contact U heeft het voor het zeggen 17 Belangrijke nummers Verleende collectevergunning nieuws en informatie voor de inwoners van Heiloo Afval en milieu UITKIJKPOST 7 MAART 2007 spoedgevallen alarmnummer 112 zonder spoed Brandweer 072 564 44 44 Politie 0900 8844 Revisievergunning Vanaf 8 maart 2007 liggen ter inzage de aanvraag voor een revisievergun ning, het ontwerpbesluit en de verleen de vergunning van 3 juli 1997 voor Constructiebedrijf Mous B.V, op het adres Molenlei 7 te Akersloot. Burgemeester en wethouders zijn van plan deze vergunning onder voorschriften te verlenen. Zienswijze Uw schriftelijke zienswijze kan gedurende zes weken worden inge diend bij het Dagelijks Bestuur van de Milieudienst Regio Alkmaar, Postbus 53, .1800 BC Alkmaar. In uw zienswijze kunt u vermelden of al dan niet uw persoonlijke gegevens bekend mogen worden gemaakt. Een gedachtewisse ling over het ontwerp van het besluit kan voor het einde van de inzageter mijn telefonisch worden aangevraagd. Wij verzoeken u dit voor 12 april 2007 en de Bayershoffweg in het belang van de voorgenomen woningbouw. Ter inzage Bovengenoemde plannen liggen met de daarbij behorende stukken vanaf donderdag 8 maart 2007 gedurende zes weken voor een ieder ter inzage in het gemeentehuis bij de publieksbalie Bouwen en Wonen. Indienen van zienswijzen Gedurende de termijn dat de stukken ter inzage liggen kan een ieder tegen het voornemen om voor bovenvermel de plannen vrijstelling en vergunning te verlenen specifiek tegen één of meer dere van de hierboven genoemde onderdelen een zienswijze naar voren brengen, bij voorkeur schriftelijk, en te richten aan het college van burge meester en wethouders van Heiloo, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. Verzoek hogere waarde geluidbelasting Burgemeester en wethouders van de gemeente Heiloo maken bekend, dat zij voornemens zijn een verzoek in te dienen bij het college van Gedeputeerde Staten van Noord- Holland voor de vaststelling van een hogere waarde ingevolge de Wet Geluidhinder voor het bouwen van 80 huurwoningen voor starters en 30 koopappartementen op de locatie Het Maalwater (kamer 2 en 3). De geluidbelasting ten gevolge van www.heiloo.nl te doen bij de Milieudienst Regio Alkmaar, mevrouw M. Tromp, telefoon nummer 072 548 85 19. De aanvrager wordt in de gelegenheid gesteld bij de gedachtewisseling aanwezig te zijn. Een ieder kan zienswijzen indienen maar beroep wordt alleen nog toege kend aan belanghebbenden in de zin van art. 1.2 Algemene wet bestuurs recht (Awb): degene wiens belang rechtstreeks bij een besluit is betrokken. De stukken behorende bij de aanvraag liggen gedurende zes weken van 8 maart tot en met 19 april 2007 ter inzage bij de sector Ruimte, Zonnedauw 4,1906 HA te Limmen, elke werkdag van 9.00 tot 12.30 uur en 's middags uitsluitend op afspraak telefoonnummer 0251 661 222. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer J. Hes van de Milieudienst Regio Alkmaar, telefoon nummer 072 548 84 47. Door burgemeester en wethouders is aan de volgende instelling vergunning verleend voor het houden van een collecte door: - Reumafonds in de periode van 11 tot en met 17 maart a.s. De collectanten horen een legitimatiebewijs bij zich te hebben, waaruit blijkt dat zij bevoegd zijn te collecteren. wegverkeerslawaai van De Omloop is berekend en vastgesteld op een etmaalwaarde van maximaal 52 dB(A) ter plaatse van een aantal apparte menten De voorkeursgrenswaarde uit de Wet Geluidhinder van 50 dB(A), wordt daarbij met 2 dB(A) overschre den, waarvoor de gemeente een ver zoek om hogere waarde Geluidhinder bij Gedeputeerde Staten van Noord- Holland zal aanvragen. Ter inzage Het ontwerpverzoek voor de vaststelling van een hogere waarde ligt met de bij behorende stukken met ingang van don derdag 8 maart 2007 gedurende twee weken ter inzage bij de publieksbalie Bouwen en Wonen in het gemeentehuis. Indienen van opmerkingen Gedurende de termijn dat dit ontwerp verzoek ter inzage ligt kan een ieder ten aanzien hiervan