ia intratuin 2« Paasdag geopend 1 April grap houdt gemoederen bezig Nog wachten op 'Zoek Se Boek' in Heiloo Het Labyrint: een sprekend symbool H E I L O O Intratuin Heiloo 3 Geopend van 10.00 tot 17.00 uur U bent van harte welkom! Springkussen en oliebollenkraam aanwezig! Nieuws slaat in als bom bij voetbalvereniging HSV I Jm WINKELHOF Samuel Conté UITKIJKPOST APRIL 2007 HEILOO, Vennewatersweg 15, 072-5332727, vrijdag koopavond, www.intratuin.nl Vervolg van voorpagina Ook was er een groep lezers die direct of na enig aarzelen door het bericht heen prikten en met het ver haal aan het werk gingen. Collega's, vrienden en kennissen werden beet genomen en verder het verzinsel in getrokken. Zondag 1 april bleek het waarheidsgehalte van het bericht aardig aan kracht te hebben inge boet. Bij voetbalvereniging HSV meldden zich om 12.00 uur nage noeg geen belangstellenden aan de poort om kennis te nemen van de maquette en de toelichting op de plannen. Bij voetbalvereniging HSV was het nieuws na woensdag hele maal als een bom ingeslagen. Jeugdleden droomden van een ontdekking door de profclub en De Uitkijkpost verschijnt op woensdag huis-aan-huis in een oplage van 17.500 exemplaren in Heiloo, Limmen, Akersloot, Egmond-Binnen, Egmond aan den Hoef en Rinnegom. Redactionele kopij moet uiterlijk vrijdag om 17.00 uur in ons bezit zijn. Een uitzondering wordt gemaakt voor kopij voor de sportpagina's en voor evene menten die in het weekend plaatsvinden. In dat geval mag kopij tot maandag 12.00 uur worden ingeleverd. De advertenties dienen uiterlijk maandag 17.30 uur in ons bezit te zijn. Advertentieprijs per mm is 0,45 (excl. BTW). Bij adverteren op contract basis gelden aanzienlijk lagere mm-prijzen. Informatie Advertenties Voor informatie over tarieven en mogelijk heden, kunt u contact opnemen met Marion Becker- acquisitie, tel. 072-5351072 Zij is aanwezig: Maandag 14.00 t/m 16.00 uur Vrijdag 11.00 t/m 13.00 uur of per e-mail: verkoop@uitkijkpost.nl. De redactie van de Uitkijkpost is op de volgende uren bereikbaar: maandag 08.30 t/m 17.00 uur dinsdag 08.30 t/m 13.00 uur donderdag 08.301 m 14.30 uur vrijdag 08.301 m 14.30 uur woensdag is de redactie afwezig. Op vrijdag is het kantoor van de Uitkijkpost vanaf 14.30 uur gesloten, maar de redactie is wel telefonisch of per e-mail te bereiken. Openingstijden Drukkerij Uitkijkpost ma tm do 08.001m 17.30 uur vrijdag 08.00 t/m 14.30 uur Aangeleverde kopij advertenties De redactie behoudt zich het recht voor om stukken te bewerken, in te korten te verplaatsen naar een volgende editie of niet te plaatsen, mede afhankelijk van het advertentieaanbod. U kunt uw kopij mailen, faxen, verzenden of afleveren bij de balie. De redactie stuurt geen foto's en floppy's/cd-roms retour. Deze kunt u aan de balie van de Uitkijkpost op komen halen. De Uitkijkpost is niet verantwoordelijk voor in advertenties gedane uitspraken. Adres Bezoekadres: De Hoefsmid 5,1851PZ in Heiloo, tel. 072-5330175, fax 072-5335644, e-mail: redactie@uitkijkpost.nl. advertenties: advertenties@uitkijkpost.nl ineternet: www.uitkijkpost.nl Postadres: postbus 68,1850 AB Heiloo. Dit krantenproduct is milieuvriendelijk vervaardigd met een waterloos drukproces menig fan zag grote kansen in deze nieuwe samenwerking. Bestuursleden werden aangespro ken en kenners van de club verschil den bij hoog en bij laag van mening over het wel of niet waar zijn van de berichtgeving. Tot zaterdagavond waren er vele leden en vrijwilligers die geloofden in een nieuwe toekomst voor de club. Het grote AZ dat het zo geweldig doet in de eredivisie dat gaat samen werken met de rood gele club uit Heiloo. Op de jaarlijkse vrijwilligers- avond van zaterdag 31 maart werd