Giphart, Chabot, Bril Singers Session bij Jazz Session Club Vredeburg Nieuwe 'The Best of 11' Concert kamermuziek Saxissofunny en Eensgezindheid Probeer he mortuarium H E I L O O kfUTJ DEUTEKOM Probeer het mortuarium 11 Corso Bioscoop Beestenboel Met Eensgezindheid to the Movies BOEK VAN DE /EEK van Evan Maria Staal Eva Maria Staat Probeer het mortuarium UITKIJKPOST 7 MAART 200 7 Een hilarisch kijkje in de verbor gen wereld van de dieren en wat ze uitspoken als de mensen even niet kijken....Zodra de boer uit zicht is, gqjpen de dieren op de boerderij de kans om de beest uit te hangen. Vooral Otis de Koe is een echt feestbeest. Zijn vader Ben is veel serieuzer en probeert tevergeefs Otis verantwoordelijkheidsgevoel bij te brengen. Dan gebeurt er iets waardoor Otis de leiding moet nemen en de dieren tegen de gevaarlijke coyotes moet bescher men. En dat valt niet mee. 'Barnyard: The Original Party Animals' is een computeranimatie film geschreven en geregisseerd door Steve Oedekerk. Hij schreef eerder ook al het script van- 'Jimmy Neutron', maar daarnaast heeft Oedekerk ook genoeg ervaring met komedies waarin 'echte mensen' te zien zfin, zoals 'The Nutty 'Patch Adams' en 'Bruce Almighty'. Ook regisseerde hij onder meer 'Ace Ventura: When Nature Calls'. De stemmen in de originele Amerikaanse versie van 'Barnyard' worden verzorgd door Kevin James ('Hitch'), Courteney Cox ('Friends'), Sam Elliott ('Hulk') en Danny Glover ('Lethal Weapon'). Dit keer op zondag 11 maart vanaf 16.00 uur. Ook dit jaar belooft het weer een heel spektakel te worden met vele zangtalenten en ook een groep, Bounce, de in Noord Holland zeer goed bekend staande close-harmony groep onder leiding van de onvolprezen Mark van der Kloet. Maar er komen nog veel meer gasten-zangers en zangeres sen naar de Vredeburg, zoals Ellen Gosselink met Jazzes en de Amsterdamse Nelleke van Noort. De data van de komende sessies in dit seizoen: 11 maart, 15 april en 6 mei. De toegang is vrij, maar u kunt lid worden voor 7,- per persoon voor het gehele jaar. Inlichtingenn. Fred Timmer, tel/fax: 072-5053414 of timmer.limmen@worldonline.nl. EGMOND - Het nieuwe jaar vor dert en dat betekent dat het jaar lijkse donateursconcert van Muziekvereniging Eensgezind heid uit Egmond-Binnen weer op de kalender staat. Zaterdag 10 maart zal het fanfare-orkest onder leiding van Jeroen Drenth en het opleidingsorkest onder leiding van Birgitte van Es een spectaculair concert geven. Voor aanstaande zaterdag 10 maart is er gekozen voor het thema 'Film'. Om een tipje van de slui er op te lichten: Pittige piraten en romantische geliefden passe ren het script van het oplei dingsorkest in Pirates of the Carribbean en het drijvende vlot Titanic. Tevens zal de jeugd u versteld doen staan van hun kunnen in Mission: Impossible. De aanvang van het concert is om 20.00 uur in Dorpshuis de Schulp in Egmond-Binnen (gra tis entree). Heerenweg 67-69,1851 KL Heiloo HM vmÊÊm naast Winkelhof 't Loo, 072 5331483 LIBRIS. Uw Complete Boekhandel e-mail: info.deutekom@libris.nl door Eva Maria Staal voor 15,95 HEILOO - Op donderdag 8 maart is in de Beun de voorstel ling Giphart Chabot met Bril al te zien. Een snelle, geoliede voorstelling vol verrassend literair variété, met zowel hilarische als ontroerende en meeslepende momenten. In één woord samenvatten waar 'Giphart Chabot met Bril' over gaat is onmo gelijk. Het gaat over de liefde, de dood, eenzaamheid, schuld, boete en God, kortom: over de grote the ma's van de Literatuur. Het gaat ook over de grote thema's van deze tijd; geld, seks en de jacht naar geluk. Via een sms-show en een hilarische powerpointpresentatie wordt het pubhek bij de voorstelling betrokken. In het jaar 2007 hebben de heren bovendien wat te vieren: Giphart is vijftien jaar actief in de letteren, Bril twintig jaar en Chabot vijfentwintig jaar. Samen zestig jaar ervaring dus - op één podium, kom daar eens om. Aanvang donderdagavond 8 maart om 20.15 uur. Prijs: 18,50. Voor info en reserveringen: www.vriendenvandebeun.nl of tele foon 072-5333156. REGIO - Vorig jaar was open luchttheater Caprera te Bloemendaal het toneel van een gigantisch zangfeest. Dit ter gelegenheid van het 10- jarig bestaan van de drie popkoren van Noord-Scharwoude, Schagen, en Heiloo onder leiding van Jasper Teule. Ook Huub van der Lubbe (zanger van 'de Dijk') gaf acte de présence. Dit smaakte bij iedereen naar meer. Vandaar de keuze om van het optreden in Caprera een jaarlijks terugkerend evenement te maken. In de loop van de afgelopen 11 jaar heeft Jasper Teule een fan tastisch repertoire opgebouwd met unieke arrangementen exclusief gemaakt voor zijn popkoren. Er wordt in twintig lessen toegewerkt naar het optreden in Caprera wat in het laatste weekend van juni zal plaatsvinden. De cursus is geschikt voor alle leeftijden vanaf 13 jaar. Ervaring is niet vereist maar enig ritmisch en melodieus gevoel gewenst. Kom ook naar de (gratis) proefles van popkoor: Heiloo: woensdag 7 maart van 20.00 tot 21.15 uur in Buk-Buk, Pastoor van Muijenweg 12. Voor meer info en aanmeldingen tel. 06-22937592 of mail naarjasper29@xs4ah.nl. Patricia Kusuma en Barbara Weber brengen een gevarieerd klas siek programma. - Eigen foto HEILOO - Op zondag 11 maart om 14.30 uur, vindt in De Loet te Heiloo een klassiek kamer muziekconcert plaats, dat in nauwe samenwerking met Stichting Muziek In Huis wordt georganiseerd. Het ensemble Duo Barbara Weber Patricia Kusuma, bestaan de uit Barbara Weber - viool, Patricia Kusuma - piano, zal een gevarieerd klassiek programma brengen met werken van onder andere de grote klassiekers Mozart en Beethoven. Voorafgaand aan het concert reikt Stichting Muziek In Huis een plaquette uit aan De Loet. Meer informatie over SMIH en een uitgebreide concertagenda waarop ook de SMIH optredens in De Loet vermeld staan, vindt u op www.stichtingmuziekinhuis.nl of www.smih.nl. Eva Maria Staal heeft wat je noemt een interessante baan. Ze is wapenhandelaar. Haar werkterrein beslaat alle oorlogsgebieden ter wereld. Ze sluit deals met wapenba ronnen, krijgsheren en corrupte generaals. In haar handtas zit een Glock 22x. Ze handelt in de dood, maar hoopt dat ze levens redt. Ze zegt: zonder wapens wordt iedereen slachtoffer. Met haar baas Jimmy Liu leeft Eva Maria op de grens van goed en kwaad. Ze kun nen niet zonder elkaar. Zelfs Eva Maria's geliefde, Martin lukt het niet hen uiteen te drijven. Op een dag stapt ze uit de business. Ze trouwt met Martin en krijgt een dochter. Het leven lijkt vredig en normaal, maar tien jaar later, tij dens en verhuizing, wordt ze bestormd door herinneringen aan Jimmy Liu. Éva Maria Staal moet de waarheid onder ogen zien. Over hem, Over zichzelf. Over de üefde. Over de dood. Het saxofoonsextet met de grappige naam Saxissofunny. Eigen foto HEILOO - Op zaterdagavond 14 april geeft Muziekvereniging Eensgezindheid vanaf 20.00 uur in het ontmoetingscentrum van GGZ Willibrord te Heiloo een heel bijzonder concert tezamen met een bijzonder saxofoonsex tet met de naam Saxissofonny. Onder leiding van componist en arrangeur Gees Brugman uit Alkmaar en sopraan-, bariton-, en bassaxofonist Henk van Hemert zijn er afwisselende optredens te beluisteren van orkest en saxofoo nensemble. Het saxofoonsextet met de grappige naam Saxissofunny is voortgekomen uit het saxofoon kwartet Arundodonax. Dit saxo foonkwartet richtte zich in tegen stelling tot saxissofunny meer op de moderne gecomponeerde muziek. Het grote voorbeeld van Saxissifunny is het Amerikaanse Saxophone Orchestra The Nuclear Whales. Saxissofunny spelen op zes saxofoons zowel swingende jazz als klassieke werken. Soms klinkt het ensemble als een salonorkest en dan weer als blaaskapel of fanfare, waarbij improvisatie niet wordt geschuwd. Kortom, de klank van de saxofoon met al zijn klankkleuren als uitgangspunt. Het repertoire bestaat uit zelf bewerkte nummers, bestaande composities, ragtimes, swing uit de jaren '20 van onder meer Gounod, maar ook muziek van Mozart, Piazolla en Nino Rota. Kaarten voor dit voorjaarsconcert zijn op zaterdagavond 14 april vanaf 19.30 uur te verkrijgen aan de zaal van het ontmoetingscen trum van GGZ Willibrord aan de Kennemerstraatweg 464 te Heiloo voor 7,50 (donateurs Eensge zindheid 5,-) per persoon. Reserveringen kunnen nu al plaats vinden via het informatienummer 072 5334851 of via het e-mail adres info@mv-eensgezindheidnl LIMMEN - Al voor de zevende keer wordt er een Singers Session georganiseerd tijdens de Jamsession in de Vredeburg in Limmen.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2007 | | pagina 11