14-jarige debutant wint tweede Noordzeeviswedstrijd Jeugdveiling voetbalvereniging Limmen Prijzen voor Dojo 't Loo op judotoernooien Afscheidswedstrijd oude clubhuis HSV Turnsters GTH actief op kampioenschap sport 29 SPORTNIEUWS UIT DE REGIO Eerste Heilooër Klaverjasclub HENGELSPORT HEILOO - De 14-jarige Reijer Blok heeft 13 andere zeevissers achter zich gelaten door twee leuke gulletjes en een kleine wijting te vangen. De kleine wijting werd weer terug gegooid en na weging van de gullen bleek Reijer Blok de glorieuze win naar van de dag. Zijn vader René had hem zoveel adviezen gegeven dat deze zelf niets had gevangen. Op de tweede plaats eindigen drie perso nen, Ramon Vader, Jos Herber en Harm van Duivenbooden. Totaal zijn er 26 vissen gevangen, 18 meer dan drie weken geleden met 17 personen. Foto's van deze en eerdere visdagen zijn op internet te vinden, www.dev- roegtewint.nl. De volgende wedstrij den zijn 17 maart op de Noordpier in Wijk aan Zee en daarna 14 april met de Janny vanuit Den Oever. Opgeven bij e.wijckelsma@quicknet.nl kan nog steeds en ook als niet-lid van DVW kunt u een keertje mee. Reijer Blok toont trots zijn vissen. Mede dankzij de adviezen van zijn vader won hij de wedstrijd. Eigen foto JUDO HEILOO - Het Amazone Toernooi in Hoofddorp is een exclusieve aangelegenheid voor meisjes. Desondanks kan het er stevig aan toegaan op dit toer nooi. Dojo 't Loo had afgelopen zater dag vier meisjes afgevaardigd. Met vier winstpartijen wist Lieke Kampstra een mooie derde plaats te bezetten. Maaike Stevenson bereik te eenzelfde resultaat en werd ook fraai derde..Wietske Duinmeier ver loor haar eerste partij met een over name. Daarna won Wietske vier partijen op rij en wist zo een tweede knappe plek te behalen. Jasmijn Lesterhuis kwam ongeslagen uit de poules en ging na winst in de finale partij met een fraaie eerste plaats naar huis. 's Zondags ging een groot gedeelte van de wedstrijd- ploeg richting Den Helder voor het jaarlijkse Vuurtorentoemooi. Onder begeleiding van coach Wesley Groefsema werd het een hele suc cesvolle dag. In de ochtend werd Jim Baltus knap eerste en waren er derde plaatsen voor Juliën Keyser en Siem de Waal. Daarna kwam Dave Baltus ongeslagen uit de pou les en won ook de finale wat hem een eerste prys opleverde. Stan VOETBAL LIMMEN - Vrijdag 17 maart wordt de traditionele veiling ten bate van de jeugd van de W Limmen gehouden in de voetbalkantine aan het Dampegheest. Er wordt om 19.00 uur begonnen met kla verjassen om het kalf, waarna de veiling vanaf 20.30 uur op het programma staat. De veilingcommissie loopt, mede door de versterking van een aantal creatieve jonge gasten over van enthousiasme. Het veiling motto is: 'Door en voor Limmers'. Leden en vrienden van de voetbal vereniging bieden hun kwaliteiten aan als organisator, kok, banket bakker, loodgieter, mesthandelaar, bloemenkoopman, als bezitter van een oude auto of met een vakantiehuis. Deze kwaliteiten worden in kavels omgezet en ten slotte aangeboden ter veiling. Weer andere Limmers, en soms ook dezelfde, kopen deze kavel en kunnen vervolgens gaan eten dan bij een Limmer thuis, of genieten van een heerlijke appeltaart, een gerepareerde goot, een kub mest, een prachtige plant, een rit in een oude auto of zelfs van een week end in een vakantiehuis van een dorpsgenoot. Zo worden er jaarlyks zo'n drie honderd kavels .geveild, die dit jaar netto hopelijk ten minste 25.000,- op zullen brengen. De kavels zijn te zien op www.lim- mery eugdveiling. De inkomsten komen ten goede aan de jeugd van de W Limmen, zodat de contributie laag kan blij ven en er toch ruim voldoende voor de jeugd gedaan kan wor den. Greveling, Roel Verlooy en Sven Kruidenberg zaten allemaal in het zelfde gewicht.Ze wisten alle drie de t kruisfinales te halen. Roel werd hier eerste, Stan tweede en Sven had een gedeelde derde plaats. Gaby de By en Jasmyn Lesterhuis hadden alle bei een kleine poule. Jasmijn werd eerste en Gaby werd tweede in haar poule. Wytske Duinmeijer die zelf een witte band heeft won al haar partijen van meisjes met groene banden, en werd dus heel knap eer ste. Tot slot behaalde Lotte van Vemde een mooie tweede plaats. De laatste groep waren de wat oudere judoka's. Nils Bouwman verloor zijn eerste partij, maar knokte zich goed terug en werd zo tweeede. Martin Brouwer en Lars Kramer zaten in dezelfde poule. Hier werd Martin tweede en Lars derde. Tiemen de By en Kars Zoon zaten ook by elkaar in de poule. Kars werd hier eerste en Tiemen tweede. Timo Lesterhuis zat in de grootste poule van de dag met veel oude judoka's. Timo won vijf van de zeven partijen en werd knap derde. Jet Duinmeijer werd derde in een poule van vier meiden. Thys Lesterhuis verloor alleen zijn laatste partij en bereikte zo een tweede plaats. Hiermee heeft Dojo 't Loo weer haar visitekaartje afgegeven. c VOETBAL HEILOO - Op zondag 11 maart wordt er voor het laatst gevoet bald met het eerste team op het oude hoofdveld. HSV speelt tegen MFC. In de rust van de match worden om 15.15 uur foto's gemaakt van alle aanwezigen, spelers, bezoekers en medewerkers. Om 12.30 uur speelt AZ eerst thuis tegen Feijenoord. Fans die beide gelegen heden willen bezoeken kunnen zelfs op de fiets op tijd weer in Heiloo zijn voor deze unieke foto. Iedereen die van HSV houdt wordt uitgenodigd aanwezig te zijn en op de foto te gaan. De foto wordt genomen op negen meter hoogte vanaf de hoogwerker van Nol Kosters, waardoor niemand buiten beeld zal vallen. De foto's komen in het nieuwe clubhuis op een ere- plek. Groot en.prachtig in beeld gebracht, als een levende herinne ring aan de Bayershoffwegjaren van de club. Als fotograaf komt de kunstenares Iris Fernee. Zij zal van de foto's een kunstwerk maken. Ook de fotografen en verslaggevers van de regionale pers zullen aanwe zig zijn op deze speciale afscheids- dag. Komt u ook? Dan heeft u niet alleen een toffe middag, maar hangt u over 25 jaar nog steeds aan de wand in het nieuwe clubge bouw en kunt u zeggen; ik was erbij! HEILOO - Op 12 maart houdt de EHK weer een Open Drive. U bent allen welkom, met of zonder part ner, in het Open Huis in 't Loo. Aanvang: 20.00 uur en de avond eindigt om ongeveer 23.00 uur. Inlichtingen by mevrouw Geerlings, tel. 072-5339345 of bij mevrouw van Toorn, tel. 072-5336038. Nils Bonman gaat met zijn tegenstander naar de grond. Eigen foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2007 | | pagina 25