Hei loocon tact 17 Belangrijke nummers 1 7 UI TlPTTT7 PRESENTATIETEKENING INLOOPAVOND 25-01-2007 HERSTUCTURERING NIJVERHEIDSWEG EN HANDELSWEE Woonomgeving UITKIJKPOST 4 APRIL 2007 nieuws en informatie voor de inwoners van Heiloo spoedgevallen alarmnummer 112 zonder spoed Brandweer 072 564 44 44 Politie 0900 8844 van de gemeente om op het bedrijventerrein strenger handha vend op te gaan treden, over het verbeteren van de uitstraling en het onderhoud van individuele bedrijven en over de gedachte om via parkbeheer ook op lange termijn een goed functionerend bedrijventerrein te waarborgen. Van de inloopavond is een verslag gemaakt, waarin is aange geven wat met de opmerkingen is gedaan. Dit verslag is aan alle bedrijven op Oosterzij en de omwonenden van het bedrij venterrein toegestuurd. Ook treft u het verslag aan op de gemeentelijke site. De ondernemers organiseren een evalua tie van de inloopavond, tijdens deze bijeenkomst worden onder andere de wijzigingen in het plan voor Nijverheidsweg en Handelsweg met de gemeente besproken. Planning De revitalisering vindt plaats in twee fasen: Fase 1 Nijverheidsweg Handelsweg Voorjaar 2007 - Planvoorbereiding voor herinrichting - Aanschrijven ondernemers over eigen- domsgrenzen September 2007 - Start wegwerkzaamheden Gemeente Ondernemers Voorjaar 2007 - Start strengere handhaving op wet- en regelgeving - Overleg met ondernemers over collectief parkbeheer Najaar 2007 - Individueel overleg met ondernemers over onderhoud én uitstraling Fase 2 Industrieterrein Oosterzij Voorjaar 2007 - Besluitvorming in het college van B&W over gewenste ontwikkeling binnen 'lus' Oosterzij Nader te bepalen - Inspraaktraject aanleg lus en afsluiting naar Oosterzijweg - Herontwikkeling bedrijfspercelen binnen de lus Germefaterrein Het Germefaterrein valt buiten de reikwijdte van dit project. Het gebied wordt als een apart project ontwikkeld. nieuw te planten boom beplantingsvlak tegelverharding, kleur grije aanstrating en Inrit betonstraatsteen, kleur rood parkeerplaats betonstraatsteen, kleur zwart aanstrating In bochten betonstraatstenen, kleur geel verzamelplaats afvalbakken lichtmast (bus)drempel; remmend voor - personenauto's Meer informatie Meer informatie en de overige tekeningen voor de herinrich ting vindt u op www.heiloo.nl onder Plannen Projecten. Hier treft u ook het laatste nieuws over de voortgang van het project aan. De tekeningen voor de herinrichting kunt u bekijken in het informatiecentrum in het gemeentehuis. Voor vragen of opmerkingen kunt u contact opnemen - via e-mail aan info@heiloo.nl onder vermelding van Revitalisering Oosterzij - telefonisch via telefoonnummer 072 535 67 56 - of per post: Gemeente Heiloo, t.a.v. projectgroep Oosterzij, Postbus 1, 1850 AA Heiloo Voorjaar! Grof tuinafval In het voorjaar knappen veel mensen hun tuin weer op. Dit betekent onder andere dat er tuinafval afgevoerd moet worden. Klein snoeiafval en bladeren kunt u in de groene rolemmer depone ren. Het liefst met zo min mogelijk zand, omdat dit minder goede compost oplevert. Als het afval te groot is voor de rolemmer, kunt u dit wegbrengen naar de Afvalbrengplaats of het laten ophalen door de gemeente. U kunt niet alles als tuinafval aanbie den, er zijn een aantal spelregels: Oude schuttingen, verhardingen, bielzen, graszoden, overtollige grond, boomstronken en -stammen en materialen afkomstig van groot onderhoudswerk zijn géén grof tuin afval, maar 'bouw en sloopafval'. Bloempotten (steen of plastic), kar tonnen dozen, klein puin en dergelij ke horen niet in de groene rolem mer. Gooi geen tuinafval in de grijze rolemmer. De verwerkingskosten voor het afval uit de grijze rolemmer zijn namelijk aanzienlijk hoger dan voor de groene rolemmer. Bundels grof snoeiafval kunt u tot 2 m3 (per seizoen), niet zwaarder dan 12 kilo en niet langer dan 1,5 meter en een doorsnede niet groter dan 20 cm als grof tuinafval aanbieden via tele foonnummer (072) 535 68 68 van maandag tot en met vrijdag van 08.00 tot 16.00 uur. U kunt dit grof tuinafval ook zelf brengen naar de gemeentelij ke Afvalbrengplaats aan het Rosendaal 2. Ook dan geldt een maximum van 2 m3 per seizoen. Legitimatie De Afvalbrengplaats aan het Rosendaal is alleen bedoeld voor inwoners van Heiloo. Om eventueel misbruik te voorkomen, kunnen mede werkers daarom naar uw legitimatie vragen, waaruit blijkt dat u inwoner van Heiloo bent. Wij vragen hiervoor uw begrip en uw medewerking. Aanhanger Mocht u uw tuinafval willen wegbren gen, dan is er de mogelijkheid om kos teloos een aanhanger bij ons te lenen. Wij vragen hiervoor een borg van 50,00. Bovendien dient u een kente kenplaat mee te nemen en uiteraard uw rijbewijs. Het is de bedoeling dat de aanhanger alleen gebruikt wordt om afval naar de afvalbrengplaats te bren gen. Er mag geen puin in de aanhan ger vervoerd worden. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met een medewerker van de afdeling Beheer Openbare Ruimte, telefoonnummer 072 535 68 68. www.heiloo.nl

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2007 | | pagina 17