schriftelijk opmerkingen indienen bij het college van burgemeester en wethouders van Heiloo, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. Openbare zitting Ook wordt u, op verzoek, in de gele genheid gesteld om in bovengenoem de periode tijdens een openbare zitting in het gemeentehuis opmerkingen te maken ten aanzien van het ontwerp van het verzoek. U dient dan binnen 3 dagen na publicatie contact op te nemen met mevrouw J. Oomen van de afdeling VROM, telefoonnummer 072 535 67 44. Aanvraag monumentenvergunningen Burgemeester en wethouders van Heiloo maken bekend, dat op grond van artikel 12 van de Heilooër Monumentenverordening 2006 op 19 februari 2007 de volgende aanvragen voor vergunningen zijn ingediend: - het wijzigen van het pand Curtiuslaan 19; de wijziging betreft het maken van een erker aan de achtergevel van het pand en - het wijzigen van de begraafplaats op het terrein van het klooster aan de Hoogeweg 65; de wijziging betreft het maken van een ingang in de begraafplaatsmuur en het realiseren van ene berging op de begraafplaats. Ter inzage De vergunningaanvraag ligt met ingang van 7 maart gedurende twee weken ter inzage bij de publieksbalie Bouwen en Wonen in het gemeentehuis. Gedurende de genoemde periode kunnen zienswijzen over het inrich tingsplan worden ingediend bij burgemeester en wethouders Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met mevrouw van Breugel van de afdeling VROM, telefoonnum mer 072 535 67 55. Vandaag kunt u uw stem uitbrengen voor nieuwe Provinciale Staten. Door te stemmen oefent u invloed uit op de wijze waarop de provincie wordt bestuurd. De mensen in de Provinciale Staten, die komende vier jaar de beslissingen gaan nemen, worden namelijk direct door de inwoners geko zen. Ook stemt u indirect voor de Eerste Kamer. Kortom: op 7 maart heeft u het voor het zeggen. De stemlokalen zijn vandaag open tot 21.00 uur. De Provinciale Staten vormen het algemeen bestuur van de provincie. De leden controleren het dagelijks bestuur van de provincie: de Gedeputeerde Staten. Daarnaast bepalen de Provinciale Staten op hoofdlijnen welk beleid gevoerd wordt. Als gevolg van een wijziging van de Provinciewet wordt bij de Provinciale Statenverkiezingen van 7 maart a.s. het aantal Statenleden in Nederland verlaagd van 764 leden naar 564 Statenleden. In Noord- Holland zullen Provinciale Staten na de verkiezingen uit 55 leden bestaan. Directe leefomgeving De meeste beslissingen van de Provinciale Staten hebben rechtstreeks invloed op u en uw leefomgeving. Zo bepalen de Provinciale Staten in hoofdlijnen hoe de provincie is ingericht, waar woningen en bedrijventerrei nen worden gebouwd en waar u van de natuur kunt genieten. De Provinciale Staten bepalen de koers op terreinen als jeugdzorg, milieube leid, waterbeheersing, cultuur en economische ontwikkeling. Ook zorgen zij voor een goede bereikbaarheid van steden en dorpen. Zo zijn bijvoorbeeld veel fietsroutes, wegen en .streekbusverbindingen oor de Provinciale Staten tot stand gebracht. Eerste Kamer Naast het besturen van de provincie en het controleren van de Gedeputeerde Staten, hebben de Provinciale Staten nog een belangrijke taak: zij kiezen de leden van de Eerste Kamer. De samenstelling van de Provinciale Staten heeft dus invloed op de samenstelling van de Eerste Kamer, die samen met de Tweede Kamer het parlement vormt. Wie mogen stemmen? Alle Nederlanders, die woonachtig zijn in de provincie en die 18 jaar of ouder zijn, mogen stemmen. Als u op 23 januari 2007 als inwoner van Heiloo stond ingeschreven, heeft u een stempas ontvangen. Hiermee kunt u in elk stembureau in de gemeente Heiloo stemmen. Zonder stempas kunt u niet stemmen. Ook niet wanneer u een identiteitsbewijs kunt tonen. Meer informatie Voor meer informatie kunt u kijken op de website www.uheefthetvoorhet- zeggen.nl. U kunt op werkdagen van 09.00 tot 17.00 uur ook bellen met het Informatiepunt verkiezingen. ERKIEZINGE

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2007 | | pagina 17