Parkplan Disseldorp te Limmen HOPMAN www.hopman.nu www.wd-castricum.nl Doe mee, stem WD! MAKELAARS ERA Luxe wonen in een groene omgeving Beste Kiezer, Vandaag worden de verkiezingen voor de Provinciale staten gehouden. U vraagt zich wellicht af: 'Waarom zou ik eigenlijk gaan stemmen?" Veel mensen weten niet wat de taken van de provincie zijn maar u komt de provincie vaker tegen dan u denkt. De provincie zorgt onder andere voor doorgaande provinciale wegen, een goede ruim telijke ordening d.m.v. streekplannen, het verbeteren van de jeugdzorg, het behoud van agrarische gebieden, goede bedrijventerreinen en het behoud en ontwikkeling van waardevolle natuurgebieden. De provincie is ook betrokken bij de ontwikkeling van Schiphol. Bovendien is uw stem van invloed op de landelijke politiek; vanuit de Provinciale Staten worden immers de leden van de eerste Kamer gekozen. Wat de VVD wil: De VVD wil zich blijven inzetten voor het verbeteren van de bereikbaarheid, o.a. naar de kust Castricum aan zee, de VVD is groot voorstander van ontwikkelingsplanologie. Hierbij moet reke ning worden gehouden met het 'rood-groen-blauw principe', waarbij in samenhang met de ontwik keling van woningbouw ook infrastructuur, groen en waterberging wordt gefinancierd, levensloop- bestendige woningen, die qua indeling kunnen worden gewijzigd van bijvoorbeeld gezinswoning naar startersappartementen. De WD wil dat Schiphol, als werkgelegenheidsmotor bij uitstek, zich kan blijven ontwikkelen. Hiervoor is het wel noodzakelijk om evenwicht te houden tussen de posi tieve economische gevolgen van deze ontwikkeling en de leefbaarheid. De VVD wil ruimte houden voor de agrarische sector. De WD kiest voor groei van het bestaande bedrijfsleven en goede vesti gingsmogelijkheden voor nieuwe bedrijven door bijvoorbeeld uitbreiding of verbetering van bestaande terreinen. De WD wil water in al zijn hoedanigheden gebruiken: van recreatief gebruik tot natte infrastructuur. De VVD wil een bestuurskrachtige provincie, die zaken regelt in plaats van erover te praten. De VVD wil een degelijk financieel beleid, met een strakke begrotingsdiscipline, een degelijke, slui tende begroting, een meerjarenraming en afrekenbaarheid op resultaten. Help mee aan de overwinning van de WD bij deze verkiezingen. Zo wordt uw stem echt gehoord. Breng op 7 maart uw stem uit op de VVD! De VVD afdeling Castricum, Akersloot, Limmen en de Woude Drs. Marcel Jansen Zeeman 00 advies groep 7 MAART 2007 UITKI j KPOST Slechts een héél enkele keer komt er een woning (en dat niet alleen) op de markt die zo bijzonder is dat elk woord tekort schiet Behalve deze nagenoeg nieuwe woning van 640 m3 biedt het perceel ook ruimte aan een kantoor/garage van 540 m en een atelier van 180 m3 en dat alles op een perceel van maar liefst 2.045 m2 én op een heerlijke locatie. Indeling woonhuis: Souterrain: ca. 50 m2 kelderruimte met stahoogte (2,6 m). Begane grond: ruime hal, trapopgang, m.k., toilet, garderobenis, toegang naar kelder, woon kamer, slaapkamer met doorgang naar badkamer douche/ligbad/toilet/bidet/wastafel), royale luxe woonkeuken, bijkeuken (wma en opst.c.v.-ketel) met doorgang naar aan gebouwde kantoorruimte/garage. Ie Etage: overloop, 2 slaapkamers, badkamer (douche/toilet/bidet/wastafel). Indeling aangebouwde kantoorruimte/garage: Begane grond: entree vanuit woonhuis, 2 kamers, open keuken, trapopgang, toilet, bad kamer (douche/wastafel), doorgang naar garage/berging. Ie Etage: overloop, 2 kamers, ruimte met opstelling el.boiler (zonne-energie). Indeling atelier: Begane grond: entree, kitchenette, toilet, trapopgang, 1 kamer (atelier). Ie Etage: 1 kamer. Bwjr. ca. 1997, perceeloppervlakte 2.045 m2, inhoud woonhuis ca. 640 m3, inhoud kantoor/garage ca. 540 m3, inhoud atelier ca. 180 m3, woonoppervlakte totaal ca. 350 m2 Eigen waterzuiveringsinstallatie t.b.v. vuilwater afvoer vloerverwarming in woonhuis en kantoor bulthaup keuken inrichting in woonhuis 2 complete badkamers in woon huis schilderwerk uitpandig uitgevoerd in 2004 schilderwerk inpandig uitgevoerd in 2005 €1.100.000,- k.k. Atertats Tel. (0251) 321 322 Fax (0251) 321 323 Akerhof 3,1921 DZ Akersloot e-mail: info@akerhuis.nl Z&emanVastgoed ontwikkelen om te leven BRANTJES MAKELAARS MAKELAARDIJ ASSURANTIËN HYPOTHEKEN Nog enkele fraaie driekamer appartementen van 90 tot 109 m2 te koop in mooi complex van 37 woningen; Ruime balkons op oost-, zuid- of westzijde met groen uitzicht; Atrium met prachtige binnentuin; Eigen parkeerplaats in afgesloten parkeergarage alsmede grote eigen berging; Rustige, centrale ligging in het dorp in park, nabij winkels en de kerk van Limmen; Koop-/aanneemsommen vanaf 249.000,- v.o.n. Hopman Era Makelaars Heiloo, Kennemerstraatweg 330 te Heiloo, telefoonnummer 072-5334095 Hopman Era Makelaars Castricum, Torenstraat 2a te Castricum, telefoonnummer 0251-657700

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2007 | | pagina 22