Zeevogels laat steek vallen Veel diploma's zwembad Loos De Basis, nieuwe naam clubhuis HSV Nationale Sportweek bij Double Stars Sportieve kids bij GTH kleutergym Zwemdiploma's 't Vennewater Speciale week met jeugdteampresentaties en schoolsportdag Jeugdpresentatie is een soort open middag voor kinderen en hun ouders VOETBAL HEILOO - Afgelopen zaterdag 31 maart vierde voetbalvereni ging HSV haar jaarlijkse mede werkersavond ter beloning van de vrijwilligers van de club. Het was ook de avond dat de naam van het clubhuis werd gekozen. Door middel van een stemformu- lier werd gevraagd om uit de drie mogelijke namen voor het club huis een keuze te maken. De namen waren geselecteerd door de namen-commissie en het bestuur. Via de website en de namendoos in de kantine waren er 66 inzendingen voor namen ingediend. Het werd, overduidelijk met 72 stemmen, 'de Basis'. Dat bete kent voortaan dat als spelers en bezoekers in het clubhuis van HSV zijn, zij in de Basis staan. ILPENDAM - Zeevogels heeft tegen Ilpendam twee punten laten liggen. De Hoevers zagen het gat met de koploper groeien van één tot drie punten. Kwadijk won met het kleinst mogelijke verschil van Meervogels. Met nog drie wedstrijden op het pro gramma lijkt koploper Kwadijk een grote kans te hebben. Op een gege ven moment heeft Zeevogels twee punten laten liggen. Na een maan denlange inhaalrace stonden de Hoevers nog maar één punt achter koploper Kwadijk. Omdat de voor naamste titelkandidaat het tegen Meervogels moest opnemen reken den de aanhang van de withemden al voorzichtig op een mooie middag. Zeevogels moest winnen van Ilpendam en Kwadijk mocht niet zegevieren tegen Meervogels. De bezoekers begonnen goed aan de wedstrijd en drukten de gastheren vast op eigen helft. Na twee minuten spelen had Frank Jong al een kans y óm de score te openen. Diverse andere mogelijkheden werden ook niet benut. Een kwartier voor rust kwam de verdiende voorsprong toch. Frank Jong werd goed aange speeld en schoot vanaf links in de rechterhoek; 0-1. Vlak voor het rustsignaal kwam de thuisclub op gelijke hoogte. Na de rust gingen de gasten verder met het zoeken naar de overwinning. Brian Tromp en Michiel de Waard waren er heel dicht bij maar tot een doelpunt kwam het nog niet. Ook Ilpendam kreeg een grote kans. Marcel van Velzen keerde een schot maar zag de rebound in de voeten van een Ilpendammer komen. Zijn poging verdween hoog over het doel. De doelman van de thuisclub raakte een schot op doel licht aan en Zeevogels dacht aan een hoekschop. De scheidsrechter wilde hier niets van weten. In het tumult wat hierop volgde kreeg Dennis de Waard een rode kaart wegens belediging van de leidsman. Met tien man bleef Zeevogels op zoek naar een treffer. In de slotseconde kwam de grootste mogelijkheid. Invaller Niels Eijlander kreeg, geheel vrijstaand, de bal op zijn hoofd. Eijlander had de hoek voor het uitzoeken en zou met één geslaagde actie zichzelf en zijn ploeg een grote dienst bewijzen. Tot ontzetting van de Hoever aan hang verdween de bal naast in plaats van tussen de palen. HONKBAL HEILOO - De Nationale Sportweek is dé week van het jaar waarin de Sport in Nederland extra onder de aan dacht van elke Nederlander wordt gebracht. Toch zijn lang niet genoeg Nederlanders vol doende actief bezig. Daarom is de Nationale Sportweek in het leven geroepen. In deze week kan iedereen zelf zien en ervaren wat er allemaal mogelijk is op sportief gebied in Nederland. De Nationale Sportweek is zo'n groot succes aan het worden dat het een jaarlijks terugkerende week wordt. Dit jaar vindt de Nationale Sportweek plaats van 13 tot en met 21 april. Double Stars Heiloo doet dit jaar ook mee aan de Nationale Sportweek. Dat doen ze eerst op de dag van de balsporten (zaterdag 14 april) en later ook nog eens op de dag van de schoolsport op donder dag 19 april. De evenementencom missie heeft besloten om na de teampresentaties van de seniorente ams en oudere jeugdteams op zater dagavond 31 maart, een presenta tiemiddag te organiseren voor de jongere jeugdteams. Dat gebeurt in het kader van de Nationale Sportweek op zaterdag 14 april vanaf 15.30 uur in de kanti ne en op het veld. Deze jeugdpre sentatie is een soort open middag voor alle kinderen en hun ouders uit Heiloo en omgeving om ze kennis te laten maken met honkbal, softbal, peanutbal en de club Double Stars. Eerst zullen de Double Stars jeugdteams zich op 14 april in de kantine in him Double Stars pak ori gineel presenteren met een quiz, foto's, demonstraties enzovoorts. Daarna zal er op het softbalveld en het peanutveld een onderling oefen wedstrijdje gespeeld gaan worden, waaraan alle aanwezige kinderen mogen meedoen. De tweede acti viteit is bedoeld voor de kinderen op de basisscholen in Heiloo. Op donderdag 19 april probeert men zo veel mogelijk klassen op de velden te laten gymmen. Er zullen spellei ders van Double Stars aanwezig zijn om de juffen en meesters te helpen. Voor nadere informatie over deze activiteiten en voor meer info over Double Stars Heiloo in het algemeen kan men contact opnemen met het secretariaat: Gert-Paul van der Horst, tel: 072-5337614, e-mail: hors1663@planet.nl. Juf Mariska reikt diploma's uit aan sportieve kleuters. Eigen foto GYMNASTIEK HEILOO - Juf Mariska Warmer geeft al heel wat jaren les bij GTH en ook dit jaar geeft ze op de woensdag van 13.00 tot 14.00 uur kleutergym aan 4- tot 6-jarigen. Juf Mariska doet dat omdat ze het heel erg leuk vindt en dat heeft men afgelopen woensdag kunnen zien tijdens de jaarlijkse kleuterdemon stratie. Er werd begonnen met een dansje waarin allerlei rek- en strek oefeningen verstopt zaten zodat er veilig gesport kon worden. In de gymzaal was er een soort hut gemaakt waarop geklommen kon worden. Vervolgens ging de route over een zwevende bank waar vanaf werd gesprongen. Ook werd er gesprongen met de minitrampoline, geduikeld aan de rekstok, waren er oefeningen die gedaan werden aan de lage, maar ook aan de hoge leg ger van de brug. Aan het eind van de les lieten alle kleuters zien dat ze met hulp van de juf een salto kon den springen. Alle kinderen deden hun best en iedereen ging na afloop ook naar huis met een welverdiende medaille en een heus diploma. ZWEMMEN HEILOO - Op zaterdag 17 maart is er in zwembad 't Vennewater voor het A- en B- diploma afgezwommen. A-diploma: Mats Heiloo, Febe Ory, Joyce Molenaar, Jasper Avis, Julia Bakker, Koen Wokke, Thomas Sikkens, Marit van Doorn, Ivar de Moor, Elin Swaan, Sander Koenz, Melina Aiojan, Paulina Corvalan, Kitt Sie, Kirsten Keyzer, Noortje Lind, Jelle Postma, Lukas van de Blom, Stein Kosters, Levi Strobbe, Anouk Wesseling, Nick van Santé, Anne Zonneveld, Max van Dam, Tim Klamer, Linde Visser en Thijmen Boermans. B-diploma: Britt v.d. Gevel, Coosje Boom, Sanne Glorie, Jordy Hoogland, Rosa van Dijk, Simone Terol, Sewints Dahi, Sanne Houweling, Maud Buning, Sam Booy, Bente Smit, Niels Thomas, Charlotte Clever, Menno Janse, Sven Kerssens, Sylke Woudsma, Nienke Damink, Dennis Krook, Jet Leering en Chris Brandjes. Double Stars Heiloo doet dit jaar ook mee aan de Nationale Sportweek. Olgers, Thqs Stolwijk, Cyrelda Sedney, Sjoerd Tekelenburg, Jasmijn Tiemstra, Imke Valk, Naut Verschut, Pim Visser, Floor Visser, Mike de Wildt, Ivan Winter, Jorn Wols, Anna Wolverton, Auke Zwart. Diploma B: Rolf van Baa, Malou Bakker, Sten Blaauboer, Isabel de Boer, Eva Bosman, Marijke ten Elzen, Yousuf Habibi, Linde Heilig, Sam Hendrikszen, Weronika Kavelaars, Ilse Kortek'aas, Thomas Molier, Steven Nottelman, Huub Ooijevaar, Marius Oosters, Menno Schaap, Diek van der Sluis, Marit Sprenkeling, Lars de Vries, Zoë Weijsenborn, Benjamin Wolverton. Diploma C: Pieter de Boer, Stephan Jansen, Alan Kreher, Rianne Kruize, Luuk Ligthart, Luciann Perujo, Bob Trenning.Teddybeer: Danick Schaap, Justin Meurs, Scott van der Himst, Yoël Glorie, Bart Komen, Lotte Waldram. Kikker: Robin Strang en Nadeche van Alphen. HEILOO - Zaterdag 31 maart was het weer feest voor de leerlingen van zwembad Loos. 63 Leerlingen waaronder twee volwassen dames, mochten het felbegeerde A, B of C diploma in ontvangst nemen. Eerder deze maand hadden de jongste leerlingen in eigen bad al afgezwommen voor hun Teddybeer of Kikker diploma. Ook- zij gingen trots met hun diploma naar huis! De geslaagden zijn: Diploma A: Nermin Amin, Elina Blaeke, Suzanne de Boer, Joost Boereboom, Femke Boyd, Lesley Cornet, Niels Genet, Feije Haanstra, Teun van Haaren, Rohal Hanbali, Derk de Jager, Esmee de Jong, Mike Kalkman, Sanna Kareis, Melissa Ligthart, Jane van der Looij, Scott Metzelaar, Eigen foto Véronique Molenaar, Thijs Nanne, Luc Nedersfigt, Esmee de Nijs, Tim

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2007 | | pagina 29