Sport Fashion in 't Loo gaat sluiten Klijnstra Advies Consultancy H E I L O O BEDRIJF BELICHT Het is tijd voor een nieuwe uitdaging" J I J1 WINKELHOF Lotgenotencontact- groep partnerverlies Inloop nabestaanden Praethuys UITKIJKPOST In deze rubriek wordt wekelijks een ander bedrijf in het versprei dingsgebied van de Uitkijkpost belicht. De kosten voor Bedrijf Belicht zijn 100 euro ex. BTW. Voor aanmelding: De Hoefsmid 5,1851PZ Postbus 68,1850 AB Heiloo. Of per e-mail: redactie@uitkijkpost.nl. In de aanmelding graag duidelijk uw gegevens vermelden. Klijnstra Advies Consultancy, Westerweg 3ld, Akersloot, tel. 06- 12181013, Internet: www.klijnstra-advies.nl, e-mail: info@klijnstra-advies.nl Begeleiding en ondersteuning Bij de start van een bedrijf of bij investeringen of uitbreiding van bedrijfsactiviteiten komen vaak veel vragen op de ondernemer af. Vooral het regelen van een financiering is geen alledaagse bezigheid en bovendien nog tijdrovend ook. Ondernemers hebben eigenlijk geen tijd zich te verdie pen in financieringsvraagstukken. Hilbrand Klijnstra van Klijnstra Advies Consultancy neemt die taak graag over. Als onafhankelijk adviseur is hij gespecialiseerd in bancair advies voor ondernemingen. Het bureau ging eind 2006 van start. Daarvoor liet Klijnstra zijn sporen na in het bankwe zen, waar hij ruime ervaring opdeed met zeer uiteenlopende organisatie vraagstukken. Klijnstra: „Als 'oud' bankdirecteur weet ik hoe complex financieringsvraagstukken vóór ondernemers zijn. Daarbij zijn banken en financieringsinstellingen zeer kritisch en veeleisend als het gaat om de juiste informatie voor een aanvraag." Vanaf nu is met dit adviesbureau de 'rompslomp' met banken voor ondernemers verleden tijd. Objectiviteit staat bij Klijnstra Advies Consultancy voorop. Klijnstra werkt in opdracht, onafhankelijk van welke bank dan ook. Naast bancair advies en begeleiding bij financieringsvraagstukken kunnen ondernemingen ook terecht voor bemiddeling bij overdracht of verkoop van hun bedrijf, inte rim- en projectmanagement. Begeleiding van starters Een ander specialisme van Klijnstra Advies Consultancy is het begelei den van starters. Bij het opstarten van een bedrijf komt nogal wat kijken. Er zijn veel formaliteiten te vervullen. Klijnstra Advies en Consultancy ondersteunt u bij al die werkzaamheden en begeleidt u ook bij het opstel len van een ondernemingsplan en het regelen van een eventuele financie ring. Voor starters heeft Klijnstra een speciaal 'starterspakket'. Waardengedreven leiderschap Klijnstra's visie is gebaseerd op 'waardengedreven leiderschap'. „Waarden (van waaruit wij denken) zijn, naast missie (waarom wij bestaan) en visie (waarheen wij op weg zijn) de 'spirit' in organisaties. Ze zijn een bron van energie en zorgen voor enthousiasme. Waardengedreven leiderschap werkt aanstekelijk en inspireert op alle niveaus", aldus Hilbrand Klijnstra. Deskundige partner in oplossingen Hilbrand Klijnstra werkt op basis van jarenlange managementervaring. „Ruim twintig jaar had ik als eindverantwoordelijk directeur te maken met alle facetten van het ondernemerschap. Niet alleen door onze cliënten bij te staan in hun dageüjkse praktijk, maar ook door de bank als ondernemer té leiden. Die ervaring staat dan bok borg voor deskundige begeleiding van mijn klanten. Veel ondernemers ervaren banken als 'lastig' en met mijn inzicht in de werkwijze van banken kan ik ondernemers van dienst zijn." Hilbrand Klijnstra had in zijn vorige loopbaan te maken met com plexe organisatievraagstukken. Naast de begeleiding van een drietal fusies was hij onder andere betrokken bij het uitvoeren van een bedrijfsbreed cultuurtraject en een bankbreed NLP-project gericht op het verbeteren van communicatievaardigheden. Kortom: Klijnstra Advies Consultancy is een deskundige partner in oplossingen op basis van brede en gedegen kennis en ervaring. HEILOO - Sport Fashion in winkelcentrum 't Loo sluit na twintig jaar op zaterdag 17 maart haar deuren. De eigena ren van de zaak in sportgerela- teerde mode van merken als Puma, Adidas en Esprit zijn toe aan een nieuwe uitdaging. Ze gaan deze zomer verhuizen naar Curasao om zich in een heel andere tak van sport te bekwa men. Maar - bijna als een door^ start - zal op dezelfde plek in het winkelcentrum eind april een nieuwe modezaak herrij zen. Curasao, een van de beneden windse eilanden, altijd zon, het klinkt als een droom die waarheid wordt. Herbert (54) en Monique Bolard (45) hebben er enorm veel zin in. Op dit moment hebben ze er nog geen huis, maar als ze in juli vertrekken hopen ze dat probleem te hebben opgelost. Zodra het stel daar, met hun achttienjarige zoon Nick, een beetje gesetteld is, gaan ze op zoek naar huizen die ze willen opknappen en verhuren aan toe risten: „We zullen hoofdzakelijk Nederlanders, maar ook Amerikanen als klant krijgen. De bedoeling is dat we ons richten op het iets luxere segment, dus het moeten huizen zijn die ook bijvoor beeld een zwembad hebben," vertelt Monique enthousiast. Ze gaat ver dér: „Eigenlijk is het daar het hele jaar hoogseizoen en altijd zo'n 27 graden, maar in de wintermaanden met oud nieuw, carnaval en de zomermaanden wordt het daar echt aanpakken!" Voor hard werken is het stel niet bang. Dat hebben ze de afgelopen vijftien jaar ook gedaan in Heiloo, nadat ze de winkel overnamen van Monique's ouders. Die staan overi gens-helemaal achter de beslissing van het stel: „Waar we het meest mmiÊm Het was op 18 mei 1977 dat de Stichting Winkelhof 't Loo werd ingeschreven bij de Kamer van Koophandel in Hilversum. In de maanden daar voor opende de een na andere nieuwe ondernemer zijn of haar winkel in het nieuw gebouwde winkelcentrum. Dé gelegenheid om van 2007 een feestelijk jaar te maken met in de maand oktober als hoogtepunt een feestweek met veel activiteiten rondom dit dertigjarig bestaan. De oplettende Heilooënaar echter weet dat in 2001 het vijfentwintigja rig bestaan werd gevierd. Toen werd de opening van een van de eerste winkels als leidraad genomen en nu dus de oprichting van de Stichting Winkelhof 't Loo. Er wordt door een speciaal daar voor in het leven geroepen feest commissie hard gewerkt om er een heel speciale week van te maken. Het verwennen van de vaste bezoe ker van het winkelcentrum staat daarbij prominent voorop. Elke dag valt er wat te beleven en is het de moeite waard Winkelhof 't Loo een bezoek te brengen. Kortingsacties op ludieke wijze uitgevoerd, cadeautjes die je zomaar krijgt, the ater voor de jonge bezoekers, voor al veel muziek en als knallende afsluiter het feest voor het perso neel. Kortom het wordt een supergezel- üge week. Jammer dat we er nog even op moeten wachten. Tot die tijd zult u in deze rubriek alvast veel kunnen lezen over 30 jaar Winkelhof 't Loo. We laten de win keliers aan het woord, omwonen den, klanten, verder iedereen die op enigerlei wijze betrokken is bij ons prachtige winkelcentrum. We dui ken de geschiedenis in voor wat anekdotes en gaan op zoek naar mensen van het eerste uur. Heeft u een leuk verhaal dat te maken heeft met 30 jaar Winkelhof 't Loo en wilt u dit delen met de lezers van de Uitkijkpost, dan kunt u contact opnemen met Marianne Vollers per e-mail marvollers@orange.nl of per telefoon 0251 650263. HEILOO - Op dinsdag 6 maart komen lotgenoten partnerverlies bij elkaar. De middag is vanaf 13.30 uur tot 15.30 uur. In Het Trefpunt, Abraham du Bois-hof 2, in Heiloo. Voor meer informatie kunt u bellen met tel. 072-5331297-. Per maand wordt een thema behandeld. Een thema dat uit de groep komt. De lotgenoten zijn samen om juist hun eigen vragen te kunnen stellen. Het thema van deze middag is: hoe word ik blij. ALKMAAR - Donderdagavond 1 maart is er in 't Praethuys een inloopavond voor nabestaanden van kankerpatiënten. Het doel: elkaar op een vrijblij vende manier te ontmoeten en ervaringen te delen. Het is fijn om mensen te ontmoeten die het zelfde doormaken. U kunt steun vinden, elkaar raad geven, samen iets doen De inloopavonden voor nabe staanden worden elke eerste don derdagavond van de maand van 19.30 - 21.30 uur gehouden. U vindt 't Praethuys op Wilhelminalaan 8 in Alkmaar. Aanmelding is niet nodig. Voor meer informatie kunt u bellen naar 't Praethuys, tel. 072- 5113644. Foto: Mario Sacksioni tegen op zien is dat we zo ver ver wijderd van onze familie in Egmond aan de Hoef komen te wonen," ver woordt ze het enige dat haar een beetje een ambivalent gevoel geeft bij de onderneming. Maar wat was nou eigenlijk de precieze aanleiding voor deze ommezwaai in hun leven? „Het run nen van een eigen zaak hebben we op zich altijd erg leuk gevonden. Ik kom tenslotte uit een echter onder nemersfamilie. Het is superinten- sief, maar na zoveel jaar was bij ons de uitdaging weg. We waren echt toe aan iets nieuws" antwoordt Monique, die er meteen op laat vol gen dat ze de winkel, de gezellig heid van het winkelcentrum maar vooral ook hun vaste klanten enorm zal gaan missen. Wat hun beider hart goed doet, is het feit dat hun medewerkster Babette Breedveld als franchise- neemster op dezelfde plek en met nagenoeg hetzelfde team een filiaal van Shoeby fashion opent. In deze kledingzaak, die vanaf kindermaat 92 maar ook voor dames en heren leuke, betaalbare vrijetijdskleding in het assortiment zal hebben, kan het winkelend publiek in 't Loo terecht vanaf vrijdag 27 april. Hoe zal het verder gaan met Herbert en Monique Bolard en hun zoon Nick op Curagao? Ze zijn van plan om te zijner tijd een website te openen, maar voorlopig kunnen geïnteresseerden via Shoeby Fashion op de hoogte worden gehouden. Spannende tijden breken aan voor het ondernemende gezin, maar vol zelfvertrouwen klinkt het: „Herbert en ik willen al onze vaste klanten hartelijk bedanken voor hun jarenlange klandizie en natuurlijk ook hen veel goeds toewensen voor de toekomst." Symbolisch overhandigen Herbert en Monique Bolard de sleutel aan Babette Breedveld. Foto: Mario Sacksioni

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2007 | | pagina 5