Akoestisch podium met Fab.4.Play Piet Visser Band 'De Vredeburgers' in Corneliuskerk Center Disc H E I L O O 9 UTgfA DEUTEKOM Corso Bioscoop Expositie Tine Poelsma A tribute to the heroes of the sixties Ernst, Bobbie en de Rest; en de geslepen Onix CD VAN DE WEEK Amy Winehouse 'Back to black' BOEK VAN DE WEEK Katherine Neville De Magische Cirkel KORTOM Joke Vink bij Johwin Voorstellingen in Theater de Beun CD van de week: Back to black Boek van de week: De Magische Cirkel UITKIJKPOST 28 FEBRUARI 2007 HEILOO - Vanaf 6 maart tot en met eind mei is er weer een nieuwe expositie bij atelier Tine Poelsma, getiteld 'de schoonheid van strandafval' en 'figuren in vlakken en lijnen'. Elke dinsdagmiddag kunt u de expositie bezoeken tussen 13.00 en 16.30 uur of op afspraak. Atelier Tine Poelsma, Termeijen 189, tel. 072-5334596. Eigen foto Nederlands gesproken Ernst en Bobbie genieten van een welverdiende vakantie als ze erachter komen dat een prachtig bos in de buurt gekapt gaat wor den. Op deze plek wil de gemene ondernemer Wolter Onix (Hidde Maas) een asfaltfabriek bouwen om heel Nederland te asfalteren. Daar gaan Ernst en Bobbie een stokje voor steken. Onix daagt Ernst en Bobbie uit een opdracht uit te voe ren. Als ze deze opdracht binnen drie dagen succesvol afronden, zal hij de fabriek niet bouwen. Ernst en Bobbie moeten een bekende pop ster, 40.000 concertbezoekers en een gouden microfoon by elkaar brengen. Het lijkt een onmogelijke opgave, maar Ernst en Bobbie zijn vastberaden het bos te redden. Gelukkig krijgen ze hulp van de mooie televisiereporter Suzy (Nadja Hüpscher). De populaire tv helden Ernst en Bobbie maken hun speel filmdebuut met een bruisend avon tuur vol spanning, humor en achtervolgingen. Tot en met woensdag draait deze film, die geschikt is voor alle leeftij den, elke dag om 14.00 uur. Met uitzondering van de zondag, dan is de aanvang om 15.00 uur. www.ernstbobbiedefilm.nl. 'Back to black' is, na 'Frank', het tweede album van deze pas 23-jari- ge Londense zangeres. Haar mooie 'dramatische' volwassen stem ver raad geen moment haar jeugdige leeftyd. Haar stem gecombineerd met de blazers en tamboerynen, laten het album lekker oud klinken. Behalve de single 'Rehab' staan er nog negen andere nummers op deze cd. Stuk voor stuk heerlijke num mers met in het ene nummer een vleugje jazz, de ander weer wat klas sieke soul en zelfs een flirt met reg gae. Het geluid houdt het midden tussen de girlgroups van de jaren zestig, de soulplaten van de jaren zeventig en de songs handelen over stukgelopen relaties, overspel, zinlo ze pogingen om het weer goed te maken, en de kater achteraf. Luister naar Amy Wmehouse en je krijgt dé perfecte mix van jazz, soul en swing compleet met échte sixties-feelgood. Back is Black is een van de meest verrassende albums van de afge lopen tijd. I M ÊSf - g HEILOO - Elke tweede zondag van de maand van 17.00 tot 21.00 uur houdt Café-Bar d' Overkant een akoestisch podi um in samenwerking met Fab.4.Play. Fab.4.Play speelt een mengeling van americana, country, blues en folk. De band bestaat uit Ben Kempers die de twaalf-snarige In deze briljante opvolger van De Acht reist Katherine Neville opnieuw door de tijd - en de wereld - om een verbazingwekkend verhaal te vertellen over de pogingen van de mensheid om de machten van hemel en aarde te temmen. Idaho, 1989: Ariel Behn, een expert op het gebied van nucleair afval, is kapot van de moord op haar neef. Door zijn dood erft zij wel de familie- schat: een sinistere verzameling manuscripten, die haar bij een oer oud mysterie betrekt... Jeruzalem, 32 na Christus: Tijdens de laatste week van het leven van Christus probeert de Romeinse keizer Tiberius een eeuw enoud raadsel op te lossen. Wie de aanwijzingen verzamelt en juist interpreteert verwerft zal over de hele wereld heersen. Zo begint een fascinerende reis vanaf de opkomst van het Romeinse Rijk tot aan de val van de Berlijnse Muur. Met dezelfde verhalende bravoure die De Acht tot een klinkende bestseller maakte, is De Magische Cirkel een epos voor onze tijd. gitaar en zang doet, Gerard Aberkrom die dé gitaar- en zang doet, John Hoetjes die de Cajon en zang doet en Brigit van Trigt die de percussie en zang op zich neemt. U kunt het publiek ook zelf verrassen met uw muzikale kwaliteiten op zondag 11 maart. Deelname kan alleen na opgave, aanmelden kan tot en met 8 maart bij John Hoetjes via jp.hoetjes@quicknet.nl. LIMMEN - Het Gemengd Koor 'De Vredeburgers' geeft op vrij dag 9 maart een gevarieerd con cert in de Corneliuskerk te Limmen. Op het programma staan delen uit de opera 'Xerxes' van Handel en 'die Zauberflöte' van Mozart. Daarnaast worden werken gezongen uit 'Die Jahreszeiten' van Haydn en 'Der Freischütz' van Weber. Aan dit con cert wordt medewerking verleend door de sopraan Ivera Musch, de tenor Ralph Beckers en de bas Gerard Rookers. Pianiste Janneke Koetsier begeleidt de solisten en het koor tezamen met een klein instru mentaal ensemble bestaande uit Erna Sommer (viool)en Frank EGMOND - Zeg je: 'Need your love so Bad', dan zeg je Peter Green. Zeg je: 'Purple Haze', dan zeg je Jimi Hendrix. De muziek van de jaren zestig en zeventig van Jimi Hendrix en Peter Green's Fleetwood Mac spreekt vandaag de dag nog steeds bij velen tot de verbeel ding. De Piet Visser Band geeft op zaterdag 3 maart een concert in het voorcafé van Het Wapen van Egmond-Binnen. Op deze avond Rutgers (cello). De algehele leiding is in handen van dirigent Gerard Leegwater. Het koor heeft momen teel een bezetting van 45 enthousi aste leden afkomstig uit Limmen, Castricum en Heiloo en bestaat inmiddels dertig jaar, Sinds 1997 staat het koor onder leiding van Gerard Leegwater. Het concert begint om 20.15 uur en de entree prijs bedraagt 10,-. Voor 65+ en CJP bedraagt de entreeprijs 9,-. Kaarten kunnen telefonisch worden gereserveerd bij Clementine Bruschke, tel. 072-5052087 en bij Ria Hooijboer, tel. 072-5052235. Tevens zijn kaarten verkrijgbaar bij kapsalon Stuifbergen en op de avond van het concert by de ingang van de kerk. De kerk is open om 19.45 uur. zal 'The Piet Visser Band Experience' de goede jaren zestig laten herleven met nummers van Jimi Hendrix, Peter Green, Cream en John Mayall's Bluesbreakers. Ook zullen de bekende Piet Visser nummers gespeeld worden zoals: 'Real Man', 'Full Moon' en 'Playing in the dirt'. De Piet Visser Band bestaat uit de gitaristen Leo Zwemmer en Piet Visser, op drum Dennis Coule en de bassist Wout Folmer. Tevens worden zij op deze avond vocaal bijgestaan door zan ger Arnold Dekker, die samen met Leo Zwemmer 'the blues' uit zijn lijf schreeuwt en Chris van Amersfoort zal blazen op 'bluesharp'. Het optreden begint om 22.00 uur in Het Wapen van Egmond-Binnen, de toegang is gratis. LIMMEN - Om de van nature robuuste Hortensia zo teer te kunnen schilderen moetje een vakvrouw zijn. Joke Vink uit Alkmaar is docente schilderkunst bij Perspectief in Castricum en bij Tintoretto in Heiloo. Haar teke ningen dansen speels over het papier. Haar landschappen zijn sober van kleur en evenwichtig qua compositie. Joke beheerst de kunst van weglaten, waardoor haar schilderijen kracht uitstra len. De expositie is tot eind april te bewonderen, gedurende de openingstijden van Johwin Slaapcomfort, Rijksweg 127 in Limmen. door Amy Winehouse van 21,95 voor 17,95 dé cd v*nhe^° Slimpad 36 (hoek Heerenweg, bij de Rotonde) 072-5334906 www.centerdisc.nl Katherine Neville voor 19 >9 5 Heerenweg 67-69,1851 KL Heiloo IBn WmÊH naast Winkelhof 't Loo, 072 5331483 LIBRIS. Uw Complete Boekhandel e-mail: info.deutekom@libris.nl HEILOO - Theater de Beun komt met twee voorstellingen. Het kin derstuk 'Er was eens.. een draak' is een productie van Falkland Toneel, de regie is in handen van Jan Hoedjes. Deze voorstelling wordt gespeeld op zaterdag 10 maart, aanvang 16.00 uur en 19.15 uur, en op zondag 11 maart, aanvang 13.30 uur en 16.00 uur. Het avondstuk 'Kaatje is verdronken' is geschreven door Alex van Warmerdam, de regis seuse is Aukje van Huyzen. Deze voorstelling vindt plaats op 30 maart en zaterdag 31 maart om 20.15 uur. De voorstellingen vin den plaats in Theater de Beun Fab.4.Play speelt een mengeling van Americana, country, blues en folk. Eigen foto Het Gemengd Koor 'De Vredeburgers'. Eigen foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2007 | | pagina 9