huisstijl. Er rijden al enkele auto's in dé nieuwe huisstijl. U zult er steeds meer van gaan zien en merken. Ten eerste ziet u op dit moment een vernieuwde Heiloo Contact pagina voor u. De Heiloo Contact pagina ziet er voortaan anders uit. Elders op deze informatiepagina leest u meer over de aanpassingen die zijn doorgevoerd. Daarnaast is alle correspon dentiemateriaal van de gemeente aangepast. Vanaf vandaag ziet u de nieuwe huisstijl zeker terug als u post van ons krijgt. Ook heeft u wellicht al een belastingaanslag in een vernieuwd jasje ontvangen. outfits nog voorzien zijn van het oude logo. Dit komt omdat we de nieuwe huisstijl in fasen invoeren. De gemeente ontwikkelt pas nieuwe middelen als deze aan vervanging toe zijn. Zo kunnen eerst bestaande voorraden opgemaakt worden en gaan we verspilling tegen. De komende tijd ontwikkelt de gemeente nog vele andere zaken, zoals de website, informatieborden, brochures en de gemeente- gids. Iets wat u binnenkort thuis zult ontvangen is bijvoorbeeld het burgerjaarverslag 2006. Meer hierover kunt u lezen elders op deze informatiepagina. Tot slot worden voor intern gebruik bijvoorbeeld het personeelsblad van de gemeente en het intranet aangepast aan de nieuwe huisstijl. en 'vraaggericht' is de indruk die we als gemeente willen uitstra len. Ook zorgt de nieuwe huisstijl voor meer eenheid. Bovendien besparen we met een duidelijke huisstijl tijd en kosten. Meer informatie Voor meer informatie over de huisstijl kunt u contact opnemen met L.E. Zuurbier van de afdeling Bestuursondersteuning, telefoonnummer 072 535 67 32. Wilt u alvast een voorproefje van de nieuwe huisstijl? Op dit moment vinden bouwwerkzaamheden plaats op het perceel Kennemer straatweg 322-324. Om de bereikbaarheid voor bouwverkeer te garanderen is besloten om een tijdelijk parkeerverbod in te stellen aan één zijde van de ventweg tussen Kennemerstraatweg 298 en 324. Het parkeerverbod blijft van kracht tot en met 23 maart 2007. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer P. Bakker van de afdeling Ingenieursbureau, telefoonnummer 072 535 67 63.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2007 | | pagina 11