het voor iedereen duidelijk dat het een fabeltje was en de zeepbel spatte uiteen. Gelukkig werd op deze fee stelijke avond de nieuwe naam van het clubhuis gekozen en was er weer nieuw nieuws op de agenda. De Basis is de nieuwe naam voor het clubhuis van HSV en iedereen die op sportpark Het Maalwater in Heiloo komt kan voortaan zeggen: ,,Ik stond dit weekend in De Basis." Voor de Willibrorduskerk ligt hu een labyrint. Foto: Kees Hageman HEILOO - Enkele jaren geleden werd door pastor Helsloot een sprekende symbool gezocht tij dens de verbouwing van de Willibrorduskerk. Gekozen werd voor het labyrint: als symbool van de menselijke levensweg. Een labyrint is een kruisingsvrij, slingerend pad, dat de loper langs een aantal wendin gen naar het centrum voert en weer terug naar buiten. Dit in tegenstelling tot een dool hof, waarin je keuzes moet maken tussen verschillende paden. De cirkel is vanouds het symbool van heling, van volmaaktheid: een cir kel heeft immers geen begin en geen einde. Het labyrint komt in alle culturen voor, maar één bete kenis is universeel. Het staat voor de menselijke levensweg: wij zijn immers allemaal onderweg. Om aan de voorbijganger te laten zien, wat men met elkaar binnen de Willibrorduskerk en het Willibrordushuis doét: zoeken naar de kern, naar de volledige mens, naar God werd het labyrint gelegd in het plaveizen op het kerkplein, voor de ingang van de Kerkstraat. Tijdens de laatste steenlegging op donderdag 29 maart was er veel belangstelling. De voorzitter van het kerkbe stuur hield een toespraak, waarin hij de vrijwilligers van de Tuinploeg en de Klussenclub van de Willibrordusparochie bedank te. Vervolgens werd de laatste steen gelegd door pastor Helsloot. Hij kreeg de kniebe schermers aan van de stratenma kers en klopte de laatste steen op zijn plaats. Abusievelijk is in het artikeltje van vorige week een verkeerde foto geplaatst. Bij het artikel over Karen Habolts (rechts) is de foto van de Rode Kruisdames geplaatst. Eigen foto HEILOO - Op dit moment wordt er veel landelijke publi citeit gegeven aan de nieuwe digitale dienstverlening van openbare bibliotheken in heel Nederland: Zoek&Boek. Deze nieuwe dienstverlening wordt op 4 april geïntroduceerd. Ieder bibliotheeklid kan met behulp van Zoek Boek online (24 uur per dag en overal) een boek of ander medium aanvragen by de digitale bibliotheek, dat vervolgens wordt klaargelegd in de lokale bibli otheek. Als hij/zij een boek bestelt dat niet bij de eigen bibliotheek aan wezig is, dan zorgt het systeem ervoor dat het gewenste boek van een andere locatie naar die biblio theek komt. De twee belangrijkste voordelen van deze dienst zijn het gemak en de beschikbaarheid van een zeer brede collectie (de gezamenlijke collectie van de openbare bibliothe ken in heel Nederland). In de provincie Noord Holland is deze nieuwe dienstverlening nog niet klaar voor introductie, zodat ook de leden van Bibüotheek Heiloo hier nog geen gebruik van kunnen maken. Naar verwachting kan Zoek Boek in de loop van dit jaar ook door Bibüotheek Heüoo aangebo den worden. wat te eten en te drinken en te genieten van de mensen. Waar Samuel geboren is en getogen büjft een beetje vaag. Hij wü nog wel kwijt dat hij heel dankbaar is voor het leven dat hij leidt en hij dankt hiervoor zijn Schepper, of, zoals hij zelf zegt, 'wie hier dan ook verant- woordeüjk voor is'. ADVERTENTIE Een heel kleurrijke, bijzondere verschijning. Zo kun je hem wel noemen. Samuel Conté heet hij en hij is 37 jaar. Samuel woont met zijn vrouw in Heüoo en, zo verzekert hij, met heel veel plezier. Hij komt bijna dageüjks naar winkelhof 't Loo om

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2007 | | pagina